PDA

View Full Version : Bilinmezlik Hikayesi

Börk
16.Kasım.2010, 00:57
Belgium
Brüksel-11.43

Yarı profesyonel olan futbol hayatım 28 yaşında sona ermişti.Sadece oynadığı süre içerinde değerli olan binlerce oyuncu gibi bende bir kenara itilmiştim.Yollar bizi Belçika'ya kadar
sürüklemiş,teyzemlerin evinde amaçsız bir şekilde hayatımı devam ettiriyordum.

Sıkıldığım da yaşça küçük çocuklarla futbol oynuyordum.Futbol benim için bir yaşam kaynağıydı.Zamanı öldüremiyordum,aklıma bir takımı çalıştırmak gibi bir fikir geliyordu ama futbolculuk kadar haz vereceğinden emin değildim.

Elimden geldiğince maç kaçırmamaya çalışıyordum,Türkiye'den eniştemin adına aldırdığımız bir uydu alıcıyla da Galatasaray'ın Avrupa maçlarını takip ediyordum.Teyzemlere artık yük olduğumu düşünerek buradan ayrılmaya karar verdim.

The Brussels Airport
Brüksel - 05.50

Yıllardır hayalini kurardım,İngiltere'de top koşturmak için.Ama bu sefer futbol oynamak için değil bir hayat kurmak için İngiltere'ye uçuyordum.Bavulumda bir kaç kıyafet,bir de bilgisayarım vardı.Anons yapıldı ve uçaklara geçtik.Uzun bir yolculuk oldu.Nasıl oldu anlamadım ama uyuyakalmışım.Kalktığım da saçlarıma kadar terlemiştim.

Kabul ettim. (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163)

Bursaspor
16.Kasım.2010, 01:01
Başarılar dilerim.

KristaL
16.Kasım.2010, 01:03
ve bir hikaye daha :) başarılar :)

Legendary
16.Kasım.2010, 01:20
Başarılar dilerim ama uyandığında nerdeydin ? :n:

Börk
16.Kasım.2010, 01:42
Teşekkür ederim.

06.12 - England
Birmingham Airport

Yolculuk buraya kadardı.Uçaktan inerken derin bir nefes aldım,yaşayacağım yerin havasıydı artık bura.Fazlasıyla terlemiştim,bir lavaboya girerek üstümü değiştirdim.Bir taksi durdurup en yakın bir konaklama yerine götürmesini rica ettim.Otele girdim,kaydımı yaptırdım.Odama yerleştim,uykumu almıştım uzun uzun neler yapacağımı düşündüm.

- Haz vermeyeceğini düşündüğüm menejerliğe burada dönebilirdim.

Ama nasıl ?

E.Cartman
16.Kasım.2010, 01:45
ep;1873645']Başarılar dilerim ama uyandığında nerdeydin ? :n:

ve neden terlemiştin :n::n:

Sheriff
16.Kasım.2010, 10:00
Aga devam, güzel gidiyorsun. Sakın küt diye şu takımla anlaştım şeklinde açıklama, hikayeyi devam ettir...

sakary Ali
16.Kasım.2010, 10:48
Hadi bakalım Berk buradan nereye gideceksin :D

Börk
16.Kasım.2010, 15:59
@ Spy.94 & [Rec]ep

Uyandığımda nerede olduğu diğer seride yazdım.

Uyurken bazı insanlar kalktığın da aşırı terlerler.

@ Sheriff

Önerin için sağ olasın agam.

14.42 Birmigham Centrum

Düşüncelerimden sonra duşumu alıp dışarıya gezintiye çıktım.Şehirde dolaşmaya başladım ve genellikle gençlerin olduğu bir restauranta girdim.Hafif bir şeyler atıştırdım ve bir kahve içtim.Yapacaklarımı gözden geçirdim.

- İş bulup bir yuva kurmayı planlıyordum. Yuva kurma aşaması gerçekten zor olacaktı.Çünkü İngiltere'de yeni yeni insanlar kültürlerini bilmiyorsun.İngilizcem fena değildi ve yerinde bunu ilerletmek istedim.Cebimdeki az buçuk parayla bir İngilizce kursuna yazıldım.

Birmigham Otel
Birmigham - 23.00

Uzun zamandır monoton bir hayatım vardı zaten.Bir değişiklik olsun diye otelin eğlence mekanına indim.Çılgınca eğleniyordu herkes,bense onları izleyip kendi kendime iç geçiriyordum.1 bardak içkimi bitirdim.1 bardak,1 bardak derken sarhoş olmuşum.Kalktığım da öğlendi.

A.FaruK
16.Kasım.2010, 16:14
Vaay Börk kariyer açmış haberimiz yok :). Başarılar diliyorum :)

Oghuse
16.Kasım.2010, 16:16
Birmingham'la pat diye anlaşacakmış gibi. Merakla bekliyoruz. Belki takımla anlaşmaz sadece hikaye yazar. :D

DenizlispoR
16.Kasım.2010, 20:38
Berk bizi ters köşeye yatırır , başarılar ağam :D.

BaFraLı
16.Kasım.2010, 20:39
Başarılar Berk. Değişik bir kariyer oluyor :D

Börk
16.Kasım.2010, 21:12
@ A.Faruk , BaFraLı , DenizlispoR

Teşekkürler beyler :)

@ baZinga

Abi o zaman Belçika'da başlamam gerekmez miydi :D Teşekkürler.

Birmigham Otel - 13.40

Gerçekten çok içmişim.Geceye dair hiç bir şey hatırlamıyordum.Bir ağrı kesici alıp,kafayı koydum yastığa.İngiltere pahalı bir şehirdi.Dün ne kadar harcadığımı düşündüm.Yataktan fırlayarak ceketimin cebine koştum.Cüzdanım yoktu.Koşar adımlarla otel görevlisinin yanına gittim ve gece barda cüzdanımı kaybettiğimi söyledim.Onlar da odamda değilse bundan bizim sorumlu olamayacaklarınıı söyledi.Cüzdanımda sadece para vardı.Diğer tüm önemli eşyalarımı bavulumdan ve ceketimin cebinden çıkarmamıştım.En fazla 1 hafta yetecek param kalmıştı.İnancımı yavaş yavaş kaybediyordum.

