PDA

View Full Version : Cenk Gönen

midfielder1912
10.Kasım.2010, 14:57
http://www.ressim.net/6/upload/f02a8a68.jpg

kaleci cenk in historysinde aliağa olarak yer alan takım aslında göztepedir, iki takım arasındaki yarışmacı takım değişikliği tff kayıtlarını alt üst etmiştir. Cenk göztepe de yetişmiştir, aliağa entrylerini göztepe ile düzeltebilirsek sevinirim...

metinoktay
10.Kasım.2010, 15:55
evet doğru oradan almıştık rıza hoca döneminde

K1nq35
10.Kasım.2010, 17:54
Şey 3.ligdeyken GÖZTEPE aliğayı satın alarak 3.lig çıktı o zaman 2 takım birleşti o yüzdende öle yazmış olabilir :)

metinoktay
10.Kasım.2010, 19:25
evet olabilir, o dönemde aliağa diye kayıtlıysa kariyerinde gerçekte ilk olarak, böyle de kalabilir.

bobobobo
02.Aralık.2010, 03:33
şahsımca potansiyel yetenegi daha fazla olabilirmiş ..tabii bunu sadece sezon içerisindeki performansına bağlı olarak söyleyebiliyoruz :)

rapsar
05.Aralık.2010, 20:52
Eccentricity değeri sanki çok düşük olmuş. Zaman zaman mükemmel kurtarışlar yaparken, bir kurtarışıyla belki de maçı çevirirken/kurtarırken, zaman zaman garip hatalar yapabiliyor. Tam bir değer söyleyemeyeceğim; ancak bu değerin kesinlikle çok düşük olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş araştırmacısının olumlu veya olumsuz cevap vermesini rica ediyorum...

ozaniel
05.Aralık.2010, 22:08
Yalnız Eccentricity farklı bir anlama sahip. Kalecinin yapmayacağı şeyleri denemesi, top sürmesi gibi şeyler. Senin dediğin durum decisions ve concertration ile bağlantılı ki iki değer de çok yüksek değil bence.

rapsar
05.Aralık.2010, 22:15
Hmm. Nedense benim aklımda bir pozisyonda harika bir kurtarış yaparken, ertesi pozisyonda basit bir hatayla golü yemesi olarak kalmış. O halde sorun yok :) Teşekkürler...

Ilhan
06.Aralık.2010, 11:47
Cenk'in composure değeri 5'e, concentration değeri de 9-10'a düşmeli. One on ones özelliği de 15'e çıkmalıdır.

ozaniel
06.Aralık.2010, 18:06
Bence Cenk'in konsantrasyon değeri uygun hatta yükselebilir çünkü yaptığı hatalar kararlar özelliği iyi olmadığı için oluyor, tecrübesizlikten yanlış karar veriyor.

rapsar
06.Aralık.2010, 20:07
Cenk'in composure değeri 5'e, concentration değeri de 9-10'a düşmeli. One on ones özelliği de 15'e çıkmalıdır.

Nedenlerini de açıklasan daha faydalı olmaz mı sence? Neyse, concentration değerinin düşmesi gerektiği konusunda katılmıyorum. Cenk'in en büyük özelliklerinden birisi hata yapmasının ya da gol yemesinin ardından moralini bozmaması ve sanki hiçbir şey olmaması gibi devam etmesidir, değil mi? Bu da direk concentration değeriyle alakalıdır. Düşmesi konusunda ne yazık ki katılamayacağım...

excellency23
18.Aralık.2010, 16:38
mental özellikleri daha iyi olmalı bence. bide aerial ability i var. geçen seneki oyunda bile 16 ydı burda niye düşürülmüş anlamadım. pa sı da arttırılmalı

JohnConner
18.Aralık.2010, 17:45
pa sı kesinlikle arttırılması gereken bir kaleci ilerde en iyi türk kaleci olmaya aday..

Ilhan
19.Aralık.2010, 21:44
Nedenlerini de açıklasan daha faydalı olmaz mı sence? Neyse, concentration değerinin düşmesi gerektiği konusunda katılmıyorum. Cenk'in en büyük özelliklerinden birisi hata yapmasının ya da gol yemesinin ardından moralini bozmaması ve sanki hiçbir şey olmaması gibi devam etmesidir, değil mi? Bu da direk concentration değeriyle alakalıdır. Düşmesi konusunda ne yazık ki katılamayacağım...

Basit gelen bir topu elinden kaçırdığını gördüm birkaç kez. Ayrıca gayet heyecanlı, soğukkanlılığı yeterli düzeyde değil henüz. Ama birebir pozisyonlarda kurtarış tekniği çok iyi. Çok iyi açı daraltabiliyor.

mertayasava
19.Aralık.2010, 22:08
soğukkanlılığı yeterli düzeyde değil henüz.

Soğukkanlılığı henüz yeterli değilin değeri size göre 5 yani öyle mi ?

Cenk baskı altında,rakip takımların ileride bastığı anlarda bile hep ayağa oynamaya çalışmıştır ki bu yüzdendir ki baskı anında yaşına rağmen eli ayağı karışan İbrahim Üzülmezden 2-3 kez azar işitmiştir.

Zaten Cenk'in yüz ifadesine,duruşuna,demeçlerine baktığımızda ne kadar soğukkanlı ve yaşına göre olgun bir birey olduğunu rahatlıkla görmek mümkün.Oyuncu kişiliğinin saha içine de rahatlıkla yansıdığını düşünürsek Cenk'in Composure değerinin en az 12-13 olması gerektiğini düşünüyorum.

edit: Zaten son yamada bu değer 13 olarak girilmiş.

kalemci
19.Aralık.2010, 22:40
Soğukkanlılığı henüz yeterli değilin değeri size göre 5 yani öyle mi ?

Cenk baskı altında,rakip takımların ileride bastığı anlarda bile hep ayağa oynamaya çalışmıştır ki bu yüzdendir ki baskı anında yaşına rağmen eli ayağı karışan İbrahim Üzülmezden 2-3 kez azar işitmiştir.

Zaten Cenk'in yüz ifadesine,duruşuna,demeçlerine baktığımızda ne kadar soğukkanlı ve yaşına göre olgun bir birey olduğunu rahatlıkla görmek mümkün.Oyuncu kişiliğinin saha içine de rahatlıkla yansıdığını düşünürsek Cenk'in Composure değerinin en az 12-13 olması gerektiğini düşünüyorum.

kesinlikle katılıyorum örnek 45 dakka önceki maç :)