PDA

View Full Version : FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Volkan Şen
26.Ekim.2010, 14:38
Evet bu konuda takım önerilerinizi yapabilirsiniz.

Konuyu sabitleyebilirmisiniz.

Ben Portoyu öneririm çok iyi genç yetenekler var gelecek vaadeden bir takım.

gorkem35
27.Ekim.2010, 06:28
EVERTON fm 2010 da çok iyiydi. fm2011 in demosundada gördüğüm kadarıyla fena değil. orta düzey takım tercih edenler için 2-3 genç oyuncu takviyesiyle çok sağlam bir takım. 2010da 3 transferle şampiyon yapmıştım

front
27.Ekim.2010, 21:43
Schalke ile oynamak zekvli olabilir. Güzel adamları var =)

ciomania21
28.Ekim.2010, 16:16
FM 2010 kariyerlerimde takip ettiğim kadarıyla Sporting Gijon'un yönetimi 1 veya 2 sezon sonrasında menajerlerinin önüne transfer için tomarla para atıyorlardı ve her oyunda bu takım inanılmaz bir gelişim sürecinde oluyordu ve şampiyonluk mücadelesine ortak oluyorlardı, Fenerbahçenin başındayken 2 oyuncumu toplam 70m € ya satmıştım onlara ve o sene 150m € nakit harcamışlardı. Yeni bir efsane yaratmak isteyenler için bence iyi bir seçenek her türlü desteği yönetimden görüyorsun. Tabii 2011'de bu durum devam edermi bilmem.

DenizlispoR
28.Ekim.2010, 17:13
Sporting Gijon'un kadrosu genç ve yetenekli oynanabilir .

dragunov78
29.Ekim.2010, 16:28
ingiltere alt liglerinden takım almak istiyorum,tavsiyeleriniz?

daha önceki tecrübelerimden bayağı zorlu oluyordu lig yükselmek hem de yoğun maç temposu...

bir de demo ve medya sürümü ile oynayan arkadaşlardan ingiltere alt ligleri veya genel olarak ingiltere ligleri ile ilgili fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Zekirdek
29.Ekim.2010, 16:29
@dragunov78

İngiltere'nin en alt liginden Chelmsford City'i öneriyorum. Yönetmesi zevkli oluyor ben FM 2010'da yönettim fena değildi takım.

dragunov78
29.Ekim.2010, 16:40
thanks

blue square den bile altta mı bu takım:confused:

ben blue square premier den grimsby town düşüyordum,önrdiğiniz takımı da bi inceleyeyim...

Zekirdek
29.Ekim.2010, 16:44
thanks

blue square den bile altta mı bu takım:confused:

ben blue square premier den grimsby town düşüyordum,önrdiğiniz takımı da bi inceleyeyim...

6. Lig işte. Blue Square Premier'in bir altı.

Ben yama ile 11.lig den başlıyordum normalde FM2010'da. 11'de de bu tarz yamaları ve 11.3'ü bekliyorum.

attirson
29.Ekim.2010, 18:49
Antalyasporla z cok ilginc sonuclar olmustu fm10da feneri deplasmanda 3-0 yenip evimde lig sonuncusuna yeniliodum fln zevkli oluyor Antalyaspor kariyerleri :)

Legendary
29.Ekim.2010, 19:00
Tottenham ile bir kariyerim var demoda.Gerçekten zevkli.Kaliteli isimler var.
Schalke kariyerleri de güzel olabilir.
Herkese başarılar dilerim. :)

ciomania21
29.Ekim.2010, 20:37
Bir takımda İtalya'dan önereyim. Genoa 2010'da ilginç sonuçlar alıyordu, uefa avrupa ligini alıp şampiyonlar ligi finali oynamışlardı. Hiç yönetmedim fakat tahminimce hem kadro kalitesi hemde yönetim vizyonu başarıya açık bir klüp.

DenizlispoR
29.Ekim.2010, 21:25
Türkiye liginden Denizlispor kesinlikle : ).Brezilya liginden Gremio Prudente'nin oldukça iyi bir kadrosu var bence .

Dooki
29.Ekim.2010, 22:50
Türkiye ikinci liglerinden üst lige çıkma iddaası ve finansı olmayan bir takım almak çok zevkli olabiliyor. =)

Ralph
30.Ekim.2010, 03:21
Bence en güzeli serbest başlamak.Daha gerçekçi.

heavy86
03.Kasım.2010, 22:08
Atd. Madrid Takımında ilk sezonda 3.lük başarılı sayılabilir mi ?
Medya tahmini 5.lik , real madrid ve barcelona^ya karşı ciddi zaaflarım var..

berat87
04.Kasım.2010, 17:34
psv de olabilir

Bursaspor
04.Kasım.2010, 17:35
Arles'i bir deneyin derim ya da Utrecht'i.

M1ylanger
04.Kasım.2010, 18:11
Premier Lig için Aston Villa denenebilir.25-26 M bütçe ile başlanıyor sezona.Ek olarak hücum bölgesinde Agbonlahor , Nathan Delfouneso gibi genç ve yetenekli oyuncular var.

remzi1242
04.Kasım.2010, 20:07
Bi arkdaş işssiz olarak demiş bencede en güzeli o olabilir :)

2011 e göre antremandai dğeişiklikler yeni gelişeler gerçekçi olması için işssiz olarak başlamak daha zevkli olacakyır

yada türkiye 2, lig beyaz grup yada kırmızı gruptan tkaım alarak başlamakta olabilir :)

brknesta
05.Kasım.2010, 17:26
benım her zaman kı favorım Fc. Kobenhavn

EndoplazmiK RetikuluM
07.Kasım.2010, 20:28
Zenit'te hedefi şampiyonluk yaptığınızda 35.5 Mn £ veriliyor.

Batuhandemirel
08.Kasım.2010, 10:35
Palermo'nun da çok genç ve iyi bir kadrosu var zevkli duruyor

yakamoz0347
10.Kasım.2010, 00:14
tabikide napoli en zevkli kariyerlerimi hep napoliyle yapmışımdır bide evrton

La BruJiTa
10.Kasım.2010, 08:47
Geçen sezon büyük düşüş yaşayan ve oyunun sayılı forvetlerinden olan Dzeko'ya sahip Wolfsburg'u kesinlikle öneriyorum. Ayrıca Udinese ve Mallorca özellikle tavsiye edeceğim takımlardır...

Hugo
10.Kasım.2010, 09:02
Ziya Doğna olup eziyet çekmek istiyorum derseniz Kartalspor doğru tercih olacaktır :D

lyncher
15.Kasım.2010, 18:26
nottm forest önerebilirim efsane geri dönebilir

serwan
15.Kasım.2010, 19:04
sporting gijon.. başlangıçta transfer bütçeniz çok az. ama satabileceğiniz oyuncular var.. bikaç takviyeyle ilk sezonu ortanın üstünde bitirebilirsiniz.. 2. sezon 15m gibi bir transfer bütçeniz var. yine 1-2 oyuncu satıp 1-2 takviye yaparsanız güzel bi takım oluyor zira 4-5 tane gayet yetenekli genç var takımda..

rainmakerr
15.Kasım.2010, 21:35
napoli udinese ve genoa patlama yapmaya hazır kulüpler. bu kulüplere de klasik aldıgınız hulk veoloso veratti cristialdoyu alıp rezil etmeyin transfersiz şampiyon olacak kapasitede 3 kulüpte.

Deus Dominus
15.Kasım.2010, 22:52
AFC Wimbledon ile bir kariyer yapmayı denemek istiyorum, zevkli olabilir. Sponsorları SiGames :)

KaRaBükLü KraL
15.Kasım.2010, 22:54
İtalya ve Almanya Rusya liglerinden orta seviye takımlar seçerseniz müthiş zevk alırsınız oyundan:)

frkara
15.Kasım.2010, 22:58
at.madrid ile zevk alınabilir bence,forvetleri harika iyide para veriyor defansa bir kaç takviye ile iyi bir takım olur:)

BHARISH
16.Kasım.2010, 10:27
Hem üstdüzey ligde olmayan hem de yetenekli gençleri olan takım arayanlar özellikle Rosenborg'a baksınlar. Shakhtar da aynı şekilde...

Addolorato
16.Kasım.2010, 10:53
Bana 2. ligde ama potansiyeli olan takım önerebilecek olan varmı ?

KaRaBükLü KraL
16.Kasım.2010, 11:03
Reading,Adana Demirspor,Göztepe,Real Betis

sakary Ali
16.Kasım.2010, 22:01
Sakaryaspor :D

ozaniel
16.Kasım.2010, 23:14

Hertha Berlin.

Night_Mare17
18.Kasım.2010, 16:08
Zevk alınacak bir takım arıyorum ama bulamıyorum açtıgım her takımda 1 sezon oynuyorum öbür sezon zevk vermiyor bütçe gelmiyor vs.

Ulgio
18.Kasım.2010, 20:09
ya ingiliz 1. ligi(premier ligin bi alt ligi)nden bi takımı yönetmek istiyorum ama parası da 0 olsun istemiyorum.şöyle gelişimi açık oyuncuları ortalama kadrosu olan bi takımı alıp taşımak istiyorum,böyle bi takım önerebilecek var mı?

Night_Mare17
18.Kasım.2010, 20:15
Sunderland

KaRaBükLü KraL
18.Kasım.2010, 20:32
Zevk alınacak bir takım arıyorum ama bulamıyorum açtıgım her takımda 1 sezon oynuyorum öbür sezon zevk vermiyor bütçe gelmiyor vs.
Lazio denemelisin:)

BaFraLı
18.Kasım.2010, 20:59
ya ingiliz 1. ligi(premier ligin bi alt ligi)nden bi takımı yönetmek istiyorum ama parası da 0 olsun istemiyorum.şöyle gelişimi açık oyuncuları ortalama kadrosu olan bi takımı alıp taşımak istiyorum,böyle bi takım önerebilecek var mı?

Oyunda bakmadım ama QPR ve Cardiff'i önerebilirim.

Sunderland

Sunderland Premier Lig takımı.

kral_67
19.Kasım.2010, 15:29
Adanaspor'u tavsiye ederim hem oyunun başında hocasız olduğu için kimsenin ekmeğiyle oynamamış olursunuz...
Serge Mbilla insan değil...

Türkiye'de en alt lig olsun derseniz yine hocasız olan ve zor günler geçiren Gebzespor derim...

titates1
19.Kasım.2010, 15:38
Fulham - Eng
Hercules - Spa
Palermo - İta

kariyer yapacağım üç takım şimdilik palermo kariyerim devam ediyor

Zekirdek
19.Kasım.2010, 22:57
Alın Fenerbahçe'yi ve kanatlanın. Niang canavar gibi maşallah, Stoch solda fenalarda, Yobo ise harikulade defans oynuyor. 25 Resmi maç oynadı ve Yobo bu maçların 8'inde veya 9'unda MOM oynadı. 7.46'lı bir ortalaması var sanırım.

egelikartal_
26.Kasım.2010, 19:34
AFC Wimbledon

malpince
26.Kasım.2010, 22:45
Biz yazın 6 arkadaş aynı pcde birleşip fm oynuyoruz :) 6 tane eşit ve adil takım önerir misiniz?(takımların ligini değiştirmek yok :) )

KaRaBükLü KraL
27.Kasım.2010, 13:00
Biz yazın 6 arkadaş aynı pcde birleşip fm oynuyoruz :) 6 tane eşit ve adil takım önerir misiniz?(takımların ligini değiştirmek yok :) )
-Napoli
-Lazio
-Genoa
-Udinese
-Sampdoria
-Palermo

malpince
27.Kasım.2010, 14:16
-Napoli
-Lazio
-Genoa
-Udinese
-Sampdoria
-Palermo

çok teşekkürler, ingiltere ligini oynamıştık bu yaz. bu yüzden ingilterede oynamayı çok istemiyorduk, italya ise aklımıza fazla gelmemişti :) önerilere hala açığım tabii ki, siz buradan hangi takımı seçerdiniz?

hsyn0618
27.Kasım.2010, 14:46
Getafenin medya tahmini nedir ?

ancar
27.Kasım.2010, 18:46
Getafenin medya tahmini nedir ?

8. olarak gecıyor

barpolla
27.Kasım.2010, 21:49
Almanya liginden orta kalite bir takım önerir misiniz? Bütçesi çok kötü olmasın mümkünse

KaRaBükLü KraL
27.Kasım.2010, 22:04
Almanya liginden orta kalite bir takım önerir misiniz? Bütçesi çok kötü olmasın mümkünse
Al Borussia Dortmund'u 3-4 senesi var en kötü:)

bobobobo
28.Kasım.2010, 00:04
kadroyla cok fazla oynamak ısteyenlere kesınlıkle Beşiktaş ı öneririm :) çok şey değiştirmek lazım kalıcı başarı için =)

bobobobo
28.Kasım.2010, 00:04
çok teşekkürler, ingiltere ligini oynamıştık bu yaz. bu yüzden ingilterede oynamayı çok istemiyorduk, italya ise aklımıza fazla gelmemişti :) önerilere hala açığım tabii ki, siz buradan hangi takımı seçerdiniz?

kesinlikle lazio =) harika bir takım

E.Cartman
28.Kasım.2010, 00:10
Transfersiz başarı sağlamak isteyen varsa Ajax'ı alsın, her bölgeye kalburüstü oyuncuları var adamların :n::n:

rainmakerr
28.Kasım.2010, 00:13
Transfersiz başarı bordeaux'dur arkadaşlar zaten yönetim para vermiyor :D

ChineduObasi
28.Kasım.2010, 21:13
Solihull Moors

Time Cris
29.Kasım.2010, 22:30
Bir İskenderunlu olarak İskenderun Demir Çelik Spor ile başarıyı yakalamanız mümkün.Kalecilerimiz iyi sag bekte kamil şener var zaten kaya gibi adam,sol bek emre özkurt ve gökhan durmuş rahat oynar göbekte ümir kale,umut gedik,yaşar kabakçı varken transfere gerek yok.Sivasspordada oynamış olan Şamil Ünal var.Dmc olarak ta box to box olarak ta 2.ligin en iyi orta sahası.Cem Demir var zamanında Trabzonda oynamış.Özcan Dağ var geçen sezon gol kralı olmuş erzurumda.Bana göre bu sene tüm maçlarını canlı olarak izledim memleketimin takımını.Gerçekten bazı oyuncular varki(Mustafa Cevahir,Emre Özivgen,Emre Özkurt ve bir kaç kişi daha) çok kötü yansıtılmış.Bandırmaspor bilir bizi.

lazo
30.Kasım.2010, 14:46
Tek Kelime İle: SUNDERLAND

lyncher
02.Aralık.2010, 00:10
Burnley tek gecerim premier lige cıkarmak icin ii bi takım ing. premier ligin kurucularından takım gecmisi cok basarılı ve ingilterede cok sevilior tum takımların teknik direktorleri destek oluor takımı duzeltmek icin bence denenmesi gereken bi takım ve 2. ligte olmasına ragmen cok guzel bir transfer butcesi var kesinlikle tavsiye ediorm.

malpince
04.Aralık.2010, 11:22

önerisi olan hiç kimse yok mu?

Börk
04.Aralık.2010, 11:42
önerisi olan hiç kimse yok mu?

Lazio - Sampdoria - Udinese - Juventus - Napoli - Roma - Palermo - Parma - Fionertina

malpince
04.Aralık.2010, 12:02
Lazio - Sampdoria - Udinese - Juventus - Napoli - Roma - Palermo - Parma - Fionertina

saol :) başka liglerden önerisi olan?

Börk
04.Aralık.2010, 12:04
saol :) başka liglerden önerisi olan?

Diğer liglerden denk güçlerde takımlar bulmak zor.Almanya'dan şöyle bir önerim olabilir.

Werder Bremen - Leverkusen - Schalke - Wolfsburg - Dortmund - Hamburg

malpince
04.Aralık.2010, 12:11
Diğer liglerden denk güçlerde takımlar bulmak zor.Almanya'dan şöyle bir önerim olabilir.

Werder Bremen - Leverkusen - Schalke - Wolfsburg - Dortmund - Hamburg

bunun için de saol, ikisi için çok saol :D bir de şöyle bir sorum olacak, fmnin eski serilerinde 2006 falan olması lazım editörden lig değiştirme yapınca oyunum bir süreden sonra oynanmıyordu, yani oyun hep atıyordu. bu seride böyle bir durum başına gelen var mı? yoksa belki editör kullanarak güzel bir lig açabiliriz :)

Börk
04.Aralık.2010, 12:21
bunun için de saol, ikisi için çok saol :D bir de şöyle bir sorum olacak, fmnin eski serilerinde 2006 falan olması lazım editörden lig değiştirme yapınca oyunum bir süreden sonra oynanmıyordu, yani oyun hep atıyordu. bu seride böyle bir durum başına gelen var mı? yoksa belki editör kullanarak güzel bir lig açabiliriz :)

Lig değiştirme derken eşit güçlü takımların bir lige atarak mı oynamak istiyorsun ? 2009'da sorun yaratmıyordu,10'da denemedim.

malpince
04.Aralık.2010, 12:37
Lig değiştirme derken eşit güçlü takımların bir lige atarak mı oynamak istiyorsun ? 2009'da sorun yaratmıyordu,10'da denemedim.

evet öyle demek istedim, belki o pcmden kaynaklanan bir sorun olabilir, tek oynarken bir deniyim.. yabancı sınırlaması olmayıp az takımlı lig var mı?

Börk
04.Aralık.2010, 12:53
evet öyle demek istedim, belki o pcmden kaynaklanan bir sorun olabilir, tek oynarken bir deniyim.. yabancı sınırlaması olmayıp az takımlı lig var mı?

Hollanda sanırım öyleydi.

malpince
04.Aralık.2010, 14:21
iskoçya nasıl bilen var mı?

rainmakerr
04.Aralık.2010, 14:30
celtic zevklidir.

malpince
04.Aralık.2010, 14:43
yok yani yabancı sınırlaması bakımından :D bir de editörden ligin takım sayısı değişiyor mu?

Börk
04.Aralık.2010, 14:46
yok yani yabancı sınırlaması bakımından :D bir de editörden ligin takım sayısı değişiyor mu?

Sende ne soru sordun öyle ya :icon_biggrin:

Almanya Ligi
Yabancı sınırı yoktur

Avusturya Ligi
Kadro AB dışı 7 oyuncu bulunabilir.

Belçika Ligi
Yabancı sınırı yoktur

Bulgaristan Ligi
Maç kadrosunda en fazla 5 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Çek Cumhuriyeti Ligi
Sahada en fazla 3 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Danimarka Ligi
Sahada en fazla 3 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Hollanda Ligi
Maç kadrosunda AB dışı oyuncu bulundurulamaz ( 18 yaş altı hariç )

İngiltere Ligi
Sahada en fazla 3 AB dışı Milli maçların %70 inde oynamamış oyuncu bulundurulabilir

İspanya
Sahada en fazla 3 AB oyuncu bulundurulabilir

İtalya Ligi
Her takım senede 1 kez AB dışı oyuncu transfer edebilir ( fm 2008 için sınır 2 (iki) )

Fransa Ligi
Kadroda en fazla 4 yabancı oyuncu bulundurulabilir ( Ligue 2 için ; 2 )

Portekiz Ligi
Yabancı sınırı yoktur

Türkiye Ligi
Sahada en fazla 6 kadroda 10 yabancı bulundurulabilir

Ukrayna Ligi
Sahada en fazla 7 yabancı bulundurulabilir

Yunanistan Ligi
Sahada en fazla 5 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

BaFraLı
09.Aralık.2010, 10:47
Avrupa'nın aynı liglerinden oynamaktan bıkmış olanlara Slovak futbolunu öneririm. Slovakya Liginde MŠK Žilina, Slovan Bratislava ve Nitra,Kosica gibi zirveye oynayan takımlar var. Ben Zılina ile oynuyorum. Gayet zevkli oluyor. Yani direk herkesi yenebileceğiniz bir lig değil. Lig çekişmesi oluyor.

tojourus
12.Aralık.2010, 00:09
Düşük sıralarda olup orta sıralara oynayan ama potansiyeli olan (2010'un Valladolidi, ki Valladolid küme düştü ve kadrosu dağıldı) finansı öyle abartılı olmayacak başarıya açık bir Alman takımı arıyorum diğer liglerde tanımıma uygun takım olursa da olur ama hiç Bundesligada oynamadığım için Alman arıyorum.

serkan1520
13.Aralık.2010, 14:05
Fransadan lille takımını öneririm yaş ortalaması 22 23 çok yetenekli futbolcular var genç bir takım olduğundan ligde zorlu geçiyor ama 1-2 seneye avrupanın en iyi takımlarından biri olabilirsiniz.

Fearless Coward
13.Aralık.2010, 14:19
İsviçre'den Young Boys,Basel,Luzern,Grasshoppers,Sion,Xamax takımlarını öneririm.Gerçekten çok zevkli bir lig kesinlikle öneririm herkese bu takımları.Aynı liglerden bıkmış kişilere yarayacaktır bu yeni heyecanlar.

egelikartal_
18.Aralık.2010, 16:23
Olympique Lyon'u çok severim. Ama çok güçlü olduğu için ve hep direk favori olduğu için hiç kariyer açmamıştım. Hep sonradan gitmeyi tercih ettim. Fm 2011de tekrar bakayım dedim, media prediction yine 1.lik ama bu kez almam için bi sebep vardı. 2 senedir şampiyon olamıyolar. Yani çoğumuzda olduğu gibi benim de zevk almam için bi hedef olması gerekiyo. Bu bahaneyle başladım ve efsane bi kariyer oluyo. 4-2-3-1 oynarım hep ve Lyon'un kadrosu da bu taktik için oluşturulmuş. Her pozisyon için 1 üst düzey, bi tane de yeterli yedek var.

2 sezonda= 2 lig şampiyonluğu, 1 şamp ligi, 1 lig kupası, 1 fransa kupası, 1fransa süper kupası, 1 uefa süper kupa, 1 kıtalararası kupa kazandım. Evet basit tabi ki kabul ediyorum ama çok zevkli, kesinlikle tavsiye ederim...

egelikartal_
18.Aralık.2010, 16:23
AFC Wimbledon da alt lig sevdalıları için 1 numaralı önerim

Addolorato
18.Aralık.2010, 16:27
Değişik ligleri sevenler için Sparta Prague takımını öneririm. Kadrosunda ligin çok üstünde yıldızlar var. Martin Zeman , Jiri Kladrubsky , Vaclav Kadlec , Bony , Juraj Kucka gibi. Avrupa'da ilerlemek tamamen yeteneklerinize kalmış.

Anıl1912
19.Aralık.2010, 03:30
Kıbrıs ligini önerebilirm apoel omonoia gibi takımlarla kariyer yapmak zevkli olabilir....

Fearless Coward
19.Aralık.2010, 03:38
BATE'yi öneririm.Ligde zorlanma yok ama Avrupa için oynamaya değer.UEFA'da gruptan çıkıp diğer turda elenmiştim ben.Gayet zevkli kariyer oluyor.Bunun dışında Zenit ve Ajax'ı da öneririm kesinlikle denemenizde fayda var bu takımlarıda.

richard castle
19.Aralık.2010, 08:59
Galatasaray' ı önermiyorum. 4-4-2, 4-2-3-1,3-5-2, eski kadro, yeni kadro, bol hazırlık maçı, son seviye team blend hepsini denedim ancak ne yaptıysam şöyle ağız tadıyla izlediğim bir maç olmadı. Gerçekteki gibi, güven duygusu, heyecan bitmiş. Galatasaraylıyım ama bir süre Galatasaray ile oynamak istemiyorum açıkçası.

BaFraLı
19.Aralık.2010, 11:38
Gaziantepspor'u öneririm. Sezon başında 4-5 M YTL kadar bir bütçeniz var. Kadronuzda müthiş yetenekler var.Takım da Karcemarskas, Julio César, Ismael Sosa, Ivelin Popov gibi müthiş oyuncular var. Bu oyuncuların yanı sıra Emre Güngör, Gökhan Öztürk, Olcan Adın, Ahmet Arı gibi çok iyi yerli oyuncularınızda var. Ama yabancılar adeta takımı sırtlıyor. Popov, César ve Sosa gol yollarındaki en önemli oyuncular. Bir kaç takviye ile ilk sezon çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

KanaKe
19.Aralık.2010, 11:41
Galatasaray' ı önermiyorum. 4-4-2, 4-2-3-1,3-5-2, eski kadro, yeni kadro, bol hazırlık maçı, son seviye team blend hepsini denedim ancak ne yaptıysam şöyle ağız tadıyla izlediğim bir maç olmadı. Gerçekteki gibi, güven duygusu, heyecan bitmiş. Galatasaraylıyım ama bir süre Galatasaray ile oynamak istemiyorum açıkçası.
galatasaray ozaman oyuna cok iyi yansitilmis desene :)

tojourus
19.Aralık.2010, 13:49

ben de tersine öneririm galatasarayı, sanırım gs kariyerden kariyere değişiklik gösteriyor :icon_lol: ilk senede ufak takviyelerle (sadece yedek forvet) şampiyon olabilmek mümkün ben 76 puanla ikinci oldum son haftalarda kaçırdım fener 80 puanla birinci oldu, anadolu takımları da çok iyi yansıtılmamış sanırım bursa şampiyonluğa oynamıyor karabük küme düşüyor vs

Addolorato
19.Aralık.2010, 13:52
Gaziantepspor'u öneririm. Sezon başında 4-5 M YTL kadar bir bütçeniz var. Kadronuzda müthiş yetenekler var.Takım da Karcemarskas, Julio César, Ismael Sosa, Ivelin Popov gibi müthiş oyuncular var. Bu oyuncuların yanı sıra Emre Güngör, Gökhan Öztürk, Olcan Adın, Ahmet Arı gibi çok iyi yerli oyuncularınızda var. Ama yabancılar adeta takımı sırtlıyor. Popov, César ve Sosa gol yollarındaki en önemli oyuncular. Bir kaç takviye ile ilk sezon çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

Birde Ivan de Souza'yı 9 M €'ya satabilme olayı var.

richard castle
19.Aralık.2010, 20:16
galatasaray ozaman oyuna cok iyi yansitilmis desene :)

Kesinlikle :) O istikrarsızlığı çok iyi yansıtmışlar.

lyncher
24.Aralık.2010, 14:14
Yeni bir kariyere baslıcam ama hangi takımla baslasam kararsız kaldım ufak takımlarla biişeyler yapmayı seviorum alt liglerden yukarı tasımayı takımları falan ama kararsız kaldım acep napsam:)

ancar
24.Aralık.2010, 14:37
bununla ılgılı konu vardı sanırsam takım önerileri diye

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92185

lyncher
24.Aralık.2010, 15:46
evet ya ben de yazmıstım oraya bişeyler kafam cok dalgın bu aralar arkadaslar sorry silebilirsiniz konuyu kirlilik olmasın:)

Goofy
07.Ocak.2011, 03:54
Sunderland ile kariyer yapmış olan var mı? Acaba zevkli olur mu?

Lim10
07.Ocak.2011, 04:06

Hedeflerine bağlı.Sunderland'ın ekonomik durumu ve kadrosu iyi.Biraz daha üst düzeyde bir takım istersen Everton-Tottenham, alt düzeyde istersen Nufc-West Ham gibi takımları öneririm.Premier Lig'de oynayıpta zevk alamayan adamın, zevk alma standartlarında sorun var demektir:)

Ama sana kişisel tavsiyem Newcsatle united ile başlaman.Takım Championship'ten yeni yükseldiği için, geçmiş yıllardaki mali gücü yok.İlk 2 yıl ekonomiyi adam etmeye, takımı toparlamaya uğraşıyorsun.Daha sonra gözünü Avrupa Kupalarına dikip, eski günlerine döndürmeye uğraşırsın.

Goofy
07.Ocak.2011, 04:33
Öncelikle gecenin bir vakti cevap verdiğin için teşekkür ederim Lim10. Planladığım 1-2 sene sonunda ligde ilk üçe oynayan ve yavaş yavaş avrupada süreklilik, istikrar ve başarı :) Bu düşünceme uygun bir takım arıyordum. Premier Lig'de zevkli olduğu için ordan bir takım almayı düşünüyorum.

Lim10
07.Ocak.2011, 04:44
Premier Lig başka bir ligdir:)İsteğin doğrultusunda Chelsea, Manu, Arsenal, Liverpool, Man City gibi büyük ve mali gücü çok yüksek takımlarla zevk alamayacağını anlıyorum.Tottenham, Everton, Aston Villa ve ilk mesajında sorduğun gibi Sunderland bu takımlardan sonra geliyor.Stoke, Birmingham, West Ham, Nufc hemen hemen aynı düzeyde takımlar, kadro yapıları itibariyle söylüyorum, ekonomik açıdan değil.Ki bence istediğin türden bir takım bu kategoride yer alıyor.Benim Newcastle'ye sempatim olduğu için, taraftarı olduğum için Nufc'u seçtim.Tabi prestij ve itibar bakımından hem kategorisindeki diğer 3 takım hemde Premier Ligdeki birçok takımdan daha iyi bir takım olduğunuda hatırlatırım.İlk yıl 12. oldum, geçen yıl kovulmanın eşiğinden döndüm.Ama kadroyu baştan aşşağıya yeniledim ve %85 istediğim düzeye geldi.Ekonomik açıdan hala daha iyi olmalıyız.Ama orasıda fena sayılmaz; klübün borcu göz önünde bulundurulduğunda.

Oyun düşüncelerimiz uyuyor seninle.Bak takımda tam istediğin gibi, 1-2 yıl sonra ilk 3e oynayabiliyor.Sen başla Nufc ile güven bana.Pişman olmayacaksın.Ürün pazarlasam satmıştım sanırım şimdiye:)

http://img214.imageshack.us/img214/3584/ekranalntsar.jpg

Goofy
07.Ocak.2011, 04:48
Peki Newcastle ile başlıyacağım. Herşey için çok çok teşekkür ederim. :)

lakin1907
19.Ocak.2011, 15:44
Beyler şöyle alt liglerden alıp yavaş yavaş merdivenleri tırmandırabileceğim bi takım önerebilir misiniz?Aradığım takımın en önemli özelliği 5 6 sezon sonra avrupada boy gösterebilecek kapasitede olması.Yani isveç 4.liginden takım aldım mesela ne yaparsan yap çok para gelmiyor kulübe ve istenilen seviyeye 1. lige çıktıktan sonra bile yetişemiyorsun bunun gibi olmasın istiyorum.
İngilterede böyle takımlar çok ama çalışma izniyle uğraşmak istemiyorum.

denizgs93
24.Ocak.2011, 22:12
arkadaşlar en zorlu lig olarak ingiltereden takım önerir misiniz? newcastle a baktım kadrosu gerçekten çok kötü :) sunderland hakkında yorumlarınız neler?

TR.CaPTaiN
24.Ocak.2011, 22:46
Sevilla'yı denemeyen varsa öneririm. Normalde ben 3 sezondan sonra kolay kolay oyuna devam etmem. Bu 3 senelik kendi sınırımı sadece Sevilla ile kırdım. İlk sezonlarda Real Madrid ve Barcelona'nın tıpkı gerçekteki gibi ezici bir üstünlüğü oluyor. Zamanla Sevilla'ya doğru takviyeler yapınca Valencia, Villarreal ayarındaki takımları geride bırakıp Real Madrid ve Barcelona ile kapışmaya başlıyorsunuz. Başarılı olunduğunda kulüp maddi büyük destek veriyor ve yıldız oyuncuları getirme fırsatınız da oluyor.

Zekirdek
24.Ocak.2011, 22:49
arkadaşlar en zorlu lig olarak ingiltereden takım önerir misiniz? newcastle a baktım kadrosu gerçekten çok kötü :) sunderland hakkında yorumlarınız neler?

İkinci ligden Cardiff'i al. Hem ilk sezonki çıkma mücadelesi hem Whittingham ve Bellamy gibi kaliteli oyuncular.

aliCHaN_FM
26.Ocak.2011, 12:22
Arkadaşlar NAPOLİ-PALERMO arasında kaldım sizce hangisi

muztava
26.Ocak.2011, 13:51
Arkadaşlar NAPOLİ-PALERMO arasında kaldım sizce hangisi

Bir yanda Pastore ve Hernandez , diğer yanda Hamsik, Lavezzi ... İki takımda da genç yetenekler bol.Hatta Napolide biraz daha fazla diyebiliriz.

Palermo'da genç tesisleri iyi, Napolide de idman tesisleri iyi.

Napoli'nin sahası diğerinin nerede ise iki katı fazla.

Bunlara fazla önem vermiyorsan istediğini seç bence.Çünkü takım bazında çok büyük bir fark yok aralarında.

Ama içimizde Pastore aşkı bambaşka :D

aliCHaN_FM
26.Ocak.2011, 15:55
Çok güzel yazmışsın kardeşim seni dinliycem ve Palermo diycem. Pastoreden en iyi verimi nasıl alabilirim. ve Palermoya uyacak ne iyi taktik nedir sence

muztava
27.Ocak.2011, 00:18
Çok güzel yazmışsın kardeşim seni dinliycem ve Palermo diycem. Pastoreden en iyi verimi nasıl alabilirim. ve Palermoya uyacak ne iyi taktik nedir sence

Aşağıdaki gibi oynayabilirsin.Pastore de MC Advanced Playmaker Support.Ama Aynı Rolle AMC oynatıp DMC'yi MC'ye çekerek daha ofansif bir taktik yapabilirsin.

ST

AML-------------------AMR

MC------MC

DM

DL-----DC------DC-----DR

GK

Önemli Not : AMLR Mevkilerine takviye şart.

serwan
27.Ocak.2011, 02:52
bi kez daha yazıyorum sporting gijon.. ilk kez bu kadar uzun bi kariyer yaptım ve sıkılmadım hala devam etmeyi düşünüyorum.. genç ve yetenekli bi kadronuz var oyunun başında.. ama eksikler de çok.. ilk sene düşmemeye de oynayabilirsiniz 1-2 oyuncu satıp 1-2 takviye yaparsanız orta sıraları ve belki avrupa kupalarını zorlayabilirsiniz. elinizde para edecek oyuncular var.. onları satıp güçlü bi kadro kurmak mümkün.. 8 sezon oynadım.. 2 lig şampiyonluğu, 4 ya da 5 ispanya kupası 1 de şampiyonlar ligi şampiyonluğum var.. son sezon ise finalde arsenal'e kaybettim.. ilk kez cl finalinde kaybettiğime üzülmedim.. takım çatır çatır top oynuyor zira..

aliCHaN_FM
27.Ocak.2011, 12:14
Aşağıdaki gibi oynayabilirsin.Pastore de MC Advanced Playmaker Support.Ama Aynı Rolle AMC oynatıp DMC'yi MC'ye çekerek daha ofansif bir taktik yapabilirsin.

ST

AML-------------------AMR

MC------MC

DM

DL-----DC------DC-----DR

GK

Önemli Not : AMLR Mevkilerine takviye şart.

Aynen kardeşim benimde kafamda böyle bir taktik vardı zaten 4-2-3-1 sisteminde yada dediğin dibi 4-1-2-2-1 sistemi. Zaten takımda kanat oyuncusu diye bişey yok. sol tarafa hazardı aldım. Sağ kanata ise oyuncu bulamadım Gervinho ile anlaşacaktım ama maaşta anlaşamadık. Bana Palermoda sağ tarafın yükünü taşıycak iyi bir kumaşı olan oyuncu tavsiye edebilirmisin. Pastore içinde mc mevkinde çok yönlü oyun kurucu atak oynatsam nasıl olur.

Burak Duran
27.Ocak.2011, 12:42
young boys la 1-2 tavsiye ile mükemmel eğlenceli bir sezon geçirebilirsiniz

muztava
28.Ocak.2011, 05:51
Aynen kardeşim benimde kafamda böyle bir taktik vardı zaten 4-2-3-1 sisteminde yada dediğin dibi 4-1-2-2-1 sistemi. Zaten takımda kanat oyuncusu diye bişey yok. sol tarafa hazardı aldım. Sağ kanata ise oyuncu bulamadım Gervinho ile anlaşacaktım ama maaşta anlaşamadık. Bana Palermoda sağ tarafın yükünü taşıycak iyi bir kumaşı olan oyuncu tavsiye edebilirmisin. Pastore içinde mc mevkinde çok yönlü oyun kurucu atak oynatsam nasıl olur.

Bence Pastore Adv.Playmaker support kalsın.Sola Hazard'ı almışsın sola iyi olmuş.Ama kanatlardan birini Inside forward oynatman skor açısından iyi olur.Hazard'da da bitiricilik iyi değil.Maddi durum nasıl bilmiyorum tabi ama Guido Marilungo'yu alıp Inside forward oynatabilirsen süper olur.Hem istersen forvete de çekebilirsin onu sonradan.Sampdoria'da oynuyor.

Kolay gelsin.İyi oyunlar.

lazo
03.Mart.2011, 20:36
Arkadaşlar ben 4-3-3 taktiğinde oynayabileceğim ingiltere 2.ligindne takım arıyorum öneriniz var mı?

Epitaph
09.Mart.2011, 12:18
dortmund genç ve yetenekli kadrosu var

europeanconquer
09.Mart.2011, 14:15
Köln çok zevkli olur diye düşünüyorum :) onun yanında afrika takımlarıda olabilir :)

tearkan
18.Mart.2011, 23:28
almanya açıkcası çok zevkli bir lig değil. bir iki sezon içerisinde mesela dortmund gibi bir takımla anında ön plana çıkıyorsunuz. ligin zevki kalmıyor. avrupada başarı hevesiyle de nereye kadar gider size kalmış.

ingiltere'de kulüplerin gelir potansiyeli sayesinde düşük tanınırlığı olan takımları, taktiği tutturursanız, bir yerlere getirmek çok zevkli oluyor. premier lige çıkma mücadelesi de çok zevkli adamların. renkleri bana pek uymasa da cardiff yada fazla sabrı olmayan, lige çıkmakla uğraşmak istemeyenler için kaliteli kadrosuyla everton'u önerebilirim.

oyundan en çok zevki ise napoli ve juventusla oynadığım kariyerlerde almıştım. özellikle juve'yi eski günlerine döndürmeye çalışmak çok zevkliydi; fakat ciddi anlamda sabırlı olmanız lazım. kadronun neredeyse yarısından fazlası kiralık. bunlar içerisinde 18-19 yaşında niye kiralandığını anlayamadığınız futbolcular da var. bir nevi çöplük yani. onları temizlemek, kadroyu toparlamaya çalışmak zor oluyor; ama ciddi anlamda zevkli serie a'nın en fazla şampiyonluk yaşamış takımını eski günlerine döndürmeye çalışmak.

bu arada juve için ilk sezon mümkün olduğunca kiralık oyuncularla idare edip para biriktirmeye bakın. fazla bir beklentisi yok zaten yönetimin. chiellini'yi de iyi bir teklif gelmesi halinde (ki geliyor) satmanızı tavsiye ederim. çok önemli bir gelir kapısı juve için. gelecek vaad eden gençleri almanıza ve iki sezon sonrasının kadrosunu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

gorkem35
19.Mart.2011, 02:53
Uzun soluklu zevkli bir kariyer düşünüyorsanız SOUTHAMPTON öneririm. İngiltere 3. liginde boşta olan oyunculardan ve ucuza birkaç isim aldıktan sonra zevkli bir kariyer olabilir. 6 sezonda Premier Ligi almıştım.

zargı
19.Mart.2011, 17:33
ingiltere alt liglerinden takım almak istiyorum,tavsiyeleriniz?

daha önceki tecrübelerimden bayağı zorlu oluyordu lig yükselmek hem de yoğun maç temposu...

bir de demo ve medya sürümü ile oynayan arkadaşlardan ingiltere alt ligleri veya genel olarak ingiltere ligleri ile ilgili fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.

kesinlikle LUTON'u tavsiye ederim cok hırslı bir takım bosta olan birkac oyuncuyla takviye yaparsan 3 sezonda championshıp'e cıkarsın ve acayip keyif alırsın

fotosuki
19.Mart.2011, 17:36
Real Betis

egelikartal_
01.Nisan.2011, 16:27
Gençler FR 2 nasıl, zevkli midir? Evian ile uzun bir kariyer yapmayı düşünüyorum. Kadrosu yeterli mi? 4-2-3-1 oynuyorum, yani bol AM L ve AM R li olması lazım.

Kestane kebap, acele cevap, teşekkürler.

Rais
01.Nisan.2011, 17:35

Ben tavsiye ederim.Kalede Gordon , Defansta Onouha mı ne var ortasahada S.Muntari Forvette Gyan gibi iyi isimler var. 2014-2015 Sezonuna girdim. 2013-2014 de şampiyonum onun dışında ilk 5 içersinde bitirdim.Son sezonda Finalde Barça'yı yenip ŞL kupasını aldım.

mozole37
01.Nisan.2011, 18:15
palermoyla bu seride oynadım ve çok zevk aldım aslında uzun oynamayı planlıyordum ama hedeflediğim başarıları yakalayınca bıraktım.2sezonda 2 şampiyonluk 2.sezon italya kupası ve şampiyonlar ligini aldım.4-3-1-2 oynattım pastore inside forward support forvette abel hernandez poacher miccoli target man.ilk sezon devre arasında hamsik'i aldım advanced playmaker yaptım 2.sezon ise poli'yi almıştım fakat pek gerek olmadığını sonradan anladım çünkü takımdaki orta saha sayısı fazla ve kaliteli denebilecek oyuncular

nikootinn
25.Nisan.2011, 23:25
Fransadan lille takımını öneririm yaş ortalaması 22 23 çok yetenekli futbolcular var genç bir takım olduğundan ligde zorlu geçiyor ama 1-2 seneye avrupanın en iyi takımlarından biri olabilirsiniz.

Kesinlikle katılıyorum,İşte ilk Lille ile ilk sezon kariyerim sıfır transferle :yildiz:

http://hizliupload.com/img/51523574208985350233.jpg

http://hizliupload.com/img/79053375249021617165.jpg

KaRaBükLü KraL
01.Mayıs.2011, 14:31
Schalke önerimdir seçim için düşünen arkadaşlara müthiş bi takım gerçekten tek eksiği klübün çok borcu olması ilk 2-3 yıl iyi bütçe alamayabilirsiniz.Ancak elinizdeki değerli oyuncular ile bu eksiyi artıya çevirebilirsiniz:)

vego
01.Mayıs.2011, 14:33
FC united'ı öneriyorum inanılmaz zevkli İngiltere 8. liginde ama olsun :n:

omerabay
01.Mayıs.2011, 15:58
İzmirspor, Göztepe, Karşıyaka, Samsunspor alt lig isteyenler için.

Buca,Kasımpaşa Süper lig için.

Palermo,Parma İtalya için.

Villareal İspanya için.

Sunderland, Wolves, Man City İngiltere için.

BaFraLı
01.Mayıs.2011, 16:02
Samsunspor, Boluspor, Giresunspor

Kasımpaşa, Bursaspor, Gaziantepspor, Kayserispor

Lille, Schalke, Borussia Dortmund, Twente, Real Zaragoza, Braga, Cheivo, Everton,

Bu takımların hepsiyle oynamadım tabiki 2011 de ama zevk veren takımlar.

okumus
01.Mayıs.2011, 19:46
Benfica takımını öneririm genç kadrosuyla uzun süreli zevkli kariyer olur.Levante'de önereceğim 2.takım İspanya'da kümede kalma mücadelesi zevkli oluyor.

COLMAN20
04.Mayıs.2011, 01:10
1 haftadır falan bi kariyer yapmak istiyorum ama takım olarak kimle oynayacağıma karar vermedim daha doğrusu veremedim. Aklımda 3-5 takım var.

Bunlar ;

Spartak Moskova

Wolfsburg

Hoffenheim

Napoli

Tottenham

Sevilla.

Ne ünlü, nede ünsüz orta dereceli bir takım arıyorum, kadro bakımından potansiyeli olan bir takım. Birde Hertha BSC var aklımda o da olabilir. Tekrar Bundesliga'ya geri döndüme çabası falan. :)

mafiabozz
04.Mayıs.2011, 03:13
Feyenoord ile bir kariyer yapmistim, kaliteli genc futbolculari var, birde stad büyük ve full cekiyor, iki üc seneye finansida düzeltirsiniz.

COLMAN20
04.Mayıs.2011, 11:07
Berlin ile oynarsamda zaten sebepi stad olur.

70.000 kişilik kapasitesi var.

AhmetBilgin
12.Mayıs.2011, 15:51
İngiltere liginde finansı iyi bir takım söyleyebilir misiniz ?

