PDA

View Full Version : Cimbomda Büyük Revizyon !!!

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 00:27
2010 Rijkaard DönemiSezona Rijkaard ile başlayan Galatasaray istenilen futbolu ve sonuçları bir türlü ortaya koyamıyordu.Önce zorlanılan Uefa Avrupa Ligi maçları.Ardından ligte 2'de 0 çeken bir takım.Taraftarın her geçen gün biraz daha sabrı taşıyor daha da ümitsizliğe kapılıyordu.Uefa Avrupa Ligi play-off turunda Ukrayna temsilcisi Karpaty'e eleniyor taraftar çılgına dönüyordu.Sonrasında gelen seri galibiyetler ile taraftarın biraz olsun yüzü gülüyor ancak üst üste gelen Karabük ve Ankaragücü yenilgileri ile Rijkaard'ın ipi çekiliyordu...

Hagi DönemiYönetim Rijkaard'ın gönderilmesinden sonra Galatasarayın efsane isimlerinden Georghe Hagi ile anlaşıyordu.Fenerbahçe deplasmanında alınan 1 puan ile ümit dağıtan Hagi sonrasında gelen Antalya galibiyeti ile taraftarın aklına acaba Hagi yapabilir mi sorusunu akıllara getirdi.Ancak ruhsuz futbolculardan kurulu Galatasaray'da disiplinsizlik,kötü futbol gibi sorunlar yüzünden Galatasaray 2010-2011 sezonunda da ligte umduğunu bulamıyor ancak Ziraat Türkiye Kupasını alma başarısı gösteriyor ve Uefa Kupasına katılma hakkı kazanıyordu.Ancak Georghe Hagi alınan Türkiye Kupasına rağmen görevinden istifa ediyordu.Galatasaray ligi 13.sırada bitirince camia ayağa kalkıyor ve yönetim bu olayda tek suçlunun futbolcular olduğunu söylüyordu.Taraftar ise ligin son haftasında kendi sahasında oynadığı Konyaspor maçında futbolculardan yönetime kadar tüm herkese büyük tepki gösteriyor ve stadda büyük olaylar çıkıyordu.http://i52.tinypic.com/2yotl5i.jpg
Hagi'nin istifasının ardından takımı 2011/2012 sezonunda kimin çalıştıracağı ise belli değildi.Galatasaray yönetimi teknik direktörlüğe başarıya aç bir teknik adam ile devam edeceklerini ve kadronun sıfırdan kurulacağını belirtiyordu...

Kuralları Okudum ve Kabul Ediyorum (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163)

Gelişmeleri takip edin:)
Yorumları Bekliyorum...

RaSenGan
21.Kasım.2010, 00:32
Başarılar Dilerim.

Night_Mare17
21.Kasım.2010, 00:33
BaşarıLar... :)

cengavs
21.Kasım.2010, 00:40
başarılar dilerim

Legendary
21.Kasım.2010, 00:46
Başarılar Ümüt. :)

playeray
21.Kasım.2010, 00:50
Başarılar dilerim.

metinoktay
21.Kasım.2010, 01:21
tüm oyuncuları sat yeni oyuncular al tam revizyon olsun :D başarılar.

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:05
BaşarıLar... :)

başarılar dilerim

ep;1876493']Başarılar Ümüt. :)

Başarılar dilerim.

Sağolun arkadaşlar:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:06
tüm oyuncuları sat yeni oyuncular al tam revizyon olsun :D başarılar.
Aynen öyle olacak:DSağolasın:)

engin361
21.Kasım.2010, 11:21
Başarılar İlk olarak Ayhandan Kurtulalım derim ben :D

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:27
25 Haziran 2011
Galatasaray'da Yeni Teknik Direktör Geçen Sezon Hagi'nin yardımcılığını yapan Tugay Kerimoğlu oldu !!!
http://i54.tinypic.com/xnyhrl.jpg

Galatasaray yönetimi başarıya aç teknik direktör derken Tugay'ı kastediyordu.Galatasaray'ın en sevdiği en çok değer verdiği futbolcularından biri olan Tugay Galatasaray ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.İmza töreninde konuşulanlardan biraz bahsedelim:)

