PDA

View Full Version : Kurulum ve taktik değiştirirken oyundan atma hatalarının çözümü+taktik oluşturmak

mehmetd
10.Ekim.2010, 02:06
(hala yazdıklarımla ilgilenilmezse yani! kesin çözüm her türlü konu açmak:D şaka bi yana hazır açmışken yer kaplamasın konu tasarrufu olsun konunun yeri burası değil diye silinmesin diye konunun başlığı böyle.kesin çözüm:Dumarım)
KURMA HATASININ KESİN ÇÖZÜMÜ:
arkadaşlar oyunu çok oyundan attığı için kaldırdım ama sonra oyunu tekrar kuramadım her seferinde error eksik kuruldu diyordu evvelsi gün öğleden sabaha dek uğraştım başka yere attım olmadı neden olduğunu araştırdım active x te problem olduğunu gördüm active x i güncelledim artık dedim şimdi olmuştur buradan gururla ben çözdüm! ben çözdüm!:0: diyecekken gene error dedi:D (:D çünkü artık çözdüm yoksa:icon_evil: idi!) sonra sabahleyin amaaaan dedim ya bırak (şahan daki gibi) bende c ye kurim (evvelden d de idi zira c çok dolu sonra yer yok deyip oyunu kurmaz yada oyundan atar diye kurmuyordum) dedim ilk seferde oldu!(::) yani sorunun çözümü başka diske kurmak (d de ise c ye c de ise d ye)
artı bu sorun d de hafıza yapılmadı gibisinden bir sorunda olabilir sonuçta kesin çözüm diğer diske kurmak(yerel disk c ye yada c de ise d ye)
(oyun c de şu an ama oyunun shortlist,taktik falan dosyaları d de zira dediğim gibi c de az yer var kuran arkadaşa teşekkür ettim:D zaten bu ne c az diye amaan d ye at dedi ondan dolayı)
TAKTİK DEĞİŞTİRKEN OYUNDAN ATIYORSA-TAKTİK OLUŞTURMA:
oyunda taktik değiştirken oyundan atıyorsa taktiğinizde bir sorun olabilir dediğim gibi ben oyunu kaldırdım yeniden kurdum yamalara dikkat ettim gereksiz bişey kurmadım ve tüm taktiklerimi sildim fm genie scout tan hareketle takıma uyabilecek 5 taktik oluşturdum.bunlarda;
4-2-4 all attack( yenik durumda iken 4lü forvet olarak kullanıcam)
4-2-4 attack (takımın forvetleri süper yedeği 180 ca ya sahip ondan ofansif taktiklerim ayrıca 4 forvet değil bu sistemde aml-amr-fc-st şeklinde-bu seneki esas taktiğim olacak nedeni de kanatlardan bindirme yapmak istemem zira oynayan orta saha oyuncularının biri dmc diğeri amlc kanatlarım ise süper oyuncular:
dmc 184 185 amlc 178 190-yaşı gereği 180 alabilir anca amlc fc 194 195 amr,fc 199 200 yedekleri dm amlc 176 185 gourcuff amrc 172 187 amr 180 190 balotelli amrl st 156 193 amlc fc 176 178 )
4-4-2 attacking (geçen seneki esas taktiğim.klasik.)
4-4-2 counter (galipken geriye çekilip kontradan gol atma taktiği olarak kullanılır ayrıca ofans oynayıp gol atamadığım zaman kullanıyorum defansa çekilme oluyor aslında ama ilginçtir takım üst üste gol atıyor defans oynamayı sevmesemde oyun seviyor naaapim:icon_lol:)
4-4-2 diamond attacking( fm 2006 da da favori taktiğim idi ama orada da oynayamamıştım zira oyun pek sevmiyor bu taktiği ama bende de oyuncular ya dmc ya amc olduğu dikkatimden kaçmıyor.tek tük kulanılabilir)
sizde eğer genie scot var ve kulanıyorsanız bakın takımınıza hangi taktik uyar yada hile kullanmam diyorsanız bakın takımınızın en iyileri nerede(oyun 4-4-2 yi sever bunu deyim de önce) ona göre taktik oluşturun coachlarınıza da bakın bu arada hangi taktikler bir 4-4-2 öbürü 3-4-3 diğeri 3-5-2 diğeri 5-3-2 falan olmasın hepsi aynı yada benzer olsun özellikle ben antremanda taktik çalıştıran koça dikkat ediyorum bu sene oyunda forvette oynayan oyuncum oyuncu/koç olarak taktik verdim o bayaa hücum çalıştırır biliyorum zira editörden ben yaptım:smismileyiw2:
hadi iyi oyunlar...

Aydin
10.Ekim.2010, 04:42
abi Allah aşkına şu yazdığın konuyu bir okumaya çalış. içerisinden çıkamadım. dağınık. akıcılığı yok. bir yerden bir yere atlanmış. karman çorman olmuş. gözleri o kadar yoruyor ki yazdığın yararlı bilgiler cidden şu yazıyı okuyacak kişiye baş ağrısı verir.

biraz daha enter tuşunu kullanarak, sade bir anlatımla yazılarını yazarsan hem yazdıklarımla ilgilenilmiyor demene gerek kalmaz, hem de gözleri yormaz.

en azından özet geç istersen.

Flawless Victory
10.Ekim.2010, 10:38
İlgilenilmiyor deme, seninle özel olarak ilgilenecegim, msn : [email protected]

BaGa TaRKaN
10.Ekim.2010, 12:09
4-3-3'ün Üstüne Sistem Tanımam:D

Ilhan
10.Ekim.2010, 19:33
Şu an dinlediğim şarkının adı: "Teenage Dream".

Zekirdek
10.Ekim.2010, 19:44

Konular karıştı galiba İlhan abi.

EndoplazmiK RetikuluM
10.Ekim.2010, 19:48

Ne içtin İlhan abi ?

Volkan Şen
10.Ekim.2010, 19:52

kafalar güzell yakışırr :n:

Börk
10.Ekim.2010, 21:33
Harika:n: " sonra sabahleyin amaaaan dedim ya bırak (şahan daki gibi)"

mehmetd
13.Ekim.2010, 20:48
abi Allah aşkına şu yazdığın konuyu bir okumaya çalış. içerisinden çıkamadım. dağınık. akıcılığı yok. bir yerden bir yere atlanmış. karman çorman olmuş. gözleri o kadar yoruyor ki yazdığın yararlı bilgiler cidden şu yazıyı okuyacak kişiye baş ağrısı verir.

biraz daha enter tuşunu kullanarak, sade bir anlatımla yazılarını yazarsan hem yazdıklarımla ilgilenilmiyor demene gerek kalmaz, hem de gözleri yormaz.

en azından özet geç istersen.

4-3-3'ün Üstüne Sistem Tanımam:D

Harika:n: " sonra sabahleyin amaaaan dedim ya bırak (şahan daki gibi)"
aydın konu düzeltilecek.eleştrin için saol ama konu çok kısaltma yapim derken öyle oldu düzelticem yani
bende 4-4-2 nin üzerine sistem tanımam fm 2006dan alışığım çünkü oyun bu taktiği seviyor bende bunu kullanıyorum naapim
ilhan mesaj alakasız bi uyarim dedim
konu uzundu bi espri yapim dedim.sıkılmayın diye.