PDA

View Full Version : Rakiplerimin maçlarını izleyemiyorum

koraybahce
20.Kasım.2010, 11:27
Arkadaşlar Fenerbahçeyi aldım.Şimdi ligin ilk maçı bursasporla ama bursanın daha önce yaptığı maçlara tıklayınca ne maç analizine (detaylı analiz;orta bloklanan şut,başarılı pas gibi saha üzerinde hepsini gösteren analiz) bakabiliyorum ne de maçlarının özetlerini izleyebiliyorum.Hadi belki dandik takımlarla hazırlık maçı oynadı o yüzden izletmiyor diye düşündüm ama trabzonla oynadıkları süper kupa maçının bile özetlerini izleyemiyorum.Bende mi bi sorun var yoksa oyun mu böyle arkadaşlar

koraybahce
20.Kasım.2010, 17:44
Arkadaşlar mutlaka bir bilen vardır.lütfen cevap yazalım yardımcı olalım birbirimize

di canio
20.Kasım.2010, 18:17
Liglerin detay seviyelerine baktın mı? Detaylar en alt seviyede ise eğer, maçların daha hızlı geçmesi için böyle raporlar oluşturulmuyor. Aklıma ilk gelen bu :)

koraybahce
21.Kasım.2010, 00:35
Liglerin detay seviyelerine baktın mı? Detaylar en alt seviyede ise eğer, maçların daha hızlı geçmesi için böyle raporlar oluşturulmuyor. Aklıma ilk gelen bu :)

liglerin detaylarına nereden bakıyoruz?

di canio
21.Kasım.2010, 01:29
Sağ üst köşedeki FM yazan butonla açılan menüde Detail Level olması lazım. Oradan ayarlayabiliyorsun. Sonradan mesajını bir daha okudum, hazırlık maçları demişsin. Turnuvalarla ilgili ayar yapılıyordu ama hazırlık maçlarından emin değilim.