PDA

View Full Version : Leigh Griffiths | St | 20

izmer96
06.Kasım.2010, 11:57
http://i52.tinypic.com/rcppud.jpg

Adı Soyadı : Leigh Griffiths

Klüp : Dundee

Pozisyonu : ST

Fiyatı : 325.000 $

http://i55.tinypic.com/swux5z.jpg

Kucuk takimlarin buyuk golcusu , bu sene oynadigim her kucuk takimda hatta hatta ingiltere , italya , ispanya 2. liglerinde acik ara gol krali olabilicek mukemmel yetenek

lyncher
21.Kasım.2010, 20:50
çok iiyi ve kaliteli bir golcu tek forvet oynatıyorum ve her atagım onla baslıyor onla bitiyor cok golcu ve her takımıma mutlaka aldıgım bir forvet ve cok ucuz özellikle tavsiye ediyorum alıp deneyebilirsiniz.

La BruJiTa
10.Aralık.2010, 14:01
Q.P.R.'da ilk sezonum ilk transferim o oldu. Müthiş oynuyor. Tek forvet oynatıyorum ve şu anda 13 maç 11 gol 5 asist 3 mom. Küçük takımlar için biçilmiş kaftan...

lyncher
10.Aralık.2010, 19:40
cok etkili bir forvet zaten ki 350k ya alıorsun ilk sezon sonunda fiyatını 2,5milyon falan yapıor kat kat katlıyor ki cidden mükemmel bir golcu bencede

illet
14.Aralık.2010, 00:00
bende reading kariyerimda aldım bu oyuncuyu ama şuan pek verim alamıyorum. çift forvetin solunda deep lying forward oynatıyorum sizce ne oynatmam gerekir ?

izmer96
14.Aralık.2010, 01:03
bende reading kariyerimda aldım bu oyuncuyu ama şuan pek verim alamıyorum. çift forvetin solunda deep lying forward oynatıyorum sizce ne oynatmam gerekir ?

Kayitsiz sartsiz Poacher oynar bu adam

illet
15.Aralık.2010, 10:39

çok saol akşama hemen deniyeceğim.

reading kariyerimde yaya sanogo ile birlikte oynatıyorum 2sindende pek verim alamamıştım.

en azından şimdi griffiths den verim alabilirim umarım.

hatta yaya sanogoyu ne oynatmam gerekiyo onuda söylerseniz süper olur :icon_smile:

BonyWilfried
14.Ağustos.2012, 03:12
çok kaliteli bi oyuncu.kesinlikle denenmeli

Hugo
15.Ağustos.2012, 00:42

Hibernian'da kiralık oynattım takımın ronaldosuydu adeta :) AF olarak oynattım ben. Çok başarılı oldu. Geçen haftasonu da iskoç liginde Hearts'a karşı izledim gayet yetenekli bi arkadaşımız.