PDA

View Full Version : Gs ile oynayanlar.

taachinardi
09.Mayıs.2006, 00:42
İlk sezonki başarılarınız neler ben tabuları yıktım ama önce sizden duymak isterim yazalım paylaşalım :)

dnz498
09.Mayıs.2006, 11:30
ne kadar kupa varsa alayını aldım avrupa dahil

eser3131
09.Mayıs.2006, 11:49
Ben Galatasaray da Oynarken İlk sezon Lig Şampiyonluğu ve UEFA Finale Kaldım.ROMA ya ELENDİM

dnz498
09.Mayıs.2006, 12:00
peki GS de ilk sezonda oyuncu olarak kimleri satıyosunuz ya da alıyorsunuz ?

eser3131
09.Mayıs.2006, 12:20
Murat Özatak - Kocaadam Fatih - Kristoffer Heasted - Fazli Ulusoy - Polat Keser - Mayadağ Barış - Özer sehmus - Koray Avci ve Bir Kaç Oyuncu daha.Saido ve Toması ve Birkaç Oyuncuyu Satıyorum.Para Lazım Olduğu için Özgürcan gibi Genç ve Değerli Oyuncuları Satarım.Sen Kimleri satıyorsun.Kimleri ALIYORSUN

dnz498
09.Mayıs.2006, 13:16
valla dediğin oyuncuların bir çoğunu tanımıyorum benim takımda ilk yaptığım iş mondiyi satıp yabancı kadrosunu açmak oluyo sonra saidou satıyorum bu oynadığım fm de sürekli oynadığım adamları almamaya özen gösterdim sıkılıyorum çünkü öyle olunca hiç tanımadığım adamlar aldım alt yapıyı geliştirdim Cafercanla falan ıynuyorum zevkli oluyor tavsiye ederim özellikle aldığım bir adam var Anthony Vanden Boore çok yetenekli bi defans bide ucuz

Krusty
09.Mayıs.2006, 13:21
İlk sezon Avrupa'da GS dedirttirenlere şaşıyorum doğrusu ve tebrik ediyorum bu işi yapan arkadaşlara !

taachinardi
09.Mayıs.2006, 13:44
ilk sezon ben UEFA CUP aldım ve Lig şampiyonluğu Türkiye kupasındada büyük şanssızlıkla BJK ye çeyrek finalde elendim :( BJK tamamen balına eledi diyebilirim:) ama benimde UEFA CUP finali %100 baldı 6 şutum var kaleyi bulan 4 ü gol oldu rakibin 11 şutu var 3 ü gol oldu rakip feyenoord du.

kadrom tüm yabancıları sattım ve yerlerine.

Leandro Gioda
John Obi Mikel
Per Ciljan Slkjebred
Tomas Sivok
Lebohang Mokoena (daha hiç oynatymadım a takımda)
ve 6, kontenjanımı tamamen alım satıma bıraktım (Ksiliyi aldım sattım Mikael afanasievi aldım sattım Şuan heralde bi yıldız alacağım o akdroya yaşlı ve iyi bi adam)

Yerli transferlerim
Tuncay Fevzi
Ümit Davala
Volkan Babacan
Polat Keser
İlhan Mansız
Tayfur Havutçu
Furkan Baştan
Deniz Baykara
Yasin Karaça
Murat Doymuş

Ama şuanki kadrom harika :)

Burak Duran
09.Mayıs.2006, 13:50
İlk sene uefa süper lig şampiyonluğu türkiye kupası. Transferlerim iliç ve toması yolluyorum defansa gioada amc kerlon. saidouyu yollayabilirsem yolluyorum yollamazsam oda iş görüyor. Bide İbrahim akını alıyorum. Gerisi kendi geliyo zaten

gookhan
09.Mayıs.2006, 18:41
necatiyi yolladim daha sonra uefa yari final lig we turkiye cup

cüneyt11
09.Mayıs.2006, 19:08
bende şampiyonlar liginde gs ile 4 kez falan oynadım.sadece 1 kez finale kalabildim.diğerlerinde elendim falan.ama diğer liglerin ii olmayan kulüplerinde bile cl yi aldığım oldu.

emirduman
09.Mayıs.2006, 19:09
İlk sene şampiyon olunur da, UEFA'da en fazla yarı final yaptım ben...

