PDA

View Full Version : Milli Takım - Kulüp Takımı

cenk1905
16.Eylül.2010, 13:33
wokingle 2. sezonumu bıtırdım bılmeyenler ıcın (eng. 6. lıgınde) ilk sezon yenılgısız bıtırdım tropy cupta ceyrek F.A. 3 tur oynadım ıkıncı sezon yıne lıder bıtırdım trophy cupı aldım F.A. da yıne 3. tur kadar geldım. sezon sonu ılk sezon caglıarı son sezonunmda rubın kazan ve yaz donemınde arka arkara chealsea ve manudan teklıf aldım ama benı sınır eden durum hıc bı mılı takım teklıfmı kabul etmıo ılk sezon gana nıgerıa son sezonumda mexıco amerıca basvuru yaptım ben olumsuz ya bunun sebebı nedır bıde benım yerıme aldıklarıda kotu hocalar???

knsyr
16.Eylül.2010, 13:35
mahalle takımıyla şampiyon olmak gibi birşey seninkisi..şampiyon olduğun ligin tanınmşlğı önemli faktördür

cenk1905
16.Eylül.2010, 13:45
tamamda ozmn manu we chelseden nıye teklıf geldı??

BaGa TaRKaN
16.Eylül.2010, 13:53
Milli Takımda Başarıdan Ziyade Tanınmışlık Daha Önemlidir. Kulüp Takmından Gelen Teklifler Başarıyla Doğru Orantılıdır. Ama Milli Takımdan Teklif Almak İçin Sadece Başarı Yetmez Tanınmışlıkta Dünya Çapı veya Kıtasal Olduğunda Tekliflerin Kabul Edilir.

Dooki
16.Eylül.2010, 14:11
Milli takımlar genellikle kendi ülkelerindeki milli kahramanları getirirler takımın başına. İstediğiniz kadar başarılı olun.

Sekopej
16.Eylül.2010, 14:20
Hangi versiyon ile oynuyorsunuz? 10.03 mü yoksa diğerleri mi?

Addolorato
16.Eylül.2010, 14:34
Bende Wokingle oynadım Coca League 1'e kadar çıktım. Şu an öyle duruyor oyun. Ben tanınmışlığımı pazar ligi futbolcusu yapmıştım o yüzden hiç teklif gelmemişti. Milli takımlar genelde kendi teklif yapmadıkça yabancı hoca almıyorlar.Genelde kendileri teklif yapıyorlar.

playeray
16.Eylül.2010, 15:24
Milli takımlar genellikle kendi ülkelerindeki milli kahramanları getirirler takımın başına. İstediğiniz kadar başarılı olun.

Aynen öyle. Avrupa'nın orta düzeyli milli takımlarına ya da U21, U20, U19 takımlarına katılma şansın yüksek. Başka kıtalardaki milli takımlara gitmen çok zor. Mesela Erhan abiden başka Brezilya'nın başına geçen göremedim ben :zuhaha

knsyr
16.Eylül.2010, 18:46
Aynen öyle. Avrupa'nın orta düzeyli milli takımlarına ya da U21, U20, U19 takımlarına katılma şansın yüksek. Başka kıtalardaki milli takımlara gitmen çok zor. Mesela Erhan abiden başka Brezilya'nın başına geçen göremedim ben :zuhaha
geçtim ben :icon_lol:

playeray
16.Eylül.2010, 20:07
geçtim ben :icon_lol:

Ben kaç kere başvurdum. Önce Roberto Carlos, sonra Belletti, sonra Ronaldinho, sonra Alex... Hep brezilya hep brezilya off off :D

ozaniel
17.Eylül.2010, 00:53
Ronaldinho'yu teknik direktör olarak hayal edemiyorum.:D