PDA

View Full Version : Oyuncu Mevkileri

fenerli94
15.Eylül.2010, 12:51
Arkadaşlar oyuncu sarı olan bölgede mi yoksa turuncu olan bölgede mi daha iyi oynuyor? Birde oyuncunun normal oynadığı bölge ile sönük yeşil olan bölgede çok fark var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...:)

Zekirdek
15.Eylül.2010, 12:59
En iyisi parlak yeşil sonra soluk yeşil sonra sarı ve turuncudu galiba. En sonunda başka bir sarı olması lazım.

BaGa TaRKaN
15.Eylül.2010, 12:59
Tamamen Senin Elinde Olan Birşeydir O. Oyuncuya Oynatmak İstediğin Yerde Yeni Pozisyon Antremanı Verirsen ve de Maçlarda İstikrarlı Bir Şekilde Oynatırsan Kısa Sürede Yeni Pozisyonuna Alışır.

Örneğin Fizik Gücü Yetersiz Olarak Gördüğün Bir Kanat Oyuncusu Doğal Pozisyonu Sağ Kanat Olsun. Ama Sen Kanatta Oynatmayıp Göbekte Oynatmak İstiyorsun Diyelim O Zaman Yeni Pozisyon Antremanında Mc Ayarlayıp Maçlarda Oynatırsan Kısa Sürede Uyum Sağladığını Görürsün Genelde 10-15 Maç Sonra En Geç 20 Maç Sonra Pozisyonuna Alışmış Olur.

eXcitinG
15.Eylül.2010, 13:39
Açık yeşil en iyi pozisyon,
Koyu yeşil ikinci en iyi pozisyonu,
Turuncu,
Sarı,

Diye gider.

Addolorato
15.Eylül.2010, 14:28
Birde sarı ile yeşil karışımı bir renk var. Şeffaf yeşil gibi. Sarı'dan önce o geliyor.

ozaniel
15.Eylül.2010, 15:44
Eski serilerde turuncu 2. sıradaydı ama şimdi:

Açık yeşil
Koyu yeşil
Limon rengi(şeffaf yeşil)
Sarı
Turuncu

şeklinde gidiyor.

playeray
15.Eylül.2010, 16:33
Peki koyu yeşil bir rengi açık yeşil yani doğal mevki yapmanın yolu var mı ? Antrenmanını ayarlıyorum ama o mevkide oynatmıyorum :D

DaveJones
15.Eylül.2010, 17:09
O mevkide oynatmadığın sürece natural olmaz. Hatta natural olduktan sonra bile başka mevkide oynatırsan natural den accomplished e düşüyor.

Zekirdek
15.Eylül.2010, 17:35
Peki koyu yeşil bir rengi açık yeşil yani doğal mevki yapmanın yolu var mı ? Antrenmanını ayarlıyorum ama o mevkide oynatmıyorum :D

Antreman seçeneklerinden Yeni Mevki Belirle diye birşey var. Oradan mevkii seçiyoruz ve oyuncumuzu o mevkiide oynatarak o mevkiinin adamı yapıyoruz.

mehmetd
23.Eylül.2010, 23:39
Arkadaşlar oyuncu sarı olan bölgede mi yoksa turuncu olan bölgede mi daha iyi oynuyor? Birde oyuncunun normal oynadığı bölge ile sönük yeşil olan bölgede çok fark var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...:)

En iyisi parlak yeşil sonra soluk yeşil sonra sarı ve turuncudu galiba. En sonunda başka bir sarı olması lazım.

Tamamen Senin Elinde Olan Birşeydir O. Oyuncuya Oynatmak İstediğin Yerde Yeni Pozisyon Antremanı Verirsen ve de Maçlarda İstikrarlı Bir Şekilde Oynatırsan Kısa Sürede Yeni Pozisyonuna Alışır.

Örneğin Fizik Gücü Yetersiz Olarak Gördüğün Bir Kanat Oyuncusu Doğal Pozisyonu Sağ Kanat Olsun. Ama Sen Kanatta Oynatmayıp Göbekte Oynatmak İstiyorsun Diyelim O Zaman Yeni Pozisyon Antremanında Mc Ayarlayıp Maçlarda Oynatırsan Kısa Sürede Uyum Sağladığını Görürsün Genelde 10-15 Maç Sonra En Geç 20 Maç Sonra Pozisyonuna Alışmış Olur.

muhtelif yorumlar var doğrusu(oyun açık değil ama) şöyle idi:
açık yeşil
koyu yeşil
turuncu
sarı
şeklinde.
yani sarı da da turuncuda da iyi değil yeşil(açık yada koyu) olmalı parlak olan olursa daha iyi.
2.sorunu da şöyle cevaplim: ben angelos basinas ı almıştım oyunda orjinal mevki dmc (açık yeşil) mc becerikli(koyu yeşil) idi ama takımın en yeteneklisi olduğu halde transfer listesine koymak zorunda kalmıştım çünkü hiç oynamıyordu fm 2006 da samsun sporda ki marciel(dm-mc) yi satarak yapmıştım amacım;ya basinas marciel den daha iyi marciel i satar basinas ı bedava alır yoluma bakarım demiştim ama pişman oldum söylediğim gibi ca pa sı en iyi olan oydu ama hiç oynamayan da oydu(taktiğimde dmc yok) ve transfer listesine koydum kimse almadıydı.bilmem anlatabildim mi.
tarkan'a yanıt öyle değil işte oyuncu her pozisyonda oynayamaz haa genie scout tan bakarsan oyuncuya oradan hangi mevkide iyi oynar görüp değiştirebilirsin ama kafana göre olmaz o.

cris king
25.Eylül.2010, 22:55
sarı turuncudan öncedir...

mehmetd
29.Eylül.2010, 01:46
sarı turuncudan öncedir...
sarı turuncudan kötü olarak öncedir sen yazdın ben biliyorum ama gene de yanılıyormuyum diye de fm genie scout tan tekrar baktım doğrusu
açık yeşil
koyu yeşil
turuncu
sarı
şeklindedir yani ilk yazdığım gibidir.

BleedingMoon
29.Eylül.2010, 16:27
turuncu en kötüsü. türkçe oynuyorum oyunu. turuncu beceriksiz, sarı yetersiz diyor.

ayrıca oyuncuya yeni pozisyon antrenmanı verdiğimde turuncudan başlıyor. ancak fm 2009'da tam tersiydi. bir de 2010'da sarıdan sonra bir arkadaşın limon yeşili diye tabir ettiği renk var.

playeray
29.Eylül.2010, 18:05
Parlayan Yeşil
Yeşil
Sarı-Yeşil
Sarı
Turuncu
Kırmızı

şeklinde.

Dooki
29.Eylül.2010, 18:22
Turuncu Sarı'dan önce geliyor arkadaşlar. Renk olarak Turuncu'nun koyu olması kafamı karıştırırdı hep, ama sonra öğrendim Turuncu önce geliyormuş. Scout'lardan da öğrenebilirsiniz bunu.

playeray
29.Eylül.2010, 19:20
Fail o zaman.

cris king
29.Eylül.2010, 22:33
Parlayan Yeşil
Yeşil
Sarı-Yeşil
Sarı
Turuncu
Kırmızı

şeklinde.