Gazeteci:G
Tugay:T

G:Tugay hocam öncelikle yeni görevinizde başarılar dilerim.Galatasaray tarihindeki en kötü sezonlarından birini yaşadı ve ligi 13.sırada tamamladı.Tüm Galatasaray taraftarı ümitsiz.Bu görevi neden kabul ettiniz ?
T:Öncelikle teşekkür ederim.Galatasaray ne durumda olursa olsun bana gelen teklif benim için büyük onurdur.Ve düşünmeden kabul ederim.Dün Adnan Başkan beni aradı ve Galatasaray'da teknik direktörlük yapıp yapmayacağımı sordu.Çok kısa bir konuşmanın ardından kabul ettim tabi.
G:Tugay hocam bu seneki kadrodan gelecek sezon oyuncu düşünüyor musunuz ?
T:Galatasaray'ı bu duruma sokan ruhsuz oyuncuların hiç biri kadroda olmayacak !!!
G:Peki hocam yerine gelecek transferler nasıl isimler olacak ?
T:Yerlileri genellikle genç oyunculardan düşünüyorum.Tabi tecrübeli oyuncularda alacağız.Yabancılarda ise bize gelebilecek yıldız diye tabir edilen tarz oyuncular ile anlaşmaya çalışacağız.Zaten bütçemiz çok büyük bir bütçe olacak:)Bu iş için yetecek bir bütçe
G:Galatasaray'da teknik patron olmanız nasıl bi duygu ?Biraz bahseder misiniz ?
T:Galatasaray'da teknik direktör değil çaycı bile olsanız müthiş bi duygu olur:)Bu camiada olmak her kademe için büyük onur olur:)
G:Hocam takım bu sezon yine UEFA Avrupa Ligine katılacak oradaki hedeflerinizden bize bahseder misiniz ?
T:Çok saygın ve zorlu bir turnuvaya bu senede katılmayı başardık.Amacımız gidebildiğimiz kadar gitmek.Ancak bize de boşuna Avrupa Fatihi demiyorlar.Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız:)
G:Hocam ligte bu sezon neler olacak.Nasıl bir hedef koydunuz kendinize
T:Eğer siz Galatasaraysanız şampiyonluktan başka ihtimal sizi kurtarmaz:)Dediğim gibi büyük bi camia'dayım ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz:)
G:Bütün sorulara samimiyetle cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz hocam:)
T:Ben teşekkür ederim.

Ve artık Galatasaray teknik direktörüydüm.Yapacaklarımı gelmeden bile yeterince düşündüm.İlerleyen günlerde neler olacağını bekleyip görelim:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:28
Başarılar İlk olarak Ayhandan Kurtulalım derim ben :D
Ayhan en başta şutlanacak isim:zuhaha

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:36
Başarılar Dilerim.
Sağol Aygün:)

World Hollow o1
21.Kasım.2010, 11:41
Kardeşim uçurursun sen bu team'i..

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 11:42
Kardeşim uçurursun sen bu team'i..
İnşALLAH Kardeşim:)

EndoplazmiK RetikuluM
21.Kasım.2010, 12:10
Obaaaaaa. Hatta Yeşil Obaaaaaaa! :zuhaha

http://img832.imageshack.us/img832/5783/yesiloba.jpg (http://img832.imageshack.us/my.php?image=yesiloba.jpg)

Küme düşeceğinden şüphem yok, başarabilirsin. :n:

Başarılar Ümit. :)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:22
Obaaaaaa. Hatta Yeşil Obaaaaaaa! :zuhaha

http://img832.imageshack.us/img832/5783/yesiloba.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg832.imageshack. us%2Fmy.php%3Fimage%3Dyesiloba.jpg)

Küme düşeceğinden şüphem yok, başarabilirsin. :n:

Başarılar Ümit. :)
Şaklabanlık için her türlü diyosun yani:zuhaha

Sağol kardeşim:)

Homer J.S
21.Kasım.2010, 12:28
2.sezon değil mi?

vego
21.Kasım.2010, 12:29
Başarılar Ümit inşallah 2 sezon gidersin:n:

hakankor
21.Kasım.2010, 12:29
Başarılar hemşerim. FM 2011 alamadığımdan fazla bişey söyleyemiyorum. :)

