PDA

View Full Version : transfer sorunu

serwan
01.Kasım.2010, 21:48
arkadaşlar bi oyuncuya teklif yaptım, adam 2 ay sakat olduğu için bi türlü olmuyo transfer.. nasıl bi saçmalıktır bu..

Dooki
01.Kasım.2010, 21:57
İmzadan önce sağlık kontrolünün olması gibi bi' şey bu. Kontrolden geçemeyince yönetim izin vermiyor transfere, gayet gerçekçi bir durum bu :)

orhuneses
01.Kasım.2010, 22:05
Aynen gayet doğal bi durum. Fakat Full sürümü çıkınca Galatasarayı alırsan böyle bi sorunun olmaz. ;D

serwan
01.Kasım.2010, 23:34
İmzadan önce sağlık kontrolünün olması gibi bi' şey bu. Kontrolden geçemeyince yönetim izin vermiyor transfere, gayet gerçekçi bir durum bu :)

ya nasıl gerçekçi dersiniz böyle bir duruma? fatih tekke beşiktaş örneği en yakın olanı mesela.adamın sakat olduğu bile bile aldılar.. evet bak bu adamın böyle bi sakatlığı var haberin olsun delikanlı falan diye uyarmalı ama direkt iptal etmesi mantıksız. ben belki 2 ay sonra kullanmak için alıyorum adamı..

Ralph
02.Kasım.2010, 00:07
Bu önceden de vardı zaten hatırladığım kadarıyla. Sakatsa imza atamıyordu. Ben sürekli karşılaşıyordum

metinoktay
02.Kasım.2010, 14:21
bu gayet doğal bir durum 1 aya kadar olan sakatlıklarda transfer yapabiliyorsunuz 2 ay veya daha fazlası için ise yapamıyorsunuz. mesela tekke 3-4 ay sakat olacak olsa beşiktaş neden hava parası vererek transfer yapsın. ya da adriano sağlık sorunları nedeniyle kaç ay oynatılmadı? ya da galatasaray diarra yı almaktan vazgeçme nedeni olarak dizinden geçirdiği sakatlığı gösterdi... gerçek hayatta da sağlık sorunu devam eden futbolcuları kolay kolay hiç bir kulüp almaz.