PDA

View Full Version : Muhammed Demirci

mertayasava
19.Ekim.2010, 19:24
Bilindiği üzere Mami 1 ay önce prof yapıldı.Oyuna eklendi mi merak ediyorum ?

EndoplazmiK RetikuluM
19.Ekim.2010, 20:17
Profesyonel sözleşme imzalanmışsa oyunda olacaktır.

perpetua
19.Ekim.2010, 20:38
Profesyonel olmasi biz veritabanini yolladiktan sonra gerceklesti (bu arada 8 gun once prof sozlesmesi baslamis).

Ayrica 16 yas alti oyuncular oyunda yer alamiyor. Bu nedenle de zaten FM 2011'in ilk cikisinda oyunda yer almasi mumkun degildi. Ocak ayinda 16 yasina bastiktan sonra oyunda yer alir.

Zekirdek
19.Ekim.2010, 21:48
@perpertua

Fakat 16 yaş altı yer alamıyorsa özellikle Fransa Liginde 14 yaşında çok adam oluyor.

Aşk-ı Şehir
20.Ekim.2010, 00:19
@perpertua

Fakat 16 yaş altı yer alamıyorsa özellikle Fransa Liginde 14 yaşında çok adam oluyor.

O Fransızların sorunu. :) Bize gelen talimat bu. Ha birtek bizim takımdan Fatih Nuri Aydın ile ilgili bir yaptırım olabilir. Ama zaten oda Diyarbakırspor maçında forma giydi..Ondanda tam olarak emin değilim.

perpetua
20.Ekim.2010, 11:44
@perpertua

Fransiz liginde hangi 14 yasinda oyuncu var? Bunlar oyun tarafindan yaratilmis sanal oyuncular olmasin? (::)

16 yasi altinda bir oyuncuyu, dogru dogum tarihi ile, veritabanina eklesek bile SI'da veritabanindan sorumlu olanlar bu oyuncularin yer almamasini sagliyor.

Dogum tarihi bilerek yanlis girilmis oyuncu olabilir (mesela Martin Galvan'a FM 2009'da yapildigi gibi). Ozellikle yuksek PA'li oyunculari bu sekilde oyuna sokarsaniz gayet kolay yakalanir ve rezil olursunuz.

Oyun ile gelen editor ile Muhammed'i eklemeniz mumkun. Ben kendi oynayacagim oyun icin yapacagim. Veya Ocak ayina kadar beklersiniz. :)

Angelofdeath
22.Ekim.2010, 16:18
Oyun ile gelen editor ile Muhammed'i eklemeniz mumkun. Ben kendi oynayacagim oyun icin yapacagim. Veya Ocak ayina kadar beklersiniz. :)

Şuan sizce muhammetin pa si kaç? Gerçektende bi dünya yıldızı mı?

kasım akdemir
22.Ekim.2010, 16:21
Bu adam kim?Neden bu kadar önemli?Bilgi verirseniz sevinirim merak ettim :)

perpetua
22.Ekim.2010, 16:25
Şuan sizce muhammetin pa si kaç? Gerçektende bi dünya yıldızı mı?

Su asamada benden CA olarak 55, PA olarak da -9 civarinda deger alir.

tosunpasa
22.Ekim.2010, 17:39
muhammed'e karşı top oynadım. abartıldığı kadar iyi olduğunu ve -9 pa'yı hak ettiğini düşünmüyorum.. pasları oyunu okuması iyi ama bir o kadar yavaş bir oyuncu. ayağına hakim. şutları düzgün ve sert. tek başına oyun kazandıracak bir oyuncu değil ama. sergen'e benzetiliyor ama sergen gibi alıp gidebilcek bir oyuncu değil. yada emre gibi mücadeleci değil. ortasahada değişik bir tarzı var. dediğim gibi bence -9 pa'yı hak etmiyor.

sentugo
22.Ekim.2010, 19:22
zaten o dediklerini yaptığı içn -9 alıyor.. O dediklerini o yaşta başka bir çocuk yapamıyor, bu durumda diğerlerinden farklı olduğu için -9 gayet normal..

İlerde diğer özelliklerini de geliştirirse sıkıntı yok..

tosunpasa
23.Ekim.2010, 01:41
o dediklerimi yapan çok yaşıtı var amatör kümelerde bile.

knsyr
23.Ekim.2010, 02:57
gösterirmisin bize o amatör küme oyuncularını :)