E.Cartman
21.Kasım.2010, 12:35
Ümüt, yazık etceksin takıma yav kümede kal o da yeter bize :n::n:

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:37
2.sezon değil mi?
Yok hikaye gereği öyleydi yine 1.sezon:)

ancar
21.Kasım.2010, 12:37
başarılar ümit bakalım neler olacak

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:38
Başarılar Ümit inşallah 2 sezon gidersin:n:
Yahu çok oynadık uzunca hala mı:D

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:38
Başarılar hemşerim. FM 2011 alamadığımdan fazla bişey söyleyemiyorum. :)
Sağol hemşo:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:39
Ümüt, yazık etceksin takıma yav kümede kal o da yeter bize :n::n:
Ya sen niye herkesi kendinle karıştırıyosun:n::n:

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:39
başarılar ümit bakalım neler olacak
Sağol Anıl:)Gelişmeler şimdi geliyo:)

MoNToLiVo_
21.Kasım.2010, 12:45
başarılar kardeşim. :)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:49
Evet arkadaşlar farklı bir kariyer yapıyorum yine:)Data ile biraz oynama yaptım:)Şöyleki;

-Tüm as takım oyuncuları serbest bırakıldı
-As oyuncuların büyük bir kısmının oyun başı fiyatı,yıldız oyuncuların çok fazla olmamakla beraber biraz arttırılmış fiyatları toplamı bütçeye eklendi.
-Finansın denge kısmına oyuncuların toplam fiyatı+oyun başındaki denge değeri yansıtıldı

İşte Yaptığım Ayarlamalardan Birkaç SS

Oyunda da Tugay Kerimoğlu profilini yansıttım ve tüm bilgiler Tugay'a aittir:)
http://i56.tinypic.com/2exscbd.png

Oyun Başında Finans Durumumuz
Devasa bir bütçemiz var.Tam anlamıyla revizyon olacak ve bu bütçe fazlasıyla yeter:)
http://i54.tinypic.com/r6z5ee.png

Ve Kadronun Son Hali Şu Şekilde
Insua ile kontrat feshedilecek:)
http://i52.tinypic.com/1zl3ipv.png

Transfer vs.bugün akşam başlarım büyük ihtimal:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 12:50
başarılar kardeşim. :)
sağolasın abi:)

vego
21.Kasım.2010, 13:01
bu revizyonda fazla olmuş:n:

Hoş bende şuan oynadığım KamAZ(Rus) takımıyla aynısını yaptımda neyse:n:

E.Cartman
21.Kasım.2010, 13:07
editör kullanmış artislik yapıyor :director:

vego
21.Kasım.2010, 13:11
Benimkinde editör yok :n: 22 oyuncu serbest bıraktım 25 serbest oyuncu aldım:n:

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 13:19
editör kullanmış artislik yapıyor :director:
:icon_cool::icon_cool::icon_cool:Diyorum:zuhaha

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 13:19
bu revizyonda fazla olmuş:n:

Hoş bende şuan oynadığım KamAZ(Rus) takımıyla aynısını yaptımda neyse:n:

Benimkinde editör yok :n: 22 oyuncu serbest bıraktım 25 serbest oyuncu aldım:n:
İyi olcak iyi:n:Bu ruhsuzlar bi iş beceremicek yoksa:n:

Night_Mare17
21.Kasım.2010, 13:27
Piyasada adam yok nereden bulacan o kadar adamı :n:

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 13:29
Piyasada adam yok nereden bulacan o kadar adamı :n:
Buluruz hallederiz:zuhaha

E.Cartman
21.Kasım.2010, 13:38
Buluruz hallederiz:zuhaha

buLamayacaksın :D:D

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 13:41
buLamayacaksın :D:D
Bulursam:D:D

Addolorato
21.Kasım.2010, 14:11
Bu kadar para nasıl kazandın anlamıyorum. 15 adam satsan her birini ortalama 8 M €'ya satman lazım ki kadrodaki çoğu adam o kadar para etmez.

vego
21.Kasım.2010, 14:18
Bu kadar para nasıl kazandın anlamıyorum. 15 adam satsan her birini ortalama 8 M €'ya satman lazım ki kadrodaki çoğu adam o kadar para etmez.

