PDA

View Full Version : Mancester City Teknik Adamı Fm Oynuyormu?

myres
09.Eylül.2010, 11:50
Evet arkadaşlar.Görüldüğü üzere teknik adam fmdeki iyi futbolcuları getiriyor takıma.Sizin görüşleriniz nelerdir bilmek isterim. :)

Nedvedmania
09.Eylül.2010, 12:00
Türkiye'de de oynatan Teknik Direktörler var. Mesela Ersun Yanal gibi ( Hatta Arda'yı ordan bulmuş diyorlar ama bilemiyeceğim :D)

BleedingMoon
09.Eylül.2010, 12:16
beleşe scout işte. ya işini bilmeyen ya da işini çok iyi bilen (arsene wenger gibi) teknik adamların oynadıklarını düşünüyorum.

Addolorato
09.Eylül.2010, 12:19
Everton SIGAMES'e her yıl belli bir miktar para ödeyerek oyunun database'ine daha oyun çıkmadan ulaşabiliyor ve böylece potansiyel yıldızları araştırabiliyorlar. Hatta Marouane Fellaini'yi FM'den transfer ettikleri söyleniyor.

partizanlion
09.Eylül.2010, 12:33
Everton'ın böyle bir çalışma yaptığını bende duymuştum..

martymcfly
09.Eylül.2010, 17:03
Sercan Yıldırım ve Batuhan Karadeniz de oynuyor, ntvspora verdikleri röportajda söylemişlerdi.

KaRaBükLü KraL
09.Eylül.2010, 17:12
Everton SIGAMES'e her yıl belli bir miktar para ödeyerek oyunun database'ine daha oyun çıkmadan ulaşabiliyor ve böylece potansiyel yıldızları araştırabiliyorlar. Hatta Marouane Fellaini'yi FM'den transfer ettikleri söyleniyor.
Evet bu doğru bi haber:)

EndoplazmiK RetikuluM
09.Eylül.2010, 17:46
Bence ilgisi yok çünkü alınan isimler zaten tanınan oyuncular.

Lim10
09.Eylül.2010, 19:53
Şuan bende bir teknik adam olsam açar bakardım oyundan.Çünkü oyuncuların büyük bir bölümünün potansiyelleri yada yetenekleri hemen hemen oyundakiyle aynı düzeyde.Porto'nun yaptığı transferlere dikkat edin mesela.

cris king
09.Eylül.2010, 19:54
Sercan Yıldırım ve Batuhan Karadeniz de oynuyor, ntvspora verdikleri röportajda söylemişlerdi.

batuhanın oynadığını düşünmüyorum çünkü adam yine ntv ye futbolu sevmediğini söylemişti milli maçlar dışında maç izlemediğinide maç izlemeyen izlemeyei sevmeyen bir adam nasıl fm oynayacak pek anlamıyorum yani futbolu iş olarak görenlerden batuhandan gerçekte hiçbir şey olmaz çünkü kendine inancı yok ve büyük hedefleri yok onun hedefi eskişehirde kalmak yaşamak ve futbolu orda bırakmak(mış)...

Flawless Victory
09.Eylül.2010, 19:58
Batuhan para seviyor, futbolu sevmiyor. Sergen de eskiden öyle demişti, ben futbolu sevmem diye, şimdi gece gündüz futbol yorumu yapıyor. :)

Bence teknik adamlar bir şekilde bunu farketmiştir. Binlerce kişi her yıl araştırma yapıyor. Oldukça doğru sonuçlar çıkıyor. Agüero seneler önceden oyunda transfer ettiğimiz oyuncuydu. Oyunda yıldız oluyordu, gerçekte de oldu. Birçok güney amerikalı kaleci İspanya'da oynuyor şimdi. Örnekleri çok fazla.

E.Cartman
10.Eylül.2010, 01:56
onu bunu bilmem ama bi oyuncu keşfedip 2-3 yıl sonra onu gerçekte oynarken görünce insan duygulanıyor yav :D:D kimse tanımıyorken ben bulmuştum gibi :n::n:

Inter'de Emre'yi böyle almamışmıydı yav, oğlu oynuyormuş başkanın o söylemiş hatta :D ya da başka isim ve takım için miydi bu senaryo :D

Addolorato
10.Eylül.2010, 13:28
onu bunu bilmem ama bi oyuncu keşfedip 2-3 yıl sonra onu gerçekte oynarken görünce insan duygulanıyor yav :D:D kimse tanımıyorken ben bulmuştum gibi :n::n:

Inter'de Emre'yi böyle almamışmıydı yav, oğlu oynuyormuş başkanın o söylemiş hatta :D ya da başka isim ve takım için miydi bu senaryo :D

Benimde tam tersine sinirim bozuluyor. Ulan ne güzel bulmuştuk adamı sonraki seride alamayacağız şimdi.

garydelgadov
10.Eylül.2010, 13:34
David Moyes para verip bakıyor database'e de transfer yapmıyorki adam aklıllı.Hazır konusu isyan ediyim biraz nedir çektiğimiz yahu sahamızda bile ıkınarak maç kazanıyoruz.:D

Mustafa Denizli,Ersun Yanal en önemli örnekleridir bunun.Başka bilmiyorum ama.

Zekirdek
10.Eylül.2010, 20:57
Evet arkadaşlar.Görüldüğü üzere teknik adam fmdeki iyi futbolcuları getiriyor takıma.Sizin görüşleriniz nelerdir bilmek isterim. :)

Valla kullanmadığına tek inandığım teknik direktördür Mancini ve Man City heyeti. Fm kullanarak transfer yapmak az para çok potansiyel demek. Bunda ise çok para az potansiyel gibi bir denge var.

playeray
10.Eylül.2010, 22:15
Valla kullanmadığına tek inandığım teknik direktördür Mancini ve Man City heyeti. Fm kullanarak transfer yapmak az para çok potansiyel demek. Bunda ise çok para az potansiyel gibi bir denge var.

Tamamen katılıyorum.

grkm33
10.Eylül.2010, 22:34
Kesinlikle Porto fm den bulup alıyor. örnek J.rodriguez.

stalwart88
11.Eylül.2010, 01:25
batuhanın oynadığını düşünmüyorum çünkü adam yine ntv ye futbolu sevmediğini söylemişti milli maçlar dışında maç izlemediğinide maç izlemeyen izlemeyei sevmeyen bir adam nasıl fm oynayacak pek anlamıyorum yani futbolu iş olarak görenlerden batuhandan gerçekte hiçbir şey olmaz çünkü kendine inancı yok ve büyük hedefleri yok onun hedefi eskişehirde kalmak yaşamak ve futbolu orda bırakmak(mış)...

ben öyle düşünmüyorum bende milli maçlar ve avrupa kupası maçları dışında oturup 90 dakika maç izleyemem sıkılırım (ki bazı milli ve avrupa kupası maçları da dahil buna) ama tam bi fm hastasıyım diyebilirm seriyi 01-02 den beri aralıksız her sene oynarım ve hersene de en çok oynadığım oyun arasında ilk 3 tedir ki çoğu zaman ilk sıradadır. :)

knsyr
13.Eylül.2010, 04:37
aslında bizim klüpleri buna ikna etsek sigames'e para ödeyecekleri için bizde orjinal alma derdi olmadan türkçe oyun oynarız

hayalevi33
14.Eylül.2010, 18:47
Kesinlikle Porto fm den bulup alıyor. örnek J.rodriguez.

nicolas otamendi'de iyi bir örnek.

vego
14.Eylül.2010, 19:55
İkisininde kendine 200 Ca ve Pa verdiğine eminim:n:

Zekirdek
14.Eylül.2010, 20:01
Batuhan - Profosyonellik - 20. :)

E.Cartman
14.Eylül.2010, 22:59
aslında bizim klüpleri buna ikna etsek sigames'e para ödeyecekleri için bizde orjinal alma derdi olmadan türkçe oyun oynarız

bizim kulüpler oyuna para mı vercek, bizim kulüpler Allah Allah :zuhaha:zuhaha:zuhaha

İkisininde kendine 200 Ca ve Pa verdiğine eminim:n:

:D:D:D