PDA

View Full Version : Maaş Sorunu

forzaOnur
10.Kasım.2010, 16:49
Merhaba

arkadaşlar beşiktaşta kariyer açtım ve santa cruz a teklif yaptım , kabul edildi .

sözleşme kısmında kulup santa cruz'a sadece 9 bin veriyo , fakat başka oyuncuların sözleşmelerinde fiyat epey yüksek oluyo , bunun nedeni nedir ? santa cruz a neden az maaş öneriyo kulup key player olmasına ragmen acaba ?

K1nq35
10.Kasım.2010, 17:36
kendi oyuncuların sözleşmelerinde mi yüksek oluyor eğer öyleyse normal 2010 da da öle oluyordu :)

Hugo
10.Kasım.2010, 17:44
Ben de doğru düzgün adam alamadım. Çok maaş istiyorlar.

ciomania21
10.Kasım.2010, 19:17
geçen versiyonda da bu olay vardı sebebini kesin bilmemekle birlikte tahminen yönetimin o futbolcunun transferini istememesi olabilir bence. Bazen kontrat bütçemde 1 milyon € kullanılabilir boşluğum olup almaya çalıştığım futbolcuya önerdiğim kontratta sende olduğu gibi bu boşluğu kullanamadığım zamanlar oldu. Aynı anda mesela 2 transfere cevap geliyor klüplerden, ikisine de yetecek kadar boşluk var fakat yönetim birine izin verirken diğerine izin vermiyor. Benim aklıma başka birşey gelmiyor. İki versiyondur hiçbir yamadan sonra sonuç değişmediğine göre bence bu bug değil özellikle eklenmiş bir durum.

bozoo1903
10.Kasım.2010, 21:16
Muhtemelen maaş bütçeni aşmışsındır. Hele ki Nobre haftada 40k€ maaş alıyorsa :)