PDA

View Full Version : Reputation - İtibar

anathema
15.Ekim.2010, 11:18
Fenerbahçe ile süperligde 3 yıl peşpeşe şampiyon,bir kez uefa 4. tura kadar geldim.sonraki sezon şampiyonlar liginde gruptan sonra ilk turda elendim.son sezonda şampiyonlar ligi yarı finaline kadar geldim.iki kez de türkiye kupasını aldım ancak bu başarılara rağmen reputationa yardımcı programla baktığımda 200 civarı düşüş gösterdiğini gördüm.bu normal mi? birde reputation ligde,avrupada başarı kazanmak dışında nasıl yükseltilir sizce,başka bir yolu var mı bu işin?:s7:

Aşk-ı Şehir
15.Ekim.2010, 12:25
Ülke'nin itibarıda önemli bunun için. Sadece senin başarı yakalaman bir anlam ifade etmeyebiliyor bazen. Milli takımın ve diğer Avrupa Kupalarına giden takımların performansı belirleyici oluyor...

anathema
15.Ekim.2010, 17:44
peki başarı kazanmaktan başka yaplıabilecek birşey var mı arttırmak için bunu.örneğin tanınmış transferlerin bir katkısı olur mu?

cenk1905
16.Ekim.2010, 02:26
yıldız oyuncu transferı ben gsleyken dzeko olsun kun olsan artısmıslardı

Aşk-ı Şehir
16.Ekim.2010, 02:47
Etkisi vardır muhakkak. :)

mehmetd
20.Ekim.2010, 05:28
Fenerbahçe ile süperligde 3 yıl peşpeşe şampiyon,bir kez uefa 4. tura kadar geldim.sonraki sezon şampiyonlar liginde gruptan sonra ilk turda elendim.son sezonda şampiyonlar ligi yarı finaline kadar geldim.iki kez de türkiye kupasını aldım ancak bu başarılara rağmen reputationa yardımcı programla baktığımda 200 civarı düşüş gösterdiğini gördüm.bu normal mi? birde reputation ligde,avrupada başarı kazanmak dışında nasıl yükseltilir sizce,başka bir yolu var mı bu işin?:s7:
ben ilk sezon gs ile uefa kupasını kazandım ve sonra da mourinho nun inter ini yenerek süper kupayı aldımdı ama sonra bıraktım oyunu sıkıcı geldi ve yabancı durumu dolayısıyla bıraktım(takımda 18 yabancı vardı da ite kaka 9a düşürdüm ama sonuncu beni fıtık etti daha fazla dayanamadım sinirlerim acaip bozulmuştu o zamana kadar)
fm 2006 da da üst üste 6-7 sezon şamp. ligini kazandım ama teklif gelince oyuncular "daha büyük takıma gitmek" istiyorlardı. bre eş. ler(küfüre girer yazamam) daha büyüğümü var?
gene de ilk şamp. ligini kazandığım sene bir evvelki takımın oynamadığı seneden daha azdı puanı.
fm 2010 da 10000 girdim takıma rakibe ise 9000 şu an benim 9900 ler falandı zannedersem onlarınki ise 8900 lere düştü. onların düşmesi normal en iyi oyuncularını satıyorlar da ben takımı bırakıyorum sadece geçen sene avrupa da yoktum belki ondandır (oyuna kendi eklediğim takımla sadece tsl de başladım)
başka yolu hile yapmak fm hile programı kullanarak ama yapmam ben zaten benim gerek yok ta
bu reputation çok önemli değil şu an o yüzden düzeltmene gerek yok dediğim gibi ben şamp. ligini alıyodum ama almadığım ilk seneden daha azdı puanım bu da saçma tabi o yüzden düzeltmen yersiz.oynamana bak sen.iyi oyunlar.