PDA

View Full Version : Oyuncuların üzerindeki sembollerin anlamı

quarizmam
17.Eylül.2010, 17:23
arkadaşlar oyunu dün aldım ve kurdum. taktik ekranında oyuncunun sembolünün sol altında, kare ve değişik şekillerde bir takım semboller var. google bayağı aradım ama bunların ne anlaman geldiğini bulamadım. bunların ne anlama geldiğini biliyor musunuz
biraz sonra mesai biteceği için çıkacağım bir an önce cevap verirseniz sevinirim:)

EndoplazmiK RetikuluM
17.Eylül.2010, 17:42
Oyuncuna verdiğin role göre çıkıyor o semboller. Mesela bir AMC oyuncusuna Advenced Playmaker-Attack rolünü verirsen oradaki 5gen'in içinde A çıkar. ML oyuncusuna Wide Middlefender - Support verirsen S çıkar. 4 simge var. Defence (D), Support(S), Attack(A). 4. ise automatic. Onun simgesi ise 2 tane ok.

quarizmam
17.Eylül.2010, 17:44
Oyuncuna verdiğin role göre çıkıyor o semboller. Mesela bir AMC oyuncusuna Advenced Playmaker-Attack rolünü verirsen oradaki 5gen'in içinde A çıkar. ML oyuncusuna Wide Middlefender - Support verirsen S çıkar. 4 simge var. Defence (D), Support(S), Attack(A). 4. ise automatic. Onun simgesi ise 2 tane ok.

teşekkür ederim

Game Hunter
17.Eylül.2010, 19:25
Ben de şimdi öğrendim.Teşekkürler.

mehmetd
23.Eylül.2010, 18:40
ilave bilgi olarak taktik oluşturduğunuz zaman isterseniz oyun otomatik atar bunları isterseniz de sizde oluşturabilirsiniz oyun otomatik olarak gk ye defans görevi verir mesela bu beşiktaşta şu an "süpürücü kaleci" dr dr dl ye atak/otomatik verir defans destek te verebilirsiniz defansa defans olabileceği gibi başka görevlerde var orada mr ml atak yada otomatik mc lerden biri defans diğeri destek fc lerden biri destek diğeri atak tır otomatik olarak bence otomatik ayarlayın sadece ben kanattan bindirmek istediğim zaman ml mr ye atak mclere destek yada dmc ye defans falan veriyorum bu konudaki diğer makaleleride okuyun isterseniz ama ben çok uğraşmıyorum otomatik ayarlıyorum bazende kendi dediğim gibi ayarlıyorum hadi iyi oyunlar...