PDA

View Full Version : fmf Açamıyorum

koraybahce
07.Kasım.2010, 01:26
arkadaşlar fm11 de tema,logo,forma vs.. grafiksel yamaları oyuna ekleyemiyorum.resource archiver isimli programı biliyorum,denedim ama mesela skin.fmf isimli dosyayı extract ettiğimde program yanıt vermiyor diyor.resource archiver programını hangi siteden indirirsem indireym extract yapmaya çalışınca problem aynı.(Bu sorunu fm 2010 da da yaşıyordum)yani ne dosya açabiliyorum ne de tema falan ekleyebiliyorum oyuna.ne olur yardım edin....

Lim10
07.Kasım.2010, 02:24
Kullandığınız program Rar uzantılı dosyaları açamıyor olmasın?

koraybahce
07.Kasım.2010, 02:35
Kullandığınız program Rar uzantılı dosyaları açamıyor olmasın?

rar uzantılı dosyaları açmasına gerek yok ki.onun görevi zaten fmf uzantılı dosyaları açmak ama onu da yapamıyor işte :(

koraybahce
07.Kasım.2010, 09:20
Arkadaşlar bilen birisi vardır mutlaka.Ne olur söyleyin ya.gerçekten oyunu zevkli hale getirmekten men edilmiş durumdayım.yardım!!

Bursaspor
07.Kasım.2010, 14:18
.fmf FM'nin kendine has bir formatıdır, bu nedenle özel bir program ile açılır.

Öncelikle Recource Archiver'ı açın.

Sonra dışa aktaracağını dosyayı açtırın, Extract Archive diyerek,

Daha sonra dosyayı kaydedeceğiniz yeri seçiniz ve bu kadar program kendisi tüm işlemi yapıyor.

koraybahce
08.Kasım.2010, 00:36
.fmf FM'nin kendine has bir formatıdır, bu nedenle özel bir program ile açılır.

Öncelikle Recource Archiver'ı açın.

Sonra dışa aktaracağını dosyayı açtırın, Extract Archive diyerek,

Daha sonra dosyayı kaydedeceğiniz yeri seçiniz ve bu kadar program kendisi tüm işlemi yapıyor.

en başında yazdığım şeyi tam okumamışsınız.ben de zaten tam dediğiniz şeyi yapıyorum ama yaptığımda programın penceresinin üstünde (yanıt vermiyor) yazıyor ve takılıyor extract ettiğimde.resource archiver programını hangi siteden indirirsem indireyim durum aynı.bir türlü extract edemiorum fmf leri :(

Bursaspor
08.Kasım.2010, 01:01
Okudum, doğru yapıp yapmadığınızı teşhis edelim önce.

Bir siteden indirmenize gerek yok, oyununuz ile kurulu gelecek zaten.

koraybahce
08.Kasım.2010, 19:02
o zaman bana sadece şu konuda bi yol gösterin deniyeyim sonucu yazayım tekrar size:ben oyunun kurulu olduğu dizindeki fmf formatında skins isimli dosyaya nasıl tema yaması eklerim resource archiver ı kullanarak?

Bursaspor
08.Kasım.2010, 19:07
Oraya eklemenize gerek yok.

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins içerisine atınız.

Bu klasörler yoksa kendiniz oluşturunuz.

koraybahce
09.Kasım.2010, 00:58
teşekkür ederim.denedim oldu.tüm ligler logosunu yükledim.nedendir bilmiyorum ingiltere liginin logoları çıkmadı.diğer bütün ligler oldu ingiltere ligi yok.yamanın içinde var halbuki.yamayı yükleyince oyundaki iki renkten oluşan yapay logolarda gidiyor.bir çakışma mı oluyor acaba ??