33avci33
16.Kasım.2010, 21:32
Hadi Börk para da bitti artık para kazanma vakti :)

içimden bir ses "girdim bir cafeye çalışmaya başladım" diyeceksin diyor hikaye acıklı bir hal almaya başladı :D

alexsamed
16.Kasım.2010, 21:44
çok güzel gidiyosun merakla bekliyorum takımını.:D

last breath
17.Kasım.2010, 00:05
Hikayeli bir kariyer süper olmuş gerçekten.Hikayede sürükleyici baya,hadi bakalım neler olucak acaba, merakla bekliyoruz:)

Addolorato
17.Kasım.2010, 00:05
Bence henüz hikaye netleşmemişken Aston Villa'ya git Berk. Oda Birmingham şehrinin takımı.

Oghuse
17.Kasım.2010, 00:12
Abi o zaman Belçika'da başlamam gerekmez miydi Teşekkürler.

Ne alaka çözemedim.. :D

Xacubona
17.Kasım.2010, 00:20
Basarılar berk'cigim.

Legendary
17.Kasım.2010, 00:41
Ben de şehirde dolanırken bir anda benimle karşılaştı ve bana paraya ihtiyacı olduğunu söyledi.Ben de hemen bizim klübe top toplayıcı olarak aldırdım. :n:
Şaka bir yana gerçekten güzel gidiyor. :)

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
17.Kasım.2010, 01:11
hazır Birminghamdasın direk Birmingham City'e imza at Börk. Paranda bitiyor,yeni Tayland'lılar sağlam maaş verir :D

Börk
17.Kasım.2010, 02:38
Çok teşekkürler beyler.Beğendiğinize sevindim :)

Birmigham Otel
15.32

İçim sıkılmıştı.Biraz otel bahçesinde hava aldıktan sonra.Anı defterimi çıkardım.Günlüklerimi okudum,eskiden ne de mutluydum.Şimdi gurbette,beş parasızdım.Yalnız yaşamak zordu ama artık zor gelmiyordu.

Param kalmamıştı,Birmigham Otel'den ayrılma zamanı gelmişti.Daha ucuz bir pansiyona yerleşmek en iyisiydi.Sonra da önüme çıkan ilk iş teklifini kabul edecektim.Yoksa hayat bir daha darbe daha vuracaktı,bir kez daha vurmak üzere.

Börk
17.Kasım.2010, 03:04
AYRILIK - 18.39

Ayrılma fikrini gerçeğe dönüştürdüm.Aklımda iki şey vardı.1'si tekrar ana memleketime dönmek,2.si İngiltere'de kalmak.İngiltere'de oldukça ucuz bir pansiyona yerleştim.Önemli olan sadece yatacak bir yerim olmasıydı.

Korsanlık işi aklıma gelmedi değil.Türkiye'de yapılması kolay olsa da İngiltere'de yapmanın cezasının nerelere gidebileceğini düşündüm,vazgeçtim.

Pansiyona yerleştikten sonra,mevsimlerden sonbahar yağmurlu bir havada İngilizce Kursu'na gitmek için yola çıktım.1-2 dakika kala binanın önündeydim.Ortam gayet güzeldi,bir bayanla yan yana oturduk.Sarışın,çok şeker bir kızdı.Birmigham'da oturuyormuş onlarda.Uzun zamandan sonra sosyalleşmenin tadını çıkararak pansiyona döndüm.Uyumak en iyi çareydi,çünkü en az da olsa eğlencem eve geldiğim de son buluyordu.Bu yüzden direk yatmayı tercih ediyordum

K1nq35
17.Kasım.2010, 08:32
Başarılar dilerim hikayeler çok güzel :)

Sheriff
17.Kasım.2010, 08:46
15. ligden bir takım almanı bekliyorum aga..

sakary Ali
17.Kasım.2010, 12:02
İngilizceyi öğreniyorsan İngilizce konuşulduğu bir yerde iş bulursun herhalde.

A.FaruK
17.Kasım.2010, 12:24
Bence varya Berk parasızlıktan aç kalacak bi takımlada anlaşamıyacak yıllarca İngilterelerde sürünecek :)

Legendary
17.Kasım.2010, 14:19
Bence varya Berk parasızlıktan aç kalacak bi takımlada anlaşamıyacak yıllarca İngilterelerde sürünecek :)
Aynen sana katılıyorum.
Bence bunu FM'ye bağlayamayacak.Konu kapanacak. :0:

Ricky Rubio
17.Kasım.2010, 16:27
Başarılar...

Börk
18.Kasım.2010, 02:32
Teşekkürler beyler , spoiler vermeyin :p

Chapter - İş bulma,başlagıç

Birmigham'da ünlü bir Fast Food yerinde garsonluk işi için başvuru yaptım.Garsonluk için temel soruları biliyordum,bu bulabileceğim en iyi işti.Başvurum kabul edilmişti uzun zamandan sonra ilk kez bu kadar mutluydum.Kutlama gereği bile duymuştum bu küçük işi kabul edildim diye.Hemen telefona sarılarak İngilizce kursunda yanında oturduğum kızı aradım.Cebimdeki son parayı da onla harcamak istedim.

- Yeah

- Nasıl gidiyor Eva ?

- Her zaman ki gibi.Senin ?

- Gezelim mi biraz dışarıda ? Evini önünden alayım seni.

Adresi aldıktan sonra evinden aldım.Bir restauranta oturduk.Garson yanımıza yaklaştı.İç geçirdim kendi kendime.Ona garsonluk yaptığımı söylememiştim,şu an okuduğumu ve ailemle yaşadığımı biliyordu.Aklıma türlü türlü şeyler geliyordu.Niye ben bunları düşünüyordum.Kendime geldiğim de garson 4.kez efendim diyormuş,onu da Eva söyledi.Yemeklerimizi yedikten sonra,biraz konuştuk Eva'yla.Sonra saat geç olduğunu ve gideceğini söyledi.Aldığım gibi evine bıraktım Eva'yı.Her şey için teşekkür etti.Yine eve geldim,yine her şey son buldu.