-Tüm as takım oyuncuları serbest bırakıldı
-As oyuncuların büyük bir kısmının oyun başı fiyatı,yıldız oyuncuların çok fazla olmamakla beraber biraz arttırılmış fiyatları toplamı bütçeye eklendi.
-Finansın denge kısmına oyuncuların toplam fiyatı+oyun başındaki denge değeri yansıtıldı

...............................

MoNToLiVo_
21.Kasım.2010, 14:26
gidenleri koy ne kadara kimi satmışsın merak ettim ümit. bu arada güzel gelecegi olan genc yabancılara yatırım yap ama yabancı sayın 8 i gecmesin 2012 de 8 e düşüyo kontenjan :n:

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 15:50
gidenleri koy ne kadara kimi satmışsın merak ettim ümit. bu arada güzel gelecegi olan genc yabancılara yatırım yap ama yabancı sayın 8 i gecmesin 2012 de 8 e düşüyo kontenjan :n:
Oo öyleyse yabancı az alalım yahu:)Giden oyuncuları yazarım oyunu açınca:)

Parliament35
21.Kasım.2010, 17:39
başarılar dilerim, bir an önce transferlerini bekliyoruz. Çok uzun sürdü başlaman :)

Legendary
21.Kasım.2010, 17:43
Ümüt şu transferleri koy da kimler gelmiş bir görelim. :)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 18:40
başarılar dilerim, bir an önce transferlerini bekliyoruz. Çok uzun sürdü başlaman :)

ep;1876954']Ümüt şu transferleri koy da kimler gelmiş bir görelim. :)
Öğrenci adamız ve haliyle yazılılar bol derslerle cebelleşiyom:DGelecek ama az gecikmeli:)

EndoplazmiK RetikuluM
21.Kasım.2010, 18:50
Editör stayla. :n:

Bırak ya.. :p

E.Cartman
21.Kasım.2010, 18:53
Öğrenci adamız ve haliyle yazılılar bol derslerle cebelleşiyom:DGelecek ama az gecikmeli:)

o zaman kariyer açmayacaksın arkadaş :director: :n::n:

front
21.Kasım.2010, 19:01
Galatasaray'da tüm takımın değişmesi gerektiğini düşünen tek ben değilmişim demekki. :D Ama editör yerine oyun içinden kendin yapmaya çalışsaydın bunu daha hoş olurdu belki. Gerçi böyle de enteresan olmuş, bakalım kimleri alacaksın meraklandım. :D Başarılar dilerim, eğlenceli olcak gibi. :D

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 19:44
Galatasaray'da tüm takımın değişmesi gerektiğini düşünen tek ben değilmişim demekki. :D Ama editör yerine oyun içinden kendin yapmaya çalışsaydın bunu daha hoş olurdu belki. Gerçi böyle de enteresan olmuş, bakalım kimleri alacaksın meraklandım. :D Başarılar dilerim, eğlenceli olcak gibi. :D
Ya onuda düşündüm ancak eğer öyle yaparsam yeni gelenleri satamazdım ve görev amacına ulaşmazdı:)Transfere özen gösterip sağlam bi kadro kurcam bakalım:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 19:45
o zaman kariyer açmayacaksın arkadaş :director: :n::n:
İyi de bundan sanane açarım açmam:)

E.Cartman
21.Kasım.2010, 19:55
İyi de bundan sanane açarım açmam:)

:icon_cool:

Transferleri peşin mi taksit mi yapcan Ümüt ?

33avci33
21.Kasım.2010, 20:26
hakkaten şu transferleri bi görsek artık :D

hakankor
21.Kasım.2010, 20:26
Revizyon beya büyük.