COLMAN20
12.Mayıs.2011, 23:20
İngiltere Ligini sevmiyorum nedense. Böyle nasıl desem kanım ısınmıyor pek ama eğer İngiltereden oynasaydım Tottenham olurdum. Hem çok iyi, genç bir kadrosu var hemde finansıda oldukça iyi. 18 Milyon olması lazım..

kalemci
12.Mayıs.2011, 23:20
fc united of manchester

dragunov78
13.Mayıs.2011, 12:25
ispanya 3.ligi Eibar ile oynuyorum şu anda...
ilginç lig kuralları ve ekonomik durum nedeniyle tam bir mücadele ortamındayım.:)
tavsiye ederim

Ghazi
17.Mayıs.2011, 02:28
İleriye dönük olcak ama fm 12 de sampdoriayi serie A ya çikarmak felan zevkli olabilir :D ayni sey kasimpasa icinde geçerli :)

mertcanerdil
23.Mayıs.2011, 15:41
AS Nancy Lorraine ile de oynayabilirsiniz Kulağınıza kötü bir takım gibi gelebilir ancak yetenekli ve genç oyuncuları var özellikle alfred N diaye ve djamel bakar bunlardfan sadece ikisi ilk sezonun sonunda takımın başına geldim 19. uydu zar zor kümede kalmayı başarabildim şimdi 2. sezonun yarısına gelmek üzereyim ve Ligue 1 de 2. yim gayet zevkli....

mertcanerdil
23.Mayıs.2011, 15:42
İngiltere liginde southampton ile de oynayabilirsiniz oyuncuları iyi ve finansı da mükemmel..

lofthei
02.Haziran.2011, 17:16
Ben Middlesbrough'u tavsiye ederim. Eğer ki Premier Lig'e çıkarsanız, dile kolay adamlar 96M€ transfer bütçesi veriyor. Çok paranız olduğu için de Hulk, Pastore gibi oyuncular sizin takıma gelmeye can atıyor. Yani 2 senede Premier Lig ipini göğüsleyebilirsiniz :D

wolfson
06.Haziran.2011, 19:18
evet arkadaşlar. Yazılılar bitti okul bitti :D güzel bi karierle başlayalım yaz fm sezonuna. Bir çok hedefim var ama ilk önce en çok istediğimi yapıcam. İstediğim Fransa, ALmanya, İtalydan bu liglerden birinden bir takımla başlayıp başarı yakalayıp İspanya ve ya İNgiltereye gitmek. Ama şu var. Başarının 2-4 sene arasında olması lazım. O derece bir klüp yani. Tabi 2-4 dediysem de kolay olmasın karier. HEmen başlamak istiyorum önerileriniz çabuk yazarsanız sevinirim...

BaFraLı
06.Haziran.2011, 19:27
Bende bir sürü takımlar kariyer yaptım. Ama hiç Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Kupasını kazanamadım :). Basit lig şampiyonlukları ve lig kupalarını alıyorum ama Avrupa'da en fazla çeyrek final yada 2.tur görüyorum.

Gaziantepspor,Trabzonspor,Galatasaray,Sevilla,Geta fe gibi takımlarla kariyer yaptım. Avrupa Liglerinde oynamakta sarmıyor beni nedense pek. Ülkemiz ligindende başarıya aç takımlarla oynamayı seviyorum. Bu bağlamda Antep ve Trabzonspor ile kariyer yaptım. Ama gene büyük başarım yok.

Şimdi demek istediğim Türkiye Liginden yada Avrupa'nın zevkli liglerinden önerebileceğiniz bir takım varmıdır ? Avrupa'da oynamayı her ne kadar sevmesemde önerilere göre bi kariyer açmak istiyorum.

wolfson
06.Haziran.2011, 19:35
ben de avrupada zevkli karier yapılabilecek takımlar arıyorum :p peki bafralı senin italya,fransa ve almanyadan 2-4 yıl içerisinde başarı getirebilecek önereceğin takım var mı? Ligin orta halli, kötüye yakın takımlardan biri olmasını istiyorum. Ama takımda beni çekecek bir şey olmalı :s

BaFraLı
06.Haziran.2011, 19:42
ben de avrupada zevkli karier yapılabilecek takımlar arıyorum :p peki bafralı senin italya,fransa ve almanyadan 2-4 yıl içerisinde başarı getirebilecek önereceğin takım var mı? Ligin orta halli, kötüye yakın takımlardan biri olmasını istiyorum. Ama takımda beni çekecek bir şey olmalı :s

Almanya'dan Hamburg, Hannover , B.Dortmund, Freiburg
Fransa'dan St Etienne , Lille, Toulouse ve Rennes
İtalya'dan Sampdoria , Napoli, Genoa, Udinese ve Palermo'yu önerebilirim.

wolfson
06.Haziran.2011, 19:46
çok teşekkür ederim...

KanaKe
06.Haziran.2011, 20:34
Almanya 2. liginden Karlsruhe'yi tavsiye edebilirim ikinci lig icin gayet yeterli kadrosu var ilk sezonda 1 yada 2 transfer ile sampiyon olabilirsiniz.

C h A o S
06.Haziran.2011, 20:35
Napoli ile oynaması çok zevkli oluyor.Ben 3.sezonundayım şu anda.Cavani ve Lavezzi yardırıyor.Kadro kalitesi iyi fakat orta sahaya bir kaç transfer şart.Yukarıda dediğin gibi 2-4 sene arası başarı yakalarsın.

Zekirdek
06.Haziran.2011, 21:05
Fransa Ligin'den bana takım önerirmisiniz? Bildiğim üzere takımlar arasındaki güç dengeleri eşit. Herkesin birbirini yenme şansı var. Bana burada mücadeleci bir şekilde oynayacağım ve yaptığım kariyerden zevk almamı sağlayacak bir takım önerirmisiniz?

COLMAN20
08.Haziran.2011, 12:06
Napoli, Spartak Moskova ( toplam 7 sezon) , 2 sezon Sevilla, 1,5 sezon Hajduk, 5 sezon Hertha bsc, 1 sezon FC Seoul kariyerlerinden sonra bayadır takım çalıştırmıyorum. :)

Cr1minaL
17.Haziran.2011, 22:24
Zevk almak istiyorsanız İngiltere alt liglerinden takım alın çok zevkli kariyerler çıkıyor ortaya :)

doncarlo
17.Haziran.2011, 22:32
Almanya 2. liginden Bochum'u denemelisiniz.İyi sayılabilecek oyuncu seviyesi var.Şuan bende Bochum'u yönetiyorum ve ilk sezondayım gerçekten zevkli bir kariyer oluyor.

nefes
18.Haziran.2011, 18:01
bana şöyle türkiye liglerinden, başarı kazandıkça para verebilecek ama şu anki hali kötü bir takım önerebilir misiniz?

kasımpaşayla 6. oldum, kupa finali oynadım, onda bile 0 lira verdiler transfer bütçesi olarak..

denizgs93
23.Haziran.2011, 03:27
arkadaş mağlum yaz geldi fm vakti.şu ana kadar hiç takım bulamadım.lütfen önerir misiniz? uzun oynamak istiyorum.

europeanconquer
23.Haziran.2011, 03:34
Sheffield Wednesday'i öneririm :) nPower Legue One'da orta seviyede bir takım.

nikootinn
23.Haziran.2011, 05:55
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92185

Bu konuda açılmış bir başlık zaten mevcut :)

nikootinn
23.Haziran.2011, 05:56
Fransa Ligin'den bana takım önerirmisiniz? Bildiğim üzere takımlar arasındaki güç dengeleri eşit. Herkesin birbirini yenme şansı var. Bana burada mücadeleci bir şekilde oynayacağım ve yaptığım kariyerden zevk almamı sağlayacak bir takım önerirmisiniz?

Lille veya marsiyla derim...

goosfraba
23.Haziran.2011, 08:46
bana şöyle türkiye liglerinden, başarı kazandıkça para verebilecek ama şu anki hali kötü bir takım önerebilir misiniz?

kasımpaşayla 6. oldum, kupa finali oynadım, onda bile 0 lira verdiler transfer bütçesi olarak..

gençlerbirliği

guarin14
23.Haziran.2011, 14:50
Boluspor'u al :)

furdun
23.Haziran.2011, 15:46
Juventusu Al

iam1superman
23.Haziran.2011, 19:03
Arsenal'i şiddetle tavsiye ederim.

okumus
23.Haziran.2011, 19:51
Genoa'yı al mis gibi takım :D

dogancanoz
23.Haziran.2011, 19:59
Sevilla yı şiddetle tavsiye ederim. ilk sene şamp. ligine de gidiyor. hücüm hattı zaten kaliteli orta sahasına lafım yok. sadece defans ve 1-2 sezon içinde kaleye bir transfer yaparsan rüya takım oluyor.:0:

Revolution
23.Haziran.2011, 20:37
Boluspor ve Gençlerbirliği.

alegz
24.Haziran.2011, 07:36
Hoffenheim

Sirius Black
24.Haziran.2011, 23:10
Atletico Madrid, Ajax

mehmetd
24.Haziran.2011, 23:26
sabit başlık var denmesine rağmen konunun hala kalması ilginç.
sabit başlık ta nikotinn tarafından önerilmiş.
bu durumda rasengan sence ne olması gerekir?

