PDA

View Full Version : İngiltere Liglerinin Özellikleri

musatti
09.Mayıs.2006, 13:28
Arkadaşlar İngiltere liginin genel özellikler nelerdir acaba yardımcı olabilirmisiniz?İngiltere liginden bir takımla başlamak istiyorum da başlamadan önce lig hakkında bilgim olsun istiyorum

musatti
09.Mayıs.2006, 16:33
Arkadaşlar kimse yardımcı olmuyacakmı

eser3131
09.Mayıs.2006, 16:53
Ben Yardımcı Olayım - Chelsea yi Al - Para bakımından zengin - Oyuncu bakımından Güçlü - Yanlız İyi Bi Taktik Yapamazsan ve İyi transferler Yapmazsan O Lig Seni batırır - çünkü Premier lig En Zon OLAN LİGTİR-SANA BAŞARILAR DİLERİM

zargı
09.Mayıs.2006, 16:54
kardes nesi ile ilgili bilgi istiyosun ki yabancı sınırlaması yok,en iyi takımı chelsea,süpriz takımıda tothenam bana göre

Burak Duran
09.Mayıs.2006, 17:19
yabancı sınırlaması yok. Work Permit olayı iğrenç alcaksan chelsea manchester ve arsenal dışında bir takım al acayip güzel oluyor. Başka yardımcı olabileceğimiz konu varsa seve seve

alieren7
09.Mayıs.2006, 17:21
Dostum ben sana yardımcı olayım. Championship yani 2. Lig'den Premier Lig'e bi takımı çıkarıp başarılı olmak istiyorsan Crystal Palace'ı al hem kadroları hem finansal durumları iyidir. İlk 2 direk çıkar, 3-6 play off oynar bunlardan biri premier'e çıkar. league 1'de oynayacaksan southend'i seçebilirsin onlar senden kümede kalmanı isteyecektir ama sen bi kaç takviyeyle terfi kazanabilirsin. League 2 için ise Northampton ile rahatlıkla çıkarsın. Sen bana hangi ligde oynamak istedigini söyle ya da nasıl bir takım istiyorsun.

alieren7
09.Mayıs.2006, 17:27
premier league de oynayacaksan fulham, everton ya da birmingham city'i seçebilirsin

musatti
09.Mayıs.2006, 18:00
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar

cüneyt11
09.Mayıs.2006, 19:10
bence newcastle veya middlesbrough u al.süper ve zevkli oluyo.öle büyük kulüpler benim favorim değil.her lig için geçerli.

ronaldinho34
09.Mayıs.2006, 20:51
eğer fm 2006 ya yeni başlıyorsan pek sanmıyorum ingiltere ligini alma çünkü en zor liglerden biridir.eğer oynamaya başlayalı 2-3 ay oldu diyorsan büyük takımları al,orta düzeydeysen ilk ligden newwcasttle tothenam,fulham ama ben ustayım diyosanda alt liglerden bi takım al

LaKe
09.Mayıs.2006, 20:53
ingiltere bence en zevkli ve en zor lig. tek sevmediğim yanı bir brazilyalı genç oyuncuya bir türlü çalışma izni çıkmıyor, birde 5 yedek seçebiliyorsun. onun dışında herşey güzel. bence çokda güçlü bir takımla başlama premier lige. ben chelsea yla başlamıştım bi kere, 2 sezon oynadım sıktı :) everton, newcastle veya birminghamla başla :)

tosunpasa
09.Mayıs.2006, 21:55
bence zor ligler 1-ingiltere premier ligi 2-la liga(ispanya ligi) bu yüzden kendine güveniyorsan alt liglerden al her zaman çünkü acayip güsel oluyo üst liglere çıkmak.

SYLaR
11.Mayıs.2006, 19:12
ingiltere bence en zevkli ve en zor lig. tek sevmediğim yanı bir brazilyalı genç oyuncuya bir türlü çalışma izni çıkmıyor, birde 5 yedek seçebiliyorsun. onun dışında herşey güzel. bence çokda güçlü bir takımla başlama premier lige. ben chelsea yla başlamıştım bi kere, 2 sezon oynadım sıktı :) everton, newcastle veya birminghamla başla :)

yaw bu 5 yedeği databaseden arttıramıyoruz artırabileceğimiz bi yer varmı???

LaKe
11.Mayıs.2006, 19:39
yaw bu 5 yedeği databaseden arttıramıyoruz artırabileceğimiz bi yer varmı???

editörden arttırabilirsin belki. ama hiç denemedim:rolleyes:

the_greywolf
11.Mayıs.2006, 19:58
ingiltere ligi en zevkli, en zor ve en iddaalı lig....
ouonda iddaalıysan, iyi oynadığını düşünüyorsan dip liglere inmeden lig 2 den bir takım alıp oyna bence.....

dinaMYt
12.Mayıs.2006, 00:35
kariyer yapmak isteyenler lig one dan nothingham forestı seçerk başlasınlar bence.başladığınız lig oldukça iyi bir kadrosu var nothinghamın.

Krusty
12.Mayıs.2006, 00:51
Zor bir lig , En zengin clup Chelsea , En güçlü gibi gözüksede Manchester United ondan daha iyi gibi geliyor bana .. Chelsea'nin forvet arkasında oynayan adamları çok güçlü ve Primier Lig'de en iyi oyuncular sayılabilir.Yalnız buna Manchester'dan Scholes'da katılmalıdır..

Flash ekibi ise NEWCASTLE UNİTED'dır.Eğer Primier Lig'den takım seçmek istiyorsan Newcastle'ı seç derim.Forvet hattı gerçekten kuvvetli ve biraz ilerledikten sonra iyi işler çıkarabilirsin ..!

gookhan
12.Mayıs.2006, 21:09
en zewkli wigan oluo kucuk takim 13m butce her futbolcu da gelmio zorluklar icinde ..

tanselfb
13.Mayıs.2006, 21:17
bence champions liginden reading i al acayip zevkli

safter
26.Mayıs.2006, 14:03
bence alt liglerden bir takımla başla.biraz zorlayacak seni ama o takımı premiere cıkarmak ve hatta giderek grafigini yükseltip avrupa kupalarına katılmak.ve en sonunda büyük basarılar elde etmek kadar zevkli bir şey olamaz.şahsen benim en cok oynadıgım ligdir.hull city e bakmanı öneririm.gelişime acık bi klup,stad fln da champ. e göre iyi.bence kesin dene bunu ilk basta.bosta olan yaslı oyuncular ve kiralıklarla idare et.daha fazla yardım istersen konusuruz.kolay gelsin...

obiwan kenobi
26.Mayıs.2006, 16:55
chealsea´yi al dostum ilk senende ADRIANO mutlaka al sonrasi geliyo 3 sene ilerledim takimla bas eden cikamadi az önce son macimi yaptim save etim oyunu liverpoola 11 tane attim
sayet para icin alacaksan chelseayi al ama bu takim transfersiz 5 sene sampiyon olur

hasan_fatih
26.Mayıs.2006, 17:28
bence middisbrougt en iyisi kardeş...

cüneyt11
26.Mayıs.2006, 17:50
çok maç var.bir de çok kupa var.ama zevkli oluyo.

kaiserkaan
26.Mayıs.2006, 21:14
ben o ligde blackburn le oynadım oldukca zevkli cok zayıf bi kadrosu var gibi gözüküyor ama cok mücadeleci oyunculardan kurulu presi bastımı karsı takımı bayıltıyorbir defansa bir-iki iyi topcu bi oyun kurucu birde saglam forvet aldımı kafaya oynuyorsun tavsiye ederim 2. tercih olarak ise newcastle derim..

mgokalparslan
18.Haziran.2006, 04:21
arsenal i alma
chelsea para babası
en zevkli takım tottenham ya da newcastle

NiC 3 9
18.Haziran.2006, 12:52
Sana sayayım;
*5 yedek ile maça başlıyorsun
*yabancı sorunu yok(ama çalışma izni sorunu var)
*bi senede ort 45-50 maç yapıyorsun
*genelde 4 büyük(Man Utd,Liverpool,Chelsea,Arsenal)şamp. oluyor
*en zengini Chelsea
*FA ve Carling kupaları var

burak_unal
18.Haziran.2006, 14:42
kesinlikle newcastle al acaip zevkli olyo.owen luque emre felan çok keyif alırsın