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 21:56
:icon_cool:

Transferleri peşin mi taksit mi yapcan Ümüt ?
Transferlerin ucuz olanlar peşin pahalılar taksit:zuhaha

hakkaten şu transferleri bi görsek artık :D
Liste hazırlıyorum şu an ona göre transferlerimi yapıcam:)

Revizyon beya büyük.
Aynen öyle hemşo.Kolay değil sıfırdan takım kurmak.Oyuncu bakıyorum ve alabildiğimi açıklayacağım:)

E.Cartman
21.Kasım.2010, 22:02
Vaclav Kadlec'i al o zaman Ümüt 2,5-3M€ ya alırsın peşin alırsan :D

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 22:19
Vaclav Kadlec'i al o zaman Ümüt 2,5-3M€ ya alırsın peşin alırsan :D
İyi aklıma getirdin ona da bakarım mutlaka:)

KaRaBükLü KraL
21.Kasım.2010, 22:23
Arkadaşlar listemi hazırladım.Çok geniş çaplı ve birbirinden kaliteli oyunculardan kurulu bir liste oldu.Orta sahamız müthiş kuvvetli olacak buna emin olabilirsiniz.Transferde orta saha oyuncularına önem vereceğim.Sağlam bi orta saha ile bu sezon iyi işler yapmayı düşünüyorum:)Transfer işine bugün 1 saat bakabilirsem başlıyorum.

hakankor
21.Kasım.2010, 22:30
Arkadaşlar listemi hazırladım.Çok geniş çaplı ve birbirinden kaliteli oyunculardan kurulu bir liste oldu.Orta sahamız müthiş kuvvetli olacak buna emin olabilirsiniz.Transferde orta saha oyuncularına önem vereceğim.Sağlam bi orta saha ile bu sezon iyi işler yapmayı düşünüyorum:)Transfer işine bugün 1 saat bakabilirsem başlıyorum.

Bekliyoruz.

Rick Nelson
21.Kasım.2010, 22:38
Başarılar hemşerim :)

EndoplazmiK RetikuluM
21.Kasım.2010, 23:33
Bu kariyer başlamadan biter. :n:

KaRaBükLü KraL
22.Kasım.2010, 00:12
Arkadaşlar transferleri eklemeye başladım.Yalnız bu işi de datadan yapacağım.122 Mn €'luk bütçemiz var şu an.Alacağımız oyuncuların oyunun başındaki değerlerini bütçeden düşe düşe kadromuza transferleri ekleyeceğiz.Paramızın yettiği yere kadar oyuncular ile anlaşacağız.Transferler bittiği zaman eğer bütçe kalırsa bizim bütçemiz olacak ve bu şekilde sezona direk geçiş yapmış olacağız:)Bu arada belirteyim.Oyunun gerçekçiliğinin kaçmaması için fazla uçuk transferlere girişmeyeceğim.Galatasaray'a gelebilecek isimlerle anlaşacağım

Beni takip edin...

KaRaBükLü KraL
22.Kasım.2010, 00:13
Başarılar hemşerim :)

Yorumun için sağol hemşo:)

MoNToLiVo_
22.Kasım.2010, 00:15
Yav yürü git ümit yaa :) öyle kör ninem de transfer yapar.. :) ne anlamı kaldı oyunun takip listemden sildim kariyerini out :n:

KaRaBükLü KraL
22.Kasım.2010, 00:28
Yav yürü git ümit yaa :) öyle kör ninem de transfer yapar.. :) ne anlamı kaldı oyunun takip listemden sildim kariyerini out :n:
Aaa olmadı ama abi:DYa aslında bende düz mantık transferden yanayım ama data sorun çıkarıyo mecbur böyle yapcam yoksa olmayacak başka türlü

front
22.Kasım.2010, 01:25
Böyle oyun mu olur ya bende uğraşıcan didinicen en iyi adamları getirmek için çalışmalar yapıcaksın diye düşünüyodum. Böyle hiç eğlencesi yokki.

KaRaBükLü KraL
22.Kasım.2010, 01:28
Ben durumu açıkladım ama madem beğenmiyosunuz kapatıyorum kariyeri.Büyük hevesle açtım ama olmayacak böyle

MoNToLiVo_
22.Kasım.2010, 01:29
:n: :n: :n: :n: taraftar baş kaldırdı :n: :n: :n: :n:

Ümit İstifa :D

Edit : Bir Kariyeri daha baltalamış oLdum :)