PDA

View Full Version : FM 2011 Türkiye Ön Sipariş Fiyatı Açıklandı

Bursaspor
04.Ekim.2010, 22:14
Aral, bu sene bir güzellik yaparak, ön siparişte uygun fiyatlandırmaya gidiyor ve FM 2011 yanında oyun hediye ediyor.

Fiyat : 69,99 TL (KDV Dahil)

http://www.aralgame.com/asp/show_stock.asp?product=01.7000

Sekopej
04.Ekim.2010, 22:24
Geçen seneye göre daha uygun fiyat, 2010'de Türkçe olduğunda fiyat daha aşağıya inecektir diye düşünüyorum. 70 lira yine de bu tarz oyun için fazla ama geçen seneye göre uygun.

Sheriff
04.Ekim.2010, 22:25
Bence güzel fiyat. Geçen seneye göre inmiş.

Bursaspor
04.Ekim.2010, 22:28
Umuyorum ön siparişten sonra da fiyatı uçuklamaz bu seviyede kalır, pek sanmıyorum ama.

Fernando Gago
04.Ekim.2010, 22:28
70 TL normal satış fiyatı mı ön sipariş fiyatı mı?

erayaydemir1903
04.Ekim.2010, 22:29
süper fiyat sipariş ettim

Bursaspor
04.Ekim.2010, 22:31
Şu an için ön sipariş fiyatı gibi duruyor, oyun çıkmaya yakın biraz yükselme olabilir diye düşünüyorum.

Sekopej
04.Ekim.2010, 22:34
Havale ve kredi kartı ile alımda fiyat daha da düşüyor, bir de 6 taksite de peşin fiyatına alınabiliyor. Askere gideceğim için asker döünüşü almayı düşünüyordum ama fiyatı uygun geldi açıkcası, gitmeden de alabilirim.

Sheriff
04.Ekim.2010, 22:37
6 taksitle aylık 11 liraya geliyor. Vade farklı 12 taksit yaptığınızda da aylık 6-7 liraya geliyor..

Üstelik ön siparişle yanınada Shogun Total War oyunuda hediyeymiş..

aBSoLuTLioN
05.Ekim.2010, 01:43
Geçen seneye göre iyi olması sevindirdi.

ua_anil
05.Ekim.2010, 01:50
Fiyat çok iyi, Steamden sipariş etmesem alırdım buradan... Aslında onu iptal edip alsam mı ne yapsam :D

dragunov78
05.Ekim.2010, 09:46
fiyat çok uygun ama bir şey sormak istiyorum,

oyun formatı geçen yıl ki gibi mi olacak,yani biz geçen sene bir arkadaşımla ortak almıştık,arkadaşım cd ile ben cd den kurup sonra steam üzerinden oynamıştım.
bu sene de aynı uygulama olur mu acaba?
teşekkürler

ommix
05.Ekim.2010, 10:53
Ayrıca kargo da ücretsiz.

Fernando Gago
05.Ekim.2010, 11:33
Ben de siparişi verdim. Bu fiyatın artma olasılığı var kargo da ücretsizmiş Daha fazla beklemeye gerek yok :D

dragunov78
05.Ekim.2010, 11:45
ben de sipariş ettim,bu fiyattan kaçmaz
lakin konu hakkında bilgisi olan var mı?

oyun formatı geçen yıl ki gibi mi olacak,yani biz geçen sene bir arkadaşımla ortak almıştık,arkadaşım cd ile ben cd den kurup sonra steam üzerinden oynamıştım.
bu sene de aynı uygulama olur mu acaba?
teşekkürler

lexoqe
05.Ekim.2010, 13:02
Şöyle bir yeni çıkan oyun fiyatlarına baktığımda FM en ucuzu gibi duruyor.

Football Manager:69,99 TL

MAFİA II: 179,99 TL

aasd

ommix
05.Ekim.2010, 13:06
Yalnız havale yaparsanız bankamatikten 70tl veriyorusunuz.64.40tl diyor ama 3tl kesinti yapıyor,bozuk para koyamadığmız için bankamatiğe 70tl olarak alıyor.
Vezneden işlem yaparsanız 18tl kesinti ücreti alıyor.

ua_anil
05.Ekim.2010, 14:00
Yalnız havale yaparsanız bankamatikten 70tl veriyorusunuz.64.40tl diyor ama 3tl kesinti yapıyor,bozuk para koyamadığmız için bankamatiğe 70tl olarak alıyor.

İnternetten yapın en rahatı, çoğu banka havale için masraf da almıyor İş Bankası gibi.

