PDA

View Full Version : Disc not found hatası!!!

burakonair
05.Kasım.2010, 13:22
Merhabalar arkadaşlar oyunu steam üzerinden pre-purchase ile satın aldım henüz bugün kurdum ve ayrıca 11.1.0 patchin çıktığını duydum. Oyunu steamden indirdikten sonra patchi de http://www.footballmanager.com/patches sayfasından indirdim ve yükledim. Fakat "disc not found" hatası ile karşılaştım. Acaba ben mi yanlış bir işlem yaptım yoksa bir sorun mu var? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

cryshal
05.Kasım.2010, 13:28
yamayı steam kendisi yüklüyor zaten.

fm'nin sitesinden indirmene gerek yok. ordaki dosya dvd versiyonu için sanırım. dosyalar çakışmıştır büyük ihtimalle ondan o hatayı veriyodur.

burakonair
05.Kasım.2010, 13:35
yardımın için teşekkürler hallettim :)

brknesta
05.Kasım.2010, 17:23
steamdense kendı guncellıyor orjınalın avantajıda burda ;)

futbolog37
09.Kasım.2010, 00:13

nasıl hallettin birader.söyle de bizde yapalım.pacth kurduktan sonra oyuna giremiyorum.oyunu kaldırıp yeniden yüklemeye uğraşmak istemiyorum.

sheva177
12.Kasım.2010, 18:31

Kardesim ayni sorun bende de vardi ve oyunu yeniden yukleyerek oyunu oynuyorum suan,nasil hallettigini yazarsan bize de yardimin dokunur...

burakonair
21.Kasım.2010, 20:07
arkadaşlar brknesta'nında dediği gibi steamden satın alınan oyunlar otomatik olarak güncelleniyormuş. ben bunu bilmediğim için oyunla beraber update dosyasını da download ettim. fakat disc not found hatası verdi. sonradan oyunu tekrar yükledim ve update'li olarak karşıma geldi. bu kadar. iyi oyunlar