PDA

View Full Version : fm.exe

Deus Dominus
06.Kasım.2010, 13:21
Steam ile satın aldım oyunu, pre-load yaptım. Kurulum tamamlandı ve oyuna girmek istedim. Ancak her denememde oyun reklamları sonrası fm.exe hatası aldım. DirectX ve NET:Framework'u güncelledim, kaldırdım tekrar kurdum vs. ama sonuç değişmedi. En son oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurdum 2-2.5 saati göze alarak, hala aynı sorunu yaşıyorum. 2 gün geçti daha oyunun tadına bakamadım :) Yardımcı olabilir misiniz?

http://img87.imageshack.us/img87/2692/erroryl.jpg

heavy86
07.Kasım.2010, 02:41
geçmiş olsun , kolay çözülecek bi sıkıntı gibi gözükmüyor..
Yönetici olarak açmayı bi denesene , bi ihtimal..

Flawless Victory
07.Kasım.2010, 10:42
Java, framework (framework 4) güncel mi diye bak. Tüm güncellemelerini yaptıktan sonra yine olmazsa team viewer programıyla bilgisayarına bağlanıp soruna bakarım.

Deus Dominus
07.Kasım.2010, 14:55
Hepsini günceldi, yine de kontrol ettim. Sorunum halloldu mesajı silinen bir arkadaşın tavsiyesini uyguladım ve artık oyuna girebiliyorum :) malum içeriği yükledim, oyun açıldı. Orjinal fm.exe'yi tekrar geri yükledim şimdi sorunsuzca çalışıyor. Legal yolla edindiğim oyunun sorununu illegal halletmiş olmak tabiiki canımı sıktı...

Deus Dominus
07.Kasım.2010, 20:37
bu arada editor.exe ile de aynı sorunu yaşıyordum az önce o exe'yi farklı bir yere kopyaladım. sonra geri koydum yerine ve açıldı :D garip bir çözüm oldu ama benim gibi exe hatası alan kişilere duyurulur bi deneyin derim :D

omrcanjc
11.Kasım.2010, 21:12
saol kardeş teşşekkürlerin için silinen mesaj olsun olmasın yine herzaman ne yardım gerekirse buralardaym hadi hayırlı fm ler...:D