PDA

View Full Version : [STSL] Kayserispor

perpetua
01.Kasım.2010, 12:56
Kayserispor kulüp bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz.

deniz.91
10.Kasım.2010, 21:28
Durmuş bayram kayseripsor kadrosunda görünüyor ama gerçekte sözleşmesi fesh edilmişti

deniz.91
13.Kasım.2010, 12:10
Kayseripor alt yapısında babacar adında kamerunlu veya ganalı bir oyuncu var baya golcü olduğu söyleniyor forumlarda onun bir araştırılması gerek oyundada kadroda yok zaten

perpetua
13.Kasım.2010, 13:28
Kayseripor alt yapısında babacar adında kamerunlu veya ganalı bir oyuncu var baya golcü olduğu söyleniyor forumlarda onun bir araştırılması gerek oyundada kadroda yok zaten

Yanilmiyorsam herhangi bir sozlesme yok. Antrenmanlara cikiyor sadece.

deniz.91
14.Kasım.2010, 17:16
Yanilmiyorsam herhangi bir sozlesme yok. Antrenmanlara cikiyor sadece.

a2 ve altyapı takımıyla maçlara çıktığını söylüyorlardı sözleşme olmadan nasıl maça çıkarki

di canio
14.Kasım.2010, 17:27
a2 ve altyapı takımıyla maçlara çıktığını söylüyorlardı sözleşme olmadan nasıl maça çıkarki

Amatör sözleşmesi vardır ama oyuna sadece profesyonel sözleşmesi olanlar yansıtılıyor bildiğim kadarıyla.

perpetua
15.Kasım.2010, 10:58

TFF'de kayitlarini bulabilirseniz bakalim duruma ama ben aradigimda oyuncuyu bulamadim. Profesyoneller arasinda zaten yok, amatorler arasinda belki kacirmis olabilirim. Soylentilerden daha cok TFF'deki bilgiler lazim. :)

deniz.91
25.Kasım.2010, 19:24
TFF'de kayitlarini bulabilirseniz bakalim duruma ama ben aradigimda oyuncuyu bulamadim. Profesyoneller arasinda zaten yok, amatorler arasinda belki kacirmis olabilirim. Soylentilerden daha cok TFF'deki bilgiler lazim. :)
babacarı araştırdım henüz profesyonel sözleşmesi yokmuş devre arasında imzalanacakmış snaırım forumlarda öyle yazıyolrar

perpetua
26.Kasım.2010, 11:04
Prof sozlesme imzaladigi zaman zaten agimiza takilir ve eklenir. :)