PDA

View Full Version : The Save Game Could Not Be Loaded

snaru
11.Ekim.2010, 00:33
Arkadaşlar forumda bakındım bu sorunu bayağı bir arkadaşımız yaşamış ya kimisinin elektiriği gitmiş yada oyun göçmüş kayıt sırasında. Peki birşey dicem aranızda aynı 2 kariyere sahip olup 10larca savein biranda bu sorunu yaşaması oldu mu? Benim 2 kariyer ve onlarca kayıtlı dosyam gitti. Ve birşey olmadı sadece makinaya format attım. Herşeyi yeniden yükledim. Ve oyunları açmaya kalktığımda bu hatayla karşılaştım. Benimde mi 0dan başlamam lazım yoksa bende sorun diğerlerinden biraz farklı mı?

snaru
11.Ekim.2010, 15:16
yardımcı olabilecek biri var mı?

Börk
11.Ekim.2010, 15:28
Kayıtlı oyun bozulmuş.Geriye dönme şansı başka kayıtlarınız varsa ondan devam edin.Yoksa da sıfırdan başlamaktan başka şansınız yok.

snaru
11.Ekim.2010, 17:14
ama bilgisayara format atarken başka yere kopyaladım taşımadan önce çalışıyordu saveler. Format attım sonra çalışmamaya başladı.

ersin123
12.Ekim.2010, 14:07
ama bilgisayara format atarken başka yere kopyaladım taşımadan önce çalışıyordu saveler. Format attım sonra çalışmamaya başladı.
Taşırken kayıt dosyanda bir sorun oluşmuş

mehmetd
13.Ekim.2010, 20:37
Arkadaşlar forumda bakındım bu sorunu bayağı bir arkadaşımız yaşamış ya kimisinin elektiriği gitmiş yada oyun göçmüş kayıt sırasında. Peki birşey dicem aranızda aynı 2 kariyere sahip olup 10larca savein biranda bu sorunu yaşaması oldu mu? Benim 2 kariyer ve onlarca kayıtlı dosyam gitti. Ve birşey olmadı sadece makinaya format attım. Herşeyi yeniden yükledim. Ve oyunları açmaya kalktığımda bu hatayla karşılaştım. Benimde mi 0dan başlamam lazım yoksa bende sorun diğerlerinden biraz farklı mı?
10.3 ü yeniden kurdunmu ondan olabilir
eğer sorun varsa oyunu kaldır sonra bilgisayarında kalıntıları oluyor onları da kaldır common cleaner ile temizle temiz olarak kur fazla bişey yükleme 10.3 ise oyun 10.3ü kur kurmazsan çalışmaz ben denedim çalışmadı 10.3lü oyunum sonra fazla bişey yükleme gerekli dosyalar hariç sonra oyunu aç ayarlardan kaydedilecek yeri seç kapa kayıtlı dosyaları oraya taşı(sadece kayıtlı dosyaları skin facepack taktik değil-deneme amaçlı) bak bakalım oynayabilecekmisin ben çok fazla oyun kapandığından oyunu kaldırdım crash dump veriyordu bazende vermeden direk oyundan atıyordu ama crash dump ı çözdüm onu yeni bir konuda yazıcam
ben şunları yaptım:
oyunu kaldırdım
oyunun klasörlerini sildim
common cleaner ile temizledim(yeniden başlat)
oyunu kurdum
10.3 ve türkçe yama kurdum
ayarlardan kaydedilecek yeri seçtim
o yere kayıtlı oyunu taşıdım
şimdi oynayabiliyorum ve nerede hata verdiğini de çözdüm onuda başka konu da yazıcam
bi dene bakalım oynayabilecekmisin umarım oynarsın.iyi oyunlar.

snaru
14.Ekim.2010, 18:22
10.3 ü yeniden kurdunmu ondan olabilir
eğer sorun varsa oyunu kaldır sonra bilgisayarında kalıntıları oluyor onları da kaldır common cleaner ile temizle temiz olarak kur fazla bişey yükleme 10.3 ise oyun 10.3ü kur kurmazsan çalışmaz ben denedim çalışmadı 10.3lü oyunum sonra fazla bişey yükleme gerekli dosyalar hariç sonra oyunu aç ayarlardan kaydedilecek yeri seç kapa kayıtlı dosyaları oraya taşı(sadece kayıtlı dosyaları skin facepack taktik değil-deneme amaçlı) bak bakalım oynayabilecekmisin ben çok fazla oyun kapandığından oyunu kaldırdım crash dump veriyordu bazende vermeden direk oyundan atıyordu ama crash dump ı çözdüm onu yeni bir konuda yazıcam
ben şunları yaptım:
oyunu kaldırdım
oyunun klasörlerini sildim
common cleaner ile temizledim(yeniden başlat)
oyunu kurdum
10.3 ve türkçe yama kurdum
ayarlardan kaydedilecek yeri seçtim
o yere kayıtlı oyunu taşıdım
şimdi oynayabiliyorum ve nerede hata verdiğini de çözdüm onuda başka konu da yazıcam
bi dene bakalım oynayabilecekmisin umarım oynarsın.iyi oyunlar. common cleaner mı yoksa ccleaner mı?

mehmetd
20.Ekim.2010, 04:05
common cleaner mı yoksa ccleaner mı?
aynı şey değilmi ben kısaltması zannediyordum değilmiymiş
hakkaten baktım ccleaner yazıyor ben niye common cleaner yazmışım
pardon
c cleaner mış.