PDA

View Full Version : Menejerlik İçin Organizasyon Önerisi

hsyn0618
23.Kasım.2010, 18:01
Menejerlik İçin Organizasyon Önerisi olan varmı ? :u:

Biraz açayım ben :icon_lol: şimdi mesela Endoplazmik Retikulum açmış. Her Kıtadan 1 Şampiyon
Bende öle bişiler açmak istiyorum ama aklıma bişi gelmiyo :icon_neutral:

Aklıma gelen tek şey:

Tüm Bank Asya Takımlarını Tek Tek Süpere çıkarmak :D ama çok uzun süreceği için vazgeçtim :smismileyiw2:

Evet Yorumlaar

EndoplazmiK RetikuluM
23.Kasım.2010, 18:05
Çankırı Belediye'yi süper lige çıkarmak nasıl Hüseyin ? :p

playeray
23.Kasım.2010, 20:14
5 büyükleri teker teker küme düşür.

BaGa TaRKaN
23.Kasım.2010, 20:16
Önce Fenerden Başla:n:

tgun89
23.Kasım.2010, 20:33
BU güzelmiş :D

Chinatown
23.Kasım.2010, 20:58
ben 2010 da Trabzonsporda başladım,
2022 de falan tek bir transfer yapmadan 4 yıl geçirince sıkılıp güney koreye gittim,
1 yıl orada kalıp,
Avustralyaya,
oradan da Güney Afrikaya geçtim.
oradan da M. United'ın başında 2 yıl kalıp Trabzonspora döndüm, ama gerçekten insana inanılmaz şeyler katıyor bu gidişler,

misal Seoul'ün başındayken 3 yabancı hakkın var, ama hiç adam gelmiyor, ve takım kaliteleri birbirinin aynısı, tamamen taktikle kazanıyorsun, ben orada Trabzonsporla 10 yıl kullandığım taktiği değiştirmek zorunda kaldım, ve bana çok şeyler kattı oralar :D

ha birde Kaizer Chiefs'in başındayken avrupa organizasyonlarını, karlı maçları acayip özledim, hakkaten hayattan soyutlanmış gibi kalıyorsun orada, hatta o zaman avrupadan hiç teklif falan gelmiyor sana (ki ben Trabzonsporu art arda 3 kere şampiyonlar ligi şampiyonu yapmıştım)

sonra M.united'a döndüm, 2009 dan beri şampiyon olamıyordu ve 7 yıldır M.city egemendi, ilk sene 3. sonraki sene şampiyon oldum ve görevi bıraktım.

daha sonra Trabzonspordan yardımcı antrenörüm olan Wesley Sneider M.Uniteda gelince bende Trabzonspora geri döndüm.

Cidden güzel bir oyundu farklı ülkelere gitmek değişik anılar bırakıyor insanda böyle bir organizasyyon yapabilirsin :D

Aşk-ı Şehir
23.Kasım.2010, 21:09
İngiltere en alt liginden bir takım al Premier Lig'e çıkartmaya çalış. :)

C h A o S
23.Kasım.2010, 21:18

En zevkliside bu.İngiltere alt ligleri bayaa sarıyor.Örneğin al Leeds United'ı,Premier Lig ve avrupada 1 numara yapmaya çalış.Yakında bende başlıyacağım Leeds ile kariyere...

KaRaBükLü KraL
23.Kasım.2010, 21:41
Menejerlik İçin Organizasyon Önerisi olan varmı ? :u:

Biraz açayım ben :icon_lol: şimdi mesela Endoplazmik Retikulum açmış. Her Kıtadan 1 Şampiyon
Bende öle bişiler açmak istiyorum ama aklıma bişi gelmiyo :icon_neutral:

Aklıma gelen tek şey:

Tüm Bank Asya Takımlarını Tek Tek Süpere çıkarmak :D ama çok uzun süreceği için vazgeçtim :smismileyiw2:

Evet Yorumlaar
O Endo beyin değil benim fikrim hatırlatayımda:)

Bursaspor
23.Kasım.2010, 22:28
Fikir olarak benim fikrim asıl hatırlatmak gerekirse.

1'er sezonluk başarı denemesi yapılabilir, oyuna serbest başlayıp devam edilerek, her sezon 1 başka takıma geçerek, artık bu takım son sıralarda olur, üst sıralarda olur orası önemli değil, başarı ona göre değişerek ilerlenir ve sonunda en büyük menajer olunca bırakılır.

hsyn0618
24.Kasım.2010, 15:50
Hepinize teşekkür ederim yorumlar için..

Endopcuğum :D

Ancak şöyle olursa olur: Memleketimin takımının popülerliğini editörden 5000 fln yapmam lazım yoksa kimse gelmiyo :D çok sıkılıyorum..

Pleyeray

Düşürmek kolay da ben 5. yaparken onlar geri çıkabilir :D

Aşk-ı Şehir

Leedsi almıştım. Championchipe çıkardım iyi de gidiyodum ama sonra canım sıkıldı tatile çıktım takım 10. sıralara gerileyinci benfica ile kariyer açıp leedsi sildim... Notts County kariyerimde vardı..
Bakabilirsiniz.. : http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=91419

Karabüklü Kral

Pardon abi :D

Bursaspor

Sayın yöneticim ben daha çok böle oyunun kralı olmak istiyorum.. Ama 1 takımla bu yüzden bu fiikir bana göre değil..

