PDA

View Full Version : FM 2011 Steam'de Offline Oynanmıyor

Flawless Victory
18.Kasım.2010, 19:12
FM 2011'i steamde offline oynayamıyorum. Steam ağına veya internete bağlanılamadı diye bir uyarı çıkıyor. Ne zaman offline modda çalıştır desem bu uyarı yazısı çıkıyor. Bu sene offline oynamayı engellediler mi? Eğer öyleyse paramı isteyeceğim.

ToRoSKaPLaNı
18.Kasım.2010, 22:05
2010 dada açılmış bu sorun.Cevap vermişler belki işine yarayabilir.http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1781079

rainmakerr
18.Kasım.2010, 22:06
Dostum oyuna girdikten sonra offline yapabilirsin.

Sheriff
18.Kasım.2010, 23:00
Ben hergün offline açıyorum steami Emrah, neden öyle oluyorki sende acaba, bi ss koy bakalım istersen.

perpetua
18.Kasım.2010, 23:14
Offline calistirsan bile ilk acarken baglaniyor, senin sen oldugunu kontrol ediyor sonra baglantiyi kopartiyor.

Flawless Victory
19.Kasım.2010, 00:09
Yani dediğine göre internetsiz ortamda oyuna giremeyeceğim değil mi Ömer abi?

rainmakerr
19.Kasım.2010, 00:34
steamimde olan çoğu oyun internet gerektiriyor sizin durumunzla hiç karşılaşmadım. oyunu silip tekrar yüklerken seçeneklerden "via steam" seçeneğini değil de "via dvd" seçeneğini işaretleyip kurmayı dener misiniz.

farfarforfor
19.Kasım.2010, 03:08
Bende steam kullanıyorum evet Steam'i online konumda kullanırken bilgisayarınızı kapatmadan önce offline moduna alırsanız ve bilgisayarı tekrardan açtığınızda oyunu internetsizde oynaya bilirsiniz...

bozoo1903
19.Kasım.2010, 12:05
bi kaç kere bende de sapıttı. bayram tatilinde şehir dışındaydım offline modda oynadım bende.

perpetua
19.Kasım.2010, 15:04
Yani dediğine göre internetsiz ortamda oyuna giremeyeceğim değil mi Ömer abi?

Steam'i acip, offline mode'a gecersen ve steam'i kapatmazsan istedigin kadar oyunu acar kapatirsin.

Ama Steam kapaliyken ve internet'e bagli olmadigin zamanda oyunu acmak icin steam'i acman, senin sen oldugunu internet uzerinden gostermen sonra offline mode'a gecmen gerekli.

koraybahce
14.Mart.2013, 19:22
Steam'i acip, offline mode'a gecersen ve steam'i kapatmazsan istedigin kadar oyunu acar kapatirsin.

Ama Steam kapaliyken ve internet'e bagli olmadigin zamanda oyunu acmak icin steam'i acman, senin sen oldugunu internet uzerinden gostermen sonra offline mode'a gecmen gerekli.

Bir yere tatile gitsek ve internetimiz olmasa bu oyunu oynayamayacağız yani. Durum bu mudur. Aynı hatayı ben de defalarca aldım çünkü de. Hata almamak için yapılacak bir şey yok mu?