LaKe
09.Mayıs.2006, 21:07
1.SEZON

UEFA Kupası
Türkiye Kupası
Süper Lig Şampiyonluğu

2.SEZON

Süper Kupa

şu an 2.sezondayım ve devam ediyorum :)

Burak Duran
09.Mayıs.2006, 21:09
1.SEZON

UEFA Kupası
Türkiye Kupası
Süper Lig Şampiyonluğu

2.SEZON

Süper Kupa

şu an 2.sezondayım ve devam ediyorum :)

birinci sezonda nasıl şampiyonlar ligini aldın?!?!?

LaKe
09.Mayıs.2006, 21:15
birinci sezonda nasıl şampiyonlar ligini aldın?!?!?

orda UEFA Kupası yazıyor hurmet :D :D :D

taachinardi
09.Mayıs.2006, 21:18

Türkiye kupasını bende alıyodumda BJK azizliğine uğradım deplasmanda 1-1 kaldık nasıl olsa yenerim filan fazla ustune duşmedim maçın geldiler evimde 1-0 yendiler :(( tamamen takti,ksel manykalığım yüzünden hemde kolay baktım maça taktiği bile ayarlamadım ayarladıktan sonrada iş işten geçti :)) onların taktiği kanatlara açılan forvetleri vardı benimse 3 lü defansım düşünün yani :)

Nightwolf_1989
09.Mayıs.2006, 22:35
valla editörden ötesini tanımam .kadromu kurarım önüme geleni yenip ortada kupa falan bırakmam.

Krusty
09.Mayıs.2006, 22:38
Galatasaray'ın oyuncuları iyi değil bence FM2006'da
Bari iyi performans gösteriyor musunuz arkadaşlar :)

taachinardi
10.Mayıs.2006, 01:56

kadroya bi kaç takviye mükemmel bi performans :))

eser3131
10.Mayıs.2006, 10:25
Galatasaraya İyi bir Taktik Kurarsan ve İyi Transferler Yaparsan Mükkemmel Bir PERFORMANS SERGİLERSİN

Burak Duran
10.Mayıs.2006, 10:53

hadi hadi yazmışsın Şampiyonlar ligi sonra editle :D

Burak Duran
10.Mayıs.2006, 10:55

bence kadro çok iyi özellikle gençler takımda oynatmak için çırpınıyorum resmen ilk sezondayım cafercan banko oynuyor. Mülayim kesin oyuna giriyor. bir tek defansa tomasın yerine biri alınırsa yeter aslında ama cafercanı oynatmak istemiyosan bir takviyede amc ye şart o kadar. Bence çok rahat başarı kazanılacak takım

SYLaR
10.Mayıs.2006, 16:37
hürmet biraz karışrdı galiba
hürmet asıl sen ilk sezon kerlonu nasıl aldın adam 17 yaşında olduğu için alamıyom
doğum tarihi 27.01 olduğu için devre arası transferin bitmesine 3 gün kala teklifte bulunabiliyon

SYLaR
10.Mayıs.2006, 16:38
amc de ediie gaven süper iş yapıyo deneyin derim

speed59
10.Mayıs.2006, 17:17
ben bir CL bir uefa 6 da lig şampiyonluğum varr

dnz498
10.Mayıs.2006, 18:29
ya arkadaşlar GS ile niye bu kadar zorlanıyosunuz deli gibi rakibe saldırmadıkça kırmızı kart yemedikçe büyük takımlara karşı bile gayet iyi performans sergilene biliyor tabi bir iki transfer yapmak şart ekonomi sorun diyorsanız uzun vadede ödemeli oyuncu alın 2 oyuncu alıcağınıza 1 tane alın ama iyi takım kurun herşey tıkır tıkır işliyor sonra mesela gençlerde harika bir forvet var ısaac promise alın bu adamı sadece sahaya bırakın yetiyor :)

taachinardi
10.Mayıs.2006, 22:23
hürmet biraz karışrdı galiba
hürmet asıl sen ilk sezon kerlonu nasıl aldın adam 17 yaşında olduğu için alamıyom
doğum tarihi 27.01 olduğu için devre arası transferin bitmesine 3 gün kala teklifte bulunabiliyon

ocak ayında transfer döneminin bitmesine 3 gun kala 18 yaşına giriliyor alınması mumkun bi kaç defa aldım ben öyle :)

