PDA

View Full Version : Yüz Paketi-Logo&Forma Paketleri

vuque
11.Kasım.2010, 20:28
Belki çoğu kişi biliyordur ancak bilmeyenler için faydalı olabileceğini düşündüğümden yazmaya karar verdim :D

FM 2010 için indirdiğiniz Yüz-Logo-Forma paketleri aynı şekilde FM 2011 içinde uygun oluyor arkadaşlar.Oyuna 2011 DB'sinden giren oyuncular hariç(yani eski oyunda olan oyuncular için) etkili birşey bu.%99 oranında başarılı birşeydir.Tekrardan bu paketleri indirmek yerine eskiden indirmiş olduğunuz paketleri kullanabilirsiniz.Geçen sene için indirdiğim 3 Gb'lık paketi bu seride de kullanıyorum :D

GFBaTu_KhaN
12.Kasım.2010, 00:22
aynı şekilde aynı yerlere m atıcaz ?

World Hollow o1
12.Kasım.2010, 00:24
Evet aynı şekilde atarsanız, aynı klasörlerle etkili olur..
ama sorun çıkarmı belli olmaz. ona da % 99 garanti var mı acaba.? :)

vuque
12.Kasım.2010, 00:36
%99 olayı yanlış anlaşılmış.Garanti anlamında demedim.%99 oranında uyumlu.Yani mesela 100 profil resminden 99 tanesini içeriyor oluyor(büyük yüz paketini kullanıyordum ben mesela.neredeyse bütün oyuncular var şu anda)
Aynı şekilde aynı klasöre atıyoruz,cache dosyasını siliyoruz ve oyunumuza devam ediyoruz :)

SAİT71
12.Kasım.2010, 09:34
Oyuncuların hangi takımda atıldıklarının önemi olmuyor yinede gösteriyor oyunda. Mesela belgelerimde 18 takım var TSL'de. Diyelim Q7 bu sezon BJK'de. Ama sizde Inter'in paketi var ve Q7 Inter in yüz paketi dosyasında belgelerime atarsanız yinede gösterir.

vuque
12.Kasım.2010, 09:48
Oyuncuların hangi takımda atıldıklarının önemi olmuyor yinede gösteriyor oyunda. Mesela belgelerimde 18 takım var TSL'de. Diyelim Q7 bu sezon BJK'de. Ama sizde Inter'in paketi var ve Q7 Inter in yüz paketi dosyasında belgelerime atarsanız yinede gösterir.
Evet bunu belirtmeyi unutmuşum.Sağolasın :D

Jhemre
13.Kasım.2010, 10:10
Susie'nin mega yüz paketini kullanın, ben öyle yapıyorum. 70-80000 yüz(cut-out stili), yani en büyük yüz paketi. Hepsi tek bir klasörde olduğu için bir oyuncunun birkaç resmi olma olasılığı yok. Her ay da update çıkıyor.

tombul taho
13.Kasım.2010, 12:32
100 paketten 99'u değil hepsi uyar eğer ki Unique ID'leri değişmediyse... Unique ID'ler oyuncuların, menejerlerin, takımların, kısacası hemen hemen herşeye verilen ID'lerdir ve bunlar FM'nin başından beri aynı. sadece yeni eklemeler oluyor. o yüzden eski paket %100 oranda çalışacaktır ancak transferler gerçekleştiği için oyuncuların yüz paketleri falan farklı görülecektir.

vuque
13.Kasım.2010, 13:44
100 paketten 99'u değil hepsi uyar eğer ki Unique ID'leri değişmediyse... Unique ID'ler oyuncuların, menejerlerin, takımların, kısacası hemen hemen herşeye verilen ID'lerdir ve bunlar FM'nin başından beri aynı. sadece yeni eklemeler oluyor. o yüzden eski paket %100 oranda çalışacaktır ancak transferler gerçekleştiği için oyuncuların yüz paketleri falan farklı görülecektir.
Bu kadar detaylı anlatmakla uğraşmak istememiştim ama yazdığın gibi.ID değişmediği veya silinmediği sürece sizdeki resim-logo-forma aynen çıkar(ki ID'leri değiştirmiyorlar)
%99'dan kastım;%1 db'ye yeni eklenen oyuncular(yeni ID verilen oyuncular) olmaz sizde :)