PDA

View Full Version : Muhteşem taktik bütün kupalara ambargo ve gollü galibiyetler

tarkan543
15.Eylül.2010, 01:01
Evet arkadaşlar dediğim gibi bu bu taktikle fenerbahçede 6şampiyonlar ligi 10tsl 10türkiye kupası 4süper kupa kıtalararasınıda 4kez kazandım kariyerim 10 yıl devam etti şuanda ss katamıcam çünkü kariyeri sildim 2011 bekliyorum ama o gelmeden yararım dokunsun dedim ve taktiği paylaşmaya karar verdim 10 yılda almadğım başarı kalmadı sıkılıp oyunu kapatım artık

taktik için hiçbir modül gerekmez sadece taktiği uygulayın ve finansınız geliştikçe daha iyi oyunculara yönelin mesala ben ilk 4 yıl ancak iyi oyuncular aldımda şampiyon oldum bence deneyin kaybedeceğiniz hiçbişey yok..

arkadaşlar bu arada linki hotfileden verecem ve dosya boyutu 6.5mb falan çünkü arasına müzik attım kusura bakmayın hotfileyle çalışıomda ondan boyutu 5mb üstünde olması lazımdı o yüzden arasına 1 şarkı attım herneyse bence deneyin kaybedeceğiniz hiçbişey yok.Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz hem yorumları esirgemeyin deneyen pm atsınki ona göre v2 çıkartabilirim.

link

http://hotfile.com/dl/69371456/abbde24/by.alisan_sper_taktik.rar.html

dutty
19.Eylül.2010, 01:10
kardeşim hemşerim olduğun için taktiği indiriyorum hatta hemen bi kariyer açıp ilerlicem yorumlarımı eklerim