LaKe
10.Mayıs.2006, 22:51
hadi hadi yazmışsın Şampiyonlar ligi sonra editle :D

hurmet ne iftiracı adamsın :D :D yanlış gördün tabi hemen suçu bana at:p

engin_can
24.Mayıs.2006, 11:00
Murat Özatak - Kocaadam Fatih - Kristoffer Heasted - Fazli Ulusoy - Polat Keser - Mayadağ Barış - Özer sehmus - Koray Avci ve Bir Kaç Oyuncu daha.Saido ve Toması ve Birkaç Oyuncuyu Satıyorum.Para Lazım Olduğu için Özgürcan gibi Genç ve Değerli Oyuncuları Satarım.Sen Kimleri satıyorsun.Kimleri ALIYORSUN
ben saido hainze ilic song tomas volkancihan haspolatlı orhan ak ayhan akman hasan kabze hakan sükür satıyom --
aldıklarım : polat keser kiralık - nuri çolak-ümit dawala-ilhan mansiz-ibrahim akin-mikel obi(mutlaka alın) rivaldo(yaslı ama ilk sezonda 15 altında golü yoktur 1 sezon sonra eleden cıkarın ve yerine thondo mngomeniyi alın ) ugur yildirim -güngör öztürk-mokoena-özgürozcanı sakın satmayın derim acayip adam 2 dönemde ilk onbirden çıkarmam sezon sonunda bak bakem nasıl adamlar peşinde sasarsın walla -;;) ;;) ;;)

eser3131
24.Mayıs.2006, 11:14
Kardeş Sen Takımı komple değiştiriyon - Üstelik Aldığın Oyuncular Genellikle Yaşlı - taktik ne kullanıyorsun

speed59
24.Mayıs.2006, 11:51
valla heinz gidiyooo iliç gidiooo mondi gidiooo yani bayağı bi değğişkiilk oluyoo

general11
24.Mayıs.2006, 16:30
ilk sezon iki kupayı kaldırdım...ikinci sezonda da 3 kupa kaldırdım.daha sonra milan bana transfer teklifi yaptı. şu anda milan layım.ilk kupamı kaptım.sıra diğer kupalarda...

FatalRhymeR_58
24.Mayıs.2006, 17:19
ilk sezon galatasarayla avrupa başarısı yok. bunun nedeni geleceği garantiye almamdır ama. ilk sezonda avrupada başarı istiom napabilirim

dnz498
24.Mayıs.2006, 18:03
ilk sezon galatasarayla avrupa başarısı yok. bunun nedeni geleceği garantiye almamdır ama. ilk sezonda avrupada başarı istiom napabilirim

çok ofansif olmayan bir taktikle vur kaç yaparak birazda şansla olabilir ben becerdim yapmayı ben taktiğin ve ant. programının çok önemli olduğunu düşünüyorum iyi bir fizik yüklemesi gerekiyor takıma

dnz498
24.Mayıs.2006, 18:10
ilk sezon iki kupayı kaldırdım...ikinci sezonda da 3 kupa kaldırdım.daha sonra milan bana transfer teklifi yaptı. şu anda milan layım.ilk kupamı kaptım.sıra diğer kupalarda...

bende de aynı bu başarılar var ama bana transfer teklifi gelmiyor? Ancak milli takımlar arası gezebiliyorum

tonifan30s
25.Mayıs.2006, 13:02
bende türkiye kupası lig şampiyonluğu ve uefa yarı final