PDA

View Full Version : Lucas Neill

bnmv
06.Kasım.2010, 21:57
http://www.ressim.net/6/upload/ed81c525.jpg

Lucas Neill'in bir çok defansif özelliğini gerçekten düşük buldum.Neill bu profilden daha iyi bir profili haketmiyor mu? Oyunda çok rezalet oynuyor sürekli hata yapıyor.Gerçekten içim acıyor:D Gökhan Zan'ı oynatacak hale geldim:D Bence Neill STSL'nin en iyi defans oyuncularından biri.

Ahmet Göktaş
06.Kasım.2010, 22:20
Ben heading'in en azından bir puan arttırılmasını beklerdim. OYnadıgı süre içerisinde öyle çok da kötü kafa vuran bir oyuncu değil Neill. 13 makul olabilirdi.

izmer96
06.Kasım.2010, 22:21
Galatasaray arastirmacisi cok acimasiz olmus bu sezon

Batuhandemirel
06.Kasım.2010, 23:25
top tekniği yüksek bir oyuncu 11 heading gerçekten düşük olmuş 1,2 puan yüksek olabilirdi
markajı da müthiş olmasa da iyi seviyede yapabilen bir oyuncu olduğunu düşünüyorum o da 13-14 olabilirmiş
mental ve fiziksel özellikleri iyi durumda

bnmv
07.Kasım.2010, 17:19
Profildeki tereddütlerimden dolayı şimdi yazıyorum..
Bence Neill heading-jumping 11 den daha fazlasını hakediyor.Hava toplarında o kadar da etkisiz değil.Özellikle rakip kalecinin autlarını çok iyi karşılıyor ve iyi zıplıyor.Neill sakin,soğukkanlı bir oyuncu.O yüzden kafa vuruşlarını dağlara taşlara değil,bilincli görerek vuruyor.Tabi 16-17 olsun demiyorum ama en azından bi 12-13 ü haketmiyor mu? Crossing'ini biraz fazla buldum.10-11 e düşürülebilir.Kornerlerin 6 olması da ca dengesi için düşürülebilir bence.

Jhemre
07.Kasım.2010, 17:46
Özellikleri gerçekçi olmuş, özellikle zihinsel özellikleri. Ama hızı ve hızlanması biraz düşük olmuş. Hızlanma 11-12, hız da 12 olabilirdi. Adam İngiltere'de neredeyse hep sağ bek oynadı ve yavaş olduğunu hatırlamıyorum. Dirtiness'ini de yüksek buldum 11-12 daha gerçekçi olabilir bence.

lazo
07.Kasım.2010, 23:15
Özellikleri gerçekçi olmuş, özellikle zihinsel özellikleri. Ama hızı ve hızlanması biraz düşük olmuş. Hızlanma 11-12, hız da 12 olabilirdi. Adam İngiltere'de neredeyse hep sağ bek oynadı ve yavaş olduğunu hatırlamıyorum. Dirtiness'ini de yüksek buldum 11-12 daha gerçekçi olabilir bence.

Artık yaşı itibarı ile fiziksel özelliklerinden hızını kaybetmeye başladı. Zaten hızını koruyor olsaydı Premier Lig'de oynamaya devam ederdi büyük ihtimalle.

lazo
07.Kasım.2010, 23:39
Galatasaray arastirmacisi cok acimasiz olmus bu sezon

Galatasaray geçen yıl ligi 3. bitirmiş ve bu sezon da 11 hafta itibarı ile liderin 10 puan gerisinde ve -1 avarajla bulunuyor. Avrupa Ligi'nden de elenmiş durumda.Futbolcuların performansları ortadayken geliştirme yapmayı bırakın mevcut durumda bile gerekli görülen düşüşler yapılmaya çalışılmıştır. (Eksik gördüklerinizi belirtmeye devam edin tabii) Ama Neill profili geldiği şekle göre önemli değişiklikler geçirdi. Eskiye göre daha iyi oldu bence ama marking konusunda tekrar bir değerlendirme olabilir. Ömer Abi bu konuda fikirlerini belirtecektir.