PDA

View Full Version : Tüm sorunların çözümünü burada bulabiliriz

mehmetd
02.Kasım.2010, 17:19
Evet arkadaşlar buraya bu konuyu açmamın nedeni çözümlenememiş sorunlarımızı paylaşarak çözümlememiz. hem benim bilmediklerimi sizler yanıtlarsınız sizlerin bilmediklerini ben yada diğer kullanıcılar yanıtlar.böylece herkes mutlu olmuş olur.

yönetime: konunun sabitlenmesini isterim.

kullanıcılara: bilmediklerinizi yazın çözümlemeye çalışalım.benim bilmediğim birçok şeyi sizden öğrenirim sizin bilmediğiniz bir-iki şey varsa eğer (tevazuyu elden bırakmayalım dimi:icon_wink:) ben yada diğer arkadaşlar yanıtlar.

örnek soru:
(Genel olarak) oyununuzda hata oluşursa ne yapmalısınız?

oyunun neden hata verdiğine dair crashdump.dmp dosyasını birlikte aç deyip not defteri ile açarak sorunu bulmaya çalışabilirsiniz ancak bulamama olasılığınız çok yüksektir ben bir kez bulmuştum örneğin.o dosyada sorun bir yerlerde yazar ama dosyada sürekli yazı olduğundan bulmanız çok zordur.

oyunun çözümünü burada bulamazsanız ki dediğim gibi çok zordur kabaca yapılacak işi yapabilirsiniz: (sorunlar çok çeşitlidir belirli bir sorun yoksa neden olduğu anlaşılamayan durumlarda kullanın) oyunu kaldırın oyunun olduğu tüm klasörleri silin yada sonra kullanmak üzere taşıyın.(mesela resim olan klasörleri) sonra ccleaner diye bir program var internetten arayıp indirin ve kullandığınızda 2. kısımdan oyunun olduğu yerler silinecektir.1.kısımda da gereksiz dosyalarınızı siler.faydalı bir program ve free dir.her neyse kaldırdınız ccleaner ile temizlediniz yeniden başlatın ve yeniden oyunu kurun.tekrar aynı sorunlar devam ediyorsa cd de problem olabilir bilgisayarda problem olabilir vs. diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.daha detaylı açıklamalar için crash dump hatasının çözümü adlı açtığım konuma bakabilirsiniz.

son olarak sorunsuz oyunlar dilerim.saygılarımla.

Sheriff
02.Kasım.2010, 17:29
Sorunların çözümü için sabit bir başlığımız mevcut, bu konudaki yönelendirmelerimizi izleyerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81192

Konu gereksiz olduğu için kilitlenmiştir.