PDA

View Full Version : FM 2011 Çıktığında Bizden Beklentileriniz

Sheriff
03.Ekim.2010, 02:16
Merhaba;
FM 2011 çıktığında Turksportal'dan neler beklersiniz? Grafik yamaları, skin, inceleme, rehber vs. Bunların hangilerine ağırlık vermemizi istersiniz?

Hugo
03.Ekim.2010, 02:26
Hepsini isteriz tabii ki ama grafikler oyunu bir hayli renklendirip güzelleştiriyor bence. Onu isterim ilk önce.

Sheriff
03.Ekim.2010, 02:30
Zaten burdaki amaçlardan biride hangilerine öncelik vermemiz gerektiğini anlamak :) O yüzden ilk etapta şu olsa daha iyi olur gibi isteklerinize öncelik verilecek, ona göre oy verin yani. Anket şıklarında olmasını istediğiniz başka çalışmalar varsa onlarıda belirtebilirsiniz..

KanaKe
03.Ekim.2010, 02:39
ilk etapta grafik yamalarina önem verilse iyi olur..

ulasfb
03.Ekim.2010, 02:48
1-Rehberler daha önemli bence grafikler için bu oyunu oynamıyoruz sonuçta
2-İncelemeler

The.Crow
03.Ekim.2010, 02:51
Bence burda olmayan bir istek çoğunlukta gelicek o da Türkçe yama :D Bu arada şef takım incelemesi başlarsa yaniden görev başına geçer takım incelerim :P

Suicider
03.Ekim.2010, 02:52
takım,oyuncu ve lig incelemeleri bence herkesin ihtiyacı oluyor..

Zekirdek
03.Ekim.2010, 08:57
Grafik Yamaları öncelikli Antreman Programları.

Grafik yamaları olmadan oyun çok sıkıcı oluyor. Düz logolar düz formalar rezalet ötesi oluyor.

Antreman programlarını istemem ise o konuda zayıf oluşum. Pek beceremem antreman programlarını yapmayı. Bu konuda da Walter Sakana'ya güveniyorum.

Ralph
03.Ekim.2010, 12:37
Yeni oyun demek, yeni özellikler, arayüz, kullanım demek. Bu nedenle bence ilk öncelik oyunu açıklayıcı anlatıcı bir rehber çıkması. Geçen sene çıkmıştı sanırım. Taktik rehberi vs.. Çok yararlı olmuştu. Grafikler, Logolar bekleyebilir. Ama bence rehber daha önemli.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
03.Ekim.2010, 15:45
Grafik yamaları kesinlikle... Öyle oyun daha zevkli,daha güzel oluyor. :)

Varonil
03.Ekim.2010, 19:59
1-)Oyunla ilgili rehberler
2-)Takım,oyuncu ve lig incelemeleri
3-)Grafikler

Trabzonspor
03.Ekim.2010, 21:21
Grafikler ve rehberler.

Revolution
03.Ekim.2010, 21:27
Rehberler gerçekten çok faydalı oluyor..

DenizlispoR
03.Ekim.2010, 21:46
Kaç yıldır tema yapmıyoruz tema istiyoruz :D.

Fernando Gago
03.Ekim.2010, 22:10
Tabi ki öncelik grafiklerde

BeeTLeJuiCe
03.Ekim.2010, 22:10
Aygünü banlamanız. :p

çoğu grafik çalışmaları eski seriler ile aynı, çıktığı gibi xml dosyalarını duzenleyerek onları paylasırsanız iyi olur. Direk renkli renkli oynayalım. Bide güzel bi TSI skin yapın yahu kanayan yaramız :D Bi Selman abi biliyordu yapmasını sanırım yada öyle hatırlıyorum.

ozaniel
03.Ekim.2010, 22:47
Oyuncu yüzleri benim çok önem verdiğim bir olay, bunun dışında başka bir önceliğim yok.

Sekopej
03.Ekim.2010, 22:52
Ankette belirtilenlerden farklı istekleriniz varsa (Türkçe hariç, açıklaması yapıldı) duymak isteriz. Yukarıda da yazılmış, burada yapılacak şeyi değil, önceliği belirlemek amacımız yoksa sırayla hepsi yapılacak.

EndoplazmiK RetikuluM
03.Ekim.2010, 22:57
Rehberler.

leave_992
04.Ekim.2010, 04:44
ankete o kadar kişi katılmış ki lütfen burdaki veriler ışığında yapın ne yapıyosanız(!)
:)

ersin123
04.Ekim.2010, 12:43
Rehberler.

