PDA

View Full Version : 3d ve aynı goller...

ilhanmania
18.Kasım.2010, 15:55
Oyuna Beşiktaş ile başladım ve devamlı 3d takip ediyorum maçları.Oldukça gollü bir gidişat var fakat gollerin yuzde 75 80'i şu iki animasyondan ibaret şu ana kadar.

1) kanattan gelen ortaya defanstan birinin müdalesi ve own goal.şu ana kadar atılan gollerimin çoğunluğu bu şekilde

2)kanattan gelen orta ve tam defans topa vuracakken dıger kanattaki oyuncunun önüne kayarak topa dokunması ve gol..

Ne yazık ki şu anki 3d hangi posizyon gol olacak genellikle atak gelişimnden tahmin edebiliyorum..bu durum sadece bende mi böyle yoksa böyle bir genellik var mı onu merak ediyorum..

Flawless Victory
18.Kasım.2010, 19:13
İlk olmuyor bende ama 2. dediğin doğru. Çok oluyor bende de.

Corpus
18.Kasım.2010, 19:24
Haklısın 2. pozisyon çok oluyor bende de

Oghuse
18.Kasım.2010, 19:28
Iska geçme olayı da çok oluyor oyuncularda.

Corpus
18.Kasım.2010, 20:07
Iska geçme olayı da çok oluyor oyuncularda.

Ben pek rastlamadım galiba nasıl oluyor hangi pozisyonlarda yani ?

kral_67
19.Kasım.2010, 15:39
benim en çok yediğim 2 gol türü
kanattan geliyor rakip benim bek sadece onla beraber yürüyor müdahale yok yapılan orta ve rakip benim iki stoperin önünde yeniden yaratılıyor sanki ve gol...

yine kanattan yapılan arka direğe doğru orta ve benim bek zaten seyrediyorda stopperler ve ters kademedeki bekte seyrediyor ve gol...

Galatasarayla Mensah-Egemen ikilisi ile oynadım stoperde yine yedim bu golü Adanasporla oynuyorum yine yiyorum...
herşeyi denedim adam markajı, defansı geride kurma çakılı pozisyonda oynama ama hiçbiri kar etmedi...

rakip kanattan gelmeye karar verdiği an golü yemiş kabul edip ona göre taktik ayarlamaya başlıyorum ben...
çünkü dünyanın en iyi bekinide koysanız o ortayı yaptırıyor en iyi stoperleride koysanız o topa ceza sahası içinde vurduruyor...

attirson
19.Kasım.2010, 16:34
Evet 2. Bendede Çok Fazla Oluyor .

Clayman
19.Kasım.2010, 17:12
2. pozisyonda ıskalama çok fazla. Kanatlardan geliyor rakip oyuncu ortayı açıyor, 4 defans oyuncusu ıskalıyor topu, arka direkte rakibin diğer kanat oyuncusu topa dokunuyor ve gol. Aynı şeyler, yine sınıfta kaldı gözümde FM.

Zekirdek
19.Kasım.2010, 22:59
2. şekil ile çok sayıda gol buldum. Orta açması 12 olan Dia bile bayabi asiste ulaştı bu şekilde.

ozgenoc
20.Kasım.2010, 11:52
2.pozisyon yoğun şekilde gerçekleşiyor.

Oghuse
20.Kasım.2010, 12:16
Ben pek rastlamadım galiba nasıl oluyor hangi pozisyonlarda yani ?

Top defansın önünde sektikten sonra hava ile müdahele etmeye çalışıp topu ıskalıyor ve arkasındaki rakip atak oyuncu topu sürerek pozisyon yaratıyor.