PDA

View Full Version : Orjinal hakkında?

brknesta
09.Kasım.2010, 18:38
Ve sonunda orjinal oyun aldım 40$ a ama fm için değer :) arkadaslar orjinalın yararları avantajları nelerdir bilenler söyleyebilirmi ltfn?

demirsporlu
09.Kasım.2010, 18:49
en büyük yararı kul hakkıdır. düşünsene sen sigameste çalışan bi adamsın. şirketin çuvalla para döküyo bi oyun çıkartmak için. ama korsan yüzünden şirketin geliri giderini karşılamıyo. bu yüzden kapıya kilit vurup senide işinden ediyolar. diyeceksinki hiçmi korsan bişey kullanmıyoruz. elbetteki kullanıyoruz. ama hayatımızın yüzde 70 ini meşgul eden bi oyunada hatta artık benim ve bir çok kişi için oyundan öte olmuş bişeye biraz daha duyarlı olmalıyız diye düşünüyorum.

Flawless Victory
09.Kasım.2010, 18:59
Daha az hata ile karşılaşırsın, steamden aldıysan güncelleştirmeler otomatik yüklenir. Demirsporlunun söylediğini tekrar etmeye gerek yok. Tabi para verdiğin için oynayasın gelir. :)

tgun89
09.Kasım.2010, 20:48
en büyük yararı kul hakkıdır. düşünsene sen sigameste çalışan bi adamsın. şirketin çuvalla para döküyo bi oyun çıkartmak için. ama korsan yüzünden şirketin geliri giderini karşılamıyo. bu yüzden kapıya kilit vurup senide işinden ediyolar. diyeceksinki hiçmi korsan bişey kullanmıyoruz. elbetteki kullanıyoruz. ama hayatımızın yüzde 70 ini meşgul eden bi oyunada hatta artık benim ve bir çok kişi için oyundan öte olmuş bişeye biraz daha duyarlı olmalıyız diye düşünüyorum.

abı korsan tabıkı yanlıs da bu senın kı bıraz abartı olmamıs mı ya:D adamlar zarar etse bunca zaman çıkarmazlardı zaten sadece Türkiye de korsan bu kadar fazla

metinoktay
10.Kasım.2010, 01:43
amaaan geçen sene orjinal aldık da nooldu :p şaka bir yana, fm yi seviyoruz, daha uygun fiyatlarla bir de Türkçe olması ve az ve düzeltilebilir hatalar olması kaydıyla orjinal almak istiyoruz. faydası zaten orjinalliğin bir adım önde olması her zaman.

demirsporlu
11.Kasım.2010, 00:03
haklısınız biraz abartı olmuş olabilir ama fm benim için oyundan öteye gitmiş bi olay cm 01-02 ile başlamış bi serüven her yeni oyunun çıkmasını gün sayarak geçirilmiş bi dönem iyi kötü bir çok anıyla dolu hayatın dönüm noktalarını etkilemiş başka bişey bu fm. varmı acaba merak ediyorum bilgisayarı fm için interneti fm forumu için kullanan bi oyun günlük sohbetlerin çoğunu akşam yaptığın maçları bulduğun yeni oyuncuları anlatarak geçirdiğin bi oyun. benim hayatımda fm den başka böyle bi oyun yok ve abartmıyorum hayatımın yüzde 70 i fm ile geçiyor. ve benim hayatımı bu kadar etkileyen bi oyunu korsan kullanmak hem kendime hem oyuna hem onu yapanlara ihanetmis gibi geliyo.

suvari53
12.Kasım.2010, 00:45
arkadaşlar oyunu ucuza orjinal almak istiyorsanız. bu arkadaş yurtdışından aldığı ucuz oyunları size key olarak satıyor ve sizde bu keyle steam den oyunu indiriyorsunuz sadece fm 2011 deil birçok oyunu orjinal olarak çok ucuza alabilirsiniz
ilgilenenler için linkde veriyim
http://urun.gittigidiyor.com/Football-Manager-2011-Orjinal-Steam-Download_W0QQidZZ32375086 (http://urun.gittigidiyor.com/Football-Manager-2011-Orjinal-Steam-Download_W0QQidZZ32375086)
msn adresi:[email protected]