PDA

View Full Version : Kırmızı Kart Sorunu

hasanonder
19.Kasım.2010, 20:43
Beyler oyunda belirgin bir kırmızı kart problemi mi var ? Yoksa bana mı denk geldi sadece.Ligin 20.haftasına geldim 20 haftada 6 kırmızı kart gören takım var her hafta bütün maçlarda toplam en az 3 ya da 4 kırmızı kart oluyor.Refree stats girdiğimde 10 maçta 8 kırmızı kart 5 maçta 6 kırmızı kart gösteren hakemler var.Sizin oyununuzda da bu problem var mı?

Since-1907
19.Kasım.2010, 20:45
Bende de rakip takım hemen hemen her maç 10 kişi kalıyor.

Zekirdek
19.Kasım.2010, 23:04
Bende bu sorun yok taktik ile alakalı olabilir. Bende bir Emre birde Lugano kırmızı görüyor. Ama Since-1907'ninde dediği gibi rakip takım daha ağırlıkla kırmızı kart görüyor.

hasanonder
19.Kasım.2010, 23:51
Evet bende görmüyorum pek ama diğer maçlarda çok fazla oluyor kartlar...

sentugo
20.Kasım.2010, 12:10
Bende arada görüyorum.. Hakem direk kırmızıyı çıkartıyor... Oyuncu ortasahada dandik bir müdahale yapıyor, hakem şaaak kırmızı... Oyunda var bir hata..

Stormlord
21.Kasım.2010, 15:27
evet bu problemi ben de yaşıyorum. oyun kart konusunda çok basit yapılmış. agression özelliği yüksek olan oyuncular sürekli sarı kart, 2 ya da 3 maçta bir de ikinci sarı karttan kırmızı kart görüyor. genelde kırmızı kart gören oyuncularınıza bakın çoğunlukla agression özellikleri yüksek oluyor. sürekli sarı kart yer bu oyuncular. cezayla dizginlemek de pek kolay değil. direkt kırmızı kart gördükleri zaman 2 hafta cezayı kabul ediyorlar ama ikinci sarı karttan kırmızı kart gördükleri zaman sadece uyarabiliyorsunuz yoksa küsüyorlar. direkt kırmızıdan sonraki 2 haftalık ceza bazen oyuncunun agression özelliğini düşürebiliyor ama iki sarı karttan kırmızı gören oyuncuya verdiğiniz uyarı hiç bir işe yaramıyor. fm yapımcılarının bu tür önemli ayrıntıları neden yıllardır atladığını anlayabilmiş değilim. oyunda bir dolu diyalog var ama maçta kart görmeye karşı oyuncuyu uyarma gibi bir seçenek yok ne yazık ki. umarım oyunun yapımcıları ilerde bu sorunu çözerler.