PDA

View Full Version : Thiago Neves | Amc | 25

Lim10
09.Kasım.2010, 11:19
http://cache.daylife.com/imageserve/07hK3Am82t7U1/350x.jpg

Adı Soyadı : Thiago Neves Augusto

Kulüp : Al-Hilal

Pozisyonu : Amc (Mc-Mr-Amr-Ml-Aml)

http://img804.imageshack.us/img804/3455/thiagoneves.png

Cental Mid.(Attack), Playmaker, Attacking Mid., Inside Forward, Trequartista olarak oynayabildiği özelliklerini belirttim.Bu saydığım mevkiler için neredeyse gerekli olan tüm özellikleri +15.Orta sahanın her yerinde oynayabiliyor.Müthiş bir oyuncu.Tek sıkıntı yıllık maaşının yüksek olması.

Lim10
15.Kasım.2010, 14:27
Fb'deyim.7.75 M$ maksimum yıllık ücrete kadar çıktım hala anlaşamadık.Çok zor bir transfer.

iLkeRisT
17.Kasım.2010, 13:34
aga sen becerememıssın o işi :D ben aldım Fener'e 11trilyona yıllık maaşı 6 trilyon yarım sezonda brezilya milli takımına girdi ve Barca,Milan,R.Madrid peşinde gitmek istediğini söyledi yani sadakat sıfır adamda :D kabul ettim ama haala takımda sene sonuna kadar kararı değişmesse yol vericem yedeği Eden Hazard çünkü :D

kerm41
21.Kasım.2010, 08:43
ilkerist fbde o kadar bütçe varmıydı ?

hazard yedeği oldguna göre :D editorle yaptıysan daha iyilerini alsaydın :) gourcuff gibi

Lim10
21.Kasım.2010, 15:42
Benim bahsettiğim dönem ilk sezonun devre arasıydı.Benle değil maaş bütçesiyle alakalı.Benim garibime giden, klübünde 3.3M alan adam Avrupa'ya transer olacakken üstelik, 7M'larda falan uçması.Nitekim istediği rakamada çıkamadık.İlker arkadaşımız ileriki sezonlarda olmalı ki Hazard-Neves gibi ofansif yıldızlarla orantılı defansif kalitenin de yüksek olacağını düşünürsek.

iLkeRisT
22.Kasım.2010, 23:59
editörden oynamadm oynamamda zaten :) Bilica-Selçuk-Alex-Lugano-Cristian ve Andre Santos'u yolladım Yobo'nun da kiralık anlasmasını feshettim canavar gibi bir bütçeye ulaştım :)doğal olarak maaşını karsılamak sorun olmadı benim için zaten neves gibi adamı düşük maaşla oynatamassınız parayı gözden çıkarmanız gerekli Erasmus bile yıllık 1trilyon maaş istiyor en az :)

caalar
24.Şubat.2011, 05:00
müthi bi adam bu yaaa

28 maçın 19unda sonradan girdi oyuna hemde farklı bölgelerde oynamasına ragmen 14 gol 12 asist yaptı.. fena beyler fena =)