PDA

View Full Version : Teknik Kadro için Personel Bulamıyorum

bearyn
21.Kasım.2010, 16:49
Oyunda 3. Sezonuma başladım, staff kadrom çok yetersiz 2 yıldır da sürekli staff piyasasına bakıyorum fakat bi türlü kaliteli bir staff bulamadım. Man management özelliği 12-13'ün üstündeki staffları ara diyorum koca oyunda karşıma 10 tane coach çıkıyor. Özellikleri de inanılmaz vasat. Yani takıma alsam training değerleri maksimum 2-3 yıldız olcak. Zaten mevcut stafflarım da o değerlerde. Yani umarım anlatabilmişimdir, takımıma uygun staff bulamıyorum bir türlü, ne yapmam gerekiyor nerde hata yapıyorum anlamıyorum.
Oyun ve takım knowledge'ı hakkında bilgi vermem gerekirse 10 tane scoutum var gayet kaliteli, avrupadaki üst düzey liglerin hepsi açık falan filan.

sentugo
21.Kasım.2010, 17:06
Yeni versiyonla birlikte oyunda staff ararken sadece Motivating,Man Management ve Level of Discipline değerlerinin hepsini birlikte en az 15 olacak şekilde aratıyorum. Öyle bir adam varsa, o herhangi bir antremanı 3 yıldız olarak veriyor. Öyle bir adam yoksa hepsini 14 e çekip, öyle aratıyorum. İlerleyen yıllarda regenler kötü çıkıyor..

Şu anda dışarıdayım, eve gidince bir liste paylaşıcam.. yararlı olur sana..

bearyn
21.Kasım.2010, 17:10
Tamamdır sağolasın ama belli ki bi sorun var oyunumda, yani eski oyunlarda böyle değildi resmen coach bulamıyorum takımı çalıştırcak. Takımım da Galatasaray bu arada.

DaveJones
21.Kasım.2010, 18:08
Db seçiminde Güney Amerikayı da açmış olsaydınız sıkıntı çekmezdiniz. Özellikle Brezilya ve Kolombiya da çok iyi koçlar var.

playeray
21.Kasım.2010, 18:13
Kaliteli koç gerçekten de nadir var. Ben gelebilecek olan en iyilerini topladım takıma. 3 gündür oynamadığım için aklımda değil ama hangileri olduğu.

rainmakerr
21.Kasım.2010, 18:39
ventrone,bisciotti,ebbe sand,oliver bierhoff bulabileceğin kaliteli koçlardan bazıları. staff derken ne arıyorsunuz tam olarak assitant manager mı coach mu fist team coach mu bilgi verir misiniz?

bearyn
21.Kasım.2010, 18:50
assistan manager tugay yetiyor şimdilik ama coach ve first team coach olarak çok zayıf kadro. dediğin, bierhoffu almıştım zaten ondan memnunum gayet. ama ventrone, bisciotti searchde çıkmıyor nedense. sand'ın da man management çok düşük geldi bana

rainmakerr
21.Kasım.2010, 19:03
man management bir koçta etkili bir özellik değil zaten. training'den bakabilirsin dediğim staff ile napolide bütün seçeneklerden 4 yıldız alıyordum save i silmesem ss atabilirdim.

Pat Rice
Franco Baldini
Daniele Baldini
Ivan Carminati
Gianpiero Ventrone
Gian Nicola Bisciotti

aşağı yukarı böylydi benim antrenman ekibim.

nessus
21.Kasım.2010, 19:15
coach ararken man management özelliğini öncelikli tercih yapma o zaman aradığın koçlara kavuşursun :)