PDA

View Full Version : logo sorunu

Sweinsteiger
15.Kasım.2010, 11:25
arkadaşlar ben değerli paylaşımlarınızın hepsini indirdim gerekli yerlere attım ancak logolar gözükmemekte :S cache klasöründen bahsediyorsunuz klasörü bulamadım ve oyundada bi ayar yapılması gerekiyormuş acaba o ayar nedir yardımcı olur musunuz ?

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 11:49
Hangi işletim sistemini kullanıyorsan ona göre uyarla. Bende Win7 var ve cache şurda yer alıyor :

C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adınız\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011\cache

Sweinsteiger
15.Kasım.2010, 11:59
FV dostum appdata yı göremiyorum tabi buna bağlı olarak diğerlerini sistem win7 rica etsem onuda söyler misin

World Hollow o1
15.Kasım.2010, 12:03
Sürekli sorulan sorulardan biri olan bu cache canımı sıkmaya başladı.Hergün chatte bir sürü kişi bunu soruyor.Sürekli anlatma derdinden kurtulmak için açtım bu konuyu.

Öncelikle şunu söyliyim anlatım XP kullanıcıları için geçerlidir.

-Cache gizli klasördür,öncelikle bunu görünür hale getirelim.

Bilgisayarım-klasör seçenekleri-görünüm
resimdeki yerden gizli klasçrleri gösteri işaretliyoruz ve uygulaya basıyoruz.

Sonrasında oyunun yüklü olduğu yere göre C:\Documents and Settings\kullanıcı adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010

buradaki cache dosyasını tamamen siliyoruz ve tekrar oyuna giriyoruz

Alıntı.. :)

World Hollow o1
15.Kasım.2010, 12:07
Windows 7 İçin buda..

Bilgisayarım-Klasör ve arama seçenekleri - Genel - Görünüm - Ara | Görünüm'e tıklıyoruz Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i işaretliyoruz '' Uygula'' Diyoruz

C./Users/Alessio Nikky | Appdata | Romaing | Sports İnteractive | Football Manager 2011 ( bu klasörü siliyoruz )

bana ait.. :)

Sweinsteiger
15.Kasım.2010, 12:07
hepinize çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar
Sabah Sabah Zahmet Verdim Ama Sorunum çözüldü !