PDA

View Full Version : Fenerbahçe'nin önlenemez oyunu

sokullu
09.Kasım.2010, 01:57
uzun yıllardır fm ve cm oynarım bir oyunda bir takımın bu kadar iyi olduğunu hatırlamıyorum ben bursaspr'u yönetmekteyim, fenerbahçe de en büyük rakibim, versiyon 11.1.

tabi oyundan oyuna farklılık gösterir, subjektif bir yorum olucak ama çok mu iyi yapılmış fenerbahçe ne, kimse durduramıyor, maçlarda kimse hata yapmıyor? çözemedim.

Lucas Neill
09.Kasım.2010, 02:05
Benim kariyerimde 60 puanla 4. oldular. Sanmiyorum cok iyi yapildiklarini belki kaliteli transferler yapmislardir.

RasAnt
09.Kasım.2010, 02:05
Takım çok iyi özellikle yobo lugano ikilisi top geçirmiyor tek ekseyen yeri solbek birde orta sahaya appiah gibi güçlü adam yeterli,dia acayip hızlı katediyor ben aml de dia amr de kazım ı oynatıyorm bu iksi geçekten çok iyi oynuoyr orada,stoch bunlara nazaran daha etkisiz amc de alex de gercekten takım liderliği yapıyor ben ilk senemde şampiyon oldum türkiye kupasında aldım şampiyonlar ligi ön elemede elendim ama uefada yarı final oynadım yani güzel bir kadro mevcut uygun taktikle çok iyi yerlere gelebbilir takım,yarı finalde elendıgım takım napoli idi sistemi 3-4-1-2 ydi istersen dene bunu benim taktik 4-2mc-3-1idi eğer oyunda bu taktikle oynuoyrsa napolinin taktiği çözüm olabilir

kral_67
09.Kasım.2010, 02:14
bende de çok ekstra bir takım değil Fenerbahçe...
bazen öyle denk gelebiliyor bende Fm 2010'da farklı bir takımla oynarken Galatasaray'ın yanına yaklaşamıyordum...
bazende çok kötü oluyorlardı...

Universal
09.Kasım.2010, 10:42
Bazen bazı takımlar sezon içinde inanılmaz iyi performans sergileyebiliyorlar. FM 2010 oynarken Bursaspor'un şampiyonluğunu, A.Demirspor ve Ankaragücü'nün lig ikinciliklerini gördüm.

kasım akdemir
09.Kasım.2010, 11:07
Bazen bazı takımlar sezon içinde inanılmaz iyi performans sergileyebiliyorlar. FM 2010 oynarken Bursaspor'un şampiyonluğunu, A.Demirspor ve Ankaragücü'nün lig ikinciliklerini gördüm.

Evet bende bir çok kez benzer durumlarla karşılaştım.Fb'de iyi bir hava yakalamıştır senin oyununda.1-2 seneye geçer :)

demirsporlu
11.Kasım.2010, 00:11
şuan 3 arkadaş tsl network oynuyorus fg gs bjk. ben ve gs yi yöneten arkadaş antreman taktik transfer oyuncu komutları falan aklınıza ne gelirse içini dışına çıkarttık takımın ama gel görki fb yöneten arkadaş ne antreman programı ayarladı ne taktik yaptı ne koç aldı birtek mevlütü transfer etti taktikteği elini bile sürmedi takım komutları bile ayarlamadı forvette niang-mevlut ikilisi oynuyo maç esnasında sadece oyuncu degistiriyo ama 2 sezondur sampiyon ne yapsak ne etsek maglup edemedik hatta gecen haftaki macta beni 4-0 yendi niang-mevlut durdurulmuyo lugano-yobo gecilmiyo harniden fazla abartılmıs fb human kontrolunde dahada bi hırcınlasıyo bence

perpetua
11.Kasım.2010, 00:17
DR DC DC DL
DM DM
MC
AMR AML
ST

Dizilisi ile contain felsefesi, stoperlere pres ve beklere tight marking ile durduruluyor.

nessus
11.Kasım.2010, 00:40
DR DC DC DL
DM DM
MC
AMR AML
ST

Dizilisi ile contain felsefesi, stoperlere pres ve beklere tight marking ile durduruluyor.

vay anasını fener bak :) hocam ziya doğan ölmedi kalbimizde yaşıyor ;;)

shosm
11.Kasım.2010, 01:21
ben bursaya çok şaşırdım benm süper lig kariyerimde bursa tabanlarda. ben galatasarayla ikinciyim fener lider. feneri evimde 3-0 gibi net bir skor la yendm. sonra tüm oyuncularım sakatlandı galip gelemedim kaç hafta. ikinciliğe düştüm. türkiye kupasında gruplardan bende elendim fenerde elendi. takımım avrupada müthiş. uefada gruplarda liderim türkye kupasından elendim :D

brknesta
11.Kasım.2010, 10:08
her sene degısır valla ben ole durumlar goruyormkı baslarda ole durum oluyrkı sonlarda :)

ciomania21
11.Kasım.2010, 11:01
bu sezonki transferler gerçekten adam akıllı yapılan transferler ve buda oyuna yansıyor. Şu oyunu 10-11 yıldır oynarım hep fenerbahçe ile başlarım ve şimdiye kadar oynadığım oyunlarda sadece 1 sezon şampiyonluğu kaptırdım oda gençlerbirliğine ( gerçi en fazla 5 sezon oynayıp avrupaya gittim ama olsun ). Belki bunda oturmuş taktiğiminde payı vardır fakat bence en büyük etken adam akıllı transferlerle güçlenen kadrom idi. Cm ve Fm serilerinde ilk kez hiç transfer yapmadan sezona başlayabilecek güçte gördüm fenerbahçeyi.

perpetua
11.Kasım.2010, 11:58
vay anasını fener bak :) hocam ziya doğan ölmedi kalbimizde yaşıyor ;;)

Aynen oyle. :)

Yukaridaki mesaja eklemeyi unutmusum, mac oncesi antrenmanda hucum calistirmayi unutmayin.