Sheriff
18.Kasım.2010, 03:34
Olsun be aga, bir daha ki sefere artık :zuhaha

Kage
18.Kasım.2010, 04:08
Bence alt yapıyı calıştır sen genç yetenek bul keşif et sonra alırsın Berk bu işler böyle yani vaktini Evalarla harcıcağına git oyuncu bul halı sahalarda oyuncu ara olmaz arkadaş böyle.

sakary Ali
18.Kasım.2010, 11:11
Artık Berk bir sonuçlansın bence :) :D

33avci33
18.Kasım.2010, 12:35
Ben demiştim gidip bir cafede falan çalışacak diye :D

Ben Börk'ten umudumu kesmeye başladım bu iş td değilde müdürlüğe doğru gidecek gibi :D

Dooki
18.Kasım.2010, 12:43
Yıl 2025

Uzun süren restoran yıllarımdan sonra artık müdür yardımcısı olmuştum :n:

33avci33
18.Kasım.2010, 12:53
Müdür yardımcısı olduktan sonra Eva ile de evlenir artık :D

Dooki
18.Kasım.2010, 13:08
Ohoooo yöneticiler kapatın bu konuyu, adam hayatını anlatıyor resmen, yuva kurması, garsonluk hayatı, FM ile ilgili hiçbir şey yok :n:

Börk
18.Kasım.2010, 13:39
@ Sheriff

:n:n:n:n:

@Kage

Eva'yı görsen öyle demezdin :p

@SakaryAli

Sıkıldığınızı biliyorum ama olayları birbirine bağlayabilmem için yeni olaylar olması gerekiyor.

@33avci33

Güzel tahmin.Göreceğiz

@ Dooki

Yavaş yavaş her şey :)

Restaurant - 07.00

Saat 7'de işbaşı yaptım.O gün içime Galatasaray formamı giymiştim.Restauran o gün çok kalabalıktı.Tek başımaydım ve yetişmekte zorlanıyordum.Saçları kır ve ağırmış biri restauranta geldi.Güzelce bir süzdü beni , futbolla ilgileniyor musun diye sordu.Bende 10 sene civari futbol oynadığımı ve sakatlıklardan dolayı bırakmak zorunda kaldığımı anlattım.Kendisi bir takımın başkanıymış.Teknik direktörleriyle sorunlarını anlattı.Can kulağıyla dinliyordum.Benim de bu işle ilgilendiğimi söyledim.Cevap vermedi ve yemeğini bitirip oradan ayrıldı.Cebime de 20 dolar sokuşturdu.Anlayamadım..

alexsamed
18.Kasım.2010, 13:42
oh be! sonunda, işte başlıyoruz..:D

BaFraLı
18.Kasım.2010, 13:48
Bekliyoruz takımı.

Legendary
18.Kasım.2010, 14:05
Restaurant - 07.00

Saat 7'de işbaşı yaptım.O gün içime Galatasaray formamı giymiştim.Restauran o gün çok kalabalıktı.Tek başımaydım ve yetişmekte zorlanıyordum.Saçları kır ve ağırmış biri restauranta geldi.Güzelce bir süzdü beni , futbolla ilgileniyor musun diye sordu.Bende 10 sene civari futbol oynadığımı ve sakatlıklardan dolayı bırakmak zorunda kaldığımı anlattım.Kendisi bir takımın başkanıymış.Teknik direktörleriyle sorunlarını anlattı.Can kulağıyla dinliyordum.Benim de bu işle ilgilendiğimi söyledim.Cevap vermedi ve yemeğini bitirip oradan ayrıldı.Cebime de 20 dolar sokuşturdu.Anlayamadım..
Oh be !
Sonunda para kazandın. :n:

Dooki
18.Kasım.2010, 14:14
20 dolar avans :n:

Börk
18.Kasım.2010, 18:23
: ) Teşekkürler beyler.

Mesai biraz fazla sürmüştü.Günlük 30 dolara çalışıyordum.Bahşiş olarak aldığım 20 lirayı çıkardım,üzerinde telefon numarası yazıyordu.Bunu parayı veren teknik direktör de yazabilirdi parayı aldığı başka biri de.Hemen aradım açan olmadı.Tekrar tekrar aradım.Sonuç değişmedi.Sonunda telefonu birisi açtı.Teknik direktördü.Akşama kadar düşündüğünü büyük risk olsa da beni takımında görmek isteyebileceğini söyledi.Yarın restauranta gelecek,ayrıntıları anlatacaktı.

33avci33
18.Kasım.2010, 18:25
Nihayet sonunda garsonluktan td'ye terfi edeceksin :D

Profilde yazan takım değildir heralde demi Liverpool değildir :D

BaFraLı
18.Kasım.2010, 18:51
Güzel bağladın hikayeyi :D. Yeşil sahalarda görmek istiyoruz seni.

alexsamed
18.Kasım.2010, 19:10
çook güzel bağladın merakla bekliyorum takımını..

cengavs
18.Kasım.2010, 20:18
çok başarılı bir hikaye merakla bekliyorum

playeray
18.Kasım.2010, 21:35
Nihayet sonunda garsonluktan td'ye terfi edeceksin :D

Profilde yazan takım değildir heralde demi Liverpool değildir :D

Süper tespit ehehe :n:

33avci33
18.Kasım.2010, 23:37
Süper tespit ehehe :n:

Garsonluktan Liverpool td'ye terfi ederse basın Börk'ü de başkanıda yer :icon_biggrin:

sakary Ali
18.Kasım.2010, 23:53
Leed United'ın başkanı olmasın..Dikkat et ha dayak falan yeme adamdan.

Börk
18.Kasım.2010, 23:57
@33avci33

Yok yok nereden çıkardın onu arkadaşla yaptığımız ortak kariyerden kalma o = )

@ BaFRaLı & alexsamed

Teşekkürler beyler,sağ olun ..

@ cengavs

Teşekkür ederim,istek olursa takımı seçtikten sonra da hikayeye devam edeceğim.