KaRaBükLü KraL
04.Ekim.2010, 13:05
Rehber ve incelemeler öncelikli ama mutlaka grafik paketleri de olmalı eğer birden fazla seçebilseydik ikisini seçerdim:)

Ahmet_77
04.Ekim.2010, 17:53
Oyun ile ilgili rehberler en yararlısı olur.

E.Cartman
04.Ekim.2010, 18:08
bu FM baya ayrıntılı olacak hepimizin İngilizce'si de yazıları tamamen anlayacak düzeyde değil bu yüzden rehberler çok yararlı olur.

Universal
04.Ekim.2010, 18:49
Bende oy atabilir miyim? Benimde beklentilerim var.:icon_redface:

Sheriff
04.Ekim.2010, 18:52
Sen kendinden ne bekliycen, burdaki bizin içinde sende varsın zaten :zuhaha

vego
04.Ekim.2010, 18:52
Bence

Grafik yamaları(logo, forma paketleri) olmalı.:)

Universal
04.Ekim.2010, 18:53
Kendimden bekliyorum belki... :)

Sheriff
04.Ekim.2010, 18:53
At Batuhan at sende oy at tamam :zuhaha

lexoqe
04.Ekim.2010, 21:51
Rahat olun gençler, daha 1 ay var... :D

sakary Ali
04.Ekim.2010, 22:17
Grafik dışında ben kendim hallederim :D

Ghazi
08.Ekim.2010, 03:03
rehber istiyoruz :) grafik zaten önemli değil, takım lig deseniz. 1 sezonda tüm ülkeyi çözüyosunuz. Taktik&antreman olayı ise balığı almaktan usandım. Balık tutmayı öğrenmek istiyorum. Özellikle taktik oluşturmakla ilgili rehber istiyoruz :) Rakibe göre taktik felan geliştirilmiş 1 tane rehber olsun. Başka bi talebimiz yok :D

bayramca
12.Ekim.2010, 23:56
Bence burda olmayan bir istek çoğunlukta gelicek o da Türkçe yama :D Bu arada şef takım incelemesi başlarsa yaniden görev başına geçer takım incelerim :P

Arkadasima aynen katiliyorum. Ilk önce türkce yama olsa cok iyi olur.

BaGa TaRKaN
12.Ekim.2010, 23:57
Boşverin Arkadaşlar Ne Yapacanız Bişey İstemiyoz:D Gidin Tatil Yapın 2012ye Bomba Gibi Dönün:zuhaha

Angelofdeath
13.Ekim.2010, 16:47
ankete takım ve oyuncu incelemelerine oy verdim bunun yanında bi de canınızın sağlığı :)

nouma16
01.Kasım.2010, 17:00
takımlar adam gibi ayarlansın yeter.
ivelin popov kiralık;
leonel nunez kiralık;
sivok'un sakatlığı yok;
emre özkan orduspor'da kiralık bu hatalar düzeltilmeli 11.1 versiyonunda.
ayrıca teknik direktör değişiklikleri yansıtılmalı.

RasAnt
01.Kasım.2010, 18:27
Grafik yamaları(logo, forma paketleri)

metinoktay
01.Kasım.2010, 18:31
Oyuncu incelemelerine ağırlık verilmesi ve oyuna en düzgün şekilde aktarılması 1. sırada geliyor benim için.

Cengo
01.Kasım.2010, 18:40
Biraz zamanımı alacak ama size bir süprizim olacak. Bunun için üzerinde çalışmam lazım, hemen yetişebilecek bir şey değil. Fikri belirtmeyeyim ki başkası yapmasın :)

Ayrıca değerli istekleriniz varsa iletin, düşüncelerinizi koda döküp program olarak yazabilirim.

perpetua
02.Kasım.2010, 02:46
takımlar adam gibi ayarlansın yeter.
ivelin popov kiralık;
leonel nunez kiralık;
sivok'un sakatlığı yok;
emre özkan orduspor'da kiralık bu hatalar düzeltilmeli 11.1 versiyonunda.
ayrıca teknik direktör değişiklikleri yansıtılmalı.

Popov konusundaki karisikligi ortadan kaldirdik. Bulgar medyasina kiralik olarak yansidigi icin transferi oyle yapmis Bulgar arastirmaci.

Leonel Nunez'in kontrati zaten 1 yillik. Saniyorum ki bu gercekten de Arjantinli arastirmacinin ayarladigi gibi kiralik bir anlasma.

