PDA

View Full Version : 7 Yabancı oynayabiliyor

ibo
08.Kasım.2010, 11:30
Merhaba Arkadaşlar,

Oyunda Türkiye liginde ilk 11'de en fazla 6 yabancı oynatılabiliyor bildiğiniz gibi. Normal taktik ekranında 6'dan fazla yabancı oynatamıyoruz burada bir problem yok.

Ancak oyun içinde "quick tactic" bölümünden 7. yabancıyı oyuna sokabiliyoruz. Oyun max. 6 yabancı oynatabileceğimizi belirten uyarıyı gösteriyor ama değişik gerçekleşiyor.

Bir bug olabilir bu durum. Oyuna patch kurmadım. Sizde de aynı durum var mı?

ugurbeckham
08.Kasım.2010, 12:01
bende öle birsey olmuyor 7.ci oyuncuyu almıyor oyuna yeni yamayı yüklersen düzelir muhtemelen

bozoo1903
08.Kasım.2010, 12:01
normal taktik ekranında oyuna alamamıştım 7.yabancıyı. quick olayı bozdu :)

perpetua
08.Kasım.2010, 13:08
Bunu yaptiginiz macin PKM'sini (kayitli mac dosyasi) bir yere yukleyip buraya ekler ve hangi dakikada degisiklik yaptiginizi yazabilirmisiniz?

Bir de mac sonrasi kadronuzu gosteren ekran goruntusunu alabilirmiyim?

ibo
08.Kasım.2010, 21:07
Bunu yaptiginiz macin PKM'sini (kayitli mac dosyasi) bir yere yukleyip buraya ekler ve hangi dakikada degisiklik yaptiginizi yazabilirmisiniz?

Bir de mac sonrasi kadronuzu gosteren ekran goruntusunu alabilirmiyim?

Size göstermek için öylesine bir maç açtım ve 11. dakikada "Quick Tactics -> Make Quick Substitution" menüsünden bir yabancı daha oyuna aldım. Toplam 7 oyuncu sahada yerini aldı.

Genel taktik alanında 7 yabancı kontolü varken, hızlı taktik kısmında gerekli kontrolleri yapmamışlar sanırım. Buda ciddi bir programlama hatası gibi duruyor.

Tabi değişikliği ilk yarı da yaptığımızda, ilk yarı bitiminde genel taktik ekranına düşüyoruz ve burada 7 yabancı olduğunu belirten uyarıyı çıkarıyor. 1 yabancı çıkarmadan 2. yarıya başlayamıyoruz. Yani 7 yabancı ile oynarken bir sakatlık olduğunda veya bir oyuncumuz kırmızı kart gördüğünde taktik ekranına düşersek ve oyuncu değişikliği hakkımız dolmuşsa ilerleyemiyoruz.

SS :

http://img221.imageshack.us/img221/7351/fm2011.jpg

sentugo
08.Kasım.2010, 21:13
vay anasınıı :D kullanmamak lazım ama :D

BaGa TaRKaN
08.Kasım.2010, 21:14
Hazırlık veya Kupa Maçı Değil Değilmi Normal Lig Maçında Oluyor Değil mi Tüm Bunlar???

Öyleyse İlginç Gerçekten.

ibo
08.Kasım.2010, 21:15
Hazırlık veya Kupa Maçı Değil Değilmi Normal Lig Maçında Oluyor Değil mi Tüm Bunlar???

Öyleyse İlginç Gerçekten.

Evet lig maçında oluyor.

nessus
08.Kasım.2010, 23:18
adamların unuttukları şeye bak ya :) gülünç...

bommel
08.Kasım.2010, 23:36
bu arada muhammet demir hakkında bir bilgi verebilir misin ? :D

ibo
09.Kasım.2010, 15:30
adamların unuttukları şeye bak ya :) gülünç...

Malesef çok basit bir hata yapmışlar. İşin ilginci beta süreçlerinde falan kimsenin farkedememiş olması. Bu bug'ı ilk farkettiğimde baktım sahada 7 yabancı oldu. Hükmen yenileceğimi sandım ama birşey olmadı. :)

bu arada muhammet demir hakkında bir bilgi verebilir misin ? :D

Fazla forma şansı vermediğim için bir fikrim yok. Türk ve genç olduğu için 4. forvet olarak almıştım takıma. ;;)

aliCHaN_FM
09.Kasım.2010, 16:05
Yuh be hataya bak böylede bug olmaz yani

Flawless Victory
09.Kasım.2010, 16:25
8 yabancıyı denedin mi peki? :)

perpetua
09.Kasım.2010, 18:53
Raporladim. Tesekkurler.

ibo
11.Kasım.2010, 01:28
8 yabancıyı denedin mi peki? :)