Bursaspor
05.Ekim.2010, 14:33
Yalnız FM'nin bu ön sipariş fiyatı, oyun çıkmaya fiyatı artacaktır. Tekrar söylüyorum diğer oyunlarla aynı kefeye koymak doğru değil. PS3'teki FIFA ile PES'in fiyat karşılaştırması yapılabilir sonuçta aynı türün oyunları diye ama FM'nin şu an mevcut bir rakibi olmadığı için fiyat karşılaştırmasının yapılması doğru değil.

Asıl sormamız gereken soru 70TL bile eder mi ? Mevcut şartlarda çok değil mi ?

Ayrıca yenilerde fiyatlar bu şekilde,

Mafia II : 129,99 TL

FIFA 11 : 79,98 TL

F1 2010 : 69,99 TL

sakary Ali
05.Ekim.2010, 15:24
Bir arkadaşla ortak alabilme imkanımız oluyor mu?Bir arkadaş bahsetmiş steam üzerinden oynamak diye.Bunu nasıl yapabiliyoruz bilen var mı?

BaGa TaRKaN
05.Ekim.2010, 15:43

Artık Çoğu Bankaların Atmsinde Para Üstü Bozuk Para Veriliyor Dert Etmeyin. Garanti Bu İşi İlk Başlatanlardan. Sonrasında İş Bankası, HSBC, Vakıfbank Gibi Bankalarında Bu Sistemi Devrede. Rahatlıkla Atmden Yatırıp Bozukları Alabilirsin. Şahsen Ben Çok Seviyorum Atm Kuruşuna Kadar Veriyor:D O Dökülürken Çıkan Sese Bayılıyorum:n:

Bursaspor
05.Ekim.2010, 15:57
@Ali

Oyunu aldıktan sonra yüklerken Steam üzerinden aktivasyonu seçerek oyunu Steam üzerinden oynayabilme hakkınız var.

Bu sene yine böyle bir şey olur mu bilmiyorum ama yakında açıklanır bu durum.

ommix
05.Ekim.2010, 15:58
Artık Çoğu Bankaların Atmsinde Para Üstü Bozuk Para Veriliyor Dert Etmeyin. Garanti Bu İşi İlk Başlatanlardan. Sonrasında İş Bankası, HSBC, Vakıfbank Gibi Bankalarında Bu Sistemi Devrede. Rahatlıkla Atmden Yatırıp Bozukları Alabilirsin. Şahsen Ben Çok Seviyorum Atm Kuruşuna Kadar Veriyor:D O Dökülürken Çıkan Sese Bayılıyorum:n:

Şöyle bir durum var.Ne kadar yatıracağını giremiyorsun.Ne kadar para koyarsan makineye onu algılıyor.Yani ben 70tl koydum.64.40+3tl havale ücreti gerisi kaldı

BaGa TaRKaN
05.Ekim.2010, 16:04
Atmden Havale Ücreti Alınmaz Benim Bildiğim Eğer Kartsız İşlemle Yaptıysan Ondandır. Kartlı Yaparsan Havale Ücreti Alınmıyor Hiçbir Atmede:) Birde Üstünü Alırsın.

dragunov78
05.Ekim.2010, 16:15
@Ali

Oyunu aldıktan sonra yüklerken Steam üzerinden aktivasyonu seçerek oyunu Steam üzerinden oynayabilme hakkınız var.

Bu sene yine böyle bir şey olur mu bilmiyorum ama yakında açıklanır bu durum.

FM 10 da ben bir arkadaşla ortak aldık,o laptop da cd takarak,ben cd ile kurduktan sonra steam üzerinden aktivasyon ile oynamıştım (hala daha oynuyorum:icon_wink:)

bu sene de öyle oluyorsa ön sipariş ile epey ekonmik olacak...

aral ithalata sorsak bilir ler mi acep?

ommix
05.Ekim.2010, 16:26
Atmden Havale Ücreti Alınmaz Benim Bildiğim Eğer Kartsız İşlemle Yaptıysan Ondandır. Kartlı Yaparsan Havale Ücreti Alınmıyor Hiçbir Atmede:) Birde Üstünü Alırsın.

İşte ben kartsız yaptım.:D

FM 10 da ben bir arkadaşla ortak aldık,o laptop da cd takarak,ben cd ile kurduktan sonra steam üzerinden aktivasyon ile oynamıştım (hala daha oynuyorum:icon_wink:)

Steam üzerinden olması lazım bu sene de.

BeeTLeJuiCe
05.Ekim.2010, 20:50
Bende oyunu alıcam 1 ayda olsa oynarım askere gidene kadar =)

Steam'de ne kadara geliyordu oyun?