Sivok sezon basladiktan, resmi maclar oynadiktan sonra sakatlandi. Oyunun Temmuz basi basladigini unutmamak lazim.

Emre Ozkan gozden kacmis. Ikinci yamada halledilir.

Teknik direktor degisiklikleri de tabii duzenlenir.

kasım akdemir
02.Kasım.2010, 09:21
Logolar Formalar oyun içi reklam tabelaları vs vs vs. bu tarz eklentiler oyunu daha zevkli hale getiriyor ve oynanabilirliğini arttırıyor öncelik bunlara verilmeli bence.Rehber ve incelemeler de ayrı bir ihtiyaç fakat önem sırası altlarda olduğu için daha çok oyunun görselliğine önem verilmeli diyorum ve şimdiden emeğinize ellerinize sağlık diyor çok teşekkür ediyorum.

nouma16
03.Kasım.2010, 00:37
Popov konusundaki karisikligi ortadan kaldirdik. Bulgar medyasina kiralik olarak yansidigi icin transferi oyle yapmis Bulgar arastirmaci.

Leonel Nunez'in kontrati zaten 1 yillik. Saniyorum ki bu gercekten de Arjantinli arastirmacinin ayarladigi gibi kiralik bir anlasma.

Sivok sezon basladiktan, resmi maclar oynadiktan sonra sakatlandi. Oyunun Temmuz basi basladigini unutmamak lazim.

Emre Ozkan gozden kacmis. Ikinci yamada halledilir.

Teknik direktor degisiklikleri de tabii duzenlenir.

Sivok'un sakatlığı eklenecek mi?
Birde Holosko her maç sağ kanattan yardırıyor. Umarım Holosko'ya bir ayar verilir. Gerçek Holosko'yla oyundaki Holosko arasında dağlar kadar fark var.

tombul taho
04.Kasım.2010, 22:51
uzun zaman olmuş buralara yazmayalı ama FM11 ile beraber daha çok yazmaya başlayacağım :)

şimdi şöyleki;

grafik ve tema anlamında bir şeyler yapılacaksa -ki bence yapılmalı- yabancı sitelerle mutlaka ortak hareket edilmeli. madem ki resmi bir siteyiz mutlaka diğer yabancı kaynaklara da başvurmak gerekiyor. özellikle SI Games ve Sortitoutsi forumlarında grafik için inanılmaz iyi rehberler ve eklentiler de mevcut.

diğer bir konu ise: rehberler... bu konuda da sevgili ömer abi (perpetua) en iyi kaynağımız bu konuda bence. :) ayrıca yine SI Games forumlarında özellikle Miles'ın yazıları ve Miles'ın blogu takip edilmeli diye düşünüyorum.

öncelikler bunlara verilirse çok daha yararlı olur kanısındayım. zaten her sene lig, takım, oyuncu incelemeleri yapılıyor ve bunlar artık çok alışılageldik şeyler.

kısacası yeni şeyler üretilmeli bence.

perpetua
04.Kasım.2010, 23:42
Sivok'un sakatlığı eklenecek mi?
Birde Holosko her maç sağ kanattan yardırıyor. Umarım Holosko'ya bir ayar verilir. Gerçek Holosko'yla oyundaki Holosko arasında dağlar kadar fark var.

Sivok'un sakatligi eklenmeyecek cunku sezona sakat baslamadi. Yani oyunun basladigi tarihte sakat degildi.

Arastirma bolumu acik, oyuncularin ozellikleri hakkinda yorumlar yapabilirsiniz. Degisiklikler, takimlara bakan arastirmacilara kalmis.

ergintekin
07.Kasım.2010, 17:22
Acilem 3d Amç Motorunun Düzelmesi Birde Türkçe Yama 100 De 100 Olmak şartıyla Bunlar öncelikli Bence

RAUL8788
07.Kasım.2010, 19:33
1-grafik yamaları
2-skin :D

serwan
07.Kasım.2010, 21:36
web sitesinin yenilenmesini bekliyorduk ama hiç hareketlilik yok gibi.. fm 11 ile aynı günde yeni haliyle karşımıza çıkacaktı diye hatırlıyorum.. arada bişey oldu da ben mi kaçırdım?

nouma16
08.Kasım.2010, 17:39
süper lig ve bank asya ligi için gerçek fikstür

Sheriff
08.Kasım.2010, 17:40
Ankete katılım için herkese teşekkür ediyoruz.
Beklentileriniz doğrultusunda geri dönüşlerimiz olacaktır.