Restaurant - 09.12

Başkan gelmişti,çok sıcak karşıladı beni.Ben sadece elimi uzatıp tokalaşacaktım,o ise eski bir arkadaş gibiydi.Sarılacaktı neredeyse..Ayrıntıları konuşuyorduk,ben o kadar bu işte odaklanmışım ki daha hangi takımın başkanı olduğunu bile sormamıştım.Kağıtta gördüm,Forest Green'di.

Forest Green - England Conference League

- Haftalık 600 € , Temmuz 2012'ye kadar Forest Green takımına imzamı attım.

Biraz Forest Green'i tanıyalım.

Yeterince kaliteli bir kadrosu olmayan ve maddi sıkıntılar çeken Forest Green,çoğu kez kümeye düşmemeye oynayan bir takım.Maçlarını The New Lawn Nailsworth, Stroud Valley oynanan F.Green'in seyirci kapasitesi 5147.

Takma İsimler : FGR , Rovers , The Little Club On The Hill
Ezeli Rakipler :

- Shortwood United
- Harrow Hill
- Gloucester City
- Cheltenham Town

Sheriff
19.Kasım.2010, 00:00
Güzel aga devam, merakla takip edeceğim. Taktik lazım olursa çal kapımı :n:

alexsamed
19.Kasım.2010, 00:02
hikayeler çok güzel gidiyor devam etmeni isterim yeni takımında da başarılar.:) takipçinim

33avci33
19.Kasım.2010, 00:15
eee hadi hayırlı uğurlu olsun başarılar :)

Haftalık 600 iyidir. Eva'yı bi yemeğe çıkarır muhabbeti ilerletirsin artık yakındada biz söz yaparız :D

E.Cartman
19.Kasım.2010, 00:20
sen yanlış mesleğe girdin Börk, git roman falan yaz :n::n:

Forest Green'de başarılar ;)

last breath
19.Kasım.2010, 11:13
Berk valla baya güzel oldu hikaye,tebrıkler.Artık teknik direktörlüğün zamanı,bakalım forrest green'i
nerelere getiriceksin.Merakla beklıyoruz.Başarılar.:)

sakary Ali
19.Kasım.2010, 13:31
Forest Green ha..Başarılar..

Homer J.S
19.Kasım.2010, 13:35
Hikaye güzel, kariyerde öyle olur umarım.

Başarılar Berk.

engin361
19.Kasım.2010, 13:51
Müthiş bağlamışsın Umarım kariyerde böyle başarılı olur

playeray
19.Kasım.2010, 15:19
Kulüp Binasının Önü - 11.56

Üstüste aldığım 8 yenilgiden sonra yönetim beni ani bir kararla kovdu ve kendimi kapının önünde buldum. Artık beş parasızdım. 12.30'da Eva ile buluşmam vardı. Gittim ve beş parasız kaldığımı, ona bakacak, yemek ısmarlayacak param olmadığını söyledim. Bana "Üzülme hayatım, geçicek hepsi" demesini bekliyordum. Fakat öyle bir tokat çaktı ki, ne olduğunu anlayamadım. Son sözleri "seni terkediyorum. zaten sevmiyordum da heh" oldu.Artık her şey bitmişti. Kötü bir futbolculuk kariyerinden sonra, teknik direktörlük kariyerim de başlamadan bitmişti. Ve artık sevdiğim kadın da gitmişti. Umutsuzluğa kapıldım ve kaldığım pansiyona gittim. Artık her şeyin bittiğini biliyordum ve eşyalarımın arasından baba yadigarı Desert Eagle'ı çıkartıp başıma dayadım. Şehadet getirip son nefesimi verdim.

MUTSUZ SON.

cengavs
19.Kasım.2010, 15:45
kariyer hikayesi bitti deme sakın ya güzel gidiyordu böyle

Dooki
19.Kasım.2010, 21:13
Kulüp Binasının Önü - 11.56

Üstüste aldığım 8 yenilgiden sonra yönetim beni ani bir kararla kovdu ve kendimi kapının önünde buldum. Artık beş parasızdım. 12.30'da Eva ile buluşmam vardı. Gittim ve beş parasız kaldığımı, ona bakacak, yemek ısmarlayacak param olmadığını söyledim. Bana "Üzülme hayatım, geçicek hepsi" demesini bekliyordum. Fakat öyle bir tokat çaktı ki, ne olduğunu anlayamadım. Son sözleri "seni terkediyorum. zaten sevmiyordum da heh" oldu.Artık her şey bitmişti. Kötü bir futbolculuk kariyerinden sonra, teknik direktörlük kariyerim de başlamadan bitmişti. Ve artık sevdiğim kadın da gitmişti. Umutsuzluğa kapıldım ve kaldığım pansiyona gittim. Artık her şeyin bittiğini biliyordum ve eşyalarımın arasından baba yadigarı Desert Eagle'ı çıkartıp başıma dayadım. Şehadet getirip son nefesimi verdim.

MUTSUZ SON.

Özet: Gelen geçen bize taktı, ben de kendime taktım. :n:

Börk
21.Kasım.2010, 03:23
Beyler çok teşekkür ederim.Beğeniyorsanız ne mutlu.Devam etmemi isteyenler varsa devam ederiz hikayeye.

Chapter - İşı

Kulüp binasının önündeydim.Koskoca bina,o kadar heyecanlıyım ki çıkıştan girmeye çalışıyorum.Güvenlik gülüyor sonra anlıyorum ki çıkıştan giriyorum.

Merdivenleri koşar adamlarla çıkmıştım.Bir kaç imza daha gerekiyordu onları attım.Daha Eva'nın haberi yoktu olanlardan.Yine mutlu haberi onla paylaşacaktım.Başka kimsem mi vardı ?

Eva'yı aradım.

- Yeaah.

- Nasılsın görüşmeyeli ? Sana bir süprizim var.

- Tamam.Hazırlanıyorum canım.

Afalladım.Vardı tanıdığım canım diye her erkeğe hitap edenler ama Eva onlardan değildir diye düşündüm.Özel hissettim kendimi,ilk kez. Bu düşünceler içersinde Eva'nın evine vardım.Delilerce eğlendik,gecelere kadar..

Eve gittim,ama ilk kez karamsar değildim.Rahat uyudum,Eva'yı düşünerek.

Börk
21.Kasım.2010, 03:25
Bütçemiz 0'dı ve çok az bir maaş bütçemiz vardı.Forvet arkası ve forvet mevkine transferde bulunduk

Brice Uras | St | 23 | France

http://img21.imageshack.us/img21/3884/briceuras.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=briceuras.jpg)

Oumar Tchomogo | Amc | 32 | Benin

http://img834.imageshack.us/img834/5430/oumartchomogo.jpg (http://img834.imageshack.us/my.php?image=oumartchomogo.jpg)

Homer J.S
21.Kasım.2010, 12:26
Hikayeye devam et aslanım.

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:59
Hadi bakalım:)Hikaye güzel ve kariyer de iyi olacağa benziyo:)Takımın bütçesinin kötü olması dezavantaj ama eğer krizi fırsata çevirirsen 20 seneye alırsın Ş.Ligini:n::n:

BaFraLı
21.Kasım.2010, 13:45
Transferler güzel başarılar.

cengavs
21.Kasım.2010, 13:55
sonunda martaon başladı

playeray
21.Kasım.2010, 15:10
Chapter - İşı

Kulüp binasının önündeydim.Koskoca bina,o kadar heyecanlıyım ki çıkıştan girmeye çalışıyorum.Güvenlik gülüyor sonra anlıyorum ki çıkıştan giriyorum.

O nasıl bir anlatımdır öyle :n:

Börk
21.Kasım.2010, 15:52
O nasıl bir anlatımdır öyle :n:

Öyle bir anlatım :)

Diğer arkadaşlara yorumları için teşekkürler :)

bySilver
21.Kasım.2010, 22:23
Bekliyoruz Berk. :)

Börk
22.Kasım.2010, 23:43
Birmigham Resturant
07.16

2 gündür restauranta uğramamıştım bile.En zor zamanımda bana iş veren insanları bir çırpıda silemeyeceğimi düşündüm.Resturanta vardığımda,aklımda 2 gün neden gelmediğimi soracakları geçirdim.Patronun yanına gittim,Forest Green takımında teknik direktörlük işine başladığımı,size yarı yolda bırakmamak için yerime başkasını bulana kadar ayrılmayacağımı söyledim.Patron tamam dedi.Orayı terk ederken hayattaki insanların bana yaptıklarını onlara yapmamıştım.İşte bu yüzden göğsüm kabarık çıktım Restauranttan.

cengavs
22.Kasım.2010, 23:50
biraz yorucu olacak 2 iş ama olsun buna da dayanırsın

33avci33
23.Kasım.2010, 00:41
Birmigham Resturant
07.16

2 gündür restauranta uğramamıştım bile.En zor zamanımda bana iş veren insanları bir çırpıda silemeyeceğimi düşündüm.Resturanta vardığımda,aklımda 2 gün neden gelmediğimi soracakları geçirdim.Patronun yanına gittim,Forest Green takımında teknik direktörlük işine başladığımı,size yarı yolda bırakmamak için yerime başkasını bulana kadar ayrılmayacağımı söyledim.Patron tamam dedi.Orayı terk ederken hayattaki insanların bana yaptıklarını onlara yapmamıştım.İşte bu yüzden göğsüm kabarık çıktım Restauranttan.

Patron yememiştir bu td işini. Ben olsam paspası eline tutuştururdum hem 2 gündür yoksun hemde benle kafa buluyorsun diye (q)

Fearless Coward
23.Kasım.2010, 00:58
Beyler çok teşekkür ederim.Beğeniyorsanız ne mutlu.Devam etmemi isteyenler varsa devam ederiz hikayeye.

Chapter - İşı

Merdivenleri koşar adamlarla çıkmıştım.Bir kaç imza daha gerekiyordu onları attım.Daha Eva'nın haberi yoktu olanlardan.Yine mutlu haberi onla paylaşacaktım.Başka kimsem mi vardı ?

Eva'yı aradım.

- Yeaah.

- Nasılsın görüşmeyeli ? Sana bir süprizim var.

- Tamam.Hazırlanıyorum canım.

Afalladım.Vardı tanıdığım canım diye her erkeğe hitap edenler ama Eva onlardan değildir diye düşündüm.Özel hissettim kendimi,ilk kez. Bu düşünceler içersinde Eva'nın evine vardım.Delilerce eğlendik,gecelere kadar..

Eve gittim,ama ilk kez karamsar değildim.Rahat uyudum,Eva'yı düşünerek.

Kaç adamla çıktın :n: :n: :n: şaka bir yana Börk çok iyi bir sunum var hem kariyer hem sunum baya bir zamanını alıcak ama olsun sen böyle devam et acelemiz yok. :)

Ahmet Göktaş
23.Kasım.2010, 01:59
Çok güzel heyecanlı anlatyorsun yavrucuğum.

Oghuse
23.Kasım.2010, 02:37
Para birimi olarak Euro ve Dolar yerine Sterlin kullanırsan döviz bürosuna gitmek zorunda kalmazsın.. :D

Börk
24.Kasım.2010, 21:28
Para birimi olarak Euro ve Dolar yerine Sterlin kullanırsan döviz bürosuna gitmek zorunda kalmazsın.. :D

Tamam abi tamam :n:

Herkese çok teşekkürler :icon_biggrin:

Forest Green 2-1 Gateshead

16 ' Oumar Tchomogo soldan ortasında,Brice Uras'ın kafa vuruşu kaleciden dönüyor,Uras'ın önünde kalan top ağlarla buluşuyor.

61 ' Micheal Fowler'ın pasında topla buluşun Isaac Shaze 20 metreden vurduğu harika şutla Forest Green durumu 2-0'a getiriyor

90 + 3 ' Kornerden gelen topa yükselen Garry Mulligan farklı bire indiriyor

http://img130.imageshack.us/img130/9984/forestgreen21gateshead.jpg (http://img130.imageshack.us/my.php?image=forestgreen21gateshead.jpg)

http://img413.imageshack.us/img413/1324/forestgreen21gatesheads.jpg (http://img413.imageshack.us/my.php?image=forestgreen21gatesheads.jpg)

Tchomogo 6 hafta sahalarda yok.
Styche kırmızı kart cezalısı.

Börk
24.Kasım.2010, 21:39
Birmigham Restaurant
Şimdi İnandın mı ?

Restaurant patronu benimle kafa buluyor diye inanmamıştı teknik direktörlük işine.Eva'yla ikisini maça davet etmiştim.Maç başlamıştı.Her golden sonra Eva'ya dönüp bu gol sana işareti yapıyordum.Neden ama bilmiyordum..

cengavs
24.Kasım.2010, 21:45
maçı kazanman güzel bir de maçtan sonra direk restaurantamı gittin:D

Oghuse
25.Kasım.2010, 13:25
Yediğin golden sonra da yapıyor muydun o işareti.. :D

Raheem Lawal.
25.Kasım.2010, 17:59
İngilterede yemek Fiyatları nasıl Adanada Çok Cazip :D

rainmakerr
25.Kasım.2010, 18:47
3 sayfayı bir nefeste okudum çok güzel olmuş.

playeray
25.Kasım.2010, 20:27
Birmingham değil mi o ?

Börk
27.Kasım.2010, 23:01
@ Cengavs

Orada Birmighan Restaurant derken oranın patronunu kastetmek için yazdım.Altta da göründüğü gibi maçtaydı patron.

@ baZinga

O yapıyordu da bir hareket söyleyemeyeceğim :n:

@ kewellozan58

Var var öyle yerler.

@ rainmakerr

Teşekkürler :)

@ playeray

Nere ?

Eva'dan hoşlanıyordum.Bu kadar onu yanımda istemem boş olamazdı.28 yaşına kadar hiç bir ciddi ilişkim olmamıştı.Çekingendim,utangaçtım.Eva'ya da hiç açılamazdım.

Forest Green'de işler yolunda gitmiyordu.Kadro yetersizdi,para sıfırdı.Kocaman bir 0 vardı transfer bütçesinde ve finans olarak çok kötüydük.

Bunları kafamın içinden birer birer geçirirken uyuyakalmışım.Sabah kalktığım da saat öğleni geçmiş,antremana gecikmiştim.Daha ilk antremanı asarken başıma neler gelebileceğin ufak ufak kestirebiliyordum.

Börk
27.Kasım.2010, 23:15
Hayes & Yeading 3-1 Forest Green

http://img534.imageshack.us/img534/3330/hayesyeading31fgreen.jpg (http://img534.imageshack.us/my.php?image=hayesyeading31fgreen.jpg)

Forest Green 0 - 2 Crawley

http://img827.imageshack.us/img827/5553/forestgreen02crawley.jpg (http://img827.imageshack.us/my.php?image=forestgreen02crawley.jpg)

Galibiyetten sonra bir havaya girmiştim.Çok büyütmüştüm kendimi - ki cezası da sonraki 2 maçı kaybetmek oldu.Kafamda ki sorunlardan mı bilmiyorum ama işler yolunda gitmiyordu yine..

sakary Ali
27.Kasım.2010, 23:24
Topla takımı Berk..Galibiyetten sonra dediğin gibi umutlandık ama yine olmadı.

Börk
27.Kasım.2010, 23:35
Tchomogo sakatlandı,Jones'i de 5-6 hafta kaybettik işimiz çok zor..

last breath
28.Kasım.2010, 18:07
İyi bi başlangıcın ardından ard arda 2 yenilgi ve üstüne 2 tane sakat,gerçekten işin zor Berk

BaFraLı
28.Kasım.2010, 18:08
Son maçlarda kötüsün ama toparlanacan inşl. :D

Börk
28.Kasım.2010, 18:20
@ last breat & BaFraLı

Sağ olun beyler toparlanacağız inşallah.

Kettering 2-1 Forest Green

http://img715.imageshack.us/img715/2751/kettering21forestgreen.jpg (http://img715.imageshack.us/my.php?image=kettering21forestgreen.jpg)

Forest Green 3-4 Wimbledon

http://img816.imageshack.us/img816/15/forestgreen34afcwimbled.jpg (http://img816.imageshack.us/my.php?image=forestgreen34afcwimbled.jpg)

Uras ile anca buraya kadar.

Tamworth 0-2 Forest Green

http://img220.imageshack.us/img220/9029/tamworth02forestgreen.jpg

Forest Green 1-1 Histon

http://img6.imageshack.us/img6/8798/forestgreen11histon.jpg (http://img6.imageshack.us/my.php?image=forestgreen11histon.jpg)

Eastbourne Boro 2-2 Forest Green

http://img522.imageshack.us/img522/1336/eastbourneboro22forestg.jpg (http://img522.imageshack.us/my.php?image=eastbourneboro22forestg.jpg)

http://img841.imageshack.us/img841/7912/forestgreentables.jpg (http://img841.imageshack.us/my.php?image=forestgreentables.jpg)

http://img138.imageshack.us/img138/7766/briceurasgoal.jpg (http://img138.imageshack.us/my.php?image=briceurasgoal.jpg)

8 maç 9 puan ile oldukça kötü bir durumdayız.Çok çabuk gol yiyoruz ve sakatlıklar gerçekten can sıkıyor.

Lee Smith 8 hafta sakatlandı.

Brice Uras 8 maçta 7 gol atarak takımın tüm gol yükünü sırtlıyor.

Oumar Tchomogo tam antremanlara başladı.

Kage
28.Kasım.2010, 18:58
Vay demek sonunda takım bulmuşun ama Eva seni bozar bence bırak Evayı :n:

last breath
28.Kasım.2010, 23:13
Kötü gidiş devam ediyor belli ki,sakat oyuncuların iyileşmesini beklersen çok puan kaybedersin bana göre,taktiksel açıdan değişiklikler yapmaya bak bence

cengavs
29.Kasım.2010, 21:48
gidiş kötü ama çıkmadık candan ümit kesilmez:D

bySilver
30.Kasım.2010, 00:06
Aşağı yukarı aşağı yukarı foresstt kümeyee

DenizlispoR
30.Kasım.2010, 07:45
Hal vaziyet berbat Berk :D.

