PDA

View Full Version : Nasıl bu kadar neşeliler ?

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
06.Ekim.2010, 23:01
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79585

Hocalarının babası ölmüş,oyuncuların neşesine bak..! Ali Ece'nin de dediği gibi ben Beşiktaş'lıyım ama ben bile çıldırdım bu duruma.

GodfatheR
06.Ekim.2010, 23:21
Gerçekten bu durum Rijkard ile futblcular arasında ki uçurumu iyice gösteriyor bize.

Ali Ece bir numara zaten :)

RaSenGan
06.Ekim.2010, 23:32
Eğlenmek de suç oldu artık :)

Bordo61Mavi
07.Ekim.2010, 06:20
Eğlenmek de suç oldu artık :)

Eglenmek icin yanlis bi zaman degilmi sence

SAİT71
07.Ekim.2010, 10:38
Ne olursa olsun bu şekilde eğlenmek hocanızın babasının ölüm haberini aldığı, üzgün olduğu zamanda yanlış olur. Hocanız orada üzgünken siz burada eğlenirseniz asla bir takım olamazsınız.

IcedEarth
07.Ekim.2010, 11:12
Hayatımda bu kadar saçma bir haber görmedim.. Hocalarının babası öleli neredeyse 1 hafta oluyor, 40 gün 40 gece yas mı tutacaklardı? Hocayla üzüntülerini paylaşırlar, hocaları Hollandaya gider, hayat da devam eder.

Neşeli olmasalardı bu sefer de "Floryada yüzler asık. Oyuncular arasında gerginlik var." diye haber çıkarılacağından o kadar eminim ki... Basın nereden vuracağını şaşırdı iyice, ben bir tüyo vereyim Emre Belözoğlunun açıklamalarını manşetten girerlerse çok etkili olur ;)

Uchiha Itachi
07.Ekim.2010, 11:32
Bu futbolcular 40 gün boyunca veya 2 hafta boyunca üzgün dolaşsa, oyuncuların profesyonelliği sorgulanıcaktı.Profesyonel oyuncular etkilenmez diye.

Galatasaray şu an düşmüş durumda.Ayağa kalkmasın diye taraflı medya tarafında tekmeleniyor sadece.

BaFraLı
07.Ekim.2010, 11:40
Haber yapacak birşey bulamamışlar heralde. Yani şakalaşır adam ne olmuş yani ? Lig TV Türkiye'de lig maçlarını veren tek büyük kanal ama yaptığı haberler yada haberciliği ile sıfır. Adamların şakalaşmasını haber yapmışlar olaya bak ya. İşiniz gücünüz yok heralde yapacak başka daha önemli şeyler varken yok Rijkaard'ın babası öldü ama neden yedekler şakalaşıyor diye haber yapıyolar. O Haşmet Babaoğlu ile Ali Ece kadar da boş insan görmedim ben.

C h A o S
07.Ekim.2010, 15:41
Ne yapıcaklardı sahanın ortasına oturup yas mı tutucaklardı.Hey Allah'ım yarabbim.

eXcitinG
07.Ekim.2010, 15:53
BöyLe saçma haberde görmedim hayatımda. Ne var yani eğLeniyorLarsa. Ayrıca saha içerisinde eğLeniyorLar. Hadi Barda, diskoda feLan eğLenirken, dağıtırken görüntüLenseLer neyse diyeceğimde adamLar saha içerisinde maç öncesi stres atıyor, yapıLan habere bak.

attirson
07.Ekim.2010, 16:20
harbiden cok SACMA !

vego
07.Ekim.2010, 16:41
Saçma sapan bir haber.

MeMo
07.Ekim.2010, 19:10
Üzülüp depresyona falan girmesinler tabi de.Bu şekilde göstermek yanlış.Bunu ASY'de yaptıklarını düşünün bir daha ki maça?Tepkiler nasıl olurdu...

E.Cartman
07.Ekim.2010, 19:35
medya cidden ne yapacağını şaşırdı transfer sezonu açılsada biraz haber çıksa şunlara