PDA

View Full Version : Favori Kişi/Oyuncu Ekleyememe Sorunu

metinoktay
09.Kasım.2010, 14:10
Bilindiği gibi FM serilerinde oyuncular ve menajerler, hatta kulüplerin favorileri oluyor, zaman içinde ekleniyor ya da silinebiliyor, ancak biz menajer olarak oyuna dahil olduktan sonra sevdiğimiz oyuncuyu/menajeri favori kişilerimiz listesinde göremiyoruz/ekleyemiyoruz, ya da fm 2011de bu var da ben mi bilmiyorum :)

World Hollow o1
09.Kasım.2010, 14:14
Evet bende bunu hep istemişimdir aslında ama bir türlü gerçekleştirilmedi sanırım.

BHARISH
09.Kasım.2010, 14:29
Milli takım menajeri olduğunuzda bir oyuncuyu ilk milli maçına siz davet etmiş olursanız kafadan favori personeli oluyorsunuz.

metinoktay
09.Kasım.2010, 14:39
Milli takım menajeri olduğunuzda bir oyuncuyu ilk milli maçına siz davet etmiş olursanız kafadan favori personeli oluyorsunuz.

sorun ise biz ekleyemiyoruz, oyuncular ekliyor :)

metinoktay
09.Kasım.2010, 14:39
Evet bende bunu hep istemişimdir aslında ama bir türlü gerçekleştirilmedi sanırım.

çok basit birşey gibi gözüküyor, eklenmemesine anlam veremiyorum

ozaniel
09.Kasım.2010, 17:56
Aslında ekleniyor, ben gerçek-zamanlı editörden bakmıştım, Necip'i mesela eklemişti. Ama biz belirleyemiyoruz ve oyunda da gözükmüyor. Bence oyunda olmamasının nedeni oyuna bir etkisinin olmaması.

alex_sercan
09.Kasım.2010, 19:46
profilde gözükse fena olmazdı hani.

cris king
11.Kasım.2010, 21:41
cm 03-04 de ekleniyordu benim juventus kariyerimde Trezeguet,Henry,Nedved ve yardımcımın adı görünüyordu favori personellerimde 4 yıl sonunda...

gorkem35
11.Kasım.2010, 23:08
FM 2005-06 dada vardı bu özellik ama yine biz eklemiyorduk otomatik ekleniyordu. Mesela bir oyuncuyu çok översek bizde favori personel olarak görünüyordu.

Bir kere başıma şu gelmişti Takımdan kovuldum benimle birlikte 2-3 antrenörde istifa etmişti. Açıklamalarıda teknik direktör kovulduktan sonra yola onunla birlikte devam etmek istiyoruz olmuştu. Fm de karşılaştığım en güzel olay buydu şu ana kadar

cris king
12.Kasım.2010, 13:57
FM 2005-06 dada vardı bu özellik ama yine biz eklemiyorduk otomatik ekleniyordu. Mesela bir oyuncuyu çok översek bizde favori personel olarak görünüyordu.

Bir kere başıma şu gelmişti Takımdan kovuldum benimle birlikte 2-3 antrenörde istifa etmişti. Açıklamalarıda teknik direktör kovulduktan sonra yola onunla birlikte devam etmek istiyoruz olmuştu. Fm de karşılaştığım en güzel olay buydu şu ana kadar

Evet bu Fm 2010'dada oluyordu antrenörler bizi favori olarak ekleyince biz takımdan gittiğimizde onlarda gidiyor gerçekteki gibi...

Archnia
12.Kasım.2010, 14:37
Bence gerek yok oyuncularımız bizi favorileri göstersin yeterli :)