PDA

View Full Version : squad registration seçilemiyor

nzmtrk
22.Kasım.2010, 10:23
merhabalar. öncelikle şunu söylemek istiyorum ki 10 yılı aşkındır fm oynuyorum fakat bu kadar teknik hatalarla dolu bir fm'yi henüz hatırlamıyorum. sanırım 00-01'de futbolcular lig arasında falan milli takıma çağırılıyorlardı. bazen öyle olıuyordu ki şampiyonlar ligi maçına data'da olmayan, fakat seçilebilir oyuncularla çıkıyorduk. onu bile mumla arar oldum.

neyse efenim, ahvali pek de dallandırıp budaklandırmayalım. oyunda ikinci sezonuma geçtim ve leeds united'ıma bir oyuncu takviyesi yapayım dedim ve neticede bir oyuncu aldım. transfer gerçekleşir gerçekleşmez 'oyuncuyu kadroya seçmem' söylendi. daha sezonu bırak, hazırlık maçları bile başlamadı ve böyle bir şey istiyor. squad registration butonuna tıklattığımda kadroyu açıyor fakat registration aktif değil. yani kadro seçme yerine atlatıyor. ayrıca yukarıdaki butonlarda da squad registration yok. yani benden imkansızı istiyor. ve böylece kaldı kayıtlı oyunum. 11.1.0 patch'i kullanıyorum. eğer aranızda bu sorunun cevabını bilen, daha önce karşılaşıp tecrübe edinen var ise yazılarını bekliyorum.

selamlar.

Orhan Aker
24.Kasım.2010, 17:48
Transfer ettiğiniz oyuncuyu kadroya dahil ettikten sonra (isimlerin solundaki ın-out) butonunun aktif olması lazım anladığım bu bende olmadı böyle birşey

tgun89
24.Kasım.2010, 19:32
Bende de böyle bir şey olmadı çok ilginç bir durum ama bence kayıtlı oyunun gitti