PDA

View Full Version : Adana Demirspor???

cenk1905
17.Ekim.2010, 23:06
adana demirsporla kariyere başladım ama ilk sezonumda takım turkıye kupasına katılmıoyor?? bılgısı olan var mı ceza fılan mı aldıkı? sımdıden tesekkurler...

ToRoSKaPLaNı
18.Ekim.2010, 12:14
Demirsporun aslında hiçbir lige ve kupaya alınmaması lazım ama alıyorlar işte :D:D

World Hollow o1
18.Ekim.2010, 12:41
Yeni bir yama vs. birşey mi kurdunuz yoksa default mu oynuyorsunuz?

BaGa TaRKaN
18.Ekim.2010, 13:18
Demirsporun aslında hiçbir lige ve kupaya alınmaması lazım ama alıyorlar işte :D:D

Bi Kozanlı Olarak Seni Dehşetle Kınıyorum Toros:icon_redface::icon_biggrin: Varsın Bir Gün 3 Takımımızda Süper Ligde Olsun. Toroslar, Şimsekler ve SİS'ler:zuhaha Forza Adana City:D

mehmetd
20.Ekim.2010, 07:11
adana demirsporla kariyere başladım ama ilk sezonumda takım turkıye kupasına katılmıyor?? bılgısı olan var mı ceza fılan mı aldık? sımdıden tesekkurler...
evvelki ligi falan ne? ligi önemli.
bende editörden 2 yeni takım ürettim ve tsl ye koydum oyuna başladım.sadece tsl deyiz! tr kupası yok! ama neden yok?hadi avrupa yok ama tr kup neden yok zira önceki ligi yok. yapmadım zira yoktu bende düzeltmedim zira ligden attığım ankaraspor ve kocaelinin de maç yapması gerekirdi. onları attım zira 2 yer lazımdı ank. nın durumu belli kocaelinin de krizde olduğunu haberde duyduğumdan attım ama sonraki oyunda alıcam geri zira takımı iyi. başka bir takımı atıcam. her neyse "önceki lig" i önemli. hangi sırada bu mühim.
ben geçen sezon sadece tsl de oynadım mesela.bu sezon tsl,tr kup,süper kup(1 maçtı oynadım kazandım) şamp.ligindeyim. 4 maç 1 gol yedim. geçen sezon pjaniçi aldım sonraki 3 maçta 3 gol yedim başka golde yemedim.(takımım süper! yani hakkten süper adı o zaten!)
hadi iyi oyunlar...