PDA

View Full Version : Maç bilgilerine erişimdeki yavaşlık ?

kamilakar
04.Kasım.2010, 01:13
Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri iyi yani teknik bir konu değil ancak ciddi anlamda beni yoran bir olaydan bahsedeceğim.

Şimdi her hangi bir maç veya kendi maçımızın sokorunun ortasına tıkladığımızda yani maç bilgilerine tıkladığımda aşırı bir yavaşlık söz konusu. Hani bilgisayar felan kasılmıyor sadece o pencerenin gelmesi uzun sürüyor. Ben hemen hemen her maçın istatistiklerine bakan birisi olarak bu yavaşlık resmen oyundan soğutuyor.
Nedir bunun olayı bilgisi olan var mı ?

heavy86
04.Kasım.2010, 02:25
Aynı sorun bende de var..

Oghuse
04.Kasım.2010, 02:58
Aynen bende de var. Ayrıca demo'da maça girerken; alt+tab yapıp başka sayfaya geçince de oyun hata verip kapanabiliyor. Umarız oyunda bu sıkıntıları yaşamayız.

Sheriff
04.Kasım.2010, 03:09
Aynı şey bende de oluyor. Herkeste oluyorsa demek ki bu bizimle ilgili bir sorun değil :)

mertayasava
04.Kasım.2010, 03:19
Gollere tıkladığınızda ise hiç beklemeden gösteriyor,bununla alakalı birşey bana kalırsa.

kamilakar
04.Kasım.2010, 03:47
Gollere tıkladığınızda ise hiç beklemeden gösteriyor,bununla alakalı birşey bana kalırsa.

Gollere tıklayınca da öyle büyük bir hız yok, klasik olarak maç ayarlarınız yapılıyor felan diyor yine bir normal bir zaman alıyor, onunla alakası olmayabilir.

mertayasava
04.Kasım.2010, 06:09
Gollere tıklayınca da öyle büyük bir hız yok, klasik olarak maç ayarlarınız yapılıyor felan diyor yine bir normal bir zaman alıyor, onunla alakası olmayabilir.

herhangi bir maça bakmak istediğimde tıklayınca bekletiyor,giriyorum herhangi bir gole tıkladığımda 1-2 saniyeye açılıyor.

metinoktay
04.Kasım.2010, 09:59
ayasava sen buralardamın :D evet maç başlarken bekletiyor.

kral_67
04.Kasım.2010, 10:44
aynı durum bende de var...
benim açımdan önemli bir maçta ne olmuş ne bitmiş bakmaya korkuyorum...

Ralph
04.Kasım.2010, 11:56
Evet sanırım herkeste var bu sorun. Bende bu durumdan şikayetçiyim. Oyun çok hızlı olsa bile ona tıkladığımda anormal şekilde yavaş giriyor.

kamilakar
04.Kasım.2010, 13:45
aynı durum bende de var...
benim açımdan önemli bir maçta ne olmuş ne bitmiş bakmaya korkuyorum...

Anlaşıldığı üzere genel sorun, neyse ki orijinal de olup olmadığını bilmiyoruz inşallah bir korsan sorunudur. Orjinalde olmaz inşallah bu şekilde cidden oynayamıyorum orijinal bekleyeceğim gibi.

izmer96
04.Kasım.2010, 18:09
makinam cok iyi olmasina ragmen herhangi bir macin skoruna tikladigimda kesinlikle en az 5 saniye bekletiyor

barahir
04.Kasım.2010, 18:24
Herkes yazmış, bende yazayım

Aynısı bende de oluyor..