PDA

View Full Version : Youtube Upload(DEMO)

Ralph
30.Ekim.2010, 19:17
Oyunda bildiğiniz üzere artık Twitter ve Youtube'den giriş yapabiliyoruz. Demodan biraz inceledim ve Youtube'ye direk golleri ya da pozisyonları upload edebiliyoruz. Ama upload ederken sorun yaşadım. Çubuk doluyor, upload ediyor yüklüyor ama en sonuna geldiğinde hata veriyor ve internet bağlantınızı kontrol ediniz gibi birşey diyor. Bu sorunu nasıl hallederim acaba?

Universal
30.Ekim.2010, 20:10
Demoyu denemedim; ama demodan kaynaklanan bir hata olabilir.

Cengo
30.Ekim.2010, 22:55
Youtube yasağının kalması tam zamanında oldu.Youtube serverları şu an sorunlu..

cimboom
31.Ekim.2010, 01:21
Sorun su, Ingilizce diliyle yuklemelisin. Yoksa olmaz. Dili Ingilizce sec sonra tekrar dene, upload yaptiktan sonra tekrar degistirebilirsin. Ama her upload edeceginde Ingilizce olmali.

Ralph
31.Ekim.2010, 01:41
Sorun su, Ingilizce diliyle yuklemelisin. Yoksa olmaz. Dili Ingilizce sec sonra tekrar dene, upload yaptiktan sonra tekrar degistirebilirsin. Ama her upload edeceginde Ingilizce olmali.

İngilizce olması gereken ne anlamadım?

Oghuse
31.Ekim.2010, 14:24
Desteklenmeyen format diyor youtube'a ekleyince..

cimboom
31.Ekim.2010, 22:09
İngilizce olması gereken ne anlamadım?
Oyunun dili Ingilizce olacak baska ne Ingilizce olsun. Oyun dilini Ingilizce secersen Upload yapabilirsin.

Ralph
31.Ekim.2010, 22:24
Oyunun dili Ingilizce olacak baska ne Ingilizce olsun. Oyun dilini Ingilizce secersen Upload yapabilirsin.

E zaten ingilizce oyunun dili. Slovakça yapacak değilim ya :)

cimboom
31.Ekim.2010, 23:53
E zaten ingilizce oyunun dili. Slovakça yapacak değilim ya :)

Valla ben Isvecce dili kullaniyordum, Ingilizceye gecersen olur dediler öyle yaptim ve oldu. Peki oyunun icinden Youtube hesabina girdinmi peki?

Ralph
01.Kasım.2010, 00:44
Evet abi girdim ama olmuyor. Sanırsam demodan dolayı ya. Bakalım full sürüm bekleyelim onda olur inşallah. . .

cimboom
01.Kasım.2010, 02:53
Ozaman Full surumu cikinca dene.