MoNToLiVo_
06.Ekim.2010, 00:04
oyunu birine hediye etmek icin ön sipariş verdim. :) sırf türkiyeden alınan oyun sayısı artsın diye.:) hadi hayırlısı bakalım :)

caner9292
07.Ekim.2010, 23:42
Fiyat bana uygun geldi.Arkadaşlar imkanı olanlar orjinal alsınlar lütfen.

kumralyakisikli
08.Ekim.2010, 03:38
Orjinal aldım inşallah seneye türkçe çıkar da ağız tadıyla oynarız

dragunov78
09.Ekim.2010, 12:34

aral game e mail atıp sordum,sağolsunlar hemen cevap verdiler ama büyük ihtimalle steam üzerinden aktivasyon olacak dediler...

arkadaşım bekleyecek 5 kasıma kadar...eğer olursa 70 tl/2 yani 35 tl ye bir yıl daha orjinal fm ile devam etmiş olacaz:icon_smile::icon_smile:

Fernando Gago
09.Ekim.2010, 14:12
Aral oyunu kutulu göndermeyecek mi zaten kargo ücretsiz vs durumları vardı. İki kişi böylece oynayabilir bence de.

Deus Dominus
11.Ekim.2010, 00:09
hemde bir zamanlar deliler gibi oynadığım shogun'u veriyorlar yanında :) teslimatı ne kadar zamanda yapıyorlar?

Sheriff
11.Ekim.2010, 02:43
Net birşey göremedim ama, muhtemelen oyun çıktıktan sonra 1 hafta içerisinde elinizde olur.

sakary Ali
11.Ekim.2010, 17:55
Şu steam üzerinden aktivasyon kesin olduğu haberini aldıktan sonra oyunu alabilirim.

Birde birşey soracağım kaç kişi aktive edip oynayabiliyor?Benim tahminim 5.

medievil
12.Ekim.2010, 18:22
FM ye özel bir indirirm değil bence. Günümüzde oyunlar baya ucuzladı. ps3 oyunlarını bile 50-60 a satan yerler var. Geçen seneye göre fiyat iyi ama yeterli değil. Türkçe çıkmadan 1krş vermem bu oyuna :/

dragunov78
12.Ekim.2010, 23:05
Şu steam üzerinden aktivasyon kesin olduğu haberini aldıktan sonra oyunu alabilirim.

Birde birşey soracağım kaç kişi aktive edip oynayabiliyor?Benim tahminim 5.

biz geçen sene iki kişi ortakaldık oynadık...
sanırım 2009 da 5 aktivastyon sınırı vardı ama bu sefer ne olur bilmem

martymcfly
20.Ekim.2010, 20:53
Steam de taksit oluyor mu arkadaşlar ?

maybesomeday
21.Ekim.2010, 15:00
Mavi Shop'un sitesinden 8 taksitle aldım 66 TL'ye yanında Shogun da veriyorlar. Almayı düşünmüyordum bu sene ama 90 liralardan bu fiyatlara düşünce dayanamadım yine :)

metinoktay
23.Ekim.2010, 07:30
geçen sene steam ile ön siparişten 29,99 dolar'a almıştım çıkmasına uzun bir zaman varken,yanında outrun 2006 oyunu da hediye gelmişti. o zamanın parasıyla da 45 tl civarı bir maliyeti olmuştu bana. şu an için orjinal almayı düşünmüyorum ama zaman gösterir bakalım.

nerazzuri
23.Ekim.2010, 12:07
taksit olayı biraz iyiymiş gibi, ilk defa ciddi şekilde orjinal almayı düşünüyorum bende.

sui generis
24.Ekim.2010, 17:26
zavvi.com da kargo ücreti alınıyor mu ve 3-4 arkadaş ortaklaşa alsak sadece biri için mi internetin olmaması gerekiyor. kalanlar illah steamden net üzerinden mi oynayabiliyorlar

peso
25.Ekim.2010, 01:47
ben az evvel D&R'dan aldım..daha da ucuzlamış..62.99TL'ye aldım.kargo ücreti yok.yanında da CONDEMNED oyununu hediye veriyorlar.. Ben geçen senede D&R'dan almıştım, sonra da STEAM'dan aktive ettim. Bu sene de öyle yapacağım. STEAM üzerinden oynamak daha zevkli oluyor ACHİEVEMENTS'lardan dolayı..İnşallah seneye türkçe oynayabileceğiz.

playeray
25.Ekim.2010, 17:56
Beleş verdiği oyun Shogun total war ise alın çöpe atın o oyunu. Ben şahsen oynadım gerçekten iğrenç. Total warın ilk oyunu sanırsam. Medieval II total war falan güzel ama, shogun çok kötü. Ama çöpe atmayın tabi yine de deneyin bi :icon_biggrin: