PDA

View Full Version : Logolar

GFBaTu_KhaN
27.Ekim.2010, 00:03
2010 için hemen hemen amatör dahil tüm türkiye ligi takımlarının logoları yapılmıştı bu yılda yapılacak mı acaba ?

Sysmix
27.Ekim.2010, 00:33
geçen sene yapılan 2gb ve 5 gb lik paketler vardı logo ve face packlerin dahil oldugu komple paketlerden bahsediyorum. 2010 için yapılanlar 2011 de herhangi bir uyumsuzluğa yol açarmı? geçen senelerde bi sorun teşkil etmiyordy bu iş ama yinede sormakta yarar var.

GFBaTu_KhaN
28.Ekim.2010, 22:08
arkadaşlar bunu bilen kimse yok mudur ?

Homer J.S
29.Ekim.2010, 12:38
Turksportal'ın mutlaka bir çalışması olacaktır, bunun dışındaki bireysel çalışmaları da paylaşıyoruz zaten.

Bursaspor
29.Ekim.2010, 12:44
Geçen sene yine ben ve ekibim yapmıştık, bu senede yapmayı düşünüyoruz.

GFBaTu_KhaN
30.Ekim.2010, 12:40
Geçen sene yine ben ve ekibim yapmıştık, bu senede yapmayı düşünüyoruz.
geçen seneki o hemen hemen oyundaki tüm türk takımlarının logolarının olduğu yamanız müthişti umarım yeniden çıkartırsınız kolay gelsin...

Flawless Victory
30.Ekim.2010, 12:43
geçen sene yapılan 2gb ve 5 gb lik paketler vardı logo ve face packlerin dahil oldugu komple paketlerden bahsediyorum. 2010 için yapılanlar 2011 de herhangi bir uyumsuzluğa yol açarmı? geçen senelerde bi sorun teşkil etmiyordy bu iş ama yinede sormakta yarar var.

ID numaraları farklı olacağı için birbirine uymaz.

perpetua
30.Ekim.2010, 14:43
ID numaraları farklı olacağı için birbirine uymaz.

Oyuncularin ve kuluplerin ID numaralari yildan yila degismiyor. Gecen yilin paketini bile oldugu gibi kullanabilirsiniz.

Ama tabii yeni eklenen oyuncular ve kulupler vardir. Onlari belirleyip, logolarini eklemek gerekir pakete.

GFBaTu_KhaN
31.Ekim.2010, 22:31
Oyuncularin ve kuluplerin ID numaralari yildan yila degismiyor. Gecen yilin paketini bile oldugu gibi kullanabilirsiniz.

Ama tabii yeni eklenen oyuncular ve kulupler vardir. Onlari belirleyip, logolarini eklemek gerekir pakete.
umarım en yakın zamanda çıkartırsınız yine oyun onlarla zevkli oluyor özellikle benim gibi türkiye ligi hayranı biriyseniz...

snaru
06.Kasım.2010, 02:51
bir dicem cahilliğimi bağışlayın. Sigames neden logoları kendi yapmıyor yani takımların telif haklarını alıp oyuna koymuyor?

Bursaspor
06.Kasım.2010, 02:57
Her takım için ayrıca lisans parası ödemesi gerekir, bu da oyunun mâliyetini artırır. Ve oyuncuya eksi yönde geri döner.

Kısacası SI tüm lisansları alırsa biz oyunu daha pahalıya alırız.

Ayrıca federasyonlar lisans vs. işin içine girince iliğini sömürüyor lisansı alacak kişinin.