PDA

View Full Version : 11.0.0 f154251 hatası

Chinatown
19.Kasım.2010, 16:33
1. sezonumun sonunda böyle bir hata veriyor ve kendiliğinden kapanıyor, internette de böyle bir sorunla karşılaştım nedir durum anlamadım en ufak şekilde oynamama izin vermiyor.:icon_confused:

Flawless Victory
19.Kasım.2010, 16:36
Editör kullanıyorsun sanırım. Editörün bir hatası olabilir

Chinatown
19.Kasım.2010, 16:40
bunu söylemiştim bir konuda, Trabzonsporu alıyorum oyun zor olsun diye rakipleri kuvvetlendiriyordum, peki ne yapmalıyım? editorde değiştirdiğim database i tamamen kaldırmalımıyım? yani görünen o ki oyunumu kurtarma şansım yok

tamam hallettim sorun yok :)

nzmtrk
22.Kasım.2010, 10:27
arkadaşlar önce derdinize derman arayıp sonra da özelden yahut başka bir yerden bulduğunuzda 'tamam hallettim. vınnn...' diye gitmeyiniz. hataların sebeplerini ve çözümlerini de yazarsanız, bir başkası bu hatayı aldığında kaynaktan yararlanmış olur. böylece bi' poka yarar açtığınız konularda.

Chinatown
22.Kasım.2010, 11:47
arkadaşlar önce derdinize derman arayıp sonra da özelden yahut başka bir yerden bulduğunuzda 'tamam hallettim. vınnn...' diye gitmeyiniz. hataların sebeplerini ve çözümlerini de yazarsanız, bir başkası bu hatayı aldığında kaynaktan yararlanmış olur. böylece bi' poka yarar açtığınız konularda.

uslubuna bakarsak valla iyiki yazmamışım, sorunun varsa düzgünce belirtirsin benim konuyu ilk açtığımdaki gibi. böylece bir halta yarar sorduğun sorular.

Universal
22.Kasım.2010, 15:59
Ben editörü kullanmadan da bu hatayı aldım. Ne olacak şimdi? :)

johnson366
27.Kasım.2010, 23:19
arkadaşım sorunu nasıl çözdüğünü bizede anlatırmısın bitürlü çıkamadım işin içinden