PDA

View Full Version : Kwadwo Asamoah | Mc | 21

Lim10
06.Kasım.2010, 17:10
http://www.zerozero.pt/img/jogadores/78/19078_med_kwadwo_asamoah.jpg

Adı Soyadı : Kojo Kwadwo Asamoah

Kulüp : Udinese

Pozisyonu : Mc (Dm-Ml)

http://img64.imageshack.us/img64/3058/asamoah.png

Genelde bu tarz defansif orta saha oyuncuları (Ball Win) teknik bakımdan kısıtlı olur.Asamoah onlardan değil.Next Muntari.

Rind-i Şeyda
06.Kasım.2010, 17:17
Ben Kwadwo'yu çift yönlü olarak düşünüyordum. Defansif midir kendisi acaba ?

KaRaBükLü KraL
06.Kasım.2010, 17:19
Çok kaliteli bi oyuncu gerçekten ama biraz tuzlu bence:)

Lim10
07.Kasım.2010, 16:07
Paylaşımda da belirttiğim gibi Kwadwo teknik bakımdan gerçekten çok iyi.Box to box Mid. olarak da kullanabilirsiniz.Rahat oynar hemde.Central Mid.'in her türlüsünü, Attack bile oynar.Ama Kwadwo'ya gelene kadar ne atak orta saha oyuncuları alınır.Teknik özellikleri de defansif özellikleri kadar artıyor.Bu bağlamda şu profili ve ileride gelişeceği özelliklerini göz önüne aldığımda ben; (genelde kazma olan Ball Win. Mid'lerin aksine) teknik özelliklerinin yüksek olması nedeniyle kaptığı toplarda minimum pas hatası yapacak bir Ball Winner olarak görüyorum.Ama dediğim gibi Box to Box'da iyi oynar.Ben tek Mc ile oynadığım ve onu da Ball Winning Mid. rolünde oynattığım için bana bu şekilde hitap ediyor.

M3rcurial
24.Kasım.2010, 23:27
Bütcenı bilmiyorum ama atak ortasaha istiosan hamsik olagan üstü daha iyisi yok^^

barpolla
04.Aralık.2010, 23:58
Ne kadara alınabilir acaba en az 10-12 isterler gibi geliyor.

RasAnt
05.Aralık.2010, 14:55
Boxtobox oynatmıstım kariyerimde bir sezonda 15 asist yapmıstı 5-6 golde attı çok hızlı ceza alanına acayip katediyor mükemmel ötesi tam bir boxtobox,ben 8.5 M Euroya almıştım

BeeTLeJuiCe
05.Aralık.2010, 15:18
Ben 22MN€'ya alabilmiştim Liverpool'a. Tok satıcı Udinese.

Bide Wide Mid de fena oynamıyor. Zorunluluktan bir kaç defa oynattım baya iyi performans gösterdi.

Kısaca ortasahanın her yerinde verilen görevi yerine getiriyor. MC'de Adv Playmaker hariç hepsini oynuyor.

Zarko10
10.Haziran.2011, 02:06
FM 10 da keşfetmiştim Man U ya ilerleyen sezonlarda almıştım ve Scholes un yerini onunla doldurdum diyebilirim sol iç bölgede Box To Box olarak harikalar yarattı.. ayrıca duruma göre Sol Açık ta oynatılabilir.. benim takımımda mutlka olması gereken oyuncudur..