Zafonte
27.Haziran.2011, 03:18
fm 2010da manchester city ile 2 sezonluk bi kariyerim olmuştu. hakikaten çok eğlenmiştim. özellikle ilk sezonum muhteşemdi. belki ligi çok iyi bi yerde bitirememiştim ama hiç unutmam arka arkaya liverpool manchester chelsea arada bi wigan maçı vardı sonra arsenal le oynuyordum (4 büyüklerin sıralamasından tam emin değilim) işin kötü tarafı wiganın da tarihindeki en iyi sezonuydu şampiyonlar ligine katılma mücadelesi veriyorlardı. hepsini dize getirmiştim kendime şaşmıştım yani. bunca yıllık fmciyim hep orta düzeyde bi menajer olabilmiştim ilk defa dünya standartlarına çıktım o zamanlar heralde :) chelsea yi 5-1 arsenali 4-2 liverpool u 3-1 yada 2-0 o tarz bişey manchesterı 2-0. inanın gol atınca pause alıp evin içinde koşturup tekrar otururuordum. neyse çok uzattık. 2010 da manchester city den çok zevk almıştım. gerçi 2. sezon 70 milyona villayı aldıktan sonra takımın ritmi bozulmuştu anlayamadım ama. 2011de almadım çünkü bozdular işi. 2011 de chelseayle başladım çok başarılı geçti ama eğlenemedim. illa öneri istiyorsanız taraftarın değil sizin eğleneceğiniz takım olsun. sizin hop oturtup hop kaldırsın. yoksa ben de bilirim defansif bi takım kurup 2004 yunanistan taktiğiyle başarıya ulaşmayı. veya barça alıp 1 sezonda yenilmez olmayı. inanın yapıcak bişey kalmıyor. tavsiyem liginde orta düzeyde olan hızlı ve yetenekli hücumculara sahip takımları almanız. örneğin napoli, porto, villareal, tottenham. bu takımların hepsi hücum olarak çok etkili takımlar dünyanın en iyisi olamazsınız ama yeterince eğlenirsiniz. :)

gkt1984
04.Temmuz.2011, 10:09
arkadaslar bana turkıye ve ıng en alt lıglerı harıc zevk alabılcegım ugrastırcak bı takım arıyorum lıg fark etmez..tavsıyelerınızı beklıyorum

bjk17
04.Temmuz.2011, 22:47
Arkadaşlar bana şöyle oynarken zevk alabileceğim bir takım önerirmisiniz?

K1nq35
04.Temmuz.2011, 22:48

Gençlerle oynamayı seviyosan Arsenal.
2.ligten çıkıp gelmek istiyosan Göztepe
İspanya'da Bilbao
Italya'da Livorno
Almanya'da Bayern

SyNdRoMe23
04.Temmuz.2011, 22:51
arkadaşlar saçma gelebilir ama kesinle IBB'yi öneririm :D adamların 85 bin kişilik stadı var, ilk sene avrupa gitseniz yavaş yavaş doldursanız stadınızı gelirleriniz artsa sonra buna paralel kadronuz gelişse ve en son kendi stadınızı yapsanız güzel olmaz mı :D

yugi
05.Temmuz.2011, 01:53
arkadaşlar saçma gelebilir ama kesinle IBB'yi öneririm :D adamların 85 bin kişilik stadı var, ilk sene avrupa gitseniz yavaş yavaş doldursanız stadınızı gelirleriniz artsa sonra buna paralel kadronuz gelişse ve en son kendi stadınızı yapsanız güzel olmaz mı :D

Güzel bir anektod vardı bu konuda..

" İstanbul Büyükşehir Belediyesi - comically unpopular

Resmi forumda bu başlık ile bir tartışma var.
Bir oyuncu kendini zorlayacak bir kariyer için İBB'yi secmiş.

Seçme nedenleri:

-Borçsuz
-60.000 kişilik stadyum

ama diyor

-Kartlı seyirci sıfır
-Bilet fiyatı 4 İngiliz lirası
-Ve sadece 1000-2000 kişi geliyor (rekor 31.000 di ana 29.000 misafir seyirciydi )

Kafası karışmış. Bu imkanlara sahip takım nasıl bu kadar az destegi olur diyor . "

: )

SyNdRoMe23
05.Temmuz.2011, 15:30
Güzel bir anektod vardı bu konuda..

" İstanbul Büyükşehir Belediyesi - comically unpopular

Resmi forumda bu başlık ile bir tartışma var.
Bir oyuncu kendini zorlayacak bir kariyer için İBB'yi secmiş.

Seçme nedenleri:

-Borçsuz
-60.000 kişilik stadyum

ama diyor

-Kartlı seyirci sıfır
-Bilet fiyatı 4 İngiliz lirası
-Ve sadece 1000-2000 kişi geliyor (rekor 31.000 di ana 29.000 misafir seyirciydi )

Kafası karışmış. Bu imkanlara sahip takım nasıl bu kadar az destegi olur diyor . "

: )

deseydin ya because it's municipal team and unlegally supported by state and municipalty of istanbul :D:D

sonraki senelerde mi bin kişiye oynuyormuş :D eğer öyleyse çok hayal kırıklığına uğradım :(

GsDoruk
07.Temmuz.2011, 23:16
İngiltere ligini öneririm. Premier Lig'den Newcastle, Everton, Aston Villa. Daha zorlu bir takım istiyorsan Burnley, Nttm Forest veya QPR.

Rappa
08.Temmuz.2011, 23:26
Sparta Prag ve Rosenborg ile açtığım oyunlardan çok zevk almıştım :)

fernando1907
10.Temmuz.2011, 01:21
5 sene fenerbahçeyi yönetip sıkılıp kapattım kariyerimi.ve 1 haftada belki 10 farklı takım denedim.göztepe,gaziantep,juventus,sunderland,g.bi rliği,psg.... kiminin kadrosuna bakıp vazgeçiyorum kiminin hazırlık maçlarından sonra bi türlü zevk alamıyorum.Bugün eskişehirle başladım çok iyi bir kadrosu var hazırlık maçlarında gol bile yemeden hep farklı galibiyetler aldım.tamam bu sefer oldu derken ilk maç karabükle içerde berabere kalıp 2.hafta bursaya farklı kaybedince sinirlenip kapattım tekrar başlattım karabük maçından yenildim sonra bi daha başladım berabere kaldım bursadan gene fark yedim yine kapattım :) sinirden çıldıracam koskaca eskişehir takımıyla karabüğü içerde 4-5 sefer denemede yenemedim ya.
tek bir isteğim var türkiyede bir takımla 2-3 sene başarılı olup fenerbahçemin başına geçmek.ama sabredemiyorum en azından şu karabüğü yenmeliyim :)

Revolution
10.Temmuz.2011, 01:23
Gençlerbirliği çok keyifli oluyor.

bjk17
12.Temmuz.2011, 00:09
arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Önerilerinizi bekliyorum.

KaRaBükLü KraL
12.Temmuz.2011, 00:19
arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Önerilerinizi bekliyorum.
Shaktar Donetsk yada Rusya'dan büyük takımlardan bir ile başla derim:)

Osmanli12
13.Temmuz.2011, 16:47
Boluspora yurchenko ve 1-2 takviye yap ilk sne kesin süperlige çıkarsın

SyNdRoMe23
13.Temmuz.2011, 17:06

böyle bir düşüncen varsa kesinlikle yabancı kontenjanı olmayan bir ülke olsun, veya ab içinden bir ülke.

bjk17
13.Temmuz.2011, 20:07
böyle bir düşüncen varsa kesinlikle yabancı kontenjanı olmayan bir ülke olsun, veya ab içinden bir ülke.

bende öle bir takım arıyorum.Önerin var mı?

Dinozzo21
13.Temmuz.2011, 20:08
Dardanelspor'u tavsiye edebilirim 2 yılda süper lige çıkarsınız yerli oyuncuları alt ligte çok rahat idare ediyor bir kaçını süper ligte bile rahatlıkla kullanabilirisiniz.

bjk17
13.Temmuz.2011, 23:49
arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Yabancı sınırlaması da olmasın .Önerilerinizi bekliyorum.

Night_Mare17
14.Temmuz.2011, 00:53
arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Yabancı sınırlaması da olmasın .Önerilerinizi bekliyorum.

Ajax...:0:

SyNdRoMe23
14.Temmuz.2011, 02:24
bende öle bir takım arıyorum.Önerin var mı?

Hollanda tercih edilebilir, Ajax'ta olabilir ama sen ne dersin bilmem.

Birde sanırım SIRBİSTAN'da hala kontenjan yok. Sırbistan aşırı saracaktır al Kızılyıldız'ı ırkçı, ordu destekli Partizan'la savaş :D 53 bin kişilik "avrupanın Maracana'sı" ile finansını çoştur :) tarihinde çok büyük başarılar var Kızıl Yıldız'ın

ek olarak İngiltere veya İspanya'nın alt liglerinde güçlü ekonomisi olan kulüplere dalabilirsin. Mesela QPR. ama tavsiye etmem sırbistan en iyisi, veya ab sorununu görmezsen polonya, isveç.

çünkü bu liglerin reputation'ı düşük. 50 kere şampiyon olsan da iyi adam gelmiyor. avrupada başarı elde edebilmek için genç oyuncu alıp yetiştirmeye mecbursun, al, yetiştir, oynat, kupa al, sat. yöntem budur.

bi de oyunu kurarken doğu avrupa ülkelerinin oyuncularını yüklemeni öneririm, mesela romanya.

fernando1907
16.Temmuz.2011, 03:10
gaziantep'e başladım.Çok iyi kadro var elimde hazırda.Kalede Karcemaskas,Stoperde Dany,Yalçın,Emre Güngör,Sol Bek İvan,Ortasaha Murat Ceylan,Orhan Gülle,Kanatlarda Sosa,Popov,Olcan Gökhan Öztürk,Forvette Julio cesar,Beto hepsi birbirinden iyi adamlar.Julio Cesar çılgın atıyor,1 maçta 5 gol atmışlığı var.İlk devreyi bitirdim ligde 15 kupada 4 golle oynuyor ama Hamburga bedava kaptırdım.sene Sonu gidecek.Ayrıca çok iyi transfer bütçesi veriyolar.Oyun başında 2.5 Milyon euro verdi yönetim.Nerdeyse Fenerbahçe kadar.Badelij,Okay ve adını şimdi hatırlamadığım İskandinav genç süper bir kanat oyuncusu aldım.İlk yarıyı liderin 2 puan gerisinde 3.sırada bitirdim.Kupada yedeklerle gruptan çıktım.Çok zevkli bir kariyer oluyor Antep'le şiddetle tavsiye ederim.

bjk17
19.Temmuz.2011, 16:55
Arkadaşlar sizce Gaziantepspor mu,Kayserispor mu,Trabzonspor mu hangisini seçeyim?

SyNdRoMe23
19.Temmuz.2011, 17:22
Arkadaşlar sizce Gaziantepspor mu,Kayserispor mu,Trabzonspor mu hangisini seçeyim?

Antep iyidir Antep :D Güven bana :D

fernando1907
19.Temmuz.2011, 17:50
Tabiiki antep.İlk 2 senem açıkcası başarısız geçti.ilk sene 6.oldum kupada final oynadım.2.sene 7.oldum uefada gruplarda elendim.ama yinede çok zevkli kariyer oluyor.3.seneme başlarken kadrodaki şişkinliği azaltmaya uğraştım ve çok oyuncu sattım toplam 10 milyon euro civarı bir gelir oldu ve az ama öz transferler yaparak 3.yılımın ilk yarısını lider tamamladım.kadrom şu anda şöyle
Karcemaskas
Okan Alkan-Mahmut Tekdemir-Maduro(Valencia'dan free transfer)-İvan(Türk oldu)
Ensar Baykan-Badeliç-Regen(çok sağlam 19 yaşında)-Tygessen
Cem sultan-Pogbrebnyak

nikootinn
28.Temmuz.2011, 14:25
Arkadaşlar avrupa alt liglerinden Türkiye veya Türk takımlarıyla bağlantısı olan bir kulüp arıyorum önerisi olan var mı ?

Addolorato
29.Temmuz.2011, 17:54
Arkadaşlar avrupa alt liglerinden Türkiye veya Türk takımlarıyla bağlantısı olan bir kulüp arıyorum önerisi olan var mı ?
http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=3531

bu linkteki Alman düşük ligleri eklentisini indir. Orda mutlaka vardır. Berlin Türkiyemspor falan.

runforafall
29.Temmuz.2011, 18:08

Alt lig değil ama, Deportivo dene, El Turco :)

cmyksl55
23.Ağustos.2011, 02:50
tottenham'ı önerebilirim. kadrosunda çok iyi oyuncular var hepsi üst düzey. bale ve modric 1 sene oynadıktan sonra dünya çapı oluyor zaten. 3. senede kulübün itibarını da dünya çapı ben yaptım. zevkli bir kariyer ama yönetimi beğenmiyorum. parasal konularda eli açık değiller. taraftarı da pek iyi değil. 38 bin kişilk stadı doğru düzgün doldurmuyorlar ve bu sebepten stadı büyütme isteği yapınca kabul etmiyorlar.

Night_Mare17
23.Ağustos.2011, 23:47
Şu an takım lazım bana :)

Nasıl lazım bilmiyorum her türlü uyar bildiğin oynamalık :n:

M.Scofield
23.Ağustos.2011, 23:50
Şu an takım lazım bana :)

Nasıl lazım bilmiyorum her türlü uyar bildiğin oynamalık :n:
Luton United..:p

Homer J.S
23.Ağustos.2011, 23:52
Türkiye 21 Yaş altı güzel bir kapanış olabilir.

nikootinn
24.Ağustos.2011, 00:40
1 aydır aralıksız oynuyordum,dün sildim oyunu artık sıkıntı verdş hep aynı şeyler.Fm 20122yi bekleyeceğim.

Summit
02.Eylül.2011, 13:55
1 aydır aralıksız oynuyordum,dün sildim oyunu artık sıkıntı verdş hep aynı şeyler.Fm 20122yi bekleyeceğim.

Daha çok beklersin ne diyim :D

Zafonte
05.Eylül.2011, 02:08
vecindario muydu neydi ispanya 3.liginde çok keş takım. kanarya adalarında bedava tatil arkadaş :D

egelikartal_
07.Eylül.2011, 14:40

iyi bişey kalmadı, tam olarak 18.111 yıl :D

egelikartal_
11.Eylül.2011, 18:34
Transfer yaması sonrası zevkli bir takım önerseniz? tüm transferleri bilmiyorum.

*psg dışında, onu denedim tutmadı :icon_smile:

malpince
13.Eylül.2011, 19:57
klasik 4lü defans oynayacağım, dmc-mc-mc-amr-aml-st sistemiyle oynayacağım ortak kariyerlerde valencia ve sevillanın dolu olduğu at. madrid r. madrid ve barçanın seçilemediği kariyerde, malaga mı olmalıyım villarreal mi?(fm12 içindir bu sorum)

eng1n
13.Eylül.2011, 20:08
Kadroları tam olarak bilmiyorum ama Villarreal de Rossi,Ruben ve Nilmar gibi forvetler olduğundan dolayı çift forvet oynamak zorunda kalıyorsun Malaganın 2012 kadrosunu bilmiyorum ama joaquin'i falan almışlardı Malaga daha uygun gibi.

malpince
13.Eylül.2011, 20:14
Kadroları tam olarak bilmiyorum ama Villarreal de Rossi,Ruben ve Nilmar gibi forvetler olduğundan dolayı çift forvet oynamak zorunda kalıyorsun Malaganın 2012 kadrosunu bilmiyorum ama joaquin'i falan almışlardı Malaga daha uygun gibi.

fikrini bildirdiğin için teşekkür ederim :) ben villarreali seçmeyi düşünüyordum ama hala tam karar veremedim. çünkü malaga'da para da var jouaqin ve cazorla da var :)

Bhaguandas
13.Eylül.2011, 20:44
oyunda somali var mı yada ekleniyo mu veya afrikanın yada karayiplerin en fakir yada güçsüz ülkelerini seçin zevkli olur.

nikootinn
13.Eylül.2011, 21:06
oyunda somali var mı yada ekleniyo mu veya afrikanın yada karayiplerin en fakir yada güçsüz ülkelerini seçin zevkli olur.

Katılıyorum :)

Eray Umut Edis
14.Ekim.2011, 16:57
Arkadaşlar yeni bir kariyere başlayacağım.Transfer bütçesi iyi olan,yönetimin (taraftarların) fazla baskı yapmayacağı yani büyük beklentileri olmayan bi kulüp lazım.Veya alt liglerden genç isimlerden oluşan bi takım da olabilir.Rus liginde Terek'le bi kariyerim vardı ancak save dosyası silindi tekrar onunla başlamak sıkıcı geliyor.O tarz bir takım veya dediğim gibi alt liglerden genç bi takım lazım.Şimdiden teşekkür ederim.

amrabat123
22.Mayıs.2013, 11:51
chelseayı özellikle öneriyorum. Ben Neymarı,Donovan ve Luisaoyu Aldım Gerçekten Donovanı Tavsiye Ederim İlk Maçında Hat-trick Yaptı Tottenhama Karşı

amrabat123
22.Mayıs.2013, 11:54
Arkadaşlar yeni bir kariyere başlayacağım.Transfer bütçesi iyi olan,yönetimin (taraftarların) fazla baskı yapmayacağı yani büyük beklentileri olmayan bi kulüp lazım.Veya alt liglerden genç isimlerden oluşan bi takım da olabilir.Rus liginde Terek'le bi kariyerim vardı ancak save dosyası silindi tekrar onunla başlamak sıkıcı geliyor.O tarz bir takım veya dediğim gibi alt liglerden genç bi takım lazım.Şimdiden teşekkür ederim.

bak bence denizli ile oyna çok zevkli oluyor genç oyuncuları var :D