PDA

View Full Version : 28 Yıl Sonra...

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 15:33
Brasília, Brezilya
-13 Temmuz 2010-

O günü hayal meyal hatırlıyorum. Aklımda kalanların tamamı, eşimden ayrılırken gözlerimin önünden geçenlerden ibaret. Senin için hafızamı zorlamak istiyorum. İçimdeki acıyı anlatabilmem çok zor. Bunu bir insana nasıl yapabildim hâlâ anlayabilmiş değilim.

Bir yaz günüydü, sanırım 2 Temmuz günüydü. Bu dönemde Brezilya'da çok sayıda doğum olurdu. O güne kadar yapılmamış bir deney yapmıştım. Daha önce bir deneyi ilk kez direkt insanlar üzerinde denemiştim. Yanımdaki insanlara güvenebilirim sanmıştım ama onlar beni ihbar ettiler. iki gün sonra evimi silahlı 10'a yakın kişi bastı ve hemen bileklerime kelepçe takıp beni daha önce hiç gitmediğim ıssız bir alana götürdüler. Burada iki tane bina vardı, çok değişik yapılardı. Brasillia'da böyle binalar hiç görmemiştim. Bu alana geldikten sonra sert tavırları bir anda değişti. Bana çok iyi davrandılar, ilk iş olarak kelepçeleri çıkardılar. Onların ne asker ne de polis olduğunu anlamıştım. Hiç konuşmuyorlardı, ben de korkudan konuşamıyordum. Birkaç gün beni bina içinde serbest bıraktılar ama kameralarla her hareketimi izliyorlardı. Gün sonunda neler yaptığımı bana özet şeklinde izlettiriyorlardı. Her şey çok anlamsız geliyordu ama daha neden orada olduğumu soracak cesarette değildim. 4. günün sonunda, Robert isminde 35 yaşlarında, şık giyinimli ve uzun boylu biri beni bir odada bir sandalyeye oturttu ve amaçlarını bana orada açıkladı. Yaptığım deneyi öğrenmişlerdi ve bunu kendileri için geliştirmemi istediler. Anlam veremiyordum, ne yapabilirdim ki onlar için? Çok geçmeden Robert bana açıkladı :

http://img574.imageshack.us/img574/3088/herika.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/2028/brasilia.jpg

"Senden, bulduğun bu iksiri bizim istediğimiz kişilere enjekte etmeni ve devamında bunu geliştirmeni istiyoruz."

Yapamazdım! Çünkü bu sıvı, vücuda enjekte edildiği zaman insana çok büyük acılar vermekteydi. Oysa ben bu deneyi, ölmek üzere olan ve acı çekemeyecek kadar kötürüm durumdaki bir arkadaşıma yapmıştım. Fakat, onlar bana bu iksiri bir bebeğe enjekte etmemi istediler. Hem de sağlıklı bir bebeğe... Şok olmuştum. Yapamam dedim. Bana bir kağıt uzattılar, kağıdı okuduğumda gözlerimden bir damla aşağı doğru düştü elimden olmadan. Kağıt, benim bir insan üzerinde deney yaptığımı ve onu ölüme sürüklediğimi yazan bir ihbar mektubuydu ve bir kopyasının savcılığa doğru çoktan yola çıktığını söylediler. Bu durumu eşime de anlatmışlardı ve polise gitmemesi için her türlü önlemi almışlardı. Çaresizdim. Bu deneyi yapmak zorundaydım. Deney karşılığında bana büyük paralar ödeneceğini söylediler ama ben para istemedim, bu deneyi yapmamak için onlara yalvardıysam da onları dinletemedim.

Bir gün sonra ilk denek geldi. Daha 2 aylık bir bebekti. İsmini bile ben koydum, Ricardo. Colour Engineering isimli bir şirket için çalışacaktım. Denekler bulunurken, onların aileleriyle görüşülüyor ve onlara çocuklarının DNA'sını yeniden şekillendirerek, onların gelecekte ne isterlerse yapılabileceği anlatılıyor. Başarısız olma olasılığı % 0.001 kadar düşük. Bu nedenle ailelerden çok büyük miktarlarda para alınıyordu. Bebeklere şu anki ifademle, zehri her enjekte ettiğimde içimden bir şeyler kopuyordu. Bebeklerin çığlıkları 28 yıldır kulaklarımdan gitmedi. O eziyet dolu binadan çıkana kadar tam 63 denek geldi, bunlardan hiçbirinde başarısız olmadık. 6 tanesi en başarılılarındandı. Ricardo, ilk deneğimiz. David, Zlatan, Petr, Douglas ve Philippe diğerleriydi. Hiçbir zaman, acımasız bir planın yemleri olduklarını anlayamadılar. Kim bilir bu durum olmasaydı, dünyanın neresinde, nasıl yaşayacaklardı. Onlarla konuşabilmeyi, onları yakından görebilmeyi çok isterdim ama benim onlara yaptıklarımı bilselerdi acaba beni affederler miydi? Belki de ceza mı onlar verse bu pişmanlıklarım ve vicdan azabı bitebilirdi.

Caroline : Herika... İnanamıyorum... Bunu nasıl yaparsın? Bu deney bizim üzerinde hâlâ çalıştığımız bir şey, bu virüsü sen 28 yıl önce mi kullandın? Hem de bebeklere yaptın bunu.
Herika : O zaman ki şartlar bunu gerektirdi Caroline, çok üzgünüm. Ne kadar pişman olduğumu anlatamam.

Caroline : Bu lekeyi temizlemek için ne yapabiliriz? Bu bir cinayet!

Herika : Sanırım artık çok geç Caroline. Evet 63 kişinin katiliyim. Onlar artık başkalarının hayatlarını yayşayan insanlar. Bir denek. Ruhları çalınmış insanlar.

Caroline : Bu durumu hemen Moratti'ye anlatmamız lazım. O bize yardım eder.

(Hemen telefonla Moratti'yi arayıp randevu talep eder. Moratti, Caroline'ın eski sevgilisiydi. Caroline Brezilya'dan kopamayınca ayrılmışlardı. Ama Moratti onun hep yanında oldu ve onu korudu. Her sıkıntılı durumda yardıma koştu. Yine reddetmeyecekti, ona hayır diyemezdi. İkili, Moratti'ye durumu büyük bir soğukkanlılıkla anlattı, Moratti'nin şaşkınlığı yüzünden okunuyordu. Çünkü Douglas kendi takımında oynuyordu. Ona bu gerçeği nasıl söyleyebilirdi? Moratti bunu ben yapamam diyordu, ama yapabilecek birini tanıyorum. Emrah Gürbüz!)

Caroline : Emrah kim?

Moratti : Eski can dostum. Takımımızı çalıştırmıştı ve çok iyi dost olduk (Burada Emrah Gürbüz'ü yarım saat boyunca övüyor, o yüzden atlıyorum). Onu çağıracağım tekrar. Kendisi çok acılar çekmiş biri, aynı zamanda aşk acısı yaşamış, biraz kendime benzetiyorum onu.

Caroline : Lütfen Massimo, şu anda bunları konuşmanın faydası yok. Bize yardım edecek misin?

Moratti : Elbette Caroline.

Telefonu kaldırır ve :

"Bana Emrah hocayı bağlayın."

"Sizi birkaç gün misafir edeyim Caroline. Biraz dinlenirsiniz. Sonra gönül rahatlığıyla dönebiliirsiniz Brezilya'ya. Bundan sonrasını bana bırakın."

"Emrah Gürbüz hatta efendim"

"Tamam bağla"

Moratti : Sevgili dostum Emrah, nasılsın?

Emrah : Oo başkanım iyiyim teşekkür ederim, sizi sormalı?

Moratti : Emrah lafı zatmadan ne kötü olduğumdan bahsetmek istiyorum.

Emrah :Hayırdır başkan?

Moratti : Şimdi söyleyeceklerimi iyi dinle Emrah, ondan sonra da teklifimi.

Emrah : Dinliyorum başkan.

Moratti : (Detaylı bir şekilde sorunu anlatır ve Emrah Gürbüz'ün yardımını ister, Mourinho'nun yapamayacağı bir görev alacaksın der).

Emrah : Başkan orda bil beni.

Moratti : Peki Emrah, teşekkür ederim, bekliyorum 2 gün içinde. Görüşmek üzere.

Aynı anlarda. Kadıköy / Türkiye'de :

Hakan : Abi oyna hadi ya bi saattir telefonla konuşuyorsun.

Emrah : Tamam len az sakin, al oynadım.

Gökhan : Ahah okey attın abi ya, dönmüyorum, biter oyun.

Hakan : Emrah abi bunun için mi beklettin bizi, o kadar bekledik en son okey attın ya, valla bi daha eşli oynamyacağım seninle.

Emrah : Benim işim çıktı da arkadaşlar, sonra görüşürüz olmaz mı?

Emrah : (İçinden geçirir) Tekrar İtalya'ya dönmek! Amacı ne olursa olsun tekrar orada olmak çok önemli benim için. Okey atarak akıllılık ettim. İlk uçak 3 saat sonra, hemen eşyalarımı toplayıp gitmeliyim.

Ve İnter'de Sir Gürbüz dönemi yeniden başlar. Basın ve taraftarlar heyecan içindedir. Uzun bir aradan sonra yeniden teknik direktörlük yapmaya hazırlanan Sir Gürbüz için büyük bir karşılama töreni hazırlanmaktadır.

Sir Gürbüz'ün futbol yaklaşımı genelde ofansif olmuştur ama onun bu heyecan verici futbolunda değişme olup olmadığını zaman gösterecek. Antrenman sistemini ve taktiklerini, futboldan uzak kaldığı dönemde gözden geçiren, sıfırdan yapan ve çok iddialı gelen bir Sir Gürbüz ile karşı karşıya olacağız. Bir söylentiye göre, o artık şu futbol mentalitesini sahaya yansıtacak.

Antrenman (Gizli içerik, görebilmek için mesaj yazınız) :

http://img295.imageshack.us/img295/2811/antrenman.jpg

Maç ve taktik antrenmanı :

http://img442.imageshack.us/img442/2383/mpre.jpg

Takım taktik dizilişi :

http://img227.imageshack.us/img227/952/takimdizilis.jpg

Takım komutları :

http://img502.imageshack.us/img502/9815/takimtaktik.jpg

Oyuncu komutları (Detaylı hazırlanmıştır) :

http://img38.imageshack.us/img38/728/oyuncutaktikleri.jpg

Moratti : Emrah kuralları kabul ediyor musun? Kabul etmiyorsan hiç gelme İtalya'ya.

Emrah : Ediyorum başkan, ayıp ettin.

Kurallar :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163

GeNç KaRTaL
15.Kasım.2010, 15:38
Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.

Night_Mare17
15.Kasım.2010, 15:42
Hikaye süper abi.

Oghuse
15.Kasım.2010, 15:47
Hikaye başlasın transferleri merakla bekliyorum..

vego
15.Kasım.2010, 16:07
Gene başladık başarılar:D

alexsamed
15.Kasım.2010, 16:14
hikaye süper başarılar.:D

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 16:23
:::TRANSFER LİSTESİ:::

Sir Gürbüz ilk aşamada daha önceden tanıdığı yıldız adaylarını mercek altına aldı. Bu oyunculara sırasıyla teklif götürebilir. Ancak öncelikli olarak DLC, AMC, ST mevkilerine transfer yapılacak.

http://img600.imageshack.us/img600/15/54781476.jpg
http://img594.imageshack.us/img594/3097/48094280.jpg

rainmakerr
15.Kasım.2010, 16:25
görevini tam anlayamadım, merakla bekliyorum bu kariyerden çok yazı dizisini andıracak gibi.
lavezzi değil de cavaniyi alıp tek forvet oynatabilirsin. dlc olarak criscito'yu öneririm. amc'yi taktiklerinde göremedim neden alıcaksın anlayamadım.

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 16:27
görevini tam anlayamadım, merakla bekliyorum bu kariyerden çok yazı dizisini andıracak gibi.

(Hemen telefonla Moratti'yi arayıp randevu talep eder. Moratti, Caroline'ın eski sevgilisiydi. Caroline Brezilya'dan kopamayınca ayrılmışlardı. Ama Moratti onun hep yanında oldu ve onu korudu. Her sıkıntılı durumda yardıma koştu. Yine reddetmeyecekti, ona hayır diyemezdi. İkili, Moratti'ye durumu büyük bir soğukkanlılıkla anlattı, Moratti'nin şaşkınlığı yüzünden okunuyordu. Çünkü Douglas kendi takımında oynuyordu. Ona bu gerçeği nasıl söyleyebilirdi? Moratti bunu ben yapamam diyordu, ama yapabilecek birini tanıyorum. Emrah Gürbüz!)

rainmakerr
15.Kasım.2010, 16:33
şunu diyorum bu sıvı acı vermekten mi ibaret, başka ne özelliği var? bir de söylemesi gereken öldükleri mi lost gibi bişey yapmışsın ve futbolla alakası nedir neden seni takımın başına geçmen için çağırdı 63 kişinin katili olduğun için mi neden

hasanerarslan
15.Kasım.2010, 16:37
Bu iğne enjekte edilenleri çok merak ettim. Kolay gelsin. :D Umarım devamlılığı olan bir kariyer olur.

hakankor
15.Kasım.2010, 16:52
Hikaye süper. Başarılar.

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 16:59
şunu diyorum bu sıvı acı vermekten mi ibaret, başka ne özelliği var? bir de söylemesi gereken öldükleri mi lost gibi bişey yapmışsın ve futbolla alakası nedir neden seni takımın başına geçmen için çağırdı 63 kişinin katili olduğun için mi neden

Herkes kendi anlasa daha güzel olur. :) Yazar açıklama yapmamalı. :p Sadece şunu söyleyeyim, daha önceki serilerde İnter'le kariyerim var, Moratti ile bir tanışıklığımız var, bunu bilmeniz gerekmiyor, hikayede yazmışım zaten. Bu deneyde öne çıkan 6 kişiye dikkat. Bunlar kariyerde öne çıkacak kişiler.

playeray
15.Kasım.2010, 16:59
28 yıl sonra diyince Fenere Türkiye kupası geliyo sanmıştım. İyi ki yanılmışım. Her neyse başarılar.

ancar
15.Kasım.2010, 18:14
başarılar FV gecen senekı gıbı bı Inter mı olacak acaba :D

Börk
15.Kasım.2010, 18:33
Aha yine başladık abi.Diyaloglarda olmak isterim :p

KaRaBükLü KraL
15.Kasım.2010, 18:57
İlk baş bi Fener kariyeri zannettim ama sonrasında klasik Sir Gürbüz kariyeri olduğunu anladım:zuhahaBu kariyer yine ödül alır:n:

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 19:09
Arkadaşlar gönüllerdeki kişileri transfer ettik, gerek geleceğe dönük, gerek paraya dönük, gerekse başarıya dönük transferler. Az sonra! :)

jubarin
15.Kasım.2010, 19:28
başarılar. bale veya hamsik bu takıma ayrı bir hava katar:)

MoNToLiVo_
15.Kasım.2010, 19:45
başarılar tiktak müdürüm :n: takipteyim pastore ve neymar 2lisini şiddetle tavsiye ederim

K1nq35
15.Kasım.2010, 19:50
Başarılar emrah abi

playeray
15.Kasım.2010, 19:58
Hazır Inter'i seçmişken Kerlon'u da bi gözler misin ona göre alıcam :D

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 20:03
:::TRANSFERLER:::

54 milyon liralık transfer bütçemizi iyi kullandık ve aşağıdaki transferleri yaptık. Yeni transferler ilk gollerini attı. 1860 Münih'i deplasmanda 2-0 yenerken, kanat taktiğimiz işe yaradı, kanat hücumlarında başarılı olduk. Hazard ve Kadlec ile 2-0 kazandık.

http://img832.imageshack.us/img832/8335/gelen.jpg

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 20:39
HAZIRLIK MAÇLARI

http://img228.imageshack.us/img228/1382/hazt.jpg

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 21:05
Tubize 0 - 3 İnter

Goller :

Vainqueur ( 5 )
Mariga ( 38 )
David Suazo ( 67 )

KristaL
15.Kasım.2010, 21:44
allahım bu nedir :) başarılar abicim :)

ozaniel
15.Kasım.2010, 21:46
Hikaye çok güzel olmuş.

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 21:50
:::GİDENLER:::

İnter son 3 hazırlık maçında Tubize'yi 3-0, Huesca'yı 3-2 ve Barakaldo'yu 5-1 yenerken, yeni transferler golleri sıralamaya başladı. Kadlec'in toplamda 3 golü var.

İnter aşağıdaki 3 oyuncunun maaşlarının yüksek olması nedeniyle elden çıkardı ve yaklaşık 15 milyon TL kasasında kaldı.

http://img200.imageshack.us/img200/1071/gidenlerd.jpg

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 22:55
İnter İtalya Süper Kupası'nda Roma'yı eze eze 1-0 yenerek Süper Kupa'nın sahibi oldu. Topla oynama yüzdesi % 60'a % 40 İnter üstün. Şutlarda da 19-2'lik ezici bir üstünlüğü var İnter'in.

http://img694.imageshack.us/img694/5185/44279545.jpg

K1nq35
15.Kasım.2010, 22:56
Abi baya güzel oyuncular almışsın tebrikler :)

hakankor
15.Kasım.2010, 23:07
Hazard transferi iyi . Bende ilk gördüğümde Fenerbahçe kariyeri zannettim ama yanılmışım. Diyaloglarda olmak isterim. :)
Bu arada sezonun ilk kupası geldi bile. :D

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 23:31
Hikayeye dahil olmak istenlere genelde kötü roller veriyoruz ona göre. :D

Evet ilk kupamızı aldık ve bu kupa en azından bu sene takımdan kovulmamızı engelleyecek. :)

A.FaruK
15.Kasım.2010, 23:36
Pek kariyer alanına bakmam ama senin kariyerler bir başka oluyor abi. Takip etmeye çalışacağım. Bizde iyi kötü kariyerinde rol almak isteriz yani :) .

Flawless Victory
15.Kasım.2010, 23:40
Ben yeterli motivasyonu sağlayamadan kariyer açmam genelde. O yüzden açtığımda da kariyerde olmaz diyebileceğiniz bir şey yok. :)

Flawless Victory
16.Kasım.2010, 00:15
AVRUPA SÜPER KUPASI İNTER'İN

İnter şanslı olduğu maçta, rakip maç içinde Forlan ve Reyes'i kaybedince rakibini 2-1 yendi ve Avrupa'nın en büyüğü oldu. Atletico Madrid gibi güçlü bir takımı da rahat yenen İnter'de Sir Gürbüz'e olan saygı da arttı. Sir Gürbüz geldiği günden beri oynadığı bütün maçları kazandı.

http://img339.imageshack.us/img339/5249/skpd.jpg

hakankor
16.Kasım.2010, 11:26
Kötü adamları severim :n: Bu arada süper gidiyosun, Avrupa Süper Kupası'nı almışsın. 1 yılda bütün kupaları toplarsın artık. :) :)

Flawless Victory
16.Kasım.2010, 13:40
Taktiğe alışma sürecinde oyuncular. :) Henüz bilimsel gelişim programı da aktif değil. İlerleyen aylarda daha başarılı olacağız. :p

Papi44
16.Kasım.2010, 15:31
Başarılar Hemşehrim :)

hakankor
16.Kasım.2010, 15:48
Bir şey soracağım ? Takımdaki en beğendiğin oyuncu kim ?

EndoplazmiK RetikuluM
16.Kasım.2010, 16:04
Yinemi başladık ? :p

Başarılar Emrah abi. Bu kariyerin ödül alacağından şüphem yok. :)

Flawless Victory
17.Kasım.2010, 08:10
Bir şey soracağım ? Takımdaki en beğendiğin oyuncu kim ?

Bunu çok farklı değerlendirebiliriz. Yeteneğine göre, mücadeleciliğine göre, golcülüğüne göre ama genel anlamda söylersek maç kurtarma adına Julio Cesar derim. Sırf bu kaleci olsun İtalya'nın en kötü takımıyla başlarım. :)

@rainmakerr

AMC'yi ben MC olarak oynatıyorum sorun olmuyor. İlla AMC'li sistem kullanmaya gerek yok, çok farkettiğini görmedim.

Ayrıca herkese teşekkürler.

hakankor
17.Kasım.2010, 11:36
Bunu çok farklı değerlendirebiliriz. Yeteneğine göre, mücadeleciliğine göre, golcülüğüne göre ama genel anlamda söylersek maç kurtarma adına Julio Cesar derim. Sırf bu kaleci olsun İtalya'nın en kötü takımıyla başlarım. :)

Anladım. Peki golcülük , yetenek ve mücadeleliğine göre neler olur ? Bu arada forvette sorunun varsa Pazzini'yi dene derim. Elime FM 2011 daha geçmedi. 2010da süper bir oyuncuydu. İnşallah performansını yükseltmiştir.

remzi1242
17.Kasım.2010, 14:34
başarılar :D gğzel hşkaye

remzi1242
17.Kasım.2010, 14:36
oyuncu komutlarının linki neyim varmı :D

cengavs
17.Kasım.2010, 16:17
başarılar dilerim iyi başlamışsın hikaye çok ilgi çekici olmuş

Ricky Rubio
17.Kasım.2010, 16:19
Başarılar dilerim

YALI1925
18.Kasım.2010, 00:05
İyi başlangıç başarılar ..

tunacino
18.Kasım.2010, 00:56
şu bilimsel gelişim programı nedir acaba?Dizi gibi oldu merak ettim acıkcası :)

Flawless Victory
18.Kasım.2010, 01:33
Bilimsel Gelişim Programı, 10. haftada, isteyen kişilere açıklanacaktır. Herika ile beraber yaptık bu programı. :)

Flawless Victory
19.Kasım.2010, 16:33
BİLİMSEL GELİŞİM PROGRAMI'NIN ETKİLERİ

Davide Faraoni...

http://img88.imageshack.us/img88/8859/farao.jpg

Night_Mare17
19.Kasım.2010, 16:35
BİLİMSEL GELİŞİM PROGRAMI'NIN ETKİLERİ

Davide Faraoni...

http://img88.imageshack.us/img88/8859/farao.jpg

ilaç falan var mı

Flawless Victory
19.Kasım.2010, 16:37
Yok tamamen organik. :)

Dooki
19.Kasım.2010, 18:48
Hep beraber çocuklar.

OHA!

rainmakerr
19.Kasım.2010, 18:50
ben bekliyordum böyle bişey. çok iyi bir antrenman programı tebrik ederim, 10. haftanın gelmesini merakla bekliyorum.

33avci33
19.Kasım.2010, 19:16
Şu BİLİMSEL GELİŞİM PROGRAMI'nı bi paylaşsanda denese FV ya :D

grkm33
19.Kasım.2010, 20:09
Şu BİLİMSEL GELİŞİM PROGRAMI'nı bi paylaşsanda denese FV ya :D

Katılıyorum... :D

Flawless Victory
19.Kasım.2010, 21:23
Bilimsel Gelişim Programı, 10. haftada, isteyen kişilere açıklanacaktır. Herika ile beraber yaptık bu programı. :)

İsteyen kişilere özel mesajla göndereceğim ama paylaşmak yasaktırç :)

Night_Mare17
19.Kasım.2010, 21:34
İsteyen kişi 1 ben.

EndoplazmiK RetikuluM
19.Kasım.2010, 21:46
Bende varım tabiiki. :)

33avci33
19.Kasım.2010, 21:47
İsteyen kişilere özel mesajla göndereceğim ama paylaşmak yasaktırç :)

Tamam söz paylaşmayacağım. Fikir benden çıktı ilk ben rica etsem :D

kalemci
19.Kasım.2010, 21:48
hikayen çok güzel :D ayrıetten bilimsel gelişim programını isteyenlerden biriyim :)

Revolution
19.Kasım.2010, 22:00
Hikaye inanılmaz Emrah abi daha ilk baştan bağladı beni takipçinim, başarılar.. :)

grkm33
19.Kasım.2010, 22:06
Bende varım :D

alexsamed
19.Kasım.2010, 22:42
bende isterim :D

sakary Ali
19.Kasım.2010, 22:58
Sadece ilk sayfayı okudum aslında okumaya çalıştım ama anlayamadım pek birşey :D 6 isim, Douglas, Başkan yapamıyor sen yapıyorsun..Ya bende birşey var anlamadım ya da hikayede bir boşluk var :D :D

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 00:46
Hikayede açık açık yazmışım, hikayeme çamur atmayın şimdi. :p

Antrenman programını 10. haftaya kadar deneyeceğim arkadaşlar eğer bir aksilik çıkarmazsa, isteyenlere göndereceğim ama ilk haftalardaki gibi başarılı gitmezse bir süre daha denemem ve bazı değişiklikler yapmam gerek. Biraz daha geliştirilme istiyor.

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 01:12
:::Şampiyonlar Ligi:::

İlk maçımızda deplasmanda Benfica'yı Eto'o'nun hat-trick'iyle 3-0 yendik ve iyi bir başlangıç yaptık. Gruptaki diğer takımlar aşağıdadır. Tüm maçlarımızı kazanmak hedefimiz.

Ligde de ilk maçımızı kazanmıştık, 2. maçta Udinese ile golsüz berabere kaldık, bunun sebebi de tabi Sneijder'in ilk yarıda kırmızı kart görmüş olmasıydı. Sir Gürbüz şu ana kadar hiçbir maçını kaybetmedi.

http://img695.imageshack.us/img695/9921/puanui.jpg

hakankor
20.Kasım.2010, 11:12
Bende bilimsel antremen programı isteyenleden biriyim :)

görkemm
20.Kasım.2010, 12:42
bende merak ettim şu programı..

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 13:46
İnter Gol Yemiyor!

İnter takımı uzun bir süredir gol yemiyor ve Sir Gürbüz yönetiminde hiçbir maçta yenilgi almadı. Bakalım bu seri daha ne kadar devam edecek.

http://img818.imageshack.us/img818/9642/23329441.jpg

http://img130.imageshack.us/img130/6219/tblq.jpg

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 14:33
Parma 0 - 1 İnter

İnter 1 - 0 Bologna

İnter gol yememe konusunda tüm rekorları alt üst etti. İnter gol yemiyor!

33avci33
20.Kasım.2010, 15:53
7 maçtır gol yemiyorsun gerçekten çok iyi ama gol atma konusundada sıkıntıdasın. Çokmu defansif oynuyorsun yoksa Milito ve Eto'o varken bu kadar az gol atman ilginç

cengavs
20.Kasım.2010, 16:33
gol yememen çok güzel gol atamaman bir o kadar kötü gol sorununa bir çara bul derim

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 17:02
Evet seri nihayet bozuldu. :) 12 maç gol yemedik, 13. maç Bursaspor ile ŞL gruplarında 4. maçtı, ilk 3 maçı kazanmıştık, bu kez de 3-1 kazandık ama Batalla'nın çaprazdan attığı frikik golüyle 12 maçlık gol yememezlik rekoru bitmiş oldu ama ligde henüz gol yemedik bu ünvanımız sürüyor. Ayrıca fazla gol atmamamıza rağmen liderle aynı puanla ikinciyiz.

Taktiğim ofansif bir taktik. 4-3-3'e yakın oynuyorum. İlk sayfada ekran görüntüsü de var dizilişle ilgili.

http://img199.imageshack.us/img199/4200/tblm.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/5522/fiks.jpg

rainmakerr
20.Kasım.2010, 19:05
espanyol gibi bir takımın var az gol atarak çok puan alıyorsun :)

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 19:08
Taktiğim şu ana kadar başarılı ama daha çok gol atarak gol yemezsem daha anlamlı olacak. Şunu söyleyeyim ki kesinlikle defans yapmıyorum.

33avci33
20.Kasım.2010, 19:15
Neyse seriyi yabancı bozmamış bari Bursa atmış golü :)

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 19:34
İnter 2 - 1 Napoli

Hamsik kırmızı kart görünce 1-0 yenik duruma düştüğümüz maçta 2-1 kazandık ama ligdeki gol yememezlik ünvanımız da son bulmuş oldu.

engin361
20.Kasım.2010, 19:45
12 maç gol yememek Çok ciddi bir seri hemde Arada şampiyonlar Ligi maçları varken Tebrikler.

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 19:56
Teşekkür ederim.

Ligde en kötü oynadığımız maçta, 85. dk'da oyuna giren Kadlec'in 90. dk'daki golüyle Brescia önünde deplasmanda 1-0 kazandık ve Juventus'un 3 puan önünde liderliğe yükseldik.

E.Cartman
20.Kasım.2010, 19:58
Hikaye süper Emrah abi okurken ters köşeye düştüm ben Herika sen çıksaydın daha güzel olurdu sanki :p :n::n:

Bu bireysel gelişim programını bende istiyorum merak ettim valla :D

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 22:02
Hikaye süper Emrah abi okurken ters köşeye düştüm ben Herika sen çıksaydın daha güzel olurdu sanki :p :n::n:

Bu bireysel gelişim programını bende istiyorum merak ettim valla :D

Sensin Herika. :)

Gol yememe serisine yine başladık, bunun göstergesi de Roma deplasmanı oldu. Serie A maçında deplasmanda güçlü Roma'yı eze eze 3-0 yendik ve liderliğimizi devam ettirdik.

http://img208.imageshack.us/img208/643/romaa.jpg

DenizlispoR
20.Kasım.2010, 22:34
Klasik Sir Emrah kariyeri olarak gidiyor :D.

Hikayeye ne zaman dahil olabiliriz :n:.

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 22:58
İnter 3 - 0 Genoa (Serie A)

İnter 2 - 1 Benfica (ŞL)

İnter Şampiyonlar Ligi'nde 5'te 5 yaptı ve hedefi olan 6'da 6'ya çok yaklaştı. Ligde de Juventus'un 5 puan önünde lider durumda bulunuyor ve otoritelere göre sezonun en önemli maçı birazdan oynanacak. İnter, Milan ile karşılaşacak ve eğer bu maçı alırsa 2. Juventus ile aradaki fark açılacak ve artık İnter kopacak.

EndoplazmiK RetikuluM
20.Kasım.2010, 23:21
Yemiyoruz ama atamıyoruzda. :) Gol yememek çok iyi ama atamamak kötü oluyor. :) Şampiyonlar Ligi'nde 6'da 6 yapıp kupaya kadar gidebilirsin inşallah Emrah abi.

Flawless Victory
20.Kasım.2010, 23:58
Milan 2 - 2 İnter

Maç süperdi, 2 kere öne geçtik ama kazanamadık. Penaltı yaptırtan Maicon, 3 dk uzatmanın verildiği maçta 90+2 de penaltı yapınca İbraa gole çevirdi ve skor 2-2 oldu. Bundan sonra maçı bitirmedi hakem 90+3'te Hazard soldan ceza alanına girdi ama şut çektiği anda hakem maçı bitirdi, ilginç bir pozisyondu. Sonuçta yenilmedik ve Juventus'un 3 puan önünde liderliğimiz sürüyor. Artık Juventus ve Fiorentina maçları kaldı. Bu maçlarda da beklediğimiz sonuçları almamız gerek.

kalemci
21.Kasım.2010, 02:14
Antreman programı mükemmel :) tekrar teşekkürler..

tunacino
21.Kasım.2010, 02:51
antrenman programını ben de istiyorum.müthiş bişeye benziyo :)

Night_Mare17
21.Kasım.2010, 03:03
Taktik Ven Antreman Paylaşım Alanında Paylaşıldı :)

33avci33
21.Kasım.2010, 10:13
Senin kariyeri takip ettikçe içimde bir Seria A oynama isteği belirdi :D

rainmakerr
21.Kasım.2010, 10:44
Juventus'u yenersen seni şimdiden şampiyon ilan edebiliriz.
Evet maç bitişi düdüğünde bi bug olduğunu düşünüyorum, oyuncum sol çizgiye inip tam orta açıcak düdük çaldı ya.

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 12:00
Sorun var evet.

İnter ilk yenilgisini aldı. Palermo'ya kendi sahasında 3-1 yenildi. Buraya kadar namağlup gelmemiz çok önemliydi. Neyse, bu bizim üzerimizdeki stresi de atmış oldu.

:::İNTER COENTRAO'YU ALDI:::

İnter takımı Chivu'nun 4 aylık sakatlığı ve bu bölgedeki eksiklik nedeniyle sol beke Portekizli yıldız oyuncu Fabio Coentrao'yu 19.5 milyon TL'ye transfer etti. Oyuncu takıma 2 Ocakta, yaklaşık 1 ay sonra katılacak.

http://img193.imageshack.us/img193/7124/coent.jpg

hakankor
21.Kasım.2010, 12:36
İyi transfere benziyor. :)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:55
Geçen sene almıştım sağlam oyuncu:)Ama İnter'de iş yapar mı bilemem:D

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 15:07
Chuvu çok sakatlanıyor. Santon da solak değil, dolayısıyla DL'ye almam gerekirdi.

nekop
21.Kasım.2010, 15:23
komutanlarla ortak kariyer istiyoruz sir. :D

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 15:32
TSK Spor Klübü diye bir data bile çıkaracağım sen ne diyorsun. :)

nekop
21.Kasım.2010, 15:46
TSK Spor Klübü diye bir data bile çıkaracağım sen ne diyorsun. :)
herkesin stamina 20 olur herhalde. :D

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 15:57
herkesin stamina 20 olur herhalde. :D

Evet korkudan. :)

İNTER DÜNYA ŞAMPİYONU!

Klüp dünya şampiyonasında Pahong'u 3-1 yenen İnter finale yükseldi ve finalde İnter tam 29 şut çekti fakat sadece 116. dakikada Sneijder ile bir gol bulabildi İnter ve Pachuca'yı 1-0 yenerek dünya şampiyonu oldu. İnter takımı 7 milyon TL'nin sahibi oldu.

http://img139.imageshack.us/img139/2084/kdsy.jpg

E.Cartman
21.Kasım.2010, 16:52
abi Cissokho'yu düşündün mü bek için ? Sen düşünmüşsündür gerçi :n::n: kaç para istediler ?

sakary Ali
21.Kasım.2010, 16:58
İyi bir transfer Fabio..Zaman zaman oynadığı zaman idare eder en azından.

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 21:53
:::İnter Çok İyi Gidiyor:::

İnter, kendi sahasında rakibi Fiorentina'yı Eto'o'nun golleriyle 2-0 yenerek zor bir virajı atlatmış oldu. Transfer dönemi geliyor ve öncelikli amaç sözleşmesi bitmek üzere olan yıldız adayı oyuncular.

İnter, Şampiyonlar Ligi 2. turunda şanssız bir kura çekti ve Barcelona ile eşleşti ama zaten şampiyon olması için bu güçlü ekipleri elemesi gerekiyor.

http://img541.imageshack.us/img541/1774/sligi.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/1/tbloh.jpg

MoNToLiVo_
21.Kasım.2010, 22:01
İnterde herşey çok iyi ve çok güzel giderken mechul biri kalkar ve Sir Emrah'ın sevgilisine asılır bu sırada barda adama kafa atan sir gürbüz geceyi milano sahillerine bakan bir karakolun nezaretinde gecirerek o an düşünür acaba ben neden bu hale düştüm.. kavgadan sonra basına bilgi sızdıran emniyet müdürü michael acaba ne yapmaya çalışmaktadır. medyada Sir Gürbüz'ün adı neden lekelenmektedir.. Herkes simdi Sir Gürbüzden bir acıklama beklemektedir. Pembe dizileri aratmayan kariyer hikayesinde neler olacak, sir gürbüz bundan sonra ne yapacak, nasıl temize cıkacak ??? barda sevgilisine asılan adam kim ve nereye kayboldu bunların hepsi bir soru işareti olurken. Sir gürbüzün nasıl bir savunma yapacağı merak konusu ....

Özel Haber
Erman Toroslarınoğlu
:icon_evil::D:D:D:icon_evil:

hakankor
21.Kasım.2010, 22:32
İnterde herşey çok iyi ve çok güzel giderken mechul biri kalkar ve Sir Emrah'ın sevgilisine asılır bu sırada barda adama kafa atan sir gürbüz geceyi milano sahillerine bakan bir karakolun nezaretinde gecirerek o an düşünür acaba ben neden bu hale düştüm.. kavgadan sonra basına bilgi sızdıran emniyet müdürü michael acaba ne yapmaya çalışmaktadır. medyada Sir Gürbüz'ün adı neden lekelenmektedir.. Herkes simdi Sir Gürbüzden bir acıklama beklemektedir. Pembe dizileri aratmayan kariyer hikayesinde neler olacak, sir gürbüz bundan sonra ne yapacak, nasıl temize cıkacak ??? barda sevgilisine asılan adam kim ve nereye kayboldu bunların hepsi bir soru işareti olurken. Sir gürbüzün nasıl bir savunma yapacağı merak konusu ....

Özel Haber
Erman Toroslarınoğlu

Hikaye güzelmiş. :n:

Flawless Victory
21.Kasım.2010, 23:41

Özel Haber
Erman Toroslarınoğlu

Sir : Adım lekelenmeye çalışılsa da buna cevabı sahada verdik ve sadece işimizi yapma kararı aldık. Bu skor hepsine kapak olsun.

Juventus 0 - 1 İnter... Büyük Zafer!!!

İnter Juve'yi deplasmanda devirerek çok büyük bir avantaj elde etti.

http://img638.imageshack.us/img638/4194/juven.jpg

MoNToLiVo_
21.Kasım.2010, 23:54
Sir : Adım lekelenmeye çalışılsa da buna cevabı sahada verdik ve sadece işimizi yapma kararı aldık. Bu skor hepsine kapak olsun.

Erman Toroslarınoğlu sir gürbüzü ikili oyuna çekerek istediğini elde etti ve sir gürbüzü hakaretten mahkemeye verdi... :n:

Flawless Victory
22.Kasım.2010, 00:34
İlk maçında, maçın yıldızı seçilen yeni transfer Coentrao, ikinci maçında da bu muhteşem gole imza attı. Hagi'nin Monaco'ya attığı golün daha güzeli.

http://www.youtube.com/watch?v=4XlkkM8MHSk

Flawless Victory
22.Kasım.2010, 17:00
İnter 0 - 0 Napoli

İnter İtalya Kupası çeyrek final maçında Napoli'yi penaltılarla eledi, Cesar 3 penaltı kurtararak yıldızlaştı. İnter'in gol atamamasının sebebi olarak Coentrao ve Maicon'un sakatlanması ve yedekte bek oyuncu olmadığı için Materazzi'nin bek oynaması gösteriliyor. Forvette de Eto'o dan yoksun çıkan İnter gol yollarında etkisiz kaldı.

EndoplazmiK RetikuluM
23.Kasım.2010, 14:54
Emrah abi maçları tam maç modundamı izliyorsun ?

Flawless Victory
23.Kasım.2010, 15:23
:: Devre Arası İstatistikleri :::

Goller / Toplam şut : 57/486
Maç başına ortalama şut : 14.72
Kaleyi bulan şut / Toplam şut : 189/486
Penaltı golü / Kazanılan penaltı : 5/6
Başarılı pas / Toplam pas : 7530/9444
Ortalama pas sayısı : 286
Bir oyuncuya maç başına düşen ortalama pas : 16
Top kapma / Top kapma girişimi : 665/1067
Gol yemediği maç / Maç : 26/33 (Julio Cesar)
Yediği gol / Maç : 10/33 (Julio Cesar)
Ortalama boy : 1.82 m
Ortalama kilo : 75 Kg
Ortalama yaş : 23
En çok maç oynayan : 140 maç (Javier Zanetti)
En iyi ilk 5 oyuncu :

1. Lucio : 7.6 puan, 8 gol, 2 asist, 2 maçın adamı.
2. Maicon : 7.49 puan, 0 gol, 8 asist, 5 maçın adamı.
3. Fabio Coentrao : 7.45 puan, 1 gol, 1 asist, 1 maçın adamı.
4. Cristian Chivu : 7.32 puan, 0 gol, 3 asist, 0 maçın adamı.
5. Wesley Sneijder : 7.29 puan, 6 gol, 10 asist, 2 maçın adamı.

En golcüler :

1. Eto'o : 13 gol
2. Milito : 8 gol
3. Hazard, Lucio : 8 gol

:: Devre Arasında Yapılan Transferler :::

Oyuncular sezon sonu takıma katılacaklar.

Juan Angel Albin --> Bedava
Urby Emanuelson --> Bedava
Marco Livaja --> Bedava
Pichu Atienza --> Bedava
Marco Rossi --> Bedava

Leandro Gioda --> 450 bin TL

Flawless Victory
23.Kasım.2010, 15:58
İnter'in yeni gol yememezlik serisi sürüyor. İnter son 11 maçta gol yemedi ve 2 maç daha gol yemezse bir önceki 12 maçlık rekoru egale edecek.

Revolution
23.Kasım.2010, 16:05
Sonuçlar ve istatistikler çok iyi Emrah abi, tebrik ediyorum devamını bekliyorum :)

33avci33
23.Kasım.2010, 20:12
şu gol yememe işini bi ben beceremedim ya :)

rainmakerr
23.Kasım.2010, 20:50
Lucio 8 golü kornerlerden mi attı?

Flawless Victory
23.Kasım.2010, 23:33
9 gole ulaştı ama en fazla 3'ü kornerdendir, diğerleri ceza alanı içindeki pozisyonlarda oldu.

Flawless Victory
24.Kasım.2010, 00:33
İnter, 10-10 tamamlanan maçta Parma'yı kendi evinde 1-0 mağlup ederek 12 maçlık gol yememe rekorunu egale etti ve 13 maçtır kalesini gole kapadı. Bu ikinci seri taraftarları çok heyecanlandırdı. 2. takım Napoli ile arasında 5 puanlık var, Napoli, İnter'in kazandığı bu haftada puan kaybederse fark daha da açılacak. Sezonun 25. haftası.

front
24.Kasım.2010, 00:40
Devre arasına geldin, bilimsel antreman programından bahsetmedin FV, hayırdır o ne oldu? Sorunsuz devam mı ediyor? mümkünse bana da özel mesajla atabilir misin merak ettim? =) Bedavaya kapattığın oyuncularda iyi olmuş tebrikler başarılar. =)

Flawless Victory
24.Kasım.2010, 18:47
Antrenman bölümünde paylaştım onu. Teşekkür ederim.

33avci33
24.Kasım.2010, 19:41
antreman programı gerçekten çok iyi. Gelecek sezon zirveye oynayacağım küçük canavarlarımla :D

Flawless Victory
24.Kasım.2010, 22:49
Barcelona 1 - 1 İnter (Şampiyonlar Ligi 2. Tur İlk Maç)

Goller :

Milito (İnter)
Messi (Barcelona)

İnter'in 14 maçlık gol yememezlik serisini, birçok sakat oyuncunun olduğu maçta Barcelonalı Messi bozdu. 85. dk'da Messi'nin attığı gol Barcelona'yı bir anlamda kâbustan uyandırdı. İnter çok önemli bir beraberlik aldı. İkinci maçta bakalım erken finali kim kazanacak.

33avci33
24.Kasım.2010, 23:52
2. tur için fazla bir maç Barça-İnter maçı :)

Camp Nou'dan avantajlı dönmüşsün

Flawless Victory
24.Kasım.2010, 23:52
İnter Harika Gidiyor!