Sanırım bir hile yaparak Çankırı Belediyespor ile başlayacağım kariyere.. Cumaya kadar başlarım sanırım...

Başka güzel fikri olan varsa söyleyebilir...

kral_67
24.Kasım.2010, 17:04
Ben Adanaspor ile başladım ve hedefim açık olan her ligden bir şampiyonluk almak...
Türkiye
Almanya
İngiltere
İtalya
İspanya
Güney Afrika
Meksika
Arjantin
Brezilya

açık ligler....
e tabi 3 kıta var doğal olarak her kıtanın uluslar arası kupalarınıda almak hedefim...

Legendary
24.Kasım.2010, 18:33
Forumdan bir arkadaşın yaptığı bir şey aklıma geldi ve yazayım dedim.Adını hatırlamıyorum.Her kimse affetsin beni. :D

Şimdi o kendine Alex Ferguson'u örnek alıyordu.Kariyerinin amacı sadece Alex Ferguson'un çalıştırdığı takımları çalıştırmak ve en sonunda Manchester United ile dünyanın en iyi takımı olmaktı.Sen de kendine böyle büyük bir menejeri örnek alıp sadece onun yönettiği takımları yöneterek ilerleyebilirsin ve şu anki takımı ile zirveye oynayabilirsin. :0:

Kariyerinde başarılar dilerim. :)

cris king
24.Kasım.2010, 18:50
Ronaldo ve Messiyi bir gün aynı takımda buluşturmak için Manchester City'yi al :D

ancar
24.Kasım.2010, 20:00
ep;1878876']Forumdan bir arkadaşın yaptığı bir şey aklıma geldi ve yazayım dedim.Adını hatırlamıyorum.Her kimse affetsin beni. :D

Şimdi o kendine Alex Ferguson'u örnek alıyordu.Kariyerinin amacı sadece Alex Ferguson'un çalıştırdığı takımları çalıştırmak ve en sonunda Manchester United ile dünyanın en iyi takımı olmaktı.Sen de kendine böyle büyük bir menejeri örnek alıp sadece onun yönettiği takımları yöneterek ilerleyebilirsin ve şu anki takımı ile zirveye oynayabilirsin. :0:

Kariyerinde başarılar dilerim. :)

jose mourinho olacan :D

Aşk-ı Şehir
24.Kasım.2010, 20:02
Aşk-ı Şehir

Leedsi almıştım. Championchipe çıkardım iyi de gidiyodum ama sonra canım sıkıldı tatile çıktım takım 10. sıralara gerileyinci benfica ile kariyer açıp leedsi sildim... Notts County kariyerimde vardı..
Bakabilirsiniz.. : http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=91419

En alt ligi kastediyorum ben. FM11 elimde olmadığı için hangi takımlar vardır en alt ligde bilemem ama konferans liglerinden bahsediyorum. Ve ya Lech Poznan'ı alabilirsin. :)

Ghazi
24.Kasım.2010, 20:07
17-18 yaşlarında kadrona kattığın wonderkid statüsündeki sağlam oyuncuyu kendi takımında emekli etmeye çalış hocam veya genç takımından çıkardığın bi adamı kendi takımında emekli et asistanın yap :)
Olmadı avrupada bir Türk kulübü kur :D Tüm oyuncuları yavaş yavaş sat Türk al :)

hsyn0618
24.Kasım.2010, 23:07
:D evet yorumlar güzel :D

Rec[Ep]

Abi güzel bir öneri ama Ben Mourinho yu severim ama onun gibi olmam zor çünkü her takım istemiyoki beni.. Benim istifa ettigim dönemde o takımın boşta olması lazım oda zor gibi biraz..

Mesela Mourinho takımlarına bakalım..

Benfica
Leira
Porto
Chelsea
İnter
Madrid

Biraz zor gibi duruyor sanırım...

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
25.Kasım.2010, 23:08
Kesinlikle bende bunu öneririm. Çok zevkli oluyor. :)

Legendary
25.Kasım.2010, 23:32
:D evet yorumlar güzel :D

Rec[Ep]

Abi güzel bir öneri ama Ben Mourinho yu severim ama onun gibi olmam zor çünkü her takım istemiyoki beni.. Benim istifa ettigim dönemde o takımın boşta olması lazım oda zor gibi biraz..

Mesela Mourinho takımlarına bakalım..

Benfica
Leira
Porto
Chelsea
İnter
Madrid

Biraz zor gibi duruyor sanırım...

Sadece sırayla biraz oynayalım. :)

Leire
Benfica
Porto
İnter
Chelsea
Madrid

Birden dünyanın en büyük takımına gitmeyi bekleme zaten.Yavaş yavaş yüksel ve o duyguyu hisset. :)

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
26.Kasım.2010, 14:25
Ayrıca Milli Takım'da zevkli oluyo bence. Türk Milli Takımını almanı öneririm. :)