PDA

View Full Version : oyuncuya sozlesme oneremiyorum

ghorts
23.Kasım.2010, 00:16
arkadaslar oncelikle belirteyim ben Fm serivenune yeni basladim ve bunu sıkıntısını cekiyom.FM 2011 de bir turlu transfer etmek istedigim oyuncunun kulubuyle anlastıktıktan sonra oyuncuya bir turlu sozlesme oneremiyorum ..ingilizce oynuyorum oyunu ..simdiden tesekkurler :confused:

DaveJones
23.Kasım.2010, 00:30
Oyuncu şu anda senin takımına gelmek istemiyor. Bir müddet sonra tekrar denersen belki gelmeyi kabul edebilir. Ayrıca oyuncuları getirmedeki en önemli koşul takımın tanınırlığı. Yani ne kadar başarılı olursan, kupa kazanırsan doğru orantılı olarak daha iyi futbolcular gelir.

enesx86
23.Kasım.2010, 01:22
takımına gelebilecek oyuncuları görebilmen için arama kısmına girip sağ üstten filtrele yapıp Başantrenör gerçek dışı hedefleri ayıkla tikini işaretlemen lazım. böylece listeye sadece takımına gelebilecek oyuncuları görebilirsin

ghorts
23.Kasım.2010, 20:14
[quote=enesx86;1877993]takımına gelebilecek oyuncuları görebilmen için arama kısmına girip sağ üstten filtrele yapıp Başantrenör gerçek dışı hedefleri ayıkla tikini işaretlemen lazım. böylece listeye sadece takımına gelebilecek oyuncuları görebilirsin[/kusura bakma ama o dedigini nasıl yapıyoruz:D

playeray
23.Kasım.2010, 20:18
Overview > Search > Filters > Edit Filters > Assign to assistant manager bilmem ne