33avci33
01.Aralık.2010, 23:00
Bence sen bir an önce Eva ile evlen. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler :D yoksa küme düşecen aile hayatını düzene sok önce :D

sokullu
03.Aralık.2010, 17:10
farklı ve güzel bir şey denenmiş ama ilk 2 sayfada çok başka yaklaşılmış olaya, gırgır geçenler de var tabii ama, farklılığa bu kadar kapalı olmamamız gerekir bence. sonuçta bu bir oyun ve burası da oyunun forumu, "başla artık şuna" saçma bir yaklaşım bana kalırsa.

neyse; gördüğüm en özgün kariyerlerden biri, başarılar.

Börk
03.Aralık.2010, 17:18
kümeye düşersem kapatırım bu kariyeri:n:

@ sokullu

şu yapılan 98 yorumdan kendi yorumlarımı çıkarmadan söylüyorum ama en etkilendiğim,devam etme isteğimi canlandıran yorumlardan biriyidi.yukarıdaki dediklerinde de haklısın.aslında hikayeyi daha devam ettirmeyi düşünüyorum ama sıkılanlar olmuş,doğaldır.herkes beğenecek diye bir şey yok.alta da ekleyeyim.

gördüğüm en güzel yorumlardan biri,teşekkürler :)

helalpara
03.Aralık.2010, 18:50
İngiltere alt ligleri tutkunu biri olarak seçimi tebrik ediyorum ayrıca özgün yorum tarzınıda zevkle okuyorum...Başarılar...

Börk
03.Aralık.2010, 23:25
@helalpara

teşekkürler,beğenmene sevindim.

-----

Kötü sonuçlar,bir yandan Eva derinden etkilemişti beni.Kafa dağıtayım diye çıktım evden,cebimde para vardı.Vodka,cin,bira ne varsa aldım.Birayla kola,vodkayla cin karıştırarak 2'şer duble içtim.Ne mi oldu ? Sabah kalktığım da tuvalette namaz kılar vaziyette bulundum.

rainmakerr
05.Aralık.2010, 09:46
devam etmeni merakla bekliyorum.

DenizlispoR
05.Aralık.2010, 10:10
Berk kaç litre içtin şu karışımdan :D.

Börk
08.Aralık.2010, 22:22
Bir kaç gün istirahata çekildim.Takım zor günlerdeydi,antreman ve morale en ihtiyaç duyduğumuz zamandı.Takımın başında değildim.Futbolcuların yapmadığı sorumsuzluğu ben yapmıştım.Çabuk kendimi toparlamaya çalıştım.Aynanın karşısına geçtim.Gözlerimin altı hafif mor,göz kapaklarım şişikti.Bir kaç kere su vurdum yüzüme.Üstümü değiştirdim ve kulübe doğru yola çıktım.Yüzümdeki o hali görünce herkes neden gelmediğimi anladı.Onlar hasta olduğumu sanarken,ben içkiyle kafa buluyordum...

Forest Green 2-3 Newport Co

http://img522.imageshack.us/img522/6748/forestgreen23newportco.jpg (http://img522.imageshack.us/my.php?image=forestgreen23newportco.jpg)

Wrexham 0-1 Forest Gren

http://img262.imageshack.us/img262/7296/wrexham01forestgreen.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=wrexham01forestgreen.jpg)

Forest Green 0-1 Luton

http://img808.imageshack.us/img808/3545/forestgreen01luton.jpg (http://img808.imageshack.us/my.php?image=forestgreen01luton.jpg)

Bath 4-3 Forest Green

http://img257.imageshack.us/img257/928/bath43forestgreen.jpg (http://img257.imageshack.us/my.php?image=bath43forestgreen.jpg)

4 haftada 9 puan kaybederek kötü gidişe " Devam " diyoruz.

last breath
08.Aralık.2010, 22:46
Kötü gidişe devam diyosun'da artık düzelme vakti be kardeşim.Güveniyoruz sana,inş.Eva ilede evlenicen,hikayeyi mutlu bitiricez:)

bySilver
08.Aralık.2010, 22:59
Bu ne Berk hadi lan hadi seni bekliyoruz.

cengavs
09.Aralık.2010, 00:07
bu oerformanstan acil "U" dönüşü lazım

K1nq35
09.Aralık.2010, 13:34
bu oerformanstan acil "U" dönüşü lazım

Katılıyorum :)

Börk
13.Aralık.2010, 19:50
Uzun süre ayrı kaldık :)

---
Hayat gerçekten zordu ve ben iliklerime kadar bu zorluğu yaşamıştım.Eva'dan başka hiç bir yakınım olmadığını düşünerek biraz sosyalleşmek için otobüsle gideceğim yere gitmeye karar verdim.Biraz çarpıntı,sonra mide bulantısına kapıldım.Küçükken de yol tutardı beni diye iç geçirdim.Yavaş yavaş konuşmaları yavaşlatılmış gibi anlıyor,eşyaları hareket ederken görüyordum.Otobüste fenalaşmışım,uyandığım da hastahanedeydim..

Börk
19.Aralık.2010, 13:33
Hastanede önemli bir şey olmadığını söylediler.Panik atak olmaktan çok korkmuştum.Bir kaç ilaç yazıp yolladılar.

Forest Green 0-2 York

http://img17.imageshack.us/img17/831/forestgreen02york.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=forestgreen02york.jpg)

Barrow 3-4 Forest Green

http://img46.imageshack.us/img46/6222/barrow34forestgreen.jpg (http://img46.imageshack.us/my.php?image=barrow34forestgreen.jpg)

Forest Green 3-0 Altrincham

http://img42.imageshack.us/img42/2523/forestgreen30altrincham.jpg (http://img42.imageshack.us/my.php?image=forestgreen30altrincham.jpg)

FA CUP 1.ST - Forest Green 5-2 Newport Co

http://img811.imageshack.us/img811/4273/forestgreen52newportco.jpg (http://img811.imageshack.us/my.php?image=forestgreen52newportco.jpg)

Darlington 1-3 Forest Green

http://img543.imageshack.us/img543/7665/darlington13forestgreen.jpg (http://img543.imageshack.us/my.php?image=darlington13forestgreen.jpg)

Kidderminster 3-1 Forest Green

http://img607.imageshack.us/img607/9619/kidderminster31forestgr.jpg (http://img607.imageshack.us/my.php?image=kidderminster31forestgr.jpg)

FA CUP - Chelmsford 1-1 Forest Green

http://img545.imageshack.us/img545/4038/chelmsford11forestgreen.jpg (http://img545.imageshack.us/my.php?image=chelmsford11forestgreen.jpg)

2.maç evimizde oynanacak.

Forest Green 2-0 Southport

http://img208.imageshack.us/img208/6749/forestgreen20southport.jpg (http://img208.imageshack.us/my.php?image=forestgreen20southport.jpg)

Forest Green 1-1 Chelmsford ( 4-5 ) P - Chelmsford

http://img602.imageshack.us/img602/1539/forestgren4511chelmsfor.jpg (http://img602.imageshack.us/my.php?image=forestgren4511chelmsfor.jpg)

Cambridge 4-1 Forest Green

http://img524.imageshack.us/img524/8574/cambridge41forestgreen.jpg (http://img524.imageshack.us/my.php?image=cambridge41forestgreen.jpg)

Forest Green 3-1 Mansfield

http://img502.imageshack.us/img502/5880/forestgreen31mansfield.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=forestgreen31mansfield.jpg)

FA TROHPY - Forest Green 1-1 Darlington

http://img444.imageshack.us/img444/7391/forestgreen11darlington.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=forestgreen11darlington.jpg)

FA TROHPY - Darlington 1-5 Forest Green

http://img694.imageshack.us/img694/6334/darlington15forestgreen.jpg (http://img694.imageshack.us/my.php?image=darlington15forestgreen.jpg)

Grimbsy 3-2 Forest Green

http://img577.imageshack.us/img577/9995/grimsby32forestgreen.jpg (http://img577.imageshack.us/my.php?image=grimsby32forestgreen.jpg)

http://img811.imageshack.us/img811/1158/23hafta.jpg (http://img811.imageshack.us/my.php?image=23hafta.jpg)

Son haftalarda biraz toparlanma süreci geçirsek de durumumuz vahim.Yerimizden kesinlikle memnun değiliz ama kadro kalitemiz bunu gerektiriyor.Artık şampiyonluk çok zor,play-off'larda öyle.

Fa Cup'da 2 tur sonunda kaybettik.Oradan ün ve para kazanmak istiyorduk ama olmadı.

Fa Cup Trohp'de ise ilk turu da geçtik.

Brice Uras takımın gol yükünü çekiyor.Gerçekten çok yararlı bir transfer oldu , aynı zamanda Tchomogo da takımın asist yükünü çekiyor..

BaFraLı
19.Aralık.2010, 13:36
Fena değil iyi gidiyosun. :)

last breath
19.Aralık.2010, 13:36
Bir toparlanma var ama dediğin gibi yeterli değil artık önümüzdeki sezona bakıcaz :)

DenizlispoR
19.Aralık.2010, 16:28
Berk ümitlerini gelecek sezona ertele bence :D.

denlis
20.Aralık.2010, 21:11
çok güzel bir hikaye inşallah devam ettirirsin

PaVLeNKo
21.Aralık.2010, 16:26
Güzel bir hikaye sikilmadan 4 sayfayi geride biraktim,kariyerinde basarilar dilerim sanirim ikinci sezon basariyi yakalayacaksin..

rainmakerr
22.Aralık.2010, 21:55
önümüzdeki sezon şampiyon olacağına eminim. olsun alt ligler zorlu oluyor kötü devam edince sürekli kötü gidiyor.

Börk
14.Ocak.2011, 19:01
Kötü gidiş derinden etkilemiş,içimde anlamadığım bir sıkıntı vardı.Bu sıkıntıları önceden de çok yaşamıştım.Annemi aradım,2 seneye yakındır görmediğim annemi...
Yarım saate yakındır konuştuk,başıma gelenleri,Eva'yı anlattım onu.Aslen İzmirli'ydik.Spor okuluna girene kadar da yaşamımı İzmir'de sürdürüyordum.Tatilde yanına geleceğimi söyleyerek kapattım telefonu.

Forest Green 0 - 0 Barrow

http://img39.imageshack.us/img39/465/forestgreen00barrow.jpg (http://img39.imageshack.us/i/forestgreen00barrow.jpg/)

FA Trophy Semi Final - Forest Green 2-2 Hampton & Richmond

http://img25.imageshack.us/img25/7895/forestgreen22hamptonric.jpg (http://img25.imageshack.us/i/forestgreen22hamptonric.jpg/)

Forest Green 2-3 Kidderminster

http://img51.imageshack.us/img51/1634/forestgreen23kiddermins.jpg (http://img51.imageshack.us/i/forestgreen23kiddermins.jpg/)

FA Trophy Semi Final - Hampton & Richmond 0-1 Forest Green

http://img841.imageshack.us/img841/81/hamptonrichmond01forest.jpg (http://img841.imageshack.us/i/hamptonrichmond01forest.jpg/)

Uras'ın tek golüyle finaldeyiz.

Forest Green 2-3 Darlington

http://img225.imageshack.us/img225/5404/forestgreen23darlington.jpg (http://img225.imageshack.us/i/forestgreen23darlington.jpg/)

Southport 0-1 Forest Green

http://img690.imageshack.us/img690/6176/southport01forestgreen.jpg (http://img690.imageshack.us/i/southport01forestgreen.jpg/)

Altrincham 0-1 Forest Green

http://img8.imageshack.us/img8/1681/altrincham01forestgreen.jpg (http://img8.imageshack.us/i/altrincham01forestgreen.jpg/)

last breath
14.Ocak.2011, 23:13
Ligdeki kötü gidişat devam ediyo gibi ama kupada yarı final iyi olmuş.Devamını bekliyoruz