PDA

View Full Version : RiG0BeRT 2010-2011 v.3 Final Güncelleştirme Paketi

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 16:48
Uzun bir Çalışmadan sonra 2010-2011 Güncellememi Tamamlamış bulunuyorum.Transfer Sezonunun bitimiyle birlikte Güncellememi Paylaşmaya karar verdim.Transferlerde %99'a ulaştığımı söyleyebilirim.Belki gözden kaçan birkaç transfer oyuna yansımamış olabilir.Buda olağandır.

http://www.yukleresim.com/images/96491649988645349891.jpg

2010-2011 Final versiyonuyla 5255 Database Changes'e Ulaştım.

http://www.yukleresim.com/images/79222710988165217062.jpg

2010-2011 v.3 Final'in İçerdikleri :

- Türkiye Futbol Federasyonu'nun 6 + 2 + 2 Kuralı Oyuna Yansıtıldı.

- Türkiye Ligleri ( Spor Toto Süper Lig,Bank Asya 1.Lig,Spor Toto 2.Lig,Spor Toto 3.Lig ) Turnuva Statüsü ve Primler Düzenlendi.

http://www.yukleresim.com/images/62228704647209335330.jpg

http://www.yukleresim.com/images/24973773154652904198.jpg

- Başta Avrupa Takımları olmak üzere Transferler %99 Oranıyla oyuna Yansıtıldı ( Son olarak Ariza Makukula > Manisaspor , Van der Vaart > Tottenham ).

http://www.yukleresim.com/images/49266141201083394236.jpg

http://www.yukleresim.com/images/03312694385993440674.jpg

- Sakatlıklar Son Güncellemeleriyle Oyuna Yansıtıldı.

[SIZE=2]Güncelleme Paketi 10.3 Yaması ile uyumludur.İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2010 / Editor Data içersine atıp,Oyuna başlarken de bu dosyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

[COLOR=#0000ff][SIZE=4][COLOR=blue][B]Yapımcı : Erhan Yalçınkaya

İzinsiz olarak Başka Forumlarda Kullanıması Kesinlikle Yasaktır.

Güncelleme özel bir Sistemle Etiketlenmiştir.Başkalarına Mahcup olmak istemiyorsanız Uyarımı Dikkate Alın !

[SIZE=4]Emeğime Saygı Gösterip Bir Teşekkür Etmeyi çok Görmezseniz Sevinirim.

Download Link 1 : http://ul.to/9zd2py

Download Link 2 : http://www.4shared.com/file/q0HyJwxJ/RiG0BeRT_2011_FinaL.html

Download Link 3 : http://rapidshare.com/files/419227041/RiG0BeRT_2011_FinaL.rar

Download Link 4 : http://hotfile.com/dl/69573713/2e922e6/RiG0BeRT_2011_FinaL.rar.html

Epiless
02.Eylül.2010, 17:29
Çok sağol Bende tam son yamaları arıyordum. Teşekkürler.. 38 kb diyor dosya bir yanlışlık mı vaR?=

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 17:30
Çok sağol Bende tam son yamaları arıyordum. Teşekkürler..
Önemli değil.Umarım Beğenirsiniz.

Erdi_1907
02.Eylül.2010, 17:30
Teşekkürler.

Flawless Victory
02.Eylül.2010, 17:33
Teşekkür ederim, güzel çalışma.

EndoplazmiK RetikuluM
02.Eylül.2010, 17:34
Boyun devrilmesin Erhan :zuhaha

Deniyorum hemen :)

Legendary
Ellerine sağlık Erhan.Yine müthiş bir çalışma yine sen .. :)

24kobebryant
Valla emeğine sağlık kardeşim. :)

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 17:38
Çok sağol Bende tam son yamaları arıyordum. Teşekkürler.. 38 kb diyor dosya bir yanlışlık mı vaR?=
Hayır.Dosya dbc. Olduğu için boyutu büyük değil.

Teşekkürler.

Teşekkür ederim, güzel çalışma.

Boyun devrilmesin Erhan :zuhaha

Deniyorum hemen :)
Sağolun Arkadaşlar :)

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 17:40
ep;1832393']Ellerine sağlık Erhan.Yine müthiş bir çalışma yine sen .. :)

Valla emeğine sağlık kardeşim. :)
Sağolun Kardeşlerim :schaf:

M.Scofield
02.Eylül.2010, 17:46
Teşekkürler.

di canio
02.Eylül.2010, 17:49
Eline sağlık. Deniyorum şu an.

3. Lig'de 3. Grup yerine 2 tane 2. Grup var. Henüz detaylı olarak bakmamama rağmen Antalyaspor kalecisi Sammy Ndjock'un transferi de gözden kaçmış sanırım. Ayrıca 3. Lig grupları 18 yerine 16 takımla oynanıyor.

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 17:53
Teşekkürler.
Önemli değil :)

Eline sağlık. Deniyorum şu an.

3. Lig'de 3. Grup yerine 2 tane 2. Grup var. Henüz detaylı olarak bakmamama rağmen Antalyaspor kalecisi Sammy Ndjock'un transferi de gözden kaçmış sanırım. Ayrıca 3. Lig grupları 18 yerine 16 takımla oynanıyor.
Mehmet Aurelio sakatlığıyla birlikte Sammy Ndjock'un transferinide en kısa sürede ekleyeceğim ama TFF 3.Lig konusunda yapabileceğim bişey yok.

Küçük eksiklikler olabilir.Onları burdan iletmeye devam ederseniz sevinirim.

Ezequiel Manrique
02.Eylül.2010, 18:12
Emeğine sağlık dostum.

di canio
02.Eylül.2010, 18:23
Ankaraspor kadrosunda bulunan;
Oğuz Dağlaroğlu-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Evren Özyiğit-Denizlispor
Özgür Çek, Adem Koçak, Theo Weeks-Ankaragücü
Anıl Taşdemir-Samsunspor
Bilal Kısa-Karşıyaka'ya transfer oldu bildiğim kadarıyla. 1. Lig takımlarına da baktım biraz. Onların kadrolarında da bazı transferler yapılmamış. Süper Lig'e transfer olan oyunculardan bazıları 1. Lig'de bırakılmış (Onur Tuncer, Tazemeta, Özden Öngün). Geremi, Darius Vassell, Matias Delgado, Serkan Atak, Ergun Cengiz, Fahri Tatan, Kemal Aslan, Gürhan Gürsoy, Uğur Demirok, Özgür Can Özcan, Tolga Seyhan, Ümit Tütünci, Mustafa Pektemek(Sakatlık), Koray Avcı, Delio Toledo, Volkan Koçaloğlu ilk gözüme çarpanlar. Yanlış anlamanı istemem, amacım yardımcı olmak. Kolay gelsin.

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 18:27
Emeğine sağlık dostum.
Sağol dostum.

Anıl Taşdemir-Samsunspor
Bilal Kısa-Karşıyaka'ya transfer oldu bildiğim kadarıyla. 1. Lig takımlarına da baktım biraz. Onların kadrolarında da bazı transferler yapılmamış. Süper Lig'e transfer olan oyunculardan bazıları 1. Lig'de bırakılmış (Onur Tuncer, Tazemeta, Özden Öngün). Geremi, Darius Vassell, Matias Delgado, Serkan Atak, Ergun Cengiz, Fahri Tatan, Kemal Aslan, Gürhan Gürsoy, Uğur Demirok, Özgür Can Özcan, Tolga Seyhan, Ümit Tütünci, Mustafa Pektemek(Sakatlık), Koray Avcı, Delio Toledo, Volkan Koçaloğlu ilk gözüme çarpanlar. Yanlış anlamanı istemem, amacım yardımcı olmak. Kolay gelsin.
Bilgiler için Teşekkür ederim :) Ben zaten bunları Yardım olarak görüyorum.Yardımlarınızla DB Daha kusursuz hale gelicektir.

ahmetokur29
02.Eylül.2010, 19:12
guzel veya kotu ortada emek var eline saglik guzel olduguna eminim.

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 19:15
Anıl Taşdemir-Samsunspor
Hepsi Düzeltilip oyuna yansıtılmıştır.
Mehmet Aurelio'nun sakatlığı düzeltildi.
Mustafa Pektemek'in sakatlığı oyun açıldığında görülmüyo ama 2009 Temmuz 1'de 6 Ay süreyle sakatlanıyor.

Linkler Yenilendi.

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 19:17
guzel veya kotu ortada emek var eline saglik guzel olduguna eminim.
Sağol Kardeşim.

Ricardinho
02.Eylül.2010, 19:35
saol kanki ellerine sağlık diğerlerini v1 ve v2 yı indirmeye gerek yok demi ??

mostblow
02.Eylül.2010, 19:47
abi ellerine sağlık valla..

çok sağol

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 19:50
saol kanki ellerine sağlık diğerlerini v1 ve v2 yı indirmeye gerek yok demi ??
Sağol Kardeşim.Gerek Yok.Sadece Yukardaki 4 Link'ten birini seçip indirmen yeterli :)

abi ellerine sağlık valla..

çok sağol
Sende Sağol :)

Arman Yolusever
02.Eylül.2010, 20:03
Teşekkür ederim hemen Beşiktaşla bir kariyer açıyorum :D

kreitos
02.Eylül.2010, 20:10
Çok Güzel olmuş Erhan abi.Eline Emeğine sağlık.Hemen indiriyorum :)

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 20:12
Teşekkür ederim hemen Beşiktaşla bir kariyer açıyorum :D

Çok Güzel olmuş Erhan abi.Eline Emeğine sağlık.Hemen indiriyorum :)
Sağolun Arkadaşlar :icon_biggrin:

Arman Yolusever
02.Eylül.2010, 20:25
Ben ilk yayınlandığnda indirdiğim için Mehmet Aurelio sakat ama olsun çokta önemli değil :)

Night_Mare17
02.Eylül.2010, 20:48
Tam aradıgım yama erhan teşekkürler :)

Ricardinho
02.Eylül.2010, 20:53
eline sağlık actım ıncelıyorum antalyada ne regen cıkmıs ama paylasmassam dert olur
http://www.yukleresim.com/images/91909732251905757795.png

LeqenDary
02.Eylül.2010, 21:02
Çok teşekkürler ,emeğine sağlık .

mustio
02.Eylül.2010, 21:17
Yobo ve Misimovic transferleri yansitildimi acaba?

Ricardinho
02.Eylül.2010, 21:20
Yobo ve Misimovic transferleri yansitildimi acaba?
ikiside yansıtıldı ben actım baqtım yobo fb kıralık olarak ama opsiyonu 7.5 mılyon yapılmıs normalde 5 mılyon dıye bılıyorum

Ricardinho
02.Eylül.2010, 21:26
takımları tek tek incelemeye basladım antalyadan başladım
bir tek eksiği var 3. kaleci Sammy NDJOCK u eklememişsin onu eklersen sevinirim başka bir ekiği yok bana göre...
Sırada ankaragücü var onuda inceleyince yorumlarımı bıldıreceğim

eng1n
02.Eylül.2010, 21:31
ikiside yansıtıldı ben actım baqtım yobo fb kıralık olarak ama opsiyonu 7.5 mılyon yapılmıs normalde 5 mılyon dıye bılıyorum

5 milyon sterlin ondan 7.5 yapmıştır arkadaş.

Ricardinho
02.Eylül.2010, 21:37
Ankaragücü takımında :
muhemmet hanifi yi katmamıssın kadroya hala ankarasporda
abdullah keseroğlu ankaraspordakı o da ankara gücünde
safa erkan o da ankaragücünde suan ankarasporda gözüküyor...
Başka eksik yok...

Ricardinho
02.Eylül.2010, 21:53
Bucaspor takımında :
koray çölgecen bucasporda ama hala ankara gücünde gözüküyor
Berkay samancı şuanda boşta gözüküyor oda bucasporda
Fatih özçelik var 17 yasında ortasağ oyuncusu oyunda gözükmüyor
aydın karabulut nerde bucasporun resmı sıtesınde ve transfermarkette gözükmüyor ve tff nın sıtesınde bjk de gözüküyor hala

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 21:55
takımları tek tek incelemeye basladım antalyadan başladım
bir tek eksiği var 3. kaleci Sammy NDJOCK u eklememişsin onu eklersen sevinirim başka bir ekiği yok bana göre...
Sırada ankaragücü var onuda inceleyince yorumlarımı bıldıreceğim

Ndjock'u eklicektim unuttum :) En kısa sürede küçük eksikliklerde düzeltilecektir.

erdal12
02.Eylül.2010, 21:57
ligde ödül alınmıyor bakarsan sevinirim

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 21:57
Tam aradıgım yama erhan teşekkürler :)

Çok teşekkürler ,emeğine sağlık .
Sağolun Arkadaşlar.

eline sağlık actım ıncelıyorum antalyada ne regen cıkmıs ama paylasmassam dert olur
http://www.yukleresim.com/images/91909732251905757795.png

İlk senede böyle regen :) İyimiş :n:

Ricardinho
02.Eylül.2010, 22:08
emeğine sağlık kanka ben simdi dataya bır gıreyım güzelce kafa göre a dan z ye düsenlıyım oynuyacağım sekılde ca ve pa ıle oynamam zaten sevmıyorum yaptığım değişikleri takım takım yayınlarım ankaragücünden başlıyacağım ....

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 22:29
Ankaragücü takımında :
muhemmet hanifi yi katmamıssın kadroya hala ankarasporda
abdullah keseroğlu ankaraspordakı o da ankara gücünde
safa erkan o da ankaragücünde suan ankarasporda gözüküyor...
Başka eksik yok...

Bucaspor takımında :
koray çölgecen bucasporda ama hala ankara gücünde gözüküyor
Berkay samancı şuanda boşta gözüküyor oda bucasporda
Fatih özçelik var 17 yasında ortasağ oyuncusu oyunda gözükmüyor
aydın karabulut nerde bucasporun resmı sıtesınde ve transfermarkette gözükmüyor ve tff nın sıtesınde bjk de gözüküyor hala
Transferler eklendi.
Sammy Ndojck > MP Antalya

4 Link Yenilenmiştir.

Raheem Lawal.
02.Eylül.2010, 22:42
Emeğine sağlık Adamım İşçi Emekçi Erhan :)

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 22:44
Emeğine sağlık Adamım İşçi Emekçi Erhan :)
Sağol.Bide Amele,Irgat ekleseydin tam olcaktı :n:

Raheem Lawal.
02.Eylül.2010, 22:46
Sağol.Bide Amele,Irgat ekleseydin tam olcaktı :n:
Emekçi İle ameleyi Bir tutma Lo :D

Revolution
02.Eylül.2010, 23:23
Ellerine sağlık, müthiş çalışma..

Ricardinho
02.Eylül.2010, 23:35
Ankaragücü araştırmam bitti bir çok siteden yararlanarak orjinal takım a yaklaştım sanırım...
rigobert kankının yamasına ilave edilen özellikler
Ankaragücü:ümit özatın yardımcılığına levent şahin sözleşme bitişi : 31.05.2011
muhemmet hanifi yoldaş ankaraspordan a.gücüne
abdullah keseroğlu ankaraspordan a.gücüne
safa erkan ankaraspordan a.gücüne
Tita vittek ve metin akanın ca ve pa larında düzenleme yapılmıştır
Dünya kupasında gösterdiği başarı vittekin pa sında artısa gidilmiştir.Turgut şahinin bile
pa sı ondan yüksekti halbuki iki oyuncu kıyaslanamaz bıle..
Tita nın formu ile süper ligin kaliteli oyuncularından
Metin akanda hırslı bır oyuncu ama her sene second ve bank asya yıldızı olarak cıkıyor pa sı
Jeremi rothen p.s.g ye geri gönderilmiştir.Kirası bitmiştir.
Barbaros barut suan boşta olduğu için serbest bırakılmıştır.
suat baş - murat yılmaz - mert erdoğan - kaan kanak - uğur demirkol serbest bırakıldı.
Ankaragücü takımının araştırması bu kadar şimdilik fazla oynamaya da gerek yok..
Kanka sen de düzeltebilirsin bunları

RiG0BeRT
02.Eylül.2010, 23:55
Ellerine sağlık, müthiş çalışma..
Sağol Kardeşim.

Ankaragücü araştırmam bitti bir çok siteden yararlanarak orjinal takım a yaklaştım sanırım...
rigobert kankının yamasına ilave edilen özellikler
Ankaragücü:ümit özatın yardımcılığına levent şahin sözleşme bitişi : 31.05.2011
muhemmet hanifi yoldaş ankaraspordan a.gücüne
abdullah keseroğlu ankaraspordan a.gücüne
safa erkan ankaraspordan a.gücüne
Tita vittek ve metin akanın ca ve pa larında düzenleme yapılmıştır
Dünya kupasında gösterdiği başarı vittekin pa sında artısa gidilmiştir.Turgut şahinin bile
pa sı ondan yüksekti halbuki iki oyuncu kıyaslanamaz bıle..
Tita nın formu ile süper ligin kaliteli oyuncularından
Metin akanda hırslı bır oyuncu ama her sene second ve bank asya yıldızı olarak cıkıyor pa sı
Jeremi rothen p.s.g ye geri gönderilmiştir.Kirası bitmiştir.
Barbaros barut suan boşta olduğu için serbest bırakılmıştır.
suat baş - murat yılmaz - mert erdoğan - kaan kanak - uğur demirkol serbest bırakıldı.
Ankaragücü takımının araştırması bu kadar şimdilik fazla oynamaya da gerek yok..
Kanka sen de düzeltebilirsin bunları
Transferleri yaptım zaten :) Ama oyuncuların CA ve PA özelliklerinde herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum :)

Ricardinho
03.Eylül.2010, 00:09
tamam oynuyacak arkadaslara kaldı isteyınce yapabılırler zaten ısteyenler ama abartmadan :)

beko88
03.Eylül.2010, 04:23
kardeşim eline sağlık inceledim bende yamanı ufak tefek eksiklikler var ama o kadar onemli degil editorden indirenler bile duzeltebilir cok guzel bi yama olmus en önemliside 3.lig oynanabiliyo bi kaç tane gözden kacan transfer soylemek istiorum biri emilio nsue sociedad da kiralık gozukuyo ama o mallorcaya dondu sami khedira real madride gitti sol campbell newcastle a gitti şimdilik gorduklerim bunlar daha olursa ben soylemeye devam ederim yanlıs anlama ben yamanın herkes için iyi olması gerektiğini düşündüğüm için soyluyorum.

Wesley Sneijder
03.Eylül.2010, 09:43
Tam olarak aradığım şeydi, teşekkürler.

Wesley Sneijder
03.Eylül.2010, 10:03
Flood için özür dileyerek bildiriyorum, kiralık alınan oyuncuların agreed price'ları genel olarak yanlış. Örneğin İbrahimoviç'in 24 milyon euro aslında, ama güncellemede 90 gözüküyor veya Giovinco, güncellemede 21 milyon euro, ancak gerçekte 3 milyon euroya yarısını alma hakları var. Yani, muhtemelen bunların hepsini yapmak zor olurdu, ama yine de bildireyim. Güzel olmuş ama yine de, tebrikler.

sananes
03.Eylül.2010, 14:52
çok başarılı bi çalışma teşekkürler

RAUL8788
03.Eylül.2010, 15:22
tşkrler emeğin için ellerine sağlık...:)

murat taşlı
03.Eylül.2010, 15:51
eline sağlık güzel olmuş fakat tek bendemi oldu anlamadım ama yabancı sayısı sınırsız bende.

cimboom
03.Eylül.2010, 16:20
Benim anlamadigim, baska bir transfer yamasi indirdim ordaki degisiklikler sayisi baya vardi, ama bu yamada neden sadece 5000 kusurde ? sadece Turkiye icinmi bu update?

Not: Bende yeni farkettim, yabanci sinirlamasi yok galiba.

erdal12
03.Eylül.2010, 17:02
kardeş sen bunu v.2 nin üstüne yapmamışsın http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=90415 bu arkadaşın yaptığının üstünde çalışmışsın galiba???

RiG0BeRT
03.Eylül.2010, 17:31
kardeşim eline sağlık inceledim bende yamanı ufak tefek eksiklikler var ama o kadar onemli degil editorden indirenler bile duzeltebilir cok guzel bi yama olmus en önemliside 3.lig oynanabiliyo bi kaç tane gözden kacan transfer soylemek istiorum biri emilio nsue sociedad da kiralık gozukuyo ama o mallorcaya dondu sami khedira real madride gitti sol campbell newcastle a gitti şimdilik gorduklerim bunlar daha olursa ben soylemeye devam ederim yanlıs anlama ben yamanın herkes için iyi olması gerektiğini düşündüğüm için soyluyorum.

Flood için özür dileyerek bildiriyorum, kiralık alınan oyuncuların agreed price'ları genel olarak yanlış. Örneğin İbrahimoviç'in 24 milyon euro aslında, ama güncellemede 90 gözüküyor veya Giovinco, güncellemede 21 milyon euro, ancak gerçekte 3 milyon euroya yarısını alma hakları var. Yani, muhtemelen bunların hepsini yapmak zor olurdu, ama yine de bildireyim. Güzel olmuş ama yine de, tebrikler.
Bazı ufak detaylar gözden kaçmış olabilir.Sonuçta tek başıma ve kısıtlı imkanlarla yapmış olduğum çalışma.Bu eksiklikler burdan bildirildiğinde kesinlikle düzeltilcektir.Bilgiler için Teşekkürler :)

Tam olarak aradığım şeydi, teşekkürler.

Önemli değil Kardeşim.

RiG0BeRT
03.Eylül.2010, 17:35
çok başarılı bi çalışma teşekkürler

tşkrler emeğin için ellerine sağlık...:)

eline sağlık güzel olmuş fakat tek bendemi oldu anlamadım ama yabancı sayısı sınırsız bende.
Sağolun arkadaşlar :)

Yabancı sınırlaması 6'sı İlk 11 olmak üzere 2 Yabancı yedek ve 2 Oyuncuda Maç kadrosu dışında olacak şekildedir.Yinede İftardan sonra müsait olduğumda girip bakacağım.

RiG0BeRT
03.Eylül.2010, 17:41
Benim anlamadigim, baska bir transfer yamasi indirdim ordaki degisiklikler sayisi baya vardi, ama bu yamada neden sadece 5000 kusurde ? sadece Turkiye icinmi bu update?

Not: Bende yeni farkettim, yabanci sinirlamasi yok galiba.
Hayır.Türkiye Ligi diğerlerine göre daha detaylı ancak diğer Liglerin takımlarının transferleride güncellemede var.Ama daha öncede dediğim gibi.Sonuçta Tek kişilik bir çalışma.Hata bulmaya niyetlendikten sonra 1.000 tane hata bulunabilir.Ben bu kadarını yapabiliyorum.Gerekenleride yaptığıma inanıyorum.Transferlerde eksiklikler olabilir.Bunları bildirirseniz düzenlemeye çalışacağım.

Şu anda Database Changes 5900 civarında.Son değişikliklerle 6000'i geçecektir.

kardeş sen bunu v.2 nin üstüne yapmamışsın http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=90415 bu arkadaşın yaptığının üstünde çalışmışsın galiba???
Sadece TFF 2.Lig ve 3.Lig'de yardım aldım.Yardım alma sebebimde Oyuna kurulurken Türkiye Liginde Hata vermesi.Geriye kalan tüm Güncellemeler bana aittir ;;)

erdal12
03.Eylül.2010, 17:47
Tamam orasına eywallahda ödül alınmıyo ligde bide geçmiş silinmiş rekorlar falan !!!!

tr26
03.Eylül.2010, 18:02
Eskişehirsporda Ruben Pulido diye bir transfer yok . Reşad Ferhat Sadıqov transfer edilmiştir. :)

tr26
03.Eylül.2010, 18:05
Eskişehirsporda Ruben Pulido diye bir transfer yok . Reşad Ferhat Sadıqov transfer edilmiştir. :)
Birde yazmayı unutmuşum Bruno Bertucci beğenilmeyerek corinthians a geri gönderildi. Birde eline sağlık çok güzel olmuş.

RiG0BeRT
03.Eylül.2010, 18:40
Tamam orasına eywallahda ödül alınmıyo ligde bide geçmiş silinmiş rekorlar falan !!!!
Lig Sonu Primleri var.6+2+2 yapmak için Türkiye Ligini Silip baştan kurmam gerekti.Bende öyle yaptım.Kalan özellikleride elimden geldiğince eski düzene getirmeye çalıştım.Zaten Hepsini kusursuz yapsaydım SiGames'te çalışıyor olurdum :) Benim yapabileceğim bu kadardır.Görülen hatalarıda burdan bildirildiğinde düzeltmeye çalışıyorum.Ama beğenmiyorsanız kendi güncellemesini yapabilirsiniz.Oda kusursuz olmayacaktır bu bir gerçek :)

Eskişehirle anlaşamamış Asteras Tripolisdeymiş.Düzelticek.

Birde yazmayı unutmuşum Bruno Bertucci beğenilmeyerek corinthians a geri gönderildi. Birde eline sağlık çok güzel olmuş.
Ben Eskişehirde biliyorum.Araştırıp gerekli düzenleme yapılcak.

MaTRaKaN
03.Eylül.2010, 19:49
Vaay süpersin

thierryhenry
03.Eylül.2010, 22:04
>>>Öncelikle eline sağlık yama çok güzel olmuş.Bazı küçük ayrıntılar var;(İbrahimoviç'in alma opsiyonu 24 iken yamada 90,miroslav stoch yıllık 1,1 milyon euro alıyor oyunda 2,5 ve yobo'nun alma opsiyonu 6 milyon euro oyunda 8,5) ama gerçekten güzel bir çalışma tekrar teşekkür ederim<<<

RiG0BeRT
03.Eylül.2010, 23:34
Vaay süpersin

>>>Öncelikle eline sağlık yama çok güzel olmuş.Bazı küçük ayrıntılar var;(İbrahimoviç'in alma opsiyonu 24 iken yamada 90,miroslav stoch yıllık 1,1 milyon euro alıyor oyunda 2,5 ve yobo'nun alma opsiyonu 6 milyon euro oyunda 8,5) ama gerçekten güzel bir çalışma tekrar teşekkür ederim<<<
Öncelikle Teşekkürler.Onlar seninde dediğin gibi Küçük ayrıntılar.Düzeltilmesi kolay.Satın alma opsiyonlarını ayarlayabilirim ama tüm oyuncuların Yıllık ne kadar aldıklarını araştırıp uygulamak çok zahmetli olur.

tr26
03.Eylül.2010, 23:52
Eskişehirde son bi transfer daha Agim Ibraimi bunuda eklersen çok mutlu olurum. http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1346882 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1346882)

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 00:26
Bugün biraz geç kaldım.Yarın hepsini ekleyeceğim :)

SER99
04.Eylül.2010, 12:18
ellerine sağlık...

eng1n
04.Eylül.2010, 13:04
Ellerine sağlık indirdim yalnız Türkiye Kupası'nda gruplar yok mu ?

Bthn1905
04.Eylül.2010, 16:46
Satın alma opsiyonu sadece ibrahimovic de değil diğer oyunculardada çok yüksek editörden inceledim fee to buy yazan kısımda çoğunda -1 yazıo yani oyun kendine göre bi değer verio bunun haricin güzel çalışma ellerine sağlık :icon_smile:

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 17:45
ellerine sağlık...

Satın alma opsiyonu sadece ibrahimovic de değil diğer oyunculardada çok yüksek editörden inceledim fee to buy yazan kısımda çoğunda -1 yazıo yani oyun kendine göre bi değer verio bunun haricin güzel çalışma ellerine sağlık :icon_smile:

Ellerine sağlık indirdim yalnız Türkiye Kupası'nda gruplar yok mu ?

Sağolun Arkadaşlar.Türkiye Kupasında Gruplar yok malesef.Şimdi kalan eksiklikleri düzeltip İftardan önce Linkleri yenileyeceğim.

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 18:55
Güncellemeyi Tekrar düzenledim.

-Türkiye Süper Lig ve Bank Asya'da Sezon sonu Primleri Eklendi.

-Ziraat Türkiye Kupasında her tur için Prim eklendi.

-Oyuncu transferleri güncellendi.( Pulido > Asteras , Sadiqov > Eskişehirspor , İbrahimovic Satın Alma Opsiyonu 24M Pound )

burakurhan
04.Eylül.2010, 19:42
Ibrahimovicin satin alma opsiyonu 24M pound degil,24M Euro,muthis bir calisma olmus ellerine,emegine saglik.

Redrum
04.Eylül.2010, 20:20
Teşekkürler eline sağlık (:

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 20:43
Teşekkürler eline sağlık (:

Ibrahimovicin satin alma opsiyonu 24M pound degil,24M Euro,muthis bir calisma olmus ellerine,emegine saglik.

Sağolun Arkadaşlar :) Çok ucuz olmasın dedim :)

Ricardinho
04.Eylül.2010, 23:18
sezon sonu para yokmu suan oynuyorum galıbıyet bası parada alamıyorum onu ayarlamadınmı ??

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 23:38
sezon sonu para yokmu suan oynuyorum galıbıyet bası parada alamıyorum onu ayarlamadınmı ??
Evet.Linkler güncellendi.Şu andaki Linklerden indirdiysen Türkiye Ligi Sezon sonunda Primler var.Ayrıca ZTK'da her tur başına farklı primler var.Galibiyet başına para seçeneği olmadığı için Lig sonu ve ZTK Primlerini biraz yüksek tuttum.

Ricardinho
04.Eylül.2010, 23:40
önceki link den oynuyorum sezon sonu para yokmu yanı :(

RiG0BeRT
04.Eylül.2010, 23:42
önceki link den oynuyorum sezon sonu para yokmu yanı :(
Yok malesef.Şimdiki Linklerde düzelttim.Ama TV geliri varmı diye bakarmısın Sezon sonuna yakınsan :)

Ricardinho
04.Eylül.2010, 23:47
kanka mafettın benı valla 18 hafta güme mi gitti bide data ile o kadar düseltme yaptım :(

Ricardinho
04.Eylül.2010, 23:50
tv geliri var gibi 17 hafta sonunda 1.600 tv gelırı almısım

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 00:02
Valla bende yaptım biliyodum yapmamışım.Kusura bakma :)

mkkadi
05.Eylül.2010, 00:09
Çalışmanız için teşekkürler.

Ricardinho
05.Eylül.2010, 00:18
ah ula ah kanka yenı yamayı indirdim inceliyorum tv gelirleri television money (per club) 0 yazıyor ona bisey yapmıyoruz demi ??

24kobebryant
05.Eylül.2010, 05:04
yav arkadaşlar erhan ında dediği gibi tek başına yapmış adam.
Düzenlemeden sonra mıhteşem olmuş.
tekrar ellerine sağlık kardeşm.

playeray
05.Eylül.2010, 05:27
Teşekkürler Erhan abey :)

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 15:48
Çalışmanız için teşekkürler.

yav arkadaşlar erhan ında dediği gibi tek başına yapmış adam.
Düzenlemeden sonra mıhteşem olmuş.
tekrar ellerine sağlık kardeşm.

Teşekkürler Erhan abey :)

ah ula ah kanka yenı yamayı indirdim inceliyorum tv gelirleri television money (per club) 0 yazıyor ona bisey yapmıyoruz demi ??
Television Money'i Editörde bulduysan düzeltebilirim.Ben bulamadığım için ekleyemedim.

titates1
05.Eylül.2010, 16:31
Ellerine sağlık , 2011 çıkana kadar çok yardımcı oldun

Ricardinho
05.Eylül.2010, 16:58
bak burda onu nasıl yapıcan söyle bende sabit bir fiyat gireyim abartılı olmasın
http://www.yukleresim.com/images/94706075082241332008.png

eng1n
05.Eylül.2010, 18:03
Hazırlık maçı oynamaktan bıktım paralar eklendi mi şu anda ona göre oyuna gircem yoksa yeni yama çıkmasını beklicem :D

Ricardinho
05.Eylül.2010, 18:06
paralar eklendı en son linklerı güncelledi arkadas ındırıp deneyebılırsın lig tablosuna gel kurallara gir orda gözüküyor...

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 18:11
Hazırlık maçı oynamaktan bıktım paralar eklendi mi şu anda ona göre oyuna gircem yoksa yeni yama çıkmasını beklicem :D
Biraz daha bekleyin çünkü Linkleri tekrar yenilicem.Birkaç eksik vardı onlarıda ekledim.Linkler yenilendiğinde eklenen özellikleri belirticem.

Ricardinho
05.Eylül.2010, 18:21
tamam beklıyoruz ankara gücüne michael klukowski yi ekle suan kı yamada gözükmüyor
suat bas-uğur demirkol-kaan kanak-murat yılmaz-barbaros barut-mert erdoğan- serbest bırak
galatasarayda ersel çetinkaya yı eyüp spora gönder temelli

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 18:28
Klukowski olması lazım.Ekledim onu.

Arkadaşlar Linkler Yenilendi.

- Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig Televizyon Gelirleri eklenmiştir.

- Spor Toto Süper Ligdeki Sezon Sonu Primleri Tekrar Güncellendi.( TV Gelirleri Eklendiği için Lig Sonu Primleri biraz düşürüldü )

- Spor Toto Süper Lig,Bank Asya 1.Lig ve ZTK'da bulunan yabancı sınırlamaları son haline geldi.

- Sakatlığı bulunan oyuncular tekrar güncellendi. ( Buffon > 5-6 Ay , Çağlar Birinci 2-3 Ay )

Zekirdek
05.Eylül.2010, 18:29
Herhangi bir oyuncunun özellikleri ile oynandımı?

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 18:33
Herhangi bir oyuncunun özellikleri ile oynandımı?
Birkaç oyuncun özellikleri Aşırı düşük olduğu için Gerçeğe uygun olarak oynama yapıldı.Ancak farkedilecek kadar aşırı yüksek oynama bulunmuyor.

eng1n
05.Eylül.2010, 18:57
Yalnız Süper lig de 23 oyuncu kaydedebiliyoruz maximum

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 20:46
Yetmezmi 23 Oyuncu :)

ozaniel
05.Eylül.2010, 21:55
Gerçekte Türkiye Ligi'nde 23 oyuncu kaydetmek diye bir kural yok yalnız, kural uydurmanın manası yok. ;)

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 22:19
Kaç oyuncu kaydetme var peki ?

Ricardinho
05.Eylül.2010, 22:21
26 yap standart olsun yada serbest yap ama en güzeli 26 kişilik

RiG0BeRT
05.Eylül.2010, 23:31
PC Taka zaten.Ufacık bir problem için 15 Dakikada Editör'e girip bide 4 Linki Değiştirmeye üşeniyorum :) Hele birkaç eksiklik daha çıksın ayarlarız bişeyler :n:

EndoplazmiK RetikuluM
06.Eylül.2010, 00:38
Hadi beyler eksik bulun :n:

RiG0BeRT
06.Eylül.2010, 01:01
Hadi beyler eksik bulun :n:
Get out ! :n:

Ricardinho
06.Eylül.2010, 02:02
eksikden bol ne var :) 1 saat uğrasdım toparladım takımları sımdı oyna başlıyacağım ca ve pa lar la oynamadım sadece transferlerı yaptım fazla eksık yok ama genclerde gönderıler 7-8 oyuncu var onları kovaladım

Raten
06.Eylül.2010, 04:08
Ellerine sağlık.

thierryhenry
06.Eylül.2010, 17:21
Spor Toto Ligi'nde ödüller yok sanırım?

tr26
06.Eylül.2010, 17:39
Max.23 oyuncuyu kaldırsan cok iyi olucak.

RiG0BeRT
06.Eylül.2010, 18:28
Ellerine sağlık.
Sağol Kardeşim.

Spor Toto Ligi'nde ödüller yok sanırım?
Gerekli cevabı 3.Sayfa 62.Postda verdim.Lig baştan kurulduğunda bazı şeyler geriye dönmüyor.Ya 6+2+2'den vazgeçicez yada ödüllerden.Bence ödüller çok gerekli değil zaten Tüm para primleri mevcut.

Max.23 oyuncuyu kaldırsan cok iyi olucak.
İlk güncellemede değiştircem.

egelikartal_
06.Eylül.2010, 21:00
Arkadaşlar 23 kişi durumu için adamdan bi daha güncelleme beklemeye gerek yok. Emin olun en az anlayanınız benimdir, editörden ilk denememde değiştirdim.
Elinizi korkak alıştırmayın :)
Editöre girip Rigobert adlı editör update i load edin. Zaten direk lig kuralları sayfası açılıyo. Spor toto süper ligi seçin. Max player vs. 23 yazıyo. O tik'i kaldrıdığınızda sınırsız oluyo aynı türkiyedeki gibi.
kolay gelsin.

RiG0BeRT
06.Eylül.2010, 21:12
Arkadaşlar 23 kişi durumu için adamdan bi daha güncelleme beklemeye gerek yok. Emin olun en az anlayanınız benimdir, editörden ilk denememde değiştirdim.
Elinizi korkak alıştırmayın :)
Editöre girip Rigobert adlı editör update i load edin. Zaten direk lig kuralları sayfası açılıyo. Spor toto süper ligi seçin. Max player vs. 23 yazıyo. O tik'i kaldrıdığınızda sınırsız oluyo aynı türkiyedeki gibi.
kolay gelsin.
Aklımdan geçen buydu ama söylemek içimden gelmemişti.Galiba yanlış anlaşılmaktan çekindim :) Diğer bir yandanda üşengeçlik.Ufacık bir sorun için 4 Linki değiştirmek beni üşendirdi.Zaten Editör'e girmek başka bir dert bu PC'de :n:

erdal12
06.Eylül.2010, 21:52
Gerekli cevabı 3.Sayfa 62.Postda verdim.Lig baştan kurulduğunda bazı şeyler geriye dönmüyor.Ya 6+2+2'den vazgeçicez yada ödüllerden.Bence ödüller çok gerekli değil zaten Tüm para primleri mevcut.

Ödüllerden vazgeçmemize gerek yok bir çözümü var Editörde awards a gir turkish diye yaz ödüller geliyor ordan tek tek tıkla ödüllere divisionsdan ligleri seç olay hallolur!!!!

Ricardinho
06.Eylül.2010, 23:26
Ödüllerden vazgeçmemize gerek yok bir çözümü var Editörde awards a gir turkish diye yaz ödüller geliyor ordan tek tek tıkla ödüllere divisionsdan ligleri seç olay hallolur!!!!
ben yaptım oldu saoll

hasanamca
07.Eylül.2010, 00:10
emegın ıçın tesekkurler

eng1n
07.Eylül.2010, 00:34
bende editör yok galiba bulamadım bir türlü :D

RiG0BeRT
07.Eylül.2010, 01:27
Taktı ödüle :n: Tamam ya :) Bu kadar önemliyse yarın eklicem.

RiG0BeRT
07.Eylül.2010, 02:18
Databaseyi Güncelleyip Yeni Linkleri Yöneticiye gönderdim.Ancak Yönetici Şuanda OnLine değil.Geldiğinde Linkleri Yenileyecektir.

Son Güncellemeyle birlikte ;

- Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Ligdeki Ödüller Eklenmiştir ve Ödüller Türkçeye çevrilmiştir.( Örn: Turkish Premier Division Player of the Year > STSL Yılın Oyuncusu , Turkish First Division Manager of the Year > Bank Asya 1.Lig Yılın Menajeri )

- Spor Toto Süper Ligdeki Maksimum 23 Oyuncu Kaydetme Sayısı Kaldırılıp Sınırsıza Çevrilmiştir.

bhll
07.Eylül.2010, 11:54
Yeni linkler güncellensin indireceğim. Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.

eng1n
07.Eylül.2010, 13:23
Linkler güncellendi mi artık başlıyım şu oyuna hep indiriyom hazırlık maçlarını yapıyorum bir hata çıkıyor sonra :D

RiG0BeRT
07.Eylül.2010, 14:26
Yeni linkler güncellensin indireceğim. Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.
Sağol Kardeşim.

Linkler güncellendi mi artık başlıyım şu oyuna hep indiriyom hazırlık maçlarını yapıyorum bir hata çıkıyor sonra :D
Linkler Güncellenmiştir.Hayırlı olsun :)

bhll
07.Eylül.2010, 23:45
Hemen indiriyorum dostum ellerine sağlık.

Linklerde sorunmu var? Hiç birinden indirme yapılmıyor?

Jushua
08.Eylül.2010, 01:13
önceki güncelleştirmeleri indirmedim direkt bunu indirsem olur mu? yoksa diğer yamaların üzerine mi kurmam lazım* bu arada teşekkürler güzel yama olmuş.

RiG0BeRT
08.Eylül.2010, 01:18
Hemen indiriyorum dostum ellerine sağlık.

Linklerde sorunmu var? Hiç birinden indirme yapılmıyor?
Linklerde sorun bulunmuyor.Sadece 3.Link İndirilme sayısı doluğu için iptal olmuş.Diğerlerinden indirebilirsin.

önceki güncelleştirmeleri indirmedim direkt bunu indirsem olur mu? yoksa diğer yamaların üzerine mi kurmam lazım* bu arada teşekkürler güzel yama olmuş.
Sağolasın.Hayır hiçbir şeyin üstüne kurmana gerek yok.Sadece Linklerden Güncellemeyi indirip ilk sayfada belirttiğim yere at.

HeLLquaRd9
08.Eylül.2010, 02:52
Eline sağlık kardeşim.Şimdi indiriyorum fakat Dortmund kariyerimden kullanmaya başlarım.

RiG0BeRT
08.Eylül.2010, 03:26
Eline sağlık kardeşim.Şimdi indiriyorum fakat Dortmund kariyerimden kullanmaya başlarım.
Teşekkür ederim ;;)

KaRaBükLü KraL
08.Eylül.2010, 05:18
Teşekkürler Erhan:)

bhll
08.Eylül.2010, 13:25
Ben bu uyarıyı alıyorum bende sorun var sanırım :)

http://img245.imageshack.us/img245/3772/linkk.jpg (http://img245.imageshack.us/i/linkk.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Revolution
08.Eylül.2010, 13:40
Ben ortada bir uyarı görmedim yoksa bende mi problem var :) Normal indirme'yi tıklatıp, geri sayımın bitmesini bekleyeceksiniz.. Ondan sonra da download linki karşınıza gelicek tıklayıp indireceksiniz. İşlem bu kadar :)

RiG0BeRT
08.Eylül.2010, 17:18
Teşekkürler Erhan:)
Önemli Değil Kardeşim :)

Ben bu uyarıyı alıyorum bende sorun var sanırım :)

http://img245.imageshack.us/img245/3772/linkk.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg245.imageshack. us%2Fi%2Flinkk.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
Arkadaşında dediği gibi Normal İndirmeye tıkladıktan sonra geri sayım yapılcak ondan sonrada Download Butonu gelicek.Ona tıklayarak indirebilirsin.Tekrar sorun yaşarsan Diğer Linkleri deneyebilirsin.( 1-2 )

irresolute
08.Eylül.2010, 18:06
eline sağlık hocam

bhll
08.Eylül.2010, 19:35
40 kb lik bir dosya iniyor bu kadar güncelleme onun içindemi var çok iyimiş :)

LaZz_61
08.Eylül.2010, 20:45
Trabzonspor'un avrupa macerası Temmuzun 29'unda başlıyor, halbuki barajlardan girmesi gerekiyor. Christian Brüls Westerlo takımı ile sözleşme imzaladı, Trabzonspor ile alakası yok artık.

Güncelleme için teşekkürler.

RiG0BeRT
08.Eylül.2010, 20:45
eline sağlık hocam
Sağol Kardeşim.

40 kb lik bir dosya iniyor bu kadar güncelleme onun içindemi var çok iyimiş :)
Evet :0:

RiG0BeRT
08.Eylül.2010, 20:46
Trabzonspor'un avrupa macerası Temmuzun 29'unda başlıyor, halbuki barajlardan girmesi gerekiyor. Christian Brüls Westerlo takımı ile sözleşme imzaladı, Trabzonspor ile alakası yok artık.

Güncelleme için teşekkürler.
Brüls'ü hallederizde Gerisi fazla detaya girer.Zaten yeterince fazla detaya girdim :)

fb_16
09.Eylül.2010, 00:00
Hocam eline sağlık ama eylül ayında Türkiye liginde milli maç arası verilmiyor..

RiG0BeRT
09.Eylül.2010, 11:14
Hocam eline sağlık ama eylül ayında Türkiye liginde milli maç arası verilmiyor..
Dediğm gibi dostum onlar aşırı detaya girer.Onları yapcak olsam SiGames'de çalışırım :n: Onları FM 2011'i hazırlayanlar yapsın bi zahmet :n:

fb_16
09.Eylül.2010, 15:18
Dediğm gibi dostum onlar aşırı detaya girer.Onları yapcak olsam SiGames'de çalışırım :n: Onları FM 2011'i hazırlayanlar yapsın bi zahmet :n:

Peki hocam senin dosyanı tekrar düzenleyebilme imkanımız var mı?

Editörden açılmıyor da..

RiG0BeRT
09.Eylül.2010, 19:15
Peki hocam senin dosyanı tekrar düzenleyebilme imkanımız var mı?

Editörden açılmıyor da..
Malesef ;)
Ama sadece kendin kullanmak için bir çalışma yapacaksan olabilir.Ama Diğer forumlarda yayınlanması yada değiştirip dağıtılması yasaktır.

bhll
10.Eylül.2010, 02:14
Tekrar yazarak kirletmek istemezdim başlığı ama tekrar eline sağlık oynuyorum şu anda çok makbule geçti valla =)

fatihkole
10.Eylül.2010, 10:01
hocam emeğinize sağlık bir şey soracağım ama ben bu dosyayı indiriyorum ve diğer pacthleride indirdim ve kuracam yani

29106_FM2010_v10.1.0_PC_Patch

29126_FM2010_v10.1.1_PC_Patch

bunların üstüne bu dosyayı kurcam üstünede türkçe sipikeri kurcam çalışırmı acaba... Şimdiden teşekkürler..

RiG0BeRT
10.Eylül.2010, 17:06
Tekrar yazarak kirletmek istemezdim başlığı ama tekrar eline sağlık oynuyorum şu anda çok makbule geçti valla =)
Ben Teşekkür ederim :)

hocam emeğinize sağlık bir şey soracağım ama ben bu dosyayı indiriyorum ve diğer pacthleride indirdim ve kuracam yani

29106_FM2010_v10.1.0_PC_Patch

29126_FM2010_v10.1.1_PC_Patch

bunların üstüne bu dosyayı kurcam üstünede türkçe sipikeri kurcam çalışırmı acaba... Şimdiden teşekkürler..
Bu Güncelleme 10.3 Patchda çalışıyor.10.1'de çalışacağını sanmıyorum :)

Gncl1905
11.Eylül.2010, 14:34
Çok teşekkürler :)

RiG0BeRT
11.Eylül.2010, 16:05
Çok teşekkürler :)
Önemli değil :)

Efkans1903
11.Eylül.2010, 19:13
Saol,emeğine sağlık.

RiG0BeRT
11.Eylül.2010, 21:21
Saol,emeğine sağlık.
Sende Sağol.

CanCena
12.Eylül.2010, 12:17
ellerine sağlık, harika olmuş

fatihkole
12.Eylül.2010, 12:26
Ben Teşekkür ederim :)

Bu Güncelleme 10.3 Patchda çalışıyor.10.1'de çalışacağını sanmıyorum :)

tamam o zman hemen kuruyorum 1.03 ve Güncellemeyi Tekrardan emeğinize sağlık...

RiG0BeRT
12.Eylül.2010, 15:52
ellerine sağlık, harika olmuş

tamam o zman hemen kuruyorum 1.03 ve Güncellemeyi Tekrardan emeğinize sağlık...
Sağolun Arkadaşlar.

coolboy82
12.Eylül.2010, 21:24
Emegine saglik ,guzel calisma olmus. Sagolasin.

guarin14
12.Eylül.2010, 21:31
2011 çıkana kadar yeter bu bize yeni transferler falan.

Teşekkür ederim.

RiG0BeRT
12.Eylül.2010, 21:33
Emegine saglik ,guzel calisma olmus. Sagolasin.

2011 çıkana kadar yeter bu bize yeni transferler falan.

Teşekkür ederim.

Lorik Cana19
15.Eylül.2010, 22:06
Beyler, yamayı indiriyorum. Masaüstündeki .rar dosyasını sağ tuş yaparak çıkart diyorum ama not defteriyle beraber çıkarıyor. Çözümü olan var mı?

RiG0BeRT
15.Eylül.2010, 23:01
Beyler, yamayı indiriyorum. Masaüstündeki .rar dosyasını sağ tuş yaparak çıkart diyorum ama not defteriyle beraber çıkarıyor. Çözümü olan var mı?
Zaten rar içinde Bir Not ve Güncelleme Databasesi mevcut.Databaseyi gereken yere at.Not Defteri sadece Bilgilendirmek için.Okuduktan sonra Silebilirsin.

Arkadaşlar bu arada Türkiye Ligi TV Gelirlerinde ufak bir sorun vardı.Onu Düzelttim ve Linkler Yenilendi.Eski Linkteki Güncellemeyle Türkiye Liginde Kariyeri açanlara Şimdiki Database'yi indirmelerini ve Onla Kariyer açmalarını Tavsiye ediyorum.

vuque
16.Eylül.2010, 16:59
Bu güncellemede Niang'la beraber 2'li forvet oynattım Güiza'yı sonuç 6 maç 12 gol :D
4-4-2 Oynadık.
Kadro
Volkan
G.Gönül,Lugano,Yobo,Caner
Dia,Özer,Emre,Stoch
Niang,Güiza

BaGa TaRKaN
16.Eylül.2010, 17:02
Yalnız Zaten Başından Beri Güiza Gol Krallığına Aday Performans Sergiliyor 10.2 ve 10.3te Gol Kralı Oldu:D

RiG0BeRT
16.Eylül.2010, 18:48
Benim Kariyerdede Yılın Oyuncusu ve Gol Kralı oldu Guiza.

bhll
16.Eylül.2010, 21:19
ben direk sattım =) anti patik geliyor bana 1 sezon boyunca stadda eziyet çektirdi bana aragonesle beraber o adam. Hatırası kötü =)

Hugo
19.Eylül.2010, 01:16
indirdim güncellemeyi. ama daha kullanma fırsatım olmadı. teşekkürler.

guarin14
19.Eylül.2010, 01:58
Yeni versiyonunu çıkarmayı düşünüyor musun?

RiG0BeRT
19.Eylül.2010, 21:41
indirdim güncellemeyi. ama daha kullanma fırsatım olmadı. teşekkürler.
Sağolasın.

Yeni versiyonunu çıkarmayı düşünüyor musun?
Çıkarabilirim ama Yeni ne ekleyebilirimki ? Herşeyi yaptığımı düşünüyorum.Zaten Ekim Ayında FM 2011 Çıkar :) Bizimde pabucumuz dama atılır :n:

tnrcn
20.Eylül.2010, 19:39
Eline sağlık.

grkm33
20.Eylül.2010, 20:44
Sağolasın.

Çıkarabilirim ama Yeni ne ekleyebilirimki ? Herşeyi yaptığımı düşünüyorum.Zaten Ekim Ayında FM 2011 Çıkar :) Bizimde pabucumuz dama atılır :n:

Transferde çok eskiği var hocam. Örnek : Otamendi Porto da . Juventusun genç yıldızı Gio da bir takıma gitti ama hangisine unuttum :D

Hugo
20.Eylül.2010, 23:22
Transferde çok eskiği var hocam. Örnek : Otamendi Porto da . Juventusun genç yıldızı Gio da bir takıma gitti ama hangisine unuttum :D

Giovinco Parma'ya gitti diye hatırlıyorum.

Lusage
25.Eylül.2010, 03:23
Fenerbahçe Manyadı 2 Ligde birden oynuyor :D

http://www.yukleresim.com/images/78140097124869462697.png

http://www.yukleresim.com/images/94448922864500219800.png

http://www.yukleresim.com/images/90052118862175989401.png

murder1903
29.Eylül.2010, 02:53
arkadaşlar dosyayı belirtilen konuma atıyorum ama oyuna başlarken gözükmüyor. ne yapmalıyım?

caner9292
02.Ekim.2010, 00:25
Tek kelime: ''MÜTHİŞ''

XPoseD
02.Ekim.2010, 17:55
oyuna başlarken dosyayı nasıl seçecez onu anlamadım ben dostum.....

EndoplazmiK RetikuluM
02.Ekim.2010, 20:53
İndirdiğin dosyayı öncelikle Belgelerim/Sports İnteractive/Football Manager 2010/editor data/ içine atacaksın. Sadece yeni oyunlarda çalıştığı için yeni oyun açmak zorundasın. Bunun için New Game'e tıklayıp alt taraftan bulunan 'Change' seçeneğine tıkla. Karşına gelen ekradan indirdiğin dosyayı seç. Onayla ve yeni oyuna başla. İyi oyunlar . . .

ilhanmania
05.Ekim.2010, 19:01
mükemmel bir çalışma olmuş,eskiden ben de uğraşırdım bu tip işlerle ne kadar uğraştırdığını iyi bilirim.eline koluna sağlık...

M1ylanger
12.Ekim.2010, 20:18
Güzel çalışma vitrindeki oyunculardan bir tek Otamendi'nin Porto'ya transferi atlanmış.

bhll
15.Ekim.2010, 11:10
Valla tekrar teşekkür ediyorum=) Fifa ve pes 2011 beni tatmin edemedi spor oyunları içinde. Gene fm 2010 da senin yamanla oynuyorum dostum =)

mangamali
17.Ekim.2010, 19:24
yamayı yapan arkadaşım bu sarı kart sorunu ne her cezalı maçtan sonra 1 sarı kart görürse cezalı nasıl halledebilirim bunu yardımcı ol deli olduk arkadaşlarla yama mükemell bunu halledelim

Heroon
19.Ekim.2010, 01:12
kardes linkler ölmüs bi kontrol etsen

RiG0BeRT
20.Ekim.2010, 14:34
Arkadaşlar Otamendi Transferi ekli.Evimdeki İnterneti Kapattırdığım için artık fazla foruma vakit ayıramıyorum.Fenerbahçenin birkaç ligde oynama sorununu düzelttim.Atmayı düşünüyorum ama zaten FM 2011 çıkmasına az kaldı.Yamayı indiren beğenen yada beğenmeyen herkese teşekkür ederim.

ozgenoc
20.Ekim.2010, 15:49
Türkiye Kupasının statüsümü değişti?Gruba girmeden sürekli eleme usulü ile oynanıyor.Bir de 2 sarı karttan sonra 1 maç oynamama cezası geliyor Türkiye Liginde.

ThersoN
29.Haziran.2011, 21:04
üstad linkler kırık yenileme imkanımız var mı?

mynamesali
04.Ocak.2014, 13:56
link kırık müdür yenileyebilirmisiniz? ilginize şimdiden teşekkürler