İnter, kendi sahasında ligin dibindeki Brescia'yı 5-0 ile gole boğdu. 14 maçtır ligde yenilmeyen İnter, çok uzun bir süredir de "ligde" gol yemiyor. İnter ligin bitmesine 9 hafta kala en yakın rakibinin 9 puan önünde lider durumda. Son maçta 2. sıradaki Napoli deplasmanında 0-0 ile 1 puan çıkaran İnter, altın değerinde 1 puanı kapmış oldu.

http://img217.imageshack.us/img217/5861/tablo0.jpg

33avci33
24.Kasım.2010, 23:56
İnter Harika Gidiyor!

İnter, kendi sahasında ligin dibindeki Brescia'yı 5-0 ile gole boğdu. 14 maçtır ligde yenilmeyen İnter, çok uzun bir süredir de "ligde" gol yemiyor. İnter ligin bitmesine 9 hafta kala en yakın rakibinin 9 puan önünde lider durumda. Son maçta 2. sıradaki Napoli deplasmanında 0-0 ile 1 puan çıkaran İnter, altın değerinde 1 puanı kapmış oldu.

http://img217.imageshack.us/img217/5861/tablo0.jpg

Şampiyonluk artık garanti. 9 hafta yetmez 11 puan farkın kapanmasına. Ee nerde kutluyoruz şampiyonluğu :D

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 00:19
Şampiyonluğu kutlamak için bir yer beğendim, sonra açıklayacağım, ben garanti işi severim. Daha şampiyon olmadık. :p

İNTER BARCELONA'YI ELEDİ

İnter, büyük rakibi Barcelona'yı deplasmanda aldığı beraberliğin rahatında çıktığı, Messi'nin sakatlığı nedeniyle oynayamadığı, Biabiany'nin yıldızlaştığı ve 2 gol attığı maçta, kendi sahasında 2-0 yendi ve çeyrek finale yükseldi. Kontra atak taktiği ile sahaya çıkan İnter, iki golü de kontra ataktan buldu, Barcelona sahadan adeta silindi!

http://img251.imageshack.us/img251/9066/barcc.jpg

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 01:28
İnter Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile eşleşti. İspanyol devini eleyebilmek için 6-7 as oyuncumuzun yokluğunda çok savaşmalıyız.

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 01:48
İnter Real Madrid'i perişan etti. Rakibin Ronaldo, Casillas, Ramos gibi oyuncuları cezalı veya sakat olduğu için oynayamadılar bizde de çok eksik vardı. Genç forvet Vossen ile maça çıkan Sir Gürbüz, deplasmandan 3-0 galip ayrıldı ve tarih yazdı. Real Madrid'in şansı çok azalsa da ikinci maçta daha dikkatli oynayacağız.

http://img502.imageshack.us/img502/5822/realg.jpg

Düzeltme : İnter 2. maçta Real Madrid'e kendi sahasında 3-2 yenilmesine rağmen turu geçti. Yarı finaldeki rakibi Manchester United İnter'in.

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 12:30
:::İNTER SERİE A ŞAMPİYONU:::

İnter deplasmanda Palermo'yu 1-0 yenerek Sir Gürbüz yönetimindeki 3. kupasını aldı, Serie A şampiyonu oldu. 34. haftadaki Palermo maçı diğer takımların ocağını söndürdü. Barcelona, Real Madrid gibi devleri Şampiyonlar Ligi'nde eleyen ve Manchester United gibi diğer bir devle eşleşen İnter, artık bütün konsantrasyonunu Şampiyonlar Ligi'ne verecek. Ligde ise kalan 4 haftada genç oyunculara şans verecek.

http://img193.imageshack.us/img193/6728/tbly.jpg

kasım akdemir
25.Kasım.2010, 12:42
Mattia Destro var sanırım interde fena adam.

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 12:58
İNTER EZER, ARKASINA BAKMAZ!

İtalya'nın ve dünyanın en iyi futbol klübü İnter, 2. turda Barcelona, çeyrek finalde Real Madrid'den sonra yarı finalde İngiliz devi Manchester United'ı da bozguna uğrattı. Birçok oyuncusunun sakat ve cezalı olduğu maçta İnter sadece sahaya çıkan 11 ile Manchester United'ı perişan etti ve kendi sahasında 3-0'lık net bir galibiyet aldı. Eto'o 2 golle yıldızlaşırken, İnter artık final için heyecanlanmaya başladı.

http://img21.imageshack.us/img21/7011/manuky.jpg

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 13:44
Manchester 1 - 0 İnter

İnter Şampiyonlar Ligi Finali'ne yükseldi. Deplasmanda rakibine 1-0 yenilen İnter takımı finale çıktı. Yarı finalde Sevilla'yı eleyen Bayern Münih ile İnter finalde karşılaşacak.

Revolution
25.Kasım.2010, 15:42
Emrah abi müthişsin.. Muhteşem bir şekilde sezonu tamamlayacaksın anlaşılan. :)

rainmakerr
25.Kasım.2010, 18:43
Biabiany'nin performansına hayran kaldım, bana da atmıştı 2 gol genoa'dayken

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 20:27
İnter Cesena'yı da eleyerek İtalya Kupası'nda finale yükseldi. Artık Serie A şampiyonluğunun üstüne İtalya Kupası ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu ekleyemek şart oldu.

İtalya Kupası Finali :

Milan - İnter

Şampiyonlar Ligi Finali :

FC Bayern - İnter

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 22:42
İTALYA KUPASI İNTER'İN! HEM DE MİLAN'I EZEREK!

İnter, efsane taktiği ile Milan gibi bir devi daha ezdi. Milan doğru dürüst pozisyona bile giremedi. Birçok yıldız sahadan silindi. Cambiasso, Maicon, Hazard gibi yıldızların yokluğunda bile İnter gücünden bir şey kaybetmiyor. Bu ahenk bozulmayacak, kimse bozamayacak gibi görünüyor. Dünyada şu anda İnter'i yenebilecek bir takım görünmüyor. Şampiyonlar Ligi finalinde Bayern'e bile artık kimse şans tanımıyor.

http://img521.imageshack.us/img521/2447/italh.jpg

Flawless Victory
25.Kasım.2010, 23:57
SEZONUN EN İYİ GOLÜ ANKETİ

"Pandev"

http://www.youtube.com/watch?v=4LmU83EpwII

"Coentrao"

http://www.youtube.com/watch?v=4XlkkM8MHSk

"Hazard"

http://www.youtube.com/watch?v=Bu9BvCMwiU8

"Sneijder"

http://www.youtube.com/watch?v=VbuzAxLjnLg

Oylama 1 gün sürecektir.

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 00:11
İNTER AVRUPA'NIN EN BÜYÜĞÜ!!!

İnter Şampiyonlar Ligi finalinde Bayern Münih'i Eto'o'nun golüyle 1-0 yenerek kupaya uzandı ve Avrupa'yı yine salladı. Barcelona, Real Madrid, Manchester United ve son olarak Bayern Münih'i dize getiren İnter, artık sportif başarıların yanında saha dışında da çalışmalara başlayacak.

http://img818.imageshack.us/img818/8695/slfin.jpg

GeorgeWeah
26.Kasım.2010, 14:40
Muhteşem bir sezon geçirdin abi.

Oyum ise Coentrao ya :)

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 14:50
Teşekkür ederim. :)

Çok iyi oyuncular aldık, özellikle bir transferimiz orta sahaya büyük katkı sağlayacak.

GeorgeWeah
26.Kasım.2010, 14:55
Teşekkür ederim. :)

Çok iyi oyuncular aldık, özellikle bir transferimiz orta sahaya büyük katkı sağlayacak.
Yeni transferleri bekliyorum. :D

Revolution
26.Kasım.2010, 16:27
Ligi 3 kupayla süper bir şekilde kapattın Emrah abi tebrik ederim...

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 18:58
:::TRANSFERLER:::

http://img189.imageshack.us/img189/9092/transferlera.jpg

:::SEZON İSTATİSTİKLERİ:::

* Gol/Şut vs. istatistikleri ilk yarıya aittir.

Goller / Toplam şut : 57/486
Maç başına ortalama şut : 14.72
Kaleyi bulan şut / Toplam şut : 189/486
Penaltı golü / Kazanılan penaltı : 5/6
Başarılı pas / Toplam pas : 7530/9444
Ortalama pas sayısı : 286
Bir oyuncuya maç başına düşen ortalama pas : 16
Top kapma / Top kapma girişimi : 665/1067
Gol yemediği maç / Maç : 26/33 (Julio Cesar)
Yediği gol / Maç : 10/33 (Julio Cesar)

* Tüm sezona aittir.

Ortalama boy : 1.82 m
Ortalama kilo : 76 Kg http://img40.imageshack.us/img40/5204/okyukari1.gif
Ortalama yaş : 23
En çok maç oynayan : 146 maç (Javier Zanetti) http://img40.imageshack.us/img40/5204/okyukari1.gif
En çok kazanan : 28.5 m TL (Samuel Eto'o)
En az kazanan : 12.75 b TL (Awoh Michaletti)
En yüksek seyirci katılımı : 80.018 (Real Madrid, Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçı)
En düşük seyirci katılımı : 47028 (Cagliari, Serie A maçı)
En çok gol atılan maç : 5-0 (Brescia, Serie A maçı)
En büyük gol yememezlik serisi : 14 maç (11.12.2010 - 19.02.2010)
Gol atılamayan en büyük seri : 3 maç
En golcü : 26 (Samuel Eto'o)
Bir maçta en çok gol atan : 3 (Samuel Eto'o, Benfica Şampiyonlar Ligi grup maçı)
En çok asist : 18 (Wesley Sneijder)
En iyi puan ortalaması : 7.52 (Lucio)
En kötü disiplin : 17 sarı kart (Lucio)
En yaşlı oyuncu : Javier Zanetti (37 yaş, 291 gün)
Taraftarlar arasında yılın oyuncusu : Lucio
Gol atan en genç oyuncu : Vaclav Kadlec (18 yaş, 174 gün)
Gol atan en yaşlı oyuncu : Walter Samuel (33 yaş, 21 gün)
Kullanılan en başarılı taktik : 4-3-2-1 (Kanat)
Kendi sahasında attığı gol : 43
Deplasmanda attığı gol : 18

En iyi ilk 5 oyuncu :

1. Lucio : 7.55 puan, 11 gol, 3 asist, 12 maçın adamı.
2. Maicon : 7.51 puan, 0 gol, 10 asist, 7 maçın adamı.
3. Fabio Coentrao : 7.42 puan, 1 gol, 6 asist, 3 maçın adamı.
4. Samuel Eto'o : 7.31 puan, 26 gol, 4 asist, 7 maçın adamı.
5. Wesley Sneijder : 7.26 puan, 9 gol, 18 asist, 3 maçın adamı.

* Kilit oyuncu :

Julio Cesar : 6.91 puan, 59 maç, yediği gol 20, gol yemediği maç 46.

En golcüler :

1. Eto'o : 26 gol
2. Milito : 17 gol
3. Lucio : 11 gol
4. Hazard : 10 gol
3. Sneijder : 9 gol

En pahalı transferler :

2010/11 || Eden Hazard || LOSC Lille Metropole || 45 m TL
2011/12 || Marek Hamsik || Napoli || 22 m TL

:::SIR GURBUZ KARİYER İSTATİSTİKLERİ:::

Yönettiği klüp sayısı: 1 (İnter)
Bir klüpte geçirdiği en çok gün : 371 gün
Oynadığı toplam süre : 371
Kariyer kazancı : 9.25 m TL
Yaptığı tatil : 0
Aldığı oyuncu sayısı : 17
Aldığı oyuncuların maliyeti : 117 m TL
Sattığı oyuncu sayısı : 9
Sattığı oyunculardan kazanç : 15.5 m TL
Bir oyuncu için ödenen en büyük miktar : 45 m TL (Eden Hazard)
Bir oyuncudan elde edilen en büyük kazanç : 7.5 m TL (Cristian Chivu)
Oyuncu menajerlerine ödenen para : 22.5 m TL
Defterden silinen oyuncu sayısı : 28

* Kariyer istatistikleri

Yönettiği maç : 60
Kazandığı : 44
Beraberlik : 11
Mağlubiyet : 5
Attığı gol : 101
Yediği gol : 20
Galibiyet yüzdesi : % 73
Kazandığı kupa : 5

Dünya Klüpler Şampiyonluğu : 1
Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu : 1
Avrupa Süper Kupası şampiyonluğu : 1
İtalya Süper Kupası şampiyonluğu : 1
İtalya Serie A şampiyonluğu : 1

En iyi 11 :

http://img507.imageshack.us/img507/7996/eniyionbir.jpg

TeNaciOUS MidFieLdeR
26.Kasım.2010, 19:12
Konu basligini gorunce "28 gun sonra" diye bi film vardi, o serideki 3.film sandim. "28 yil sonra" :n::n:

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 19:14
Konu basligini gorunce "28 gun sonra" diye bi film vardi, o serideki 3.film sandim. "28 yil sonra" :n::n:

Ama doğru anlayan ilk kişi oldun abi. :D

EndoplazmiK RetikuluM
26.Kasım.2010, 19:21
Benim oyum da Coentrao'ya. :)

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 19:30
Mancini, İnter'in gitmesi için ödediği 8 m TL sayesinde Napoli'ye transfer oldu. Sir Gürbüz ile arası iyi olmayan Mancini, klüpten ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada,

"O iyi bir teknik direktör olabilir, bunu aldırdığı kupalara bakarak söyleyebiliriz ama Sir Gürbüz yaşının adamı değil, onu sevmiyordum. Şimdi ilk hedefim İnter maçında gol atmak olacak" dedi.

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 21:55
İnter İtalya Süper Kupası'nın Sahibi

İnter oynadığı oyunlar sezona henüz hazır olmadığını gösterdi ama Milan'ı bu durumda bile yenebileceğini gösterdi. İnter Sir Gürbüz yönetimindeki 6. kupasını da almış oldu.

http://img228.imageshack.us/img228/9258/itkup.jpg

Revolution
26.Kasım.2010, 22:23
Kaldığın yerden devam ediyorsun abi bakalım bu sene de aynı başarıyı görecek miyiz :)

Flawless Victory
26.Kasım.2010, 22:36
Yılın Golü Coentrao'dan!

Taraftarların verdiği oylar sayesinde Coentrao'nun golü yılın en iyisi seçildi. Oy verenlere teşekkür ediyoruz. İşte o süper gol :

http://www.youtube.com/watch?v=4XlkkM8MHSk (http://forum.turksportal.net/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2F watch%3Fv%3D4XlkkM8MHSk)

Flawless Victory
27.Kasım.2010, 00:36
İNTER AVRUPA'NIN YİNE EN BÜYÜĞÜ!

İnter Atletico Madrid'i Lucio'nun uzatma dakikalarında attığı iki golle yenerek Avrupa Süper Kupası'nın sahibi oldu.

http://img35.imageshack.us/img